Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120701) arty válasza _drk (#120674) üzenetére


arty
veterán

Már hogy lenne mindegy? (feltéve, hogy szereted a lineáris szingli lövöldéket)
COD-szinglit 3 év alatt dobják össze, úgy h a motor általában adott. És általában egész jók is - én legalábbis bírtam a legtöbbet (BO3 pl kivétel).

Nincs normális kompetitiv fps/tps???
COD, BF, Titanfall, CS, TF2, R6, PUBG, Fortnite, QuakeChamp, Tarkov, Overwatch, ... írhatnám végtelenségig.

Realistább lövölde, ami casualabb? Na itt kezdek gyanakodni, hogy viccelsz ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120702) ayo


ayo
addikt

Mother Simulator

"on the 2nd level i somehow ♥♥♥♥ed up and threw the baby in the bin

10/10 best next gen experience"

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120703) Crytek válasza ayo (#120702) üzenetére


Crytek
veterán

Tipikus go go bundle hulladék melyet megkap az ember 0.5$-ért 10 másik hulladékkal egyetemben :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#120704) tomsolo válasza Crytek (#120703) üzenetére


tomsolo
őstag

es még a ájdzsípín is elvacog!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120705) _drk válasza arty (#120701) üzenetére


_drk
őstag

Ami Casual szinten is játszható, de van benne erős competetic scene is. Egyértelműen lenne igény rá ahogy említetted a Fortnite-ot és Pubg-t. De azok ebben a formában még rohadtul nem alkalmasak semmi féle versenyre.
A CS-t és az R6-ot írtam, de a CS egy 18 éves game. Ideje lenne tovább lépni.
Az R6 az most szépen robog az látszik. De az is inkább csak konzolon.
OW-t már nem sorolnám ide, skillek külön quest minden mapon de legyen igazad.
A Tarkovról és Quake-ről sokat nem tudok, nem is hallok róluk.
De nagy Esport game egyik se lett a mobákhoz képest.
Igény lenne rá mint írtam fentebb nem hiába raboltak rá ennyire a Pubg-re és Fortnite-ra.
Nem hiába lép erre az útra egyre több AAA fejlesztő.

(#120706) i2k válasza _drk (#120705) üzenetére


i2k
senior tag

"De azok ebben a formában még rohadtul nem alkalmasak semmi féle versenyre."

Mert csak az idegrángásos akciókkal teli reflex súterek alkalmasak rá?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120707) _drk válasza i2k (#120706) üzenetére


_drk
őstag

Ott van az elején hogy casual szinten is játszható...
A lényeg hogy lövöldözés legyen, mondjuk ahhoz mindenképpen kell egy kis idegrángatódzás hogy gyorsan oda ránds a fegyvered(nem azt).
A pubg-ben túl nagy az rng. Plusz vannak érdekes szituk.
Rengeteg fejleszteni való van még.
A Cs-t szintén írtam hogy azon már tovább kéne lépni, mert több kell egyszerű reflexes játéknál.

(#120708) i2k


i2k
senior tag

"PUBG IS DYING WITHOUT DIGNITY | Suing Fortnite because ?"
Luetin09
Published on May 29, 2018

Klikk a videóhoz!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120709) eami válasza i2k (#120708) üzenetére


eami
addikt

tl;dw?

(#120710) i2k válasza eami (#120709) üzenetére


i2k
senior tag

A lopott anyagokból dolgozó modder és cége bepereli az Epic Gamest (Fortnite), ami semmit sem lopott a moddertől... de az azt állítja, hogy ő találta fel a spanyolviaszt (akarom mondani a bátlö rojált)....

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120711) eami válasza i2k (#120710) üzenetére


eami
addikt

az megvan hogy DayZ alapokon van és PU csinálta? Fortnite kicsit később jött a képbe.

(#120712) i2k válasza eami (#120711) üzenetére


i2k
senior tag

Nem figyeltél...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120713) eami válasza i2k (#120712) üzenetére


eami
addikt

hát nem, ezért kértem egy tl;dw.... amire az volt a válasz hogy a Fortniteol lopott a PUBG, amire azt írtam hogy a PUBG kicsit régebbi gyökerekkel rendelkezik, szóval mi történt?

(#120714) i2k válasza eami (#120713) üzenetére


i2k
senior tag

Ezért írtam hogy nem figyeltél...

"A lopott anyagokból dolgozó modder és cége bepereli az Epic Gamest (Fortnite), ami semmit sem lopott a moddertől... de az azt állítja, hogy ő találta fel a spanyolviaszt (akarom mondani a bátlö rojált)...."

Lebontva:

"A lopott anyagokból dolgozó modder és cége = PU és PUBG Corporation
"bepereli az Epic Gamest (Fortnite)" = ő a szenvedő alany
"ami semmit sem lopott a moddertől..." = videóban elhangzik, hogy semmiféle asset nem történt felhasználásra Brendan Greene-től (PU).
"de az azt állítja, hogy ő találta fel a spanyolviaszt (akarom mondani a bátlö rojált)...." = ez a PU.

A videó továbbá vázolja, hogy míg a PUBG döglődik az önnön "nagyszerűségének" varázsában, addig az őt követő Fortnite köszöni szépen él és virul, és folyamatos támogatást élvez, ellenben a PUBG-ban még mindig hemzsegő (és újabb és újabb) hibáktól, és a nemtörődömségtől...

(és nem: nincs sehol emlegetve az, hogy a PUBG sosem kapott volna patch-eket, csíter törléseket etc.)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120715) Csapoati válasza i2k (#120714) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Micsoda történések vannak ebben a Csata Royale szcénában...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#120716) Crytek válasza i2k (#120708) üzenetére


Crytek
veterán

Pusztulhatna igazán :C

Next PC Upgrade: 2022

(#120717) FollowTheORI válasza Csapoati (#120715) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak egy maradhat... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#120718) eami válasza i2k (#120714) üzenetére


eami
addikt

PUBG nem, de PU aki mögötte van inkább igen :U amúgy meg who cares ¯\_(ツ)_/¯

(#120719) sagem válasza i2k (#120708) üzenetére


sagem
addikt

Blikk színvonalú clickbait videó..szerintem:) Már a címadás is tökre hiteles, a PUBG haldoklik..nemtom, csúcsokat már nem dönt és a Fortnite leelőzte, de: amit a Fortnite leelőz az meghalt? Mert akkor halott az egész PC-s online lövölde piac: CS, OW, R6, BF, minden! :D Tudniillik a PUBG még mindig napi 1,5 millió online játékost vonz a Steamen, amivel még mindig második a Fortnite mögött, megelőzve az említett játékokat.

De a videó témájára reagálva: Sokan nem ismerik a teljes történetet, a videós sem a jelek szerint:) A PUBG és az EPIC kéz a kézben fejlesztették a PUBG technikai részét (pontosabban javítgatták), hiszen Unreal motort használ a játék. Az Epic minden PUBG-s eladásból részesült/részesül, csakúgy mint a többi sikeresebb Unreal engines játék esetében, cserébe technikai támogatást nyújtanak. Ez mind a mai napig így van és hatalmas pénzekről van szó, nem keveset fizet nekik a BH, hiszen a játék kasszasiker lett. Ennek megfelelően kezdetben naaagy volt köztük az öröm és boldogság, voltak közös posztok, bejelentések, képek, mosolygás, még egy épületben is dolgoztak a két cég fejlesztői, hogy minél hatékonyabbak legyenek.

Aztán derült égből villámcsapásként jött a Fortnite, mindazzal a technikai felkészültséggel amit eredetileg a PUBGhez optimalizáltak a BH pénzén + persze a saját megoldásaikkal, amiket viszont már nem feltétlenül kötöttek a BH orrára. És ami már akkor sem tetszett érthetően a BH-nak: A Fortnite kezdeti promójához felhasználták a PUBG nevét is a BH engedélye és tudta nélkül. Ne feledjük, akkor még a Fortnite nem volt piacvezető, ellenben a PUBG láz max hangerőn dübörgött. Ezt akkor jelezték is az Epic számára, hogy talán nem kellene, jogi lépést nem tettek, az Epic leszedte a PUBG-s részeket a promokból..

"But our name was used to officially promote their game without our knowledge. There was no discussion. It was just a bit surprising and disappointing to see our business partner using our name officially to promote the game mode that is pretty similar to us and there was misunderstanding in the community that we're officially involved in the project."

Szóval a viszony itt megromlott, de mivel erősen függnek az Unreal motortól és várták volna a további együttműködést az Epic részéről, még reménykedő volt a hangulat:

"We've had an ongoing relationship with Epic Games throughout PUBG’s development as they are the creators of UE4, the engine we licensed for the game," Bluehole VP and executive producer Chang Han Kim said. We just want to emphasize this is only a problem because Epic Games is the company that makes the engine we use and we pay a large amount of royalties to them. And we had this business relationship and we had trust that we would be getting continued support, and we were looking forward to working more closely with them to get technical support, maybe develop new features. "

Na, ebből a további együttműködésből nem lett semmi, a két cég között fagyos lett a viszony, a BH úgy érzi nem kap már technikai támogatást, amiben egyébként lehet valami, mert amióta kijött a Fortnite látványosan lelassultak a motort érintő átfogó változások és egyedül szerencsétlenkednek vele. Nyilván nem optimális ez a helyzet számukra.

Félreértés ne essék, egyik céget sem kell sajnálni, csak szerintem az Epic sem egy ártatlan bociszemű angyalka a történetben, ha másért nem is, a korábbi jogtalan névhasználatért bizony simán perelhetőek:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#120720) reelc válasza sagem (#120719) üzenetére


reelc
veterán

El sem olvastam :) a dolog csak egy szempontból érdekel.
Marhára nem halad az új Unreal Tournament fejlesztése.
Ha tényleg olyan sikeres a Fortnite, a sok pénzből egy kicsit beleforgathatnának, mert soha nem fog elkészülni.
Utolsó frissítés: 2017. 07.12.

(#120721) vorosmarti válasza sagem (#120719) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Blikk színvonalú clickbait videó..szerintem"

Teljesen igazad van, és az a réteg akinek ezt szánták, rá is harap. Ráadásul azoknak a legnagyobb a hangja a kárörvendők közt, akik maximum gameplay-t láttak belőle.

(#120722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha érdekel valakit:

Humble Arma 2018 Bundle

Live-Die-Respawn

(#120723) Crytek


Crytek
veterán

Lepergett a Wolfi Old Blood másodjára is

Nekem nem jött be. Bízom benne hogy a 2 jobban ,sokkal jobban sikerült.

Next PC Upgrade: 2022

(#120724) arty válasza sagem (#120719) üzenetére


arty
veterán

ha én azzal promózom a termékem, hogy "olyan a játékom, mint az X, csak mégjobb" az mitől jogtalan névhasználat? nem tiltott "összevetni" más cég termékével a sajátom... (egy ideje itthon se, amerikában korábban se volt az)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120725) ayo válasza Crytek (#120723) üzenetére


ayo
addikt

szekvelnek szerintem jó volt a New Order után. A 2. rész nem valami jó pontokat kapott, szóval lehet a New Ordernél az se lesz jobb...

http://jateknaplo.blog.hu

(#120726) arty válasza Crytek (#120723) üzenetére


arty
veterán

ami nem jön be azt 2x tolod le? ;) vagy acsi?

szerintem nagyon jó az old blood is, ahogyan a kettest is imádtam: sztoriban nyilván a new order volt a legütősebb, mivel az "első" (tudom h nem első, de valahogy mégis más, mint a korábbiak), de játékmenetben egyformák (sőt, szvsz egyre jobbak)

viszont a második dlc sztorijait nehezemre esett élvezni (abba is hagyzam egyelőre), valahogy erőltetettnek éreztem: valamit adjunk má' a szezonpasszér', de ócsó legyen (nekünk, előállítani....)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120727) Crytek válasza arty (#120726) üzenetére


Crytek
veterán

Elsőre könnyű szinten toltam gondoltam gyorsan végigszalad rajta. Aztán mivel az aranyakat elég szépen megtaláltam gondoltam akkor maxolom is amit lehet. Először a végére érve könnyűn is a főellennél szívva gondoltam végigtolom (ha tudom..utóbb kiderült tudom) UBER-en is.. Ezért lett 2 végigjátszás. Acsimax elmarad mert a kihívások rohadt nehezek... Rohadt gyorsan kéne kombozni ,hogy minél több pontot kapjon az ember de ehhez be kell esni a sűrűjébe ott meg pillanatok alatt ledarálni.. Az ezüst plecsni mindig meglenne az nem pálya ,de sokszor a goldhoz a duplája kell...
Egyszer még majd visszatérek rá ha lesz kedvem.Minden más acsi megvan csak a kihivásos pályák gold szintű teljesítései vannak hátra.

Next PC Upgrade: 2022

(#120728) cyberkind válasza ayo (#120725) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig jó a 2. nagyon, igaz nekem is sokáig tartott kitolni, de közbeszólt az optimalizálás.

Paranormal Cocktivity

(#120729) ayo válasza cyberkind (#120728) üzenetére


ayo
addikt

akciósan meg fogom nézni tuti egyszer. ha annyit tud mint a két előző az nekem bőven jó lesz egyszer.

http://jateknaplo.blog.hu

(#120730) cskamacska válasza pingtest (#120666) üzenetére


cskamacska
addikt

Lehetne egy jó célkitűzés például a Post Scriptum kipróbálása és megvétele. :D

Épp 3 napos teszt hétvége volt, és annyit órát beledobáltam hogy már szégyellem. :B
EZ AZ a Battlefield élmény amire már nagyon rég óta vártam, és a Battlefield úgy néz ki már soha nem fog szállítani, modjai pedig úgy néz ki már nem is lesznek, szóval a közösség sem tudja átkalapálni.

Even in alpha this game is twice as immersive as Squad

"SGIASJ - I agree. Me and a bunch of other guys were behind a sandbag emplacement in the second capzone on Driel. I was manning a Vickers while We'll Meet Again was playing through someones mic and we were all doing the best cockney impressions we could. We were all a little distracted but because I was still looking out towards the capzone we'd just lost I was the first one to see a group of germans charging through the hedgerow in front of us. I shouted JERRIES OUT IN THE OPEN, still doing my cockney impression for some reason, and I started opening up. The German I was shooting at pretty much shit himself and started sprinting from side to side, everyone started shooting and Vera Lynn's voice stopped very abruptly. We were trading shots for a bit, I got downed and our position was overrun pretty soon after that.

Its been quite a long time since I've been that engaged in an FPS."

"bigcracker - Yesterday was defending a town from the Germans and hearing the aircraft fly by and machine gun fire from a distance. Next thing we hear is a Panther engine in the distance and the sound of a bren stop firing. It comes rumbling out of a hedge row with a squad of German infantry and fire fight breaks out. For 10mins this tank is giving us hell. We're using teamwork and coms when armor finally shows up and at first we got really happy.. Then its shot couldn't pen, you heard a loud ricochet sound. Then the panther ammo racks the cromwell with one shot. Thought we done until the panther made the mistake of pushing without his infantry and piat to the side of him. Was fun as hell."

Úgy kezdtem bele, hogy vélhetőleg valami budget élmény lesz a dologból, anno Day of Infamy is tűrhető volt, de azért bőven látszott rajta hogy egy profibb HL2 mod(valójában egy HL2 mod önálló játék változatának modja, amiből önálló játék lett :B ).

Itt viszont az első pillanattól szájbacsapott az AAA érzés, EPIC részletességen meglepően jól néz ki(gyönyörű skybox, jó bevilágítás, textúrák animációk vegyesek), a hangok pedig kiemelkedően jók, fültépő robbanások, csattanások, lövések hátborzongatóan eredetiek. Játékmenet pedig első rangú, lehet a sok Squad népnek kiosztott ingyé kulcs az oka, de az angol-amerikai szervereken legrandomabb népek is teljesen jól összedolgoztak mikrofonon keresztül.

Melyre nagyon is szükség van, játékbeli UI nagyon minimális, spotting egyáltalán nincs, így vagy élő szóval térképpel-iránytűvel(mind játékbeli tartozék) behatárolják hogy melyik susnyásban bujkál a sunyi Tigrincs, meg a géppuskás osztag ami már két szakaszt szétszedett, vagy szétszednek még tízet. Viszont ha meg vannak térképen, akkor lehet fohászkodni, mert változatos légi áldást lehet rájuk kérni a parancsnokoknak, volt hogy csak úgy záporoztak a Stuka bombák az égből.. és volt hogy olyan precízen tették, hogy már azt gondoltuk Hitler titkos fegyvere valójában a műholdas célra vezetés volt..

A játékban nem hogy kasztok, de parancsnoki struktúra van, a Commander irányítja a hadműveletet, és hívja le légi támogatást, alatta a különböző Squad Leaderek irányítják a 4-9 fős szakaszaikat és tartják a kapcsolatot a többiekkel(pl térképen jelölik az ellenséget ill jelölgetik hogy hol mit kell csinálni a szakaszuknak), a közkatonák meg.. vérüket adják a hazáért. :)
Szakaszokból a 9 fős gyalogsági az alap, ezen belül parancsnok / lövész / felcser / mesterlövész / géppuskás / rohamutász / páncéltörő 1+2 szerepek választhatók saját felszereléssel.
4 fős támogató szakasz felel a mobile spawn truck hurcibálásáért, előretolt támaszpontok megépítéséért, ha nagyon unatkoznak esetleg a gránátvetőt kezelik, jobb esetben nem harcolnak. Hős páncélos katonák meg hősiesen tankolnak, jobb esetben nem szaladnak előre a vakvilágba a StuG-gal, hogy aztán fennakadva egy boka magas kerítésen körberöhögjék őket a britek, kegyelemből megpakolják pár kiló TNT-vel, és még a pálya másik felén is lássék mekkora balfékek. Egy profi, és jól támogatott Tigrincses viszont megfingat bármit bármikor. ^^

És éppen történetből nekem is akad: egyik menetben épp egy ellentámadás után szétzilálódva felcserként felkúsztam egy állomásépület második emeletére, és összelegóztam a másik szakaszba tartozó géppuskás legényt, aki túl közeli ismeretségbe került egy ágyúlövedékkel. Mivel kint egy StuG huncutkodott, és német rohamcsapatok rohantak el mellettünk, szépen sunyultunk ott, míg megérkezik az erősítés. Aztán Hurricane-ek megsorozták, saját gránátvetőink megcsipkedték az épületet, de az ellenség már kezdett ritkulni, mi meg leselkedtünk hogy mikor ér ide a Firefly és mikor kapcsolódhatunk vissza a harcba. Erre oltári nagy fémes sikítás után a Firefly páncéltörő lövedéke a StuG frontjáról gellert kapva nagy robajjal belecsapódott az épületbe. A géppuskás majd bepisilt az ijedtségtől, én meg majd bepisiltem a gyönyörtől, hogy ez is belekerült a játékba.. :D

Szóval átélésből dupla plusz tökéletes, 10-ből 12 urológus bármelyike megmondja, ami élményt 1-1 jobb Battlefield 2 mod, vagy más BF-szerű játék szállított az évek során, azt hirtelen mind bedobozolták ebbe. :R Teszi ezt mocskos átlag nyílt szervereken, szóval még csak puszipajtások sem feltétlen kellenek a jó játékhoz. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120731) cyberkind válasza ayo (#120729) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán tud annyit, jobb pillanatiban meg eszméletlen, én várom a 3-at, így kell hozzányúlni egy klasszikushoz, és azt építeni tovább.

---------------

Fallout 76. Túl gyorsan jönnek a hosszú és nagy játékok. :D :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120732) Lackki válasza cyberkind (#120731) üzenetére


Lackki
senior tag

bethesda ezeket a videókat nagyon jól kigondolja :D mindig jó a hangulata

Privátot hamarabb észreveszem

(#120733) reelc válasza cskamacska (#120730) üzenetére


reelc
veterán

Én nemigen fogok játszani vele, de kíváncsi lettem, milyen csapat tud ekkora élményt szállítani a zsánert szeretőnek?

Nincs bajom a stílussal, de az első Medal of Honor és az első CoD óta nemigen foglalkoztam háborús FPS-sel.

"“Periscope Games” is a game development studio that came to exist from the merging between PR WW2 (an add-on crew from the Battlefield 2 mod Project Reality) and Liberty’s Highway (a modding team from SQUAD)."

[ Szerkesztve ]

(#120734) djculture válasza Crytek (#120723) üzenetére


djculture
félisten

Az első reboot az jó volt utána ki is fingott az egész, második már egy gané.

(#120735) arty válasza djculture (#120734) üzenetére


arty
veterán

mitől lett gané "ugyanaz" "másodjára"?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120736) i2k válasza arty (#120735) üzenetére


i2k
senior tag

Há' me' djculture úr azt mondta... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120737) cyberkind


cyberkind
félisten

Ugyan még nem tuti, de meglepne ha nem ősszel jönne az új AC, úgyhogy sok volt az az egyszer egy év szünet, jöhet megint a sorminta. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120738) FunPro válasza cyberkind (#120737) üzenetére


FunPro
senior tag

Biztos elég sikeres lett az Origins, és megint rákaptak az ízére...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#120739) cyberkind válasza FunPro (#120738) üzenetére


cyberkind
félisten

Legalább gyorsabban lesz "olcsó" az Origins. :DD

Assassin's Creed: Odyssey

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120740) oriic válasza cyberkind (#120737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már hivatalos. Assassin's Cree: Odyssey bemutatkozás az E3-on.

[link]

Live-Die-Respawn

(#120741) cyberkind válasza oriic (#120740) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudtam, hogy mi hiányzott a felhozatalból. :D

Paranormal Cocktivity

(#120742) morfondőr válasza oriic (#120740) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem arról volt szó, hogy az Origins live service lesz és hosszú távon támogatják? Erre megint jön egy új rész? :U

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#120743) cyberkind válasza morfondőr (#120742) üzenetére


cyberkind
félisten

SP kiment, megvolt a támogatás. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#120744) morfondőr válasza cyberkind (#120743) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát de mostanában Ubi rászokott, hogy több season-t is csinál (lásd: Wildlands, R6, For Honor). És erről volt szó az Origins-nél is. Most pont az jött be nekik, hogy kicsit több időt hagynak a fejlesztésre és így pozitívabb lesz a végeredmény. De nekem teljesen mindegy, így FC5 után nincs sok kedvem még egy Ubi ópenwörld-höz egy jó darabig! :N

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#120745) Crytek


Crytek
veterán

(#120746) cyberkind válasza Crytek (#120745) üzenetére


cyberkind
félisten

Ami szerintem már a 2-ban is szar volt.

Paranormal Cocktivity

(#120747) arty válasza cyberkind (#120746) üzenetére


arty
veterán

nem kellett a népnek a lineáris lövölde, kapjuk a wolfba is a "szabaccságot" :(
hiányzott, nincs még elég dögunalmas, százórás (akár!!!! kilóra nagyonmegéri!) openworld szemét :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120748) cyberkind válasza arty (#120747) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanez a The Evil Within 2 is, nem tudom megérteni, hogy minek és miért, csak elszarják a jó feszes sztorit. :(

Paranormal Cocktivity

(#120749) ayo válasza arty (#120747) üzenetére


ayo
addikt

remélem ez lesz a vége: open world battle royale game on mobile

http://jateknaplo.blog.hu

(#120750) Crytek


Crytek
veterán

Új Humbli havi csomag: Hearts of Iron IV, Blackwake, Portal Knights.

Ismét egy hulladéktenger....

Előző havi teljes csomag játékai:

Destiny 2
Styx Shards of Darkness
Yooka-Laylee
Cook, Serve, Delicious! 2!!
The Pillars of the Earth
Bear With Me
Acceleration of SUGURI 2

Styx és Yooka megmenti ezt a hulladéktengert... Szegény backerek 1.5$ a Yooka :DDD

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.