Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116801) echterion válasza micafighter (#116798) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is kíváncsi lennék rá, na. :))

**********

(#116802) cyberkind válasza Źşë' (#116800) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudod nagyon jól, hogy ingyen még a szar is! :P

Paranormal Cocktivity

(#116803) Źşë' válasza cyberkind (#116802) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, erről Ő híres, de azért egy kérdőjel mégis ottragadt a fejemnél ami miatt annyira lefikázta :DDD
meg hát mondta hogy végigtolta, én meg azt gondoltam hogy az eredetit steamen, és akkor már miért kell neki megint?! esetleg másod/harmad accra?! hm

btw 2 óra alatt lehet mondani teljes-körű véleményt Alien Isolationról? Ez annyira nem is végigtolás, vagy streamet nézte, mondjuk streamben én sem ijedtem volna meg az biztos

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#116804) NyMRooD válasza Źşë' (#116800) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez az Isolation volt amiről Crytek beszélt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#116805) i2k válasza gyimger (#116795) üzenetére


i2k
senior tag

Meg is lepődtem, hogy egy puszta "failien" említésért én kaptam a büntit... elhiheted.

Az külön meglep, hogy Źşë' ellenem "drukkol"... ennyire túl őszinte és szabad lennék ebben a demokráciában?

//Ja és ahogy nézem a priviben: "személyeskedésért" kaptam.
Mikor Petinek csak azt írtam, hogy "okoska",,, nem azt, amit megérdemelt volna...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116806) Źşë' válasza i2k (#116805) üzenetére


Źşë'
addikt

nem drukkolok ellened, dehogyis, félre ne érts, csak ha jól tudom akkor szürkeboltos linkek miatt már volt balhéd, nem egyszer, de mondom, lehet összekeverlek bullseye-val, mert hasonló az avatarotok - javíts ki kérlek ha tévednék

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#116807) i2k válasza Źşë' (#116806) üzenetére


i2k
senior tag

Egy biztos, hogy én is linkeltem "szürke" boltos ajánlatokat a topikokba --- annyi topik van megnyitva nálam sokszor, hogy ember legyen a talpán... de volt rá példa, hogy már csak azért is írtam róluk... nem szeretem az anti-demokráciát. Éltem a szocban (nem óvodásként).

Más dolog, hogy ez a szürke - nem szürke dolog mindig is képlékeny dolog volt.
Ami most, ma "szürke", 2-3 év múlva már fehér lesz --- (lásd a 2 Game pont kom témát --- nem, nem a gé kettő á pont kom) --- és akkor máris viccbe fordul az egész témakör.

Felnőttek vagyunk. S érett gondolkodású játékosok.
Mindenki a saját pénztárcájáért felel. S tudtommal, azzal, hogy leírunk itt valamit, egészséges ember még nem érzi kötelezőnek meg is tenni azt - akár ajánlás keretében sem...

Ha egy 12 éves apuci kártyájával vásárolni tud a gékettőán (amire mindenki sírva mutogat mert hogy "lopott bankkártyák..."), akkor mi, idegenek vagyunk és leszünk a hibásak az internet másik oldalán?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116808) tomsolo válasza Csapoati (#116793) üzenetére


tomsolo
őstag

sztem semmit,

minden 90 nap után automatán kap 90 nap pihit így mindenki elégedetten dőlhet hátra

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116809) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Olcsó Jánost miért tiltották ki 91 napra?Az három hónap!Emberek, mi lesz igy a topikkal?

;]

[ Szerkesztve ]

(#116810) Źşë' válasza i2k (#116807) üzenetére


Źşë'
addikt

persze, mindenki a saját pénztárcájáért felel, én ignorálom az ilyen linkek többségét, azonban bele beleolvastam anno abba a bizonyos diskurzusba, ayo szemszöge- fórumhasználat, szabályok stb betartása érvényesült logikusan (moderálás volt)... visszaemlékezve, ennek ellenére ayo szemszöge volt a helytelen.. és a "vita" (vagy ha nem is volt annak nevezhető) ebből adódott, tehát a szabálytalanságért ment a felháborodás, ebből adódóan írtam hogy nem csodálkoztam volna ha esetleg ez miatt raktak volna pauséra

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#116811) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Crytek kitiltása személyeskedés miatt volt valószínűleg. Az utóbbi időben elég sűrűn úgy beszélt mint kocsis a lovával. Most is így volt, csak Imit találta meg vele, nem egy játékot. :(

Szerk: Bár semmi szabályba nem ütközik de én már a
#116781 miatt letiltottam volna. Puszta kárörvendés miatt klaviatúrát ragadni nálam kiüti a biztit. :U

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#116812) reelc


reelc
veterán

Bezárt a Runic Games!
Sajnálom őket.
Mondjuk a Torchlightot végigvittem, giveaway révén lett meg.
A 2-ik része meg bundliból lett meg, de nem sokat tudtam foglalkozni vele, túl későn ismertem meg, volt a műfajban ami jobban bejött.
Voltak jó ötleteik, amiket más ARPG-ben is szívesen látnék.
A harmadik játékukat nem ismerem. A Hob bármilyen is lehet, ezek szerint már későn jelentették meg.

[ Szerkesztve ]

(#116813) Lackki válasza ZsZso (#116811) üzenetére


Lackki
senior tag

akinek hiányzik megy sg.hu vagy gamestarra olvasni a " :C :C :C "

Privátot hamarabb észreveszem

(#116814) FunPro válasza ZsZso (#116811) üzenetére


FunPro
senior tag

Annyira mondjuk én nem érzem kárörvendőnek azt a hsz-t.

Mondjuk az én ingerküszöböm elég magas. Én az anyázáshoz is úgy állok hozzá, hogy nem zavar a dolog, csak anyázhassak vissza! :D

(Mondjuk akkor elérnénk a 444 szintet, amin ugyan elég jókat szoktam röhögni, de finoman fogalmazva nem az intelligens emberek gyűjtőhelye az az oldal. Szóval, azért azt nem kéne.)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116815) ayo válasza Źşë' (#116810) üzenetére


ayo
addikt

Fekete és szürke linkelésért mondjuk még nem tiltottak le senkit, és szerintem nem is fognak, simán törlöm és jelzem az illetőnek, ha nem ős PH-tag, hogy tudja mi a helyzet.
A szabályzat nem az "ayo szemszöge", hanem a PH-t és a topiklakók többségét képviseli.

http://jateknaplo.blog.hu

(#116816) micafighter válasza tomsolo (#116808) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C:C :DDD :DDD :DDD

(#116817) Źşë' válasza ayo (#116815) üzenetére


Źşë'
addikt

linkelés az szűk megfogalmazás, ezen kívül is történhet bármi ami okot adhat a szünidőre,

"ayo szemszöge" ez csak az én sajátos megfogalmazásom a témával kapcsolatban (nem úgy gondoltam személyedre hogy diktatórikusan cselekszel kedvedre, nem is értem miért tűnt ilyennek), ne úgy értsd ahogy értetted pls - mivel topikggazda vagy nyilvánvaló a feladatköröd és az elvárásod a userekkel szemben...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#116818) ayo válasza Źşë' (#116817) üzenetére


ayo
addikt

így már értem, tiszta sor.

Egyébként Cryteknek most már tényleg egy külön csatorna kéne, hogy elkerülje az ilyen tiltásokat, ez most jó hosszú idő lesz...

http://jateknaplo.blog.hu

(#116819) bullseye


bullseye
addikt

Hát a számos konfliktusom kb. annyi volt, hogy Ayo-val pár hete megbeszéltük, hogy az ontopikba nem kéne CDkey linket raknom, mert hiába nem olyan sunyi (szerintem), mint G2A és nem is volt még (szerintem) tizedannyi és akkora balhéja, de van akiknek nagyon fáj, hogy nem találja a hivatalos disztribúciós láncon.

Érdekes amúgy, hogy van olyan hardver, amire a hivatalos oldal és a hazai képviselet embere szerint is 5 év garancia jár, de a hazai boltok döntő többségében max. 3. Szóval remélem aki akár óvatosságból, akár erkölcsiségből full fehér, az erre is figyel, mert lehet, hogy nem egyedül az a termék problémás...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#116820) FunPro válasza bullseye (#116819) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha jól tudom, amit a gyártó ad garanciát, az ugyanúgy érvényes.

Mármint, ha a bolt ad 3 évet, a gyártó meg 5-öt, akkor az annyit tesz, hogy a bolt 3 évig vállalja a garanciát, a fennmaradó két évben pedig a gyártóhoz kell fordulni.

Aztán lehet csak egyszer valami kapcsán ezt magyarázták nekem, aztán közben a fele sem igaz! :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116821) ayo válasza FunPro (#116820) üzenetére


ayo
addikt

igen, általában ez van, de sokszor simán szarul rakják fel az oldalra az adatokat webre. Manapság nem követem, de régen meg lehetett mondani pontosan, hogy melyik bolt tiszta és melyik nem, mert olyan árakkal kombináltak, amiket csak veszteségesen lehetett volna árulni. Régen volt is ebből egy nagyobb ügy: Bluefish, Mistral. Edigital pl. jól megúszta a kezdeti éveket, pedig akkoriban full szürke volt az egész. Van ez így.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#116822) AtHoS válasza ayo (#116821) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én nem rég futottam bele, hogy garancia időt csak az adott üzlet webshopjában lehet megtalálni, a vásárlás során kapott számlán egyetlen betű/szám sem utal rá.

e-mail-ben kértem is tájékoztatást, amire válaszlevélben meg is kaptam válaszként a webshop oldalakon olvasható időtartamokat

Azt mondjuk nem értem, hogy a számlán (esetleg kapcsolódó garancialapon) ezt nem kellene alapból feltüntetni?

read-only mode on the forum

(#116823) warcat


warcat
veterán

November 12-ig humbliék 20$ wallet creditet adnak az egész éves humble monthly bundle előfizetés mellé.

A 132 dollárt azonnal ki kell fizetni,elvileg lehet passzolni havit ha nem tetszik az aktuális unlock,csak gondolom folyamatosan nem.

EA: It's in the crate!

(#116824) djculture válasza warcat (#116823) üzenetére


djculture
félisten

Jó drága zsákba macska

(#116825) i2k válasza djculture (#116824) üzenetére


i2k
senior tag

11* hónapnyi pénzért kapsz 12 hónapnyi játékot + 20 dollárt vissza...
Ha van rá lóvéd, akkor ez a világ egyik legjobb zsákbamacskája.

12*12 dollár = 144 dollár = ~38550 Ft
132 dollár = ~35338 Ft
1*12 dollár = ~3213 Ft

1 hónapot spórolsz + 20 dollárnyi (~5354 Ft) kredit kerül vissza a fiókodra.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116826) djculture válasza i2k (#116825) üzenetére


djculture
félisten

Én még abban se vagyok biztos hogy fél év múlva ez a Humble létezni fog..

(#116827) ZsZso válasza i2k (#116825) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha Humble Walletból bundlit is lehetne venni, akkor lenne igazan jo. :K

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#116828) Źşë' válasza djculture (#116826) üzenetére


Źşë'
addikt

valahogy én is ilyesmire gondolok azóta mióta új a tulaj, és ez most így hirtelen jövet furán is jön le

amúgy az eddigi felhozatal elég szép volt, tehát bőven megérte annak aki előfizetett rá, mert kegyetlen jó játékokat raktak be, csak kérdés ezek után mik lesznek és mennyire fogja megérni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#116829) FunPro válasza djculture (#116826) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha tippelnem kéne, inkább a normál bundlik szűnnek meg, a havi pedig marad.

Majd lehet eleinte több cím lesz egy haviban, a hagyományos bundlik kompenzálása helyett. Aztán lassan elkezd felkúszni az ára, végül már a kínálat sem lesz az igazi.

Elvégre, minek szórakozzanak 1 dollárokkal, amikor 12-t is be lehet zsebelni?

Legalább is nekem ez az érzésem, mert hirtelen nagyon elkezdték nyomatni a havit.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#116830) bullseye


bullseye
addikt

Nekem fura módon kicsit túl nagy ugrás kedvezményben, hogy 1 hóval kevesebbet fizetsz, majd kettőt meg levásárolhatsz. Inkább pszichésen bírnám nehezen, mert eddig vagy elment egy bundle számomra, vagy kifejezetten tetszett, de ha kifogok kettőt, ami nagyon nem jön be, és még hat hónapom be van fizetve... brrrr...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#116831) maross válasza FunPro (#116829) üzenetére


maross
veterán

Akkor már inkább az 1$-t szuntetnék be, és btarol indulna, vagy fix aras lenne.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#116832) cskamacska


cskamacska
addikt

Na erre a nagy megrázkódtatásra:

Super Bunnyhop - Cloud PC Gaming: A Pie in the Sky?

A rettegett felhős játék tehát még sehol sincs. Felhasználói oldalról még az Onlive volt a legéletképesebb, amíg volt, illetve a maiak közül talán a Sony által átalakított Gaikai, ami most PlayStation Now néven havi 20 dollár/17 euró áron PS3 és PS4 játékokat streamel. A Liquidsky féle PC távbérlés teljes zsákutca.

más

RockPaperShotgun - EVE developers CCP pulling out of VR

Pedig szegény Valkyrie-nek még exkluzív Oculus szerződése is volt tavaly, minden Rift csomaghoz járt OEM-ként. Nem volt elég.. sem a cégnek, sem a játékosoknak, mert AAA, és legerősebb VR játék ide vagy oda, felszínes és tartalomszegény multi only űrlövölde lett belőle.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#116833) tomsolo


tomsolo
őstag

Watchdog ingyen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116834) sixpak válasza tomsolo (#116833) üzenetére


sixpak
nagyúr

Azta, ezt én megvettem a premierkor aranyáron, de csak néhányszor indítottam el....most már nem is fogom, gondolom eljárt felette az idő rendesen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#116835) echterion válasza tomsolo (#116833) üzenetére


echterion
nagyúr

Na akkor adhatom el a PS4-es verziót. :))
Köszi szépen. :R

**********

(#116836) Dilikutya válasza sixpak (#116834) üzenetére


Dilikutya
félisten

3 éves játék azért nem öregedhetett meg olyan nagyon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#116837) i2k


i2k
senior tag

https://www.ioi.dk/hitman-goty-release-notes/: "HITMAN – GOTY Edition"
(itt meg a STEAM-es info)

* New Campaign: Patient Zero --- 4 new missions: The Source, The Author, The Vector, Patient Zero
* 3 New Escalation Contracts --- The Cheveyo Calibration (Marrakesh by night), The Corky Commotion (Paris), The Dexter Discordance (Hokkaido)
* 3 New Weapons --- A New Bat, Sieger 300 Ghost, Striker
* 3 New Outfits --- Clown, Cowboy, Raven,
* 40+ Patient Zero-specific challenges

Új játékosoknak: 60$/€...
Régi tulajoknak (The Complete First Season - digit vagy lemezes): 20$/€...
November 7-től a The Complete First Season eltűnik a digitális polcokra, és csak GOTY vásárolható.

Patch és új funkciók:
- A redesigned UI with a new colour scheme and visual style
- A fresh new look across the board and re-organised menus to make it easier to find what you’re looking for.
- Default Loadout
- Bullet Distractions
- Major lighting improvements to all missions
- Sniper Rifle Audio
- Speaker Configuration
- Elusive Target Re-activation
- Commemorative Elusive Target Unlock
- Store Tab
- Contracts Discoverability
- Contracts Text Search Operators
- Contract Complications (Time Limit, Required Exit, Targets Only, Do Not Get Spotted, No Bodies Found, Hide all Bodies, No Disguise Changes, Headshots Only, No Missed Shots, No Pacifications, No Recordings)
- Red Targets
- Death Screen
- Xbox One X Enhancements
- Tobii Eye Tracking support [PC Only]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116838) tomsolo válasza i2k (#116837) üzenetére


tomsolo
őstag

kár hogy nem remake

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116839) i2k válasza tomsolo (#116838) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD

//Lesz az is... majd jövőre... :B :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#116840) cyberkind válasza i2k (#116837) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvettem a fullos első évadot 20Eu-ért, de még apgrédelhetek a GOTY-ra megint 20-ért, erre nincs jobb szó, hogy ez igencsak nagy geciség, ha ennyiben megáll a kreativitásuk a SE-től kilépett csapatnak akkor kapják be és rohadjon rájuk az egész Hitman téma. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#116841) tomsolo válasza cyberkind (#116840) üzenetére


tomsolo
őstag

Hol van ilyenkor Crytek mikor szükség lenne rá? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#116842) reelc válasza cyberkind (#116840) üzenetére


reelc
veterán

Csak a pontosság kedvéért: nem ők léptek ki az SE-től, a kiadó "adta ki az útjukat"
.
Nincs mögöttük kiadó, nyilván próbálnak úgy pénzt csinálni ahogy tudnak, hogy fennmaradhassanak, és jöhessen a következő játékuk.
Nem védeni akarom őket, ne értsd félre.
Kisebb csoda lehet az is, hogy megtarthatták a jogokat.
Elvégre az ilyenkor a kiadónál szokott maradni, nem? Alap esetben.

(#116843) cyberkind: Én nem kívánok nekik ilyen rosszat.
Vannak kiadók ennél szemetebb húzásokkal is, nem?

Mondjuk az ősidőkben a Hitman első részével játszottam, nekem ennyi elég is volt a szériából.
Szerintem 20 EUR sok egy GOTYért, majd talán egyszer egy bundliban a fullos változat jó lesz egyszer. Nem sürgős.
Nem Crytek vagyok. :)
Belátható időn belül nem lesz olyan gépem, amin ezek a csodák fussanak, amik az elmúlt pár évben jelentek meg.

[ Szerkesztve ]

(#116843) cyberkind válasza tomsolo (#116841) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát nem a véglegesen kitiltottak listáján ahol van a helye. :))

(#116842) reelc
Oké, akkor csak simán száradjon rájuk a Hitman ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#116844) gyimger válasza cyberkind (#116843) üzenetére


gyimger
őstag

Nem akarok hazudni, majd otthonról megnézem, de úgy 350 órám van a játékban. Én érzem megtiszteltetésnek, hogy a rengeteg, éveken át tartó folytonos ingyenes update után most vehetek még hozzá nem kevés extra tartalmat. Kicsit furcsa, hogy a most belépőknek 60 eur, míg nekem 60+20, de ennyit akkor is megért. Amúgy mit ad Isten, van Hitman téma is... :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#116845) ayo válasza gyimger (#116844) üzenetére


ayo
addikt

Season 2-t terveztek ezerrel. Most hogy dobták őket és indie style-ban nyomják és simán csak próbálnak egy kis pénzt szerezni pár extra pályával, na meg azért ez az utolsó update is igen csak melós lehetett.
Gondolom egy full seasont nem tudtak bevállalni már a pénzügyi helyzet miatt.

cyberkind: ugyebár senkit se köteleznek, hogy vegye meg a plusz upgrade-et és szerintem annyira nem is nagy dolog, ha kihagyja valaki. Elég anyag van a teljes játékban...sőt szerintem túl sok is :D Persze ha valaki kipörgette max.-ra és kéne még valami, akkor meg az a plusz 20 euró simán rendben van, hiszen az tudja, hogy mennyi plusz órát kap cserébe. Én majd egyszer lehet megveszem, de konkrétan örülök, ha tényleg minden cuccot végre meg tudok benne csinálni... :)
Szerintem az, hogy valakik komoly tartalmat adnak plusz pénzért még mindig jobb, mint amikor ennyiért 5 skint és 20 perces valamit kapunk.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#116846) cyberkind válasza ayo (#116845) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz én főként a steelbook miatt vettem meg a játékot, de ha már The Complete First Season-nek nevezték el az elsőt akkor ne adjanak már ki lehúzásnak egy GOTY változatot mert erről csak ez jön le, de ők tudják, kíváncsi vagyok ezt mennyire tudják leerőltetni az emberek torkán.

Engem ebből az egészből a 4 új mission érdekelne de nem a challenge-ek és társaik ha egyszer elkezdem a játékot, de az se most lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#116847) ayo válasza cyberkind (#116846) üzenetére


ayo
addikt

Hát igen, de gondolom ők se úgy készültek, hogy kirúgják őket :) Második szezonért is fizetni kellett volna gondolom 50-60 eurót. Itt most aszem 4 pálya van, szóval azért nem érzem a lehúzást, mert talán az első pack is volt vagy 13 euró, amikor még darabban árulták. Ez majd akcióban jó lesz egyszer, szerintem neked is bőven maradt még anyag benne :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#116848) gyimger válasza ayo (#116847) üzenetére


gyimger
őstag

Aki anno nem vett részt az Elusive célpontos mókában és nem szerezte meg az azokért járó jutalom-cuccokat, az is jobb, ha hamar lecsap a játékra (ha nem is a GOTY-ra)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#116849) arty válasza cyberkind (#116846) üzenetére


arty
veterán

tehát a 18 ezres teljes áras játékot megkaphattad 20$-ért, ami továbbra is egy teljes játék, senki nem vett el belőle semmit, "komplett első évad"-nak hívhatod, ha akarod.

gondolom te se számítóttál további INGYENES bővítményekre, amikor ezt az árat kipengetted érte, nemdebár? és mégis kaptál további tartalmat! eddig.

aztán közben kirugták a srácokat, de ők hittek megukban és a hitman szériában és "folytatják" - ha valakit esetleg érdekel ez a fajta játékmenet, némi újabb tartalomért (hívd a második szezon első darabjának) kifejezheti a támogatását... nem kötelező, neked sem az, ha ocd-d van kezeltesd (vagy tréningeld magad!).

ha meg "rájuk szárad" a hitman széria, nem feltétlen nekik lesz rossz, majd csinálnak multionly baromságot, amibe esetleg belebuknak és készvége. NEKED viszont nem lesz több hitmaned. ami lehet, hogy fájni fog (remélem akkor eszedbe jut a jókívánságod és örülsz h teljesült), lehet, hogy nem, utóbbi esetben pláne nem értem a rinyát.... (kit érdekel egy olyan játék plusz "lehúzása", ami nem is érdekel, csak a fémdobozért van a polcon?!)

szerintem példaértékű, amit ezek a devek az elmúlt években a szériáért tettek és szinte szégyellem magam, hogy még nem vettem meg (nincs idő, a blood moneyt is évekig tartott kijátszani, az absolutiont meg feladtam, nem jött be, de ha egyszer végtelen időm lenne, lehet annak is nekiülnék)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#116850) cyberkind válasza arty (#116849) üzenetére


cyberkind
félisten

Fogalmam sincs milyen ingyenes cuccok jöttek, de ha nem olyanok amik sokat dobnak a játékhoz, szóval mint mondjuk a 4 új mission akkor nem is izgat nagyon, olyasmi ez mint a Gta-ban a multi tartalmak, akár pénzt is kérhetnének tökéletesen hidegen hagy, ha pedig nem lesz több Hitman szerintem nekem nem fog gondot okozni, nagyon keveset játszottam a régiekkel is régen, azóta meg még kevesebbet az újakkal, szóval könnyedén megleszek enélkül, ahogy a multi only játékuk nélkül is ha egyszer netán csinálnának.

Nekem a CDPR a példaértékű csapat, nem ezek, de bevallom az őszintét nem igazán túrtam a dolgok után régen se, hogy mennyi áldozattal és társaival járt ez a játék nekik, meg nem is érdekel, ha már megtartottak egy ekkora címet (nem is értem hogy) igenis tegyenek hozzá az egész szériához és dobják ki a 2. évadot (vagy bármi hasonlóan tartalmas dolgot mint ami volt az 1-ben, hangsúlyozom ha már náluk maradt ez a széria), de ezután már nem fogom az úgymond "Complete" 2. évadod megvenni 20Eu-ért, hanem szépen kivárok egy szép nagy és zsíros árazásra, és persze a GOTY-ra.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.