Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#8751) roberto211 válasza sajtee (#8750) üzenetére


roberto211
őstag

Tökmindegy, nem a kor a lényeg hanem,hogy ilyet megengednek maguknak. Egy 16éves srácra ráfog egy fegyvert.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8752) sajtee válasza roberto211 (#8751) üzenetére


sajtee
senior tag

Értem én, persze, csak mondom, hogy az idősebb generáció is változik. Ők sem olyanok, mint a nagyszüleik..

(#8753) negyven2 válasza MasterMark (#8747) üzenetére


negyven2
veterán

Es biztos vagy benne, hogy angliaban vettek fel azt a telefont? :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8754) oriic válasza MasterMark (#8747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is megkérdezem, biztos hogy angolok voltak? Anno ORIGIN supportnál 5 alkalommal is indiai ürgékkel chateltem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8755) MasterMark válasza negyven2 (#8753) üzenetére


MasterMark
titán

Én angol akcentusnak éreztem, de bármi lehet. :D Meg végül-is angol számot hívtam. :DDD

Switch Tax

(#8756) Napfénysüti válasza negyven2 (#8753) üzenetére

Nekem az MS supportos srác azt mondta hogy Dublinban vannak. A mi saját helpdeskünk meg pozsonyi. :D

Més que un club!

(#8757) negyven2 válasza MasterMark (#8755) üzenetére


negyven2
veterán

Az egy dolog, hogy angliai szamot hivtal, de az kicsoroghet akkar indiaban is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8758) oriic válasza negyven2 (#8757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy akár a déli sarkon is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8759) MasterMark válasza negyven2 (#8757) üzenetére


MasterMark
titán

Innen egyértelműen a 3-asra hasonlít. (22-es az Indiai, de nagyon nem olyan volt.)

Switch Tax

(#8760) oriic válasza MasterMark (#8759) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát most megnéztem a teljes videót, hatalmas a srác. :D

Live-Die-Respawn

(#8761) sajtee válasza MasterMark (#8759) üzenetére


sajtee
senior tag

Hát ennek jó részét alig értem :D

(#8762) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, Mark nézd mit találtam.

:Y

Live-Die-Respawn

(#8763) MasterMark válasza oriic (#8762) üzenetére


MasterMark
titán

Jól néz ki, de 300 dollárért kicsit sok. :D
És még mindig nem játszottam a harmadik résszel. :O

Egyébként jó ez az oldal. :DDD

Switch Tax

(#8764) negyven2 válasza MasterMark (#8763) üzenetére


negyven2
veterán

Hogy hogy?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8765) oriic válasza MasterMark (#8763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig illő lenne már letolnod. :DDD

(#8766) MasterMark
?? Második? Még azzal sem játszottál? Nem értem. (ME3-at meg olcsón be lehet már szerezni szerintem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8766) MasterMark válasza negyven2 (#8764) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy-hogy-hogy-hogy-hogy? :DDD

1. Érettségi
2. Pénz

Az első megvan már, a második pedig remélem meg lesz. :))

orci: Nema. :DDD Hanem az első meg második pont. Itt feljebb amit írtam. :)

Amúgy a második részt, még tavaly előtt nyáron vettem 4 Fontért Zavvi-ról újonnan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8767) kovsol válasza MasterMark (#8766) üzenetére


kovsol
titán

érettségi pff én egyszer elolvastam a tételeket azt csá ^^ 4.0 lett az átlagom mondjuk, szóval semmi extra. De úgyis csak a matek és infó számított. Info meg pl 100% lett.

May the Force be with you!

(#8768) MasterMark válasza kovsol (#8767) üzenetére


MasterMark
titán

Dettó. :DDD Azért a 4-es sokmindent takarhat. :D Közép vagy emelt? És százalék átlagot mondj. :D

Switch Tax

(#8769) Mister_X válasza kovsol (#8767) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Matek... pff, nekem azt kellene nagyon megnyomnom, mert az ösztöndíjnál azt kellene a legjobban megírnom, ha humán szakra akarnék is menni. Tulajdonképpen ettől jobban tartok, mint a japán írásbrlitől...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8770) r4z


r4z
nagyúr

Ezen vinnyogva röhögtem :DDD:DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8771) oriic válasza Mister_X (#8769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem tök mindegy volt matek. Akkoriban volt botrány hogy kilopták tételeket, így választhattam hogy megírom újra a vizsgát amire négyes kaptam, vagy beírják év végi 2-est. fene se akart újra vizsgázni, jó volt a kettes. :DDD

(#8772) kovsol
Mivel családi hátterem miatt tovább tanulás felejtős volt, nem nagyon izgatott a dolog. Állítólag a 2. vizsga már nehezebb is volt jóval, szóvel lehet hogy még jól is jártam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8772) kovsol válasza MasterMark (#8768) üzenetére


kovsol
titán

Ki emlékszik már ilyen részletekre. Azt tudom, hogy a programozás és adatbázis kezelés országoson elért eredményemért már eleve 100% os infó emelt érettségi járt. Nem igazán aggódtam azért, hogy nem vesznek fel az infó szakra utána Pécsre :D 8 éve érettségiztem amúgy már.

(#8771) orichalcos én újra írtam.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8773) Mister_X válasza oriic (#8771) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát de neked nem is kell majd 20 másik kiutazni akaróval vetélkedned, azért nekem ez nem a "tök mindegy" kategória. Eddig kettes-hármas voltam mindig matekból. Emiatt félek jobban ettől, mint a japán írásbelitől. Azt még csak meg tudom tanulni egy év alatt, de a matek nekem a gyengepontom :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8774) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ez wow. Na vajon mennyiért fog az a Chevi elmenni. :Y

Live-Die-Respawn

(#8775) roberto211 válasza MasterMark (#8766) üzenetére


roberto211
őstag

Én majd jövőre fogok érettségizni. Majd sikerül ahogy sikerül annyira nem izgulok miatta. :) Persze azért igen,hogy ne buktassanak meg..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8776) Mister_X válasza roberto211 (#8775) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért nagyon piszlicsárénak kell lenned, hogy megbukj... nekem olyan 80%-osra kellene a középszintű matek. Akkor bátran mennék neki az ösztöndíjnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8777) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Így visszagondolva nem tudom, hogy hogyan éltem túl egy 12 órás műszakot, mert már most mehetnékem van 5 óra után... Elvonási tüneteim vannak. 俺はこどものじかんを見たい! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8778) MasterMark válasza Mister_X (#8777) üzenetére


MasterMark
titán

Szeretném látni a miniszter a gyermekek. :DDD

Switch Tax

(#8779) Mister_X válasza MasterMark (#8778) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Google? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8780) MasterMark válasza Mister_X (#8779) üzenetére


MasterMark
titán

うん! :C

Switch Tax

(#8781) Mister_X válasza MasterMark (#8780) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"igen, szerelmem!" :Y Teee... (powered by Bing Translate)

Próbáld meg az eredetit lefordítani, hogy a こどものじかん-t kicseréled erre: 「こどものじかん」

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8782) MasterMark válasza Mister_X (#8781) üzenetére


MasterMark
titán

Nemár, pedig visszafordítottam. :DDD Egy sima igent akartam volna írni amúgy. :D

"Államtitkár a gyerekek" Nem tudom még mindig mit is akarsz írni. :))

szerk.: Esetleg ez jelenti azt? はい :F

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8783) Mister_X válasza Mister_X (#8777) üzenetére


Mister_X
nagyúr

俺は「こどものじかん」を見たい 。

Kodomo no Jikan-t (ez egy anime) akarok nézni.

A はい az igen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8784) MasterMark válasza Mister_X (#8783) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor minden Google fordítóba vettet bizalmam megszűnt. :)

Switch Tax

(#8785) Mister_X válasza MasterMark (#8784) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Helyes ;] De ne aggódj, a Bing se sokkal jobb. Ha nincs egy kanji az újságokban leggyakrabban használt 2500 között, akkor megáll a tudománya annak is.

Ami nagyon hiányzik droidról, az a Google Japanese Input és egy valamire való napló app.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8786) MasterMark válasza Mister_X (#8785) üzenetére


MasterMark
titán

Azért nem egyszerű dologba vágtál, hogy ezt megtanulod. Nagyon nehéznek tűnik. :K

Switch Tax

(#8787) Mister_X válasza MasterMark (#8786) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az is. Egy évem van rá, hogy megtanuljam. Augusztól Rosetta Stone-t is csatasorba állítok, szeptembertől angol nyelviskola, hogy egy kis nyelvtan ragadjon rám és most fizetéskor egy JNTSC 3DS. Naponta 3 kanjit kellene megtanulnom ON és KUN olvasatokkal, de ahhoz fel kellene építenem egy tanulórendszert és folyamatosan használnom kellene a tanultakat - de nincs napló app, pl...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8788) Napfénysüti válasza roberto211 (#8775) üzenetére

Nem is kell, ha nagyjából tanulsz a 4 évben középsuliban simán át lehet menni. A bukáshoz tényleg elég szerencsétlennek kell lenni.

Més que un club!

(#8789) kovsol válasza Napfénysüti (#8788) üzenetére


kovsol
titán

Az érettségi kettes szintje annyira lement a béka segge alá, hogy aki azon megbukik ott komoly gondok vannak és valószínüleg az elmúlt éveket semmittevéssel töltötte.

Valamikor a hétvégén esetleg egy kis WoT ? Van egy kis munkahelyi pletykám is két kirúgásról tegnapi nap. Esetleg majd elmesélem TS -en ha összejön egy kis game.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8790) Napfénysüti válasza kovsol (#8789) üzenetére

Így van, egy 2-es szintet el kell érni aki azt sem tudja az magára vessen. Azért annyira közel sem durva egy érettségi hogy ne lehessen teljesíteni.

Més que un club!

(#8791) MasterMark válasza Napfénysüti (#8790) üzenetére


MasterMark
titán

Előtte azért komolyan féltem, de így hogy túl vagyok mindenen, tényleg könnyű "jó" eredményt elérni. (És ez inkább az alacsony ponthatárnak köszönhető.)

Amúgy azért ennyire ne értékeljétek már le légyszi, köszi. :DDD :R

Switch Tax

(#8792) Napfénysüti válasza MasterMark (#8791) üzenetére

Én pont 10 éve érettségiztem akkor még nem volt emelt szint de azt tudom hogy maga az érettségi addig nehéznek tűnik amíg túl nem vagy rajta de ha belegondolsz tényleg nem vészes. De valljuk be: ez egy kötelező dolog ami kell de értéke semmi nincs. Önmagában az életben semmire nem vész vele. Talán egyes helyeken lehet munkához elvárás persze de nyilván senki nem is akar ott dolgozni ahol tényleg semmi követelmény nincs.

Més que un club!

(#8793) MasterMark válasza Napfénysüti (#8792) üzenetére


MasterMark
titán

Hát így is céltalannak érzem magam, de így most még jobban. :O

Switch Tax

(#8794) kovsol válasza MasterMark (#8793) üzenetére


kovsol
titán

Egy átlagos vizsgaidőszak egy normális főiskolán sokkal nehezebb, mint az érettségi.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8795) Napfénysüti válasza MasterMark (#8793) üzenetére

Tekintsd egy ugródeszkának amit sikeresen teljesítettél. Tanulsz tovább?

Més que un club!

(#8796) MasterMark válasza Napfénysüti (#8795) üzenetére


MasterMark
titán

Egyelőre csak szakmát.

Switch Tax

(#8797) Napfénysüti válasza MasterMark (#8796) üzenetére

Az jó, manapság hiány van a jó szakmunkásokból. :K
Milyen szakmát tanulsz ha szabad tudni?

Més que un club!

(#8798) MasterMark válasza Napfénysüti (#8797) üzenetére


MasterMark
titán

Szabad. :))

Switch Tax

(#8799) roberto211 válasza Mister_X (#8776) üzenetére


roberto211
őstag

Nem attól félek ,hogy megbukok hanem ez a vizsga előtti stresszek amik általában szoktak lenni legalábbis nekem. :) Tehát,hogy megtanulom és "jajj mi lesz ha megbukok mégis".Igaz még egy év van de hát már érzem a végét . Ha rászánom magam a tanulásra olyan 4es összeszokott jönni de kib*szott lusta vagyok így tanulás terén az a baj.De hát érettséginél muszály lesz,hogy szabaduljak. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8800) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

De lassan jön le az AC3...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.