Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#9501) MasterMark válasza Napfénysüti (#9498) üzenetére


MasterMark
titán

Öcsémnek volt 323, menő digitális műszerfallal. Jó kis kocsi volt. :))

Switch Tax

(#9502) Napfénysüti válasza roberto211 (#9499) üzenetére

Hondák piszok drágág max egy 5gen-t kapsz ennyiért de abból se épp jobbat. Az enyém 13 évesen volt 1,1M és ezzel még mindig csak a kínálat közepén helyezkedett el.
Totál ugyan ilyenem van még színre is: http://m.totalcar.hu/tesztek/civic16vti/?rnd=978
Sorry csak telóról vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#9503) Buster17 válasza roberto211 (#9499) üzenetére


Buster17
addikt

Ne ezek az ilyen menő lóerő betyár autók. Szóval ezzel elvan döntve a vitánk.
Te egy autó fanboy vagy én meg motor fanboy vagyok. ENNYI! :C

[ Szerkesztve ]

(#9504) roberto211 válasza Napfénysüti (#9502) üzenetére


roberto211
őstag

Jól néz ki. :)

(#9503) Buster17: Háát, swiftet,astrát,vectrát, de még egy corollát sem neveznék lóerőbetyárnak de okés, akk megegyeztünk. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9505) tDr1v3r válasza roberto211 (#9497) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Annyiért én Astra F-et vennék.. sok hozzá az alkatrész, meg nem kicsit jobb egy Swift-nél szerintem. Meg aránylag hibamentesek... mondjuk ezt a részét annyira nem vágom, de a mienkkel sok gond nem volt.

Amúgy én is akarok majd kocsit venni, dettó jövőre (vagy idén ha lottóötös lesz :D ), Ford Focus / Skoda Fabia / Alfa 147 / Opel Astra G vonalon. Meg talán úgy 1-1,2 milláig amik vannak...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9506) Napfénysüti válasza roberto211 (#9504) üzenetére

Swiftből vant GTI, Astrából GSI amik azért tisztességesen mennek. :)

Més que un club!

(#9507) roberto211 válasza tDr1v3r (#9505) üzenetére


roberto211
őstag

Hát ha nekem is 1-1,2 m lenne akkor Megane, Scenic, vagy Zafira, esetleg ignist vennék... Na meg persze a focus. Az egy népautó.. :)

(#9503) Buster17 : De mondjuk az tény,hogy nem keveset lehet ezekből kihozni ha kicsit költesz rá. :D

(#9506) Napfénysüti : GTI,GSI az más de nekem az a lényeg,hogy ne egye le a gatyámat , hanem tudjak vele menni és jól fogyasszon. :D Ezért veszek max 1.4-est.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9508) Buster17 válasza roberto211 (#9504) üzenetére


Buster17
addikt

De mindig a "menő" csávók autója :P Na befejeztem. :D

Amúgy miért nem veszel Hármas golfot?

(#9509) roberto211 válasza Buster17 (#9508) üzenetére


roberto211
őstag

Az lehet. :)

Miért nem veszek hármas golfot? Azért mert belülről megnézem és a trabant/lada korszak jut eszembe. Ritka csúnya szerintem belülről. De a golf fanok veszik mint a cukrot, szarrá tuningolni. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9510) Napfénysüti válasza roberto211 (#9507) üzenetére

Ha mégis Hondát veszel akkor 1.5 LSi-t keress. Kevesebbet eszik mint az 1.4 IS és erősebb is. Persze többe is kerül ez tény. Az enyém egyébként átlag 8.5-öt eszik úgy hogy előzsnél azért el-elforgatom 8500-ig. ;]

Més que un club!

(#9511) roberto211


roberto211
őstag

B kategóriás jogsi ideje mennyi idő nem tudjátok? Úgy,hogy tegyük fel egyszer sem bukok meg(remélem így lesz :D )..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9512) MasterMark válasza roberto211 (#9511) üzenetére


MasterMark
titán

3-4 hónap szvsz.

Ha nem kell sokat várni a vizsgára, akkor kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#9513) roberto211 válasza MasterMark (#9512) üzenetére


roberto211
őstag

Komoly? :Y :Y Hát én azt hittem minimum fél év, de általában 1 év. Te jézus. :Y

Hát akkor ez nagyon jó. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9514) MasterMark válasza roberto211 (#9513) üzenetére


MasterMark
titán

1 hét az elmélet, utána 30 óra gyakorlat, aztán forgalmi vizsga. Ugye egy alkalom két óra szokott lenni, ha minden második nap mész, akkor egy hónap alatt megvan csak a gyakorlat.

Switch Tax

(#9515) roberto211 válasza MasterMark (#9514) üzenetére


roberto211
őstag

Ez jó viszont. Akkor 3hó alatt megvan kb....

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9517) MasterMark válasza negyven2 (#9516) üzenetére


MasterMark
titán

Mikor elkezded a gyakorlatot, akkor már az első óra után szokott vizsgaidőpontot kérni az oktató, és a másfél hónap alatt, mennek a gyakorlati órák. Így nincs ilyen csúszás meg kihagyás.

Nálunk legalábbis így volt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#9518) woodbear


woodbear
addikt

ha már autók, akkor én jövő karácsonyra szeretném összespórolni az árát ennek. és lecserélni a kis jtd puntomat. [link]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9519) Blaise válasza woodbear (#9518) üzenetére


Blaise
veterán

2.0.pdtdi? Sok szerencsét hozzá :D A PD elemek szeretnek meghalni ebben a motorban.

[ Szerkesztve ]

(#9520) woodbear válasza Blaise (#9519) üzenetére


woodbear
addikt

az nem a 2,5-es átka? Mert tudom, hogy valamelyik típushibája, de nem voltam biztos benne melyiknek. Na mindegy a magára az autóra gondoltam, hogy ilyet szeretnék. A motorja meg úgyis utánajárós lesz előtte. Megkérdezek pár autós szakit.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9521) thEndeR


thEndeR
tag

Mi jovore anyammal vagy egy Astra H-t vagy egy Ford Focus-t akarunk venni (vagy max 1.3 millioig), de csak azert jovore mert akkor lesz meg a jogsim es az esetek 98%-aban en fogok vezetni. :D Meg persze en egy motort akarok. Azt is jovore mivel a jogsim csak osz elejere lesz meg, akkor meg mar nincs sok ertelme.

[ Szerkesztve ]

(#9522) Mister_X


Mister_X
nagyúr

De jó, elvesztettem a bankkártyámat :W Még jó, hogy nem PayPass-os volt... Tiltás 1041Ft, új kártya igénylése 1041Ft... Zsír, legalább csúszik egy hónapot a számla befizetése. Meg már akkor egy új pénztárca is kell, bérlet ugye még nincs...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9523) Buster17


Buster17
addikt

Erre vagyok most rákattanva. Nem tudom miért, de rohadt jó. :C Nehéz szám és ritka a jól sikerült feldolgozás. :K

Mister_X
Mást is elhagytál vagy csak azt?

(#9524) tDr1v3r válasza Buster17 (#9523) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam most Technicolor megy... bázzeg de várom az aug. 3-at hogy kijöjjön teljesben, rongyosra fogom hallgatni. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9525) sajtee válasza Buster17 (#9523) üzenetére


sajtee
senior tag

(#9526) Mister_X válasza Buster17 (#9523) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak azt. Ezért is esz meg az ideg... Arra leszek kíváncsi, hogy milyen kártyát akarnak majd rámsózni, mert hivatalosan megszűnt a számlaizé (Cibezz) és akkor elvileg nem kötelesek Visa Inspire-t adni... Pedig az a legjobb, sehol se volt gondom vele ahol a MasterCarddal igen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9527) Prof01


Prof01
veterán

Szép napot mindenkinek!

A múlt héten vettem egy PS Vita-t! Nagyon komoly kis cucc! Lecsaptam egy ebay-es aukcióra, csak 37k volt, 4gb memóriakártyával és 3 dobozos játékkal. :))
Ha valaki esetleg rendelkezik Ps Vita-val a topiklakók közül, akkor az vegyen fel, legyen szíves :): PSN ID: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9528) Buster17 válasza Prof01 (#9527) üzenetére


Buster17
addikt

Látom bejött ott is a külföldi élet :C

(#9529) Mister_X válasza Prof01 (#9527) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mázlista. :O Én most kiszámoltam nagyjából év végéig a tervezett kiadásaimat, és ha csak havi negyven órát dolgozom, akkor leghamarabb csak októberben lehetne Vita-m (legalább 16GB-os memkarival). De ugye most itt egy 3DS is, kellene egy PC is, közben el is akarnék költözni (alsó hangon nyolcvan órát kellene dolgoznom, iskola mellett), a PS még mindig szervizben van (szerintem holnap bemegyek asztalt borogatni) és mostantól mindig fent kellene tartanom 4-5e Ft-ot, hogy ha megint ilsen helyzetbe kerülök, hogy ha elvesztem valamim, akkor ne csússzak el semmivel se...

Nincs véletlen egy szabad hely a munkahelyeden? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9530) molnarpeter válasza woodbear (#9520) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Röviden a PDTDI az erősen nem ajánlott kategória. Common rail, sima TDI jóság.

(#9531) Prof01 válasza Buster17 (#9528) üzenetére


Prof01
veterán

Be-be! Ég és föld az otthoni élethez képest! :C

Mister_X: A sulit még nekem is be kell fejeznem, de vissza fogok jönni, amint tudok. Otthon semmiképpen nem szeretnék dolgozni. Ez a PS Vita kb. 3 napi munkából jött össze. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9532) Mister_X válasza Prof01 (#9531) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Ez a PS Vita kb. 3 napi munkából jött össze."

Tudod mit? B*zd meg :DDD :O Én is az első leendő alkalommal pattanok meg innét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9533) roberto211 válasza Prof01 (#9531) üzenetére


roberto211
őstag

Mit dolgozol külföldön,hogy ennyire vastag a pénztárca? :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9534) Prof01 válasza Mister_X (#9532) üzenetére


Prof01
veterán

Hehe. :P Jól teszed! :K

roberto211: Semmi különös. Minimálbéres meló. Mosogatok egy hotel konyháján.
Igaz, hogy nagyon sokat dolgozok, de legalább meg is fizetik.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9535) L_YKing válasza Prof01 (#9534) üzenetére


L_YKing
addikt

"Könnyű" munkát találni külföldön? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9536) Prof01 válasza L_YKing (#9535) üzenetére


Prof01
veterán

Erről nincs sok tapasztalatom, mert ismerős által jutottam ki, és ez az első külföldi munkám, de szerintem pár hetes kereséssel lehet találni. Könnyebben, mint otthon az biztos.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9537) roberto211 válasza Prof01 (#9534) üzenetére


roberto211
őstag

Hát igen,ha megfizetik akkor az más.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9538) Mister_X válasza Prof01 (#9536) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sajnos nekem nincsenek ilyen ismerőseim :( Tanulni kellene azt a rohadt nyelvet. Mindhármat :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9539) Prof01 válasza Mister_X (#9538) üzenetére


Prof01
veterán

Ismerős nélkül is összejön, csak az induláshoz egy kicsit több tőke kell, amíg találsz, de utána minden menni fog rendben.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9540) Mister_X válasza Prof01 (#9539) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ez az, hogy ismerős nélkül tőke kell...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9541) Buster17 válasza Prof01 (#9536) üzenetére


Buster17
addikt

Én meg ma kezdek az új munkahelyemen. Jobb lesz mint a mosogatás, kevesebb óra, könnyebb meló, de sajnos full monoton.

De nagy probléma volt az is, hogy tegnap este eljöttem a helyemrõl. Még a mai napot le kellet volna dolgozni. :U

(#9542) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudtok valami melót amit folyamatos lenne és szombat-vasárnap keresnek rá embert? Kellene valami hétvégi meló. :(

Live-Die-Respawn

(#9543) Mister_X válasza oriic (#9542) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Háát... mondanám azt, hogy Tesco vagy mekdonác, de nem vagy diák, állandósra meg más lenne...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9544) roberto211 válasza Mister_X (#9543) üzenetére


roberto211
őstag

Nem tudom te honnet veszed ,hogy a mcdonalds vagy tescoba mar tuti felvesznek minden diakot mert az ilyen diakmunka szovetkezet felesegek ugy leszarjak a diakot ahogy van. En is es jo par ismerosom is anno regisztralt munkakra ,felhivtak be kellett menni felvenni adatokat es b@sznak visszahívni,vagy valami hogy most van valami munka. Ennyit ernek kb. Ha van ismeros az mas de ebbe a szovetkezetekbe nem sok remeny van.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9545) oriic válasza oriic (#9542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelentkeztem mindkét helyre, még csak választ sem kaptam.

Live-Die-Respawn

(#9546) Mister_X válasza roberto211 (#9544) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor rossz a diákszövetkezet, szvsz. Tescoba azonnali kezdéssel lehet menni, mert ida mindig kell diák, a McDonaldsra (nyaralás előtt adtam le a jelentkezésem) előre közölték, hogy várólista van és előreláthatólag a nyár végén, szeptembertől keresnek majd az éttermek új munkaerőt, mert sok diák nem akar/nem engedik iskola alatt dolgozni. Tavaly is pont így volt, augusztus elején adtam le a kérvényem, augusztus 24-én voltam le az első interjún, szeptember 3-án a másodikon, oda fel is vettek. Tescoba meg nem egyhez, hanem többhöz kell menni felváltva - nekem speciel a délbudai Tesco-kba, mint Újbuda Center, Campona, Budaörs, Fehérvári TE, Andor TE, stb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9547) roberto211 válasza Mister_X (#9546) üzenetére


roberto211
őstag

Rébusznál jelentkeztem. És a tescohoz,hogy lehet bekerülni? Mert ez érdekelne viszont...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9548) Mister_X válasza roberto211 (#9547) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is a Rébusznál vagyok. Fogid magad, bemész, és közlöd, hogy Tescoban szeretnél dolgozni :D Akkor adnak egy sorszámot és a második emeletre kell felmenni, ha bejön a számod.

Amúgy a meki jobb. Alap órabér ugyan annyi (br 535), de a mekiben van délutáni bér (18-22h, br. 635), az éjszakai bér meg magasabb (Tesco br 650, meki br 795). Bár a mekiben nehezebb az éjszakázás, ha olyanba raknak, ahol van McDrive is, mert az 0-24-es és nem elég, hogy egyedül kell kigányolnod az egész éttermet, feltöltened a konyhát, de még ki is kell szolgálni a vevőket. Éjfélig van veled vakaki, aztán hajnali ötkor látsz viszont munkatársat. Legalábbis az én régi munkahelyemen így volt, forgalmasabb helyeken lehet többen lesznek bent. Tescoban meg akármikor éjszakázhatsz, mint árufeltöltő, ha elmúltál 18.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9549) roberto211 válasza Mister_X (#9548) üzenetére


roberto211
őstag

Tescoban szívesebben lennék árufeltöltő mert ott mégis valamivel lazább. Ezt a kapkodást,nyüzsgést,meg utálom mint pl a mekiben. Ahogy valamelyik nap bementem egy mcfreezert és láttam,hogy szét szakadnak szinte na hát köszönöm de nem. Nem meggazdagodni akarok belőle hanem mégis,hogy legyen pénzem meg félretudjak rakni,stb. Tescoba mennyi az átlag órabér?[/U](félrtenéztem :D )

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9550) Mister_X válasza roberto211 (#9549) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Leírtam azt is :U Nappali: bruttó 535Ft, éjszakai: bruttó 650Ft. Nekem hiányzik a meki, Tescoban halálra unom magam. Mekiben mindig 16-22-es műszakokat kaptam, akkor már nyugi volt. Ami kemény, az a szombar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.