Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#8351) MasterMark válasza Napfénysüti (#8350) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#8352) woodbear válasza Napfénysüti (#8350) üzenetére


woodbear
addikt

Oldboxers :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#8353) L_YKing


L_YKing
addikt

Mikortól lehet külön avatart kérni?
Vagy alapból is lehet?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8354) negyven2 válasza L_YKing (#8353) üzenetére


negyven2
veterán

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
1/a: 800 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, vagy
1/b: 2500 napja regisztrált nick és minimum senior tag rang, vagy
1/c: 10 címlapos, szakmai cikk (fele kiemelt) a Logouton,

ÉS

Nem volt kitiltása vagy figyelmeztetése. Ha volt, akkor egyéni elbírálás lesz: kb. 2 hét múlva lesz válasz a topicban.

2: Speciális / egyéni rangja van (ekkor az előzőektől függetlenül jár neki).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8355) L_YKing válasza negyven2 (#8354) üzenetére


L_YKing
addikt

Köszönöm szépen! :R

Akkor várhatok még 1,5 évet... :((
Addigra csak meg lesz az őstag.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8356) L_YKing válasza negyven2 (#8354) üzenetére


L_YKing
addikt

Lejárt a szerk. idő

Meg tudom vlahol nézni , hogy volt-e már felszólításom? Mert szóltak már , hogy nem kéne de nem tudom , hogy ezt most minek minősítsem. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8357) negyven2 válasza L_YKing (#8356) üzenetére


negyven2
veterán

Moderatorok tudjak megnezni. Mar ha megmondjak neked.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8358) Mister_X válasza negyven2 (#8354) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy speciális rangot kap, mondjuk korrektort korrektort inkább ne :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8359) L_YKing válasza Mister_X (#8358) üzenetére


L_YKing
addikt

De gonosz valaki :O :DDD

Más Vélemények?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8360) Algotis válasza L_YKing (#8359) üzenetére


Algotis
addikt

Fújbarca.

Androidos Outlookból küldve

(#8361) L_YKing válasza Algotis (#8360) üzenetére


L_YKing
addikt

Most ne azt nézd!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8362) roberto211


roberto211
őstag

Már megint a foci :F :DD :DD

De amúgy jól áll a szifonnak. Mondjuk iphonenak minden jól áll nem hiába hívják rajfonnak. Olyan mint egy topmodell. Minden jól áll neki. :D

(#8363) MasterMark : Azt hogy reggel 9:40 van rajta? :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8363) MasterMark válasza L_YKing (#8361) üzenetére


MasterMark
titán

Hát mi mást lehet rajta nézni? :D

roberto211: Már eltelt egy perc azóta.... :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8364) Algotis válasza MasterMark (#8363) üzenetére


Algotis
addikt

:DDD

Androidos Outlookból küldve

(#8365) L_YKing válasza MasterMark (#8363) üzenetére


L_YKing
addikt

Most gondolj oda egy Real címert ugyanilyen fehér háttérrel. :K ;) Az is atom jól nézne ki.
Bár mondhatom neked a fórum legnagyobb focirajongójának. :D

(#8366) Napfénysüti: Menjenk a Realosok fenébe. Mit nyertek idén? ;]

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8366) Napfénysüti válasza Algotis (#8360) üzenetére

Legszebb! :)

Més que un club!

(#8367) thEndeR válasza L_YKing (#8327) üzenetére


thEndeR
tag

Én 16 leszek aug.ban.

Valaki nezi a Szepsegkiralyno valasztast? Lehet nekem van baj az izlesemmel, de szerintem a 16 lanybol kb. 4-5 szep..

(#8368) roberto211 válasza MasterMark (#8363) üzenetére


roberto211
őstag

Már 5 kb. :)

Más: Amúgy nem tudom,hogy mit lehet bírni a fociban én kb 2éve leültem tv elé ,hogy na én majd most végig nézek egy meccset mert mekkora férfias dolog meg menő. Aha. Kb 5 percig néztem azt is félig meddig. Nagyon untam így nem is erőltettem. :DDD

(#8367) thEndeR: Nem ,de mind a 16ot meghegeszteném. :DDD :DDD :DD

(#8369) sajtee: Én pankrációt szoktam nézni, meg ha valami magyar csávó boxol akkor szoktam nézni, ha ilyen bajnokság van vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8369) sajtee válasza roberto211 (#8368) üzenetére


sajtee
senior tag

Olyasmi :D
Én az NFL-t imádom, más pedig azt nem..

(#8370) L_YKing válasza roberto211 (#8368) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak az a férfi aki focit néz/szereti. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8371) Napfénysüti válasza roberto211 (#8368) üzenetére

15 éve vagyok igazolt játékos. Mellette kézilabdáztam 10 évig ebből 2 nb2 ifiben meg még némi floorball. A foci egy rohadt jó sport, nem is tudnék nélküle élni elég csak az avatarom megnézni. :)

Més que un club!

(#8372) roberto211 válasza L_YKing (#8370) üzenetére


roberto211
őstag

:D :D Azon szoktam röhögni,mikor valaki elb*sz valamit a meccsen, felállnak és ordibálnak ( de volt olyan is aki majdnem a fejét verte bele a falba ) . Na mondom. :C :C

(#8371) Napfénysüti: Na itt az igazság. Elismerem ,hogy rohadt juó sport mert 90percet végig futkározni nem hiszem,hogy kibírnám, meg kis labdára koncentrálni stb, meg amiket művelnek vele. De te akkor ezek szerint igazolt SPORTOLÓ vagy és nem csak divatból nézed a focit, közbe azt sem tudod,hogy kell megfogni a labdát. Mert van olyan ismerősöm aki azt se tudja, hogy kell megfogni (mondjuk én sem :) ) de azért kiírja fb ra "EZAZZZZ NYERTEK JUHÉÉÉJ" 2000 smileyval. És ismerem nem azért nézi mert mennyire szereti a focit.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8373) L_YKing válasza Napfénysüti (#8371) üzenetére


L_YKing
addikt

Hol focizol? Fociztál/Focizol Nb?-ben?
Iskolák közötti kéziben mindig ott vagyok. Igaz csak haverokkal szoktunk menni focizni de voltam 1-2 évig Veszprém csapatának aktív tagja. Floorballt meg imádom. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8374) sajtee válasza L_YKing (#8373) üzenetére


sajtee
senior tag

A floorball-t én is szeretem.

(#8375) Napfénysüti válasza L_YKing (#8373) üzenetére

Áhh csak megyei szinten, megye 1 volt a legmagasabb. Kézi jobban ment ott nb2 ifi bajnok voltam északnyugati csoportban. Floorball meg fősulin. Voszont nevetni fogtok mindhárom sportban kapus voltam csak fociban játszom mezőnyben is de ott is inkább kapuban vagyok jó. Erről videót is tudok linkelni. :) Ja és mindháromban képviseltem a volt főiskolámat országos döntőben. :B

Més que un club!

(#8376) L_YKing válasza Napfénysüti (#8375) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem gondoltam volna. Hol játszottál ha szabad kérdeznem? :)
Videót!!!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8377) Mister_X válasza L_YKing (#8370) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Wtflol, /ban

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8378) Napfénysüti válasza L_YKing (#8376) üzenetére

Jelenleg Söréd SE, Fejér megye 3 csak. De 10 hete részleges bokaszalag szakadásom volt pont a héten kezdtem újra focizni. Videót holnap estefelé linkelek most telefonról vagyok. :K
Van más is itt aki aktívan sportol?

Més que un club!

(#8379) thEndeR válasza Napfénysüti (#8378) üzenetére


thEndeR
tag

Ja, fifaval. :D

Mostansag nem sportolok aktivan, de regebben jartam falat, hegyet maszni. Gondolkozom rajta hogy megint elkezdek jarni.
Neha volt par rovidebb "palyafutasom". :D Foci, triatlon, aikido.

(#8380) L_YKing válasza Napfénysüti (#8378) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem rajtunk kívül senki sem sporrtol?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8381) roberto211 válasza L_YKing (#8380) üzenetére


roberto211
őstag

De! Legalábbis én igen. Meg szerintem még egy páran még biztos. :)

Szerk: Már megint megtámadtak ezek a rohadt hangyák pedig telibe fújtam cif-el az asztalt , plusz hypo-s vízzel mostam fel és még mindig. Holnap is ez lesz akkor lángszóróval jövök. :D

#8382) barca0519951: Hogy mit sportolok? Mindig is a küzdősport/Harcművészet/önvédelmi rendszer felé hajlottam így elkezdtem 1,5éve kb krav magázni(sok embernek még "új" a szöveg, de az guglizzon :) ). Heti 2-3x rendszeresen. Aztán ez mellé majd később birkózni vagy Brasil Jiu jitsu-t szeretném űzni, ahogy időm meg anyagi forrásom engedi majd. :DD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8382) L_YKing válasza roberto211 (#8381) üzenetére


L_YKing
addikt

Ecet írtja őket! ;)

Mit sportolsz?

Megint nem továbbít a PH! :(((

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8383) L_YKing


L_YKing
addikt

Neeee

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8384) roberto211 válasza L_YKing (#8382) üzenetére


roberto211
őstag

Sok helyen oktatják sz@rul de ki kell fogni egy jó edzőt(szerencsére nekem sikerült) lehetőleg nem fél éves tapasztalattal. A lényeg.hogy az egyszerűségre épül minden. Nem szépek a mozdulatok/technikák/gyakorlatok,pár technika kimondottan esetlenek-csúnyának tűnik de viszonylag jól betanulhatóak, egyszerűk, ami stress helyzetben is kivitelezhető nagy valószínűséggel. Na most harcművészetekben (krav maga nem az ) 7-8éves tapasztalat kell,hogy tényleg jó legyél benne és nagy eséllyel kivitelezhető legyen ha ne adj isten bármi konfliktusba kerülnél. De viszont cserébe nagyon szép mozdulatok-technikák vannak benne viszont nagyon szépen lehet esni nagyon nagyot. :) Kravban gyorsabban lehet fejlődni mint máshol mivel "sallangmentes" és nem arra törekednek,hogy tudjál ütni egy 100%os egyenest vagy hibátlan köríves rúgást csinálj vagy "varázslatokat" hanem működőképest és tudd használni stress közben is. Ez a szlogenje is amit anno Imi Lichtenfeld mondott: "fuss vagy üss és fuss". De mesélhetnék még holnap reggelig, akit érdekel majd utána néz. HIVATALOS HONLAPJA

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8385) sajtee válasza roberto211 (#8384) üzenetére


sajtee
senior tag

"fuss vagy üss és fuss" - ez nekem nem tetszik..

(#8386) roberto211 válasza sajtee (#8385) üzenetére


roberto211
őstag

Akkor elmagyarázom bővebben. Maga az elv az az,hogy ha tudod kerüld el a konfliktust. Beszéld ki, fuss el, próbáld meg elkerülni magyarul. Tehát ne az legyen,hogy ha netán (ami ne legyen) beléd kötnek mert sajna a mai világban sosem lehet tudni,hogy "gyere k*csög, mivan, szétütlek. Hanem próbáld elkerülni, scannelj,zavard össze,tereld el a figyelmét akár pár másodpercre is. Ha már nem tudod ,effektív nem valami intelligens az ellenfél, akkor kell felkészülni (ami nem azt jelenti,hogy lerogyasztasz kb a földig mint karatéban és ordítod ,hogy KIÁÁ), hanem scan, felméred villámgyorsan a körülményeket,helyszínt, eszközöket(mert itt játszik minden), stb és ha támad az ellenfél akkor küzdesz mint az állat,(itt már nem akarod kimagyarázni, hanem mint egy állat szó szerint, agresszíven, gyorsan, logikusan) és ha érzed vagy eljutottál arra a pontra,hogy van 5-10-15mp-ed, (vagy ha nagyon "elbántál" az ellenféllel akkor több is) akkor menekülsz-sprintelsz. Hosszan ez a lényeg.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8387) sajtee válasza roberto211 (#8386) üzenetére


sajtee
senior tag

Értem.
Én is mindig annak a híve voltam, hogy beszéljük meg, verekedés csak végső esetben, és soha nem én kezdeményeztem..
De én nem járok küzdősportra, szóval, aki először üt, az jár jobban. Legjobb, ha ez én vagyok. Szomorú, hogy gyakorlatilag szinte minden este ez van mindenhol, mert megjönnek a rajok és kötekednek..

(#8388) WhiteWalker válasza Napfénysüti (#8378) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én egy évet lehúzta maz érdi ifiben..a felnőttbe nem volt kedvem menni ,sok a köcsög :(( ,aztán teremfoci,majd most hivtak az érd II-be , hogy látnának a megbeszélésen holnap,most alakul a csapat,elvileg megyek..... :U

(#8389) roberto211 válasza sajtee (#8387) üzenetére


roberto211
őstag

Hat igen. Legjobb az elkerules. Egy harcmuvesznek-kuzdosportolonak -ilyesmi sportot űző embernek nem adnak garanciat ,hogy oke most akkor eleg jol megy most mar 100% h te leszel mindig elol. Ilyen nincs. Nem lehet kiszamitani hogy ki nyeri meg a harcot de ez egy elony ha valaki ilyesmit tanul. (sry csak telorol vagyok)..

8388 giinos:.érden sok a kocsog? :) sajna.vagy nem sajna en is erdi vagyok. de egyebkent igazad van tenyleg sok paraszt van itt sajnos.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8390) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A küzdősport hasznos. Amikor a haverokkal voltunk a vidámparkba, akkor elénk került egy tizenhat év körüli kiscsaj is, akinek nemhogy világbajnok alakja volt, de olyan segge volt, hogy olyat még életemben nem láttam. El is gondolkodtam, hogy rá kéne csapni a seggére, de közben volt egy kigyúrtabb tag, aki valószínűleg primitívebb észjárással áldott meg a sors és rácsapott. Hú, de utána mi volt. A kiscsaj egy fejjel alacsonyabb volt nálam, de lazán átdobta maga fölött a százkilós melákot és már lesúlytani készült rá, amikor azért a szájtátásból rémületbe mentem át és felkiáltottam, hogy "hülye, meg ne öldd!" :Y Utána azért dumáltunk egy keveset (meghívtam egy fagyira, na) és kiderült, hogy az apja egy harcművészeti iskola vezetője és négy éve tanul önvédelmet. Így azért könnyű :DDD

@Napfénysüti: én lehet visszamegyek amerikai focizni. Csak ősztől a suli + meló + nyelviskola mellé még bevállalni az egyesületi szintű sportolást is... :(

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8391) WhiteWalker válasza roberto211 (#8389) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A felnőtt érdi csapatra értettem ...elég volt egy edzésen részt venni....soha többet ....akik velem együtt játszottak az ifiben,azok is mind szétszéledtek a környező csapatokba inkább.... :(((

(#8392) roberto211 válasza Mister_X (#8390) üzenetére


roberto211
őstag

ilyen sportba nem szamit nagyon hogy hany kilos az ellenfeled. en is 100korul vagyok a 173centis 85kilos edzom(aki egyebkent brutal) az en 2meter 10x kilomat atdobta mint a szart csípő dobassal ,akkor foldre vitt allo poziciobol. es meg sorolhatnam.

8391 giinos: oke de ezen kivul is vannak furcsa népek itt. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8393) MasterMark válasza Mister_X (#8390) üzenetére


MasterMark
titán

:C :C

Switch Tax

(#8394) roberto211 válasza Mister_X (#8390) üzenetére


roberto211
őstag

De egyebkent akkor szerencses voltal ,hogy nem tetted meg mert akkor te jartal volna így :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8395) Mister_X válasza roberto211 (#8394) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engem lehet a kerítésig elhajított volna :DDD Legalább bennem volt lovagiasság: "... rá kellene csapni... áh, de az milyen már, mégiscsak egy nő. De basszus, ilyen lökhárítót hogy lehet így kitenni?!" - a pláne az volt, hogy olyan ruhába volt, ami kiemelte az alakját. Bezzeg akkor még LG Secretem volt, lefotózhattam volna :D Még jó, hogy én azon morfondíroztam, hogy mennyire lenne etikus megpaskolnj és elkezdtem mérlegelni a követlezményeket - hát az egyik verziót élőben láthattam. :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8396) Buster17


Buster17
addikt

LoL. Tegnap nekem jött a munkatársam. Szerinted? :DDD
Fizetésig maradok aztán húzok haza.

(#8397) Napfénysüti válasza WhiteWalker (#8391) üzenetére

Szomorú de sokszor ez van sajnos. De hajrá az új csapatban! :R

Més que un club!

(#8398) MasterMark válasza Buster17 (#8396) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint hogy?

Switch Tax

(#8399) oriic válasza MasterMark (#8398) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megverték. :D

Live-Die-Respawn

(#8400) woodbear válasza L_YKing (#8380) üzenetére


woodbear
addikt

Kézilabda NB2, volrunk már nb1-b ben is :) bal átlövő 4-es mez :)

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.