Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#8551) sajtee


sajtee
senior tag

Haveromnak elküldtem ezt a képet, azt mondta páwás :D Szerintetek is?

Kicsit újítanék, nem pont ilyenre, valami punkosra. Csak sajnos az ma már "túl David Backham"

Valakinek anno megígértem 4 hónapja, mikor utoljára voltam fodrásznál, hogy nyárra megcsináltatom.. Hát, jobb, mint a kopaszos fogadásunk haverokkal, szóval.. :D

(#8552) MasterMark válasza sajtee (#8551) üzenetére


MasterMark
titán

Ez valami neo punk? :D

Switch Tax

(#8553) sajtee válasza MasterMark (#8552) üzenetére


sajtee
senior tag

Ez olyasmi. Nem ilyen lesz de szerintem nem rossz :D

(#8554) Buster17


Buster17
addikt

Júúúj tudom a főnököm fb jelszavát :DDD :DDD
Ha kilépek akkor egy kicsit trollkodok vele ;]

Hát amúgy is sejtettem, hogy vagy a kutyája nevét adja meg jelszónak vagy az étterme nevét, de a emailját nem tudtam, és jól sejtettem, kettő közül a valamelyik az. Emailját meg már tudom.
Naptáras könyv elejére fel van jegyezve meg még csomóféle jelszó is. Kidobta én meg kibugáztam :DDD

(#8555) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Lehet a boxnak osztoznia kell a figyelmemen :C na legyen karácsony :DDD
ha nem is maxon de low/mediumon elpörget szinte mindent még újakat is boltban a far cry3 meg az ac3 meg a gta4 ment rajta fullon na az a bemutató meg győzött :))

szerk.: buster ez komoly? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8556) L_YKing válasza Micsurin (#8555) üzenetére


L_YKing
addikt

Ajj de előre gondolkodsz. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8557) Micsurin válasza L_YKing (#8556) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mért is? juli,auguszt,szept,okt,nov csak 5 hónap :DDD amugy meg jó kis vas.....

egy nálam okosabb: az nvidia geforce 610gt és 635 gt közt mi a különbség tejesítményben mert minden angólul van vagy egy össze kutyult táblázatban..... :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8558) L_YKing válasza Micsurin (#8557) üzenetére


L_YKing
addikt

Játékra szerintem konzol való! :))
Inkább internetre használnám a laptopot ( meg ha nincs box vagy ps akkor játékra)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8559) roberto211 válasza Buster17 (#8554) üzenetére


roberto211
őstag

ésszel mert erre rá is lehet fázni :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8560) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8561) L_YKing válasza negyven2 (#8560) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez hatalmas!! :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8562) Micsurin válasza L_YKing (#8558) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen csak elkövetkezendő évben sokat fogunk utazni... és ha nem lesz tévé? :Y :Y meg eleve boxon no metin2 , no Gates of Andaron , no WoW , no Mechwarior , NO WORLD OF TANK na az utsó fálj nekem a legjobban meg a mechwariors :O :O :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8563) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#8564) molnarpeter válasza Micsurin (#8557) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Írj a Milyen notebookot vegyek? topikba.

(#8565) Micsurin válasza molnarpeter (#8564) üzenetére


Micsurin
nagyúr

már megtörtént de szeptemberre is kinézőbe jött.... de nincs ilyen tudású jobb árban , ami meg okosabb az meg 180tól kezdődik a keret 160 max de ink 155 :U

orichalcos: legalább vannak az oldalon jó csajok :DDD
$22500 / each kicsit drága kontroller :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8566) tDr1v3r válasza Micsurin (#8555) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem ilyen Asus nem kéne... osztálytárs vett hasonlót (fehér, majd kikeresem / megkérdem milyen), egyátalán nem gyerebe részemről, maga a megtestesült Mr. Kopogósműanyag. A GT610M meg az Intel HD4000 szintje, a 635M biztos gyorsabb nála.

Ezt vagy ezt vagy ezt vedd. Mondjuk van több méret és kiszerelés ezekből a ProBook-okból, érdemes rájuk nézni iPonon...

(#8565): Amit kinéztél az is 180+k...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8567) molnarpeter válasza oriic (#8563) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Fubazz...

ASUS consumer gépei nekem sem jöttek be eddig. Latitude E5430-am van, főleg a gari miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8568) Micsurin válasza tDr1v3r (#8566) üzenetére


Micsurin
nagyúr

haver gépében 635 van a gta4 very high , 4x simitásaél lag mentesen megy.... ( jelzem ilyenje van)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8569) Buster17 válasza oriic (#8563) üzenetére


Buster17
addikt

Ez kamu, nem? Most ha előrendelek akkor kiküldenek valami vízipisztolyt és levonnak sok száz dolcsit a számlámról :DDD
Kb 5-10 múlva eltudnék egy ilyet képzelni.

(#8570) tDr1v3r válasza Micsurin (#8568) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Arra a lagmentesre kíváncsi lennék... gondolom az is 25-30 FPS, avagy nem az a vajsmooth valami.

Az általam linkelt HP-kra kukkants rá, köröket ver az ASUS konzumer szutykaira.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8571) Micsurin válasza tDr1v3r (#8570) üzenetére


Micsurin
nagyúr

stapil 40 fps-t mértünk neki csak autós üldözésben süllyedt le stabil 35-re.....
de ezt ne úgy gondold h autóba ül és rögtön.... hanem pl a kiegben tankal megy és vagy fél millioan lövik és üldözik.....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8572) sajtee


sajtee
senior tag

OFF.

Éjjel feladtam egy hirdetést az xbox játékaimról, gondoltam, azért megtartom a kedvenc címeimet, de jó ajánlat esetén felőlem vihetik, ha több megy egyben (RDR:GOTY, AC2:GOTY, Alan Wake:LCE, AC:B Codex Edition, GoW 1-2-3, GTA IV/EFLC)

Egy srác jelentkezett, és 17000-ért vinné előre utalással az AC:Brotherhood Codex Edition-t. Nem akarok paraszt lenni, hogy visszavonom, de mit gondoltok? Nem ismerem jelenleg az árakat, tudom, hogy nagyon ritka kiadásról van szó. Fasz vagyok, ha eladom egyáltalán? :D Ajándék volt, ezért sajnálom kicsit.

ez pedig.. :C

[ Szerkesztve ]

(#8573) Micsurin válasza tDr1v3r (#8566) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Figyi... kösz a linkeket de 160 a leg plafon :S mert a tv is beszarik addigra..... a 2 asztali pc-ből az egyik is.....
úgy hogy és én nagyon asus-os vok max acer/samu de ink asus

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8574) roberto211


roberto211
őstag

Ma kaptam egy kis ízelítőt a Primal Move-ból. Amilyen könnyűnek látszik olyan nehéz. Mondjuk még "csak" a nagyon kezdő gyakorlatokat csináltuk. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8575) sajtee válasza roberto211 (#8574) üzenetére


sajtee
senior tag

Jót röhögtem :DDD

(#8576) Micsurin válasza roberto211 (#8574) üzenetére


Micsurin
nagyúr

kaphatunk rólad egy vidit ? :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8577) roberto211 válasza sajtee (#8575) üzenetére


roberto211
őstag

Kíváncsi lennék, ha csinálnád mennyire tudnál röhögni. :DDD :DDD

(#8576) Micsurin : Rólam nem, mert igazából erősítés céljából végezzük de nem mindig, ez átmeneti amíg vissza nem "szerezzük" a kondícióm mert sajna 1,5hónapot ki kellett hagynom. :( De gondolhatod,hogy nézhetek ki 2méteresen, ilyeneket csinálni,miközben megszakadok mert saját testsúlyoddal kell edzeni. :DD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8578) roberto211 válasza roberto211 (#8577) üzenetére


roberto211
őstag

De szeptemberben lesz elvileg az egyik krav vizsgám,leszoktak fotózni csoportosan, majd azt kilinkelem ide. :D Vagy ha Júliusba meg Aug-ba, megyek edzőtáborba, akkor majd azt is kilinkelem ha készül kép. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8579) Micsurin válasza roberto211 (#8578) üzenetére


Micsurin
nagyúr

meg válaszoltad saját magadnak? :Y (#8578) roberto211 válasza roberto211 (#8577) üzenetére
a várjuk a képeket :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8580) roberto211 válasza Micsurin (#8579) üzenetére


roberto211
őstag

Nem akartam nyitni új hsz.-t , az előzőnek a folytatása ,így igen.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8581) L_YKing


L_YKing
addikt

Hogy kell Split screenen játszani cod 4 ben? Mert csak egymás ellenit találom.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8582) MasterMark válasza L_YKing (#8581) üzenetére


MasterMark
titán

Multinál lehet csak.

Switch Tax

(#8583) molnarpeter válasza Micsurin (#8573) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Acert ne, Samu jó (általában, persze mindkettőnek vannak jobbnak és rosszabbak is).

[ Szerkesztve ]

(#8584) Micsurin válasza molnarpeter (#8583) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen tudom főleg a samunak vannak jók , de aza bajom , hogy hardverikusan a k55 a nyerő... de kaptam egy pü-t miszerint b hatóm azt az asus logót ha letörik a zsanér vagy meg reped a burkolat...... ennyire rossz minőségű nem lehet azért nem? :O :O
valaki itt totyikon belül csak konyít valamennyit a laptopokhoz az mondjon már valami kereket erre asus K55VJ-SX131D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8585) MasterMark válasza Micsurin (#8584) üzenetére


MasterMark
titán

Asus-t ne. Szériahibás az egész.

Mindenképpen laptop kell? Ha úgy is asztalon fog állni, inkább egy asztali gépet nézz szvsz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8586) Micsurin válasza MasterMark (#8585) üzenetére


Micsurin
nagyúr

laptop kell..... csak az jöhet szóba :U
asus fan vagyok most megsértetél... volt már pár asusom nem volt bajuk.... csak most én hülye kérdeztem a totyikban és megijedtem :O

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8587) tDr1v3r válasza Micsurin (#8584) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De, lehet. Az ASUS az összes alsókategóriás gépénél ugyanazt a házat használja, max. más színekben... hidd el hogy nem éri meg, kopogós csillámlós műanyag, ami könnyen karcolódik meg mint mondták reped.

Szerintem ezt nézd meg, a maradék 10-esből meg bővítsd 8 gigásra a RAM-ot.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8588) MasterMark válasza Micsurin (#8586) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs bajom az Asus-szal, de laptopba NE. :)

(#8563) orichalcos: Az ötlet még oké, de ez a megvalósítás...

Switch Tax

(#8589) molnarpeter válasza tDr1v3r (#8587) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ProBookot támogatom.

Vehettem volna mobil játékgépet, de fontosabb volt a minőség és a garancia, így üzleti lett, bele 8 GB ram, ssd, meg nagyobb hdd az odd helyére (ami külső házba került).

[ Szerkesztve ]

(#8590) Micsurin válasza tDr1v3r (#8587) üzenetére


Micsurin
nagyúr

onest problem: ATi Mobil RadeOn HD7650
second problem : AMD A4-4300M 2.50GHz :O :O
ilyenem már volt és nem volt semmi baja.....
én ezt nem értem (facepalm) példa: Haverom vet egy k55-st 2-2,5 éves egy karc nincs rajta a szervizet nem látta még :F akkor most mi van? anyumnak meg még az a fehér van amit linkeltem :U akkor csak nem lehet rossz..... ha már nem asus akkor nézek hasonló samut

akkor már inkább ő vélemény?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8591) MasterMark válasza Micsurin (#8590) üzenetére


MasterMark
titán

Te hallod minek kérdezted meg, ha nem fogadod el a véleményünket? :DDD

Switch Tax

(#8592) Micsurin válasza MasterMark (#8591) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mert abba reménykedtem mondotok valami hasonló asus-t vagy samut de hp? akkor má inkáb packpard bell :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8593) MasterMark válasza Micsurin (#8592) üzenetére


MasterMark
titán

Ha megerősítést szeretnél, akkor keress valami Asus fan topikot. :D

(#8594) tDr1v3r: :K

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8594) tDr1v3r válasza Micsurin (#8592) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nagyon nincs egy szinten a PB és a HP...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8595) roberto211 válasza Micsurin (#8592) üzenetére


roberto211
őstag

Én Lenovot vagy Dell-t vennék a helyedben. Asusról sok rosszat írnak, Samu is-is, Lenovom volt (g580), nagyon megvoltam vele elégedve, jobban mint az elődjével (160k-s samu) és a Lenovo meg 130 volt újonnan. Szép kialakítás,minden jó elmondható róla. Asus maradjon az alaplapoknál ott elég jól teljesít. :DD Egyébként hp is jó ahogy írták.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8596) Micsurin válasza tDr1v3r (#8594) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem sértésnek szántam..... amúgy csak egy mm kel a hp nak , hogy lécsúszón jó hp gépet nem láttam csak max 200k felett a többi mint a kemence úgy forr fel

roberto211: a szervizről egy szép kis sztori: a szervízük ha télleg ilyen szar akkor....
Meg eleve lenovonak semmi neve sincs :((( és az g580-ból csak pentium b 2,2 es procit láttam
ime a HD3000= intel hd graphics3000 hát a lenovo nem villantót :O
lehet 150 ért kapni normális lapot? (hp nem kell )
acer asphire sorozat?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8597) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez hatalmas, nem tudom volt e már...Look at this Instagram

(#8598) roberto211 válasza Micsurin (#8596) üzenetére


roberto211
őstag

Figyelj, ha nem hallgatsz ránk akkor minek kérdezed? :D Lenovonak nincs semmi neve? Megmerem kockáztatni,hogy a legmegbízhatóbb laptopok egyike. Illetve van "neve" ahogy te fogalmazol,nem ismeretlen,hanem pont az ellenkezője, régen IBM volt a neve(de ha az asusra vered akkor nem tudok mit tenni. :D ) . IBM-et meg nem kell bemutatnom szerintem. Lenovonak nem hinném,hogy rossz lenne a szerviz supportja, mivel nem kis vállalatról beszélünk. Acert felejtsd el, na azokkal tényleg sok gond van ahogy hallottam. Intel hd szériával meg ne is akarj játszani, oda már nvidia vagy ati vga kell a laptopba.

Én ezt megvenném pl.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8599) Napfénysüti válasza Micsurin (#8584) üzenetére

Öcsémnek Asusa van asszem K53-as gép és elég korrektnek tűnik pedig már vagy 2 éve használja. A könyöktámasza fém ha jól emlékszem mégcsak gagyinak se tűnik.

Mondjuk nekem volt Thinkpadem (T400 két VGA-s) na azért azt nem cseréltem volna le rá de a TP más világ. Vissza is sírom egyszer még veszek TP-t az tuti az a gép nagyon a szívemhez nőtt. :)
Cégnél meg körbe vagyok véve itt csak IBM meg Lenovo gépek meg monitorok vannak. :D

Most nézem azt írtad Lenovonak nincs neve? :DDD
Az épp fent említett brandje nem mond semmit? Azért elárulom hogy kb a legismertebb brand notebooknál a Thinkpad. nem véletlenül van az űrállomáson is ilyen flotta. Igaz hogy az IBM-től vették meg de fejlesztik is. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy vannak konzumer szériás TP-k is. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8600) Micsurin válasza roberto211 (#8598) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na ak a témát fejezük be... tuti van valami asus totyik :DDD mindenki veri valamire van aki almácskás van aki samsungos és vagyok én aki asus-os még a telom is asus nexus7 :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.