Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#9451) Mister_X válasza sajtee (#9447) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De tudod-e, hogy miért kecske?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9452) sajtee válasza Mister_X (#9451) üzenetére


sajtee
senior tag

Mert Attila.

(#9453) Mister_X válasza sajtee (#9452) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Népmeséket nem néztél? Terülj, terülj, asztalkám?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9454) Buster17


Buster17
addikt

Hétfőn kezdek új meló helyen és még itt ahol vagyok fel sem mondtam,de cink :DDD

Ma kéne cselekedni. Valaki nem jön a helyemre, akár már holnap?

(#9455) L_YKing válasza Buster17 (#9454) üzenetére


L_YKing
addikt

Megyek! :D

Holnap "sajna" kezdem a jogsit. :DD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9456) Mister_X válasza Buster17 (#9454) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valami alibit találj ki (meghalt a nagymama és haza kell menni eltetni meg a nagypapáról gondoskodni kell, bla bla). Simán beállítani, hogy holnaptól máshol dolgozol nem kicsit gerinctelen dolog (apám vállalkozó, tehát van tapasztalat).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9457) MasterMark válasza Buster17 (#9454) üzenetére


MasterMark
titán

De miért? Indoklás nélkül nem lehet kilépni csak úgy?

Switch Tax

(#9458) molnarpeter válasza L_YKing (#9455) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem még pár óra van a kreszből, meg hétvégén elsősegély, aztán gyakorlat majd később.

(#9459) L_YKing válasza molnarpeter (#9458) üzenetére


L_YKing
addikt

Sok sikert! :C :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9460) Micsurin válasza molnarpeter (#9458) üzenetére


Micsurin
nagyúr

kategória? ;)

soksikert :K

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9461) molnarpeter válasza L_YKing (#9459) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

@Micsurin: kössz, B lesz most, aztán remélem még a kresz 2 évi érvényessége alatt összejön egy A2 mellé (125-öst el tudok képzelni magamnak, az olcsó fenntarthatóság miatt, de van egy felújításra váró gépünk, ami 200-as, szóval kellene a nagyobb).

Tényleg oric, nem is gratuláltam még talán neked!

(#9462) RockHaRD válasza molnarpeter (#9461) üzenetére


RockHaRD
addikt

lehet úgy letenni a jogsit, hogy egyelőre nincs semmim, de egyből autóra, és nagy motorra is? :F

(#9463) thEndeR válasza RockHaRD (#9462) üzenetére


thEndeR
tag

Mivel 24 eves vagy (ha jol emlekszem) akkor semmi akadalya. :DDD

(#9464) MasterMark válasza RockHaRD (#9462) üzenetére


MasterMark
titán

Az külön van.

Switch Tax

(#9465) RockHaRD válasza MasterMark (#9464) üzenetére


RockHaRD
addikt

tehát le kell tolnom autóra, de egyből mehetek motorra is akkor...

(#9466) molnarpeter válasza RockHaRD (#9462) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Külön tanfolyam, de pl. a kresz 2 évig jó, szóval azt egyszer elég.

(#9467) Micsurin válasza molnarpeter (#9466) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ha meglátja az a-nak az árát el megy majd a kedve :DDD

mert dakar-ban 120 a kocsi és 92 a moci 220 annyiból veszek egy 2000 körüli szép állapotú maját ami pöc röf és
megérte az árát..... és műszakis és rendszámozót is tehát semmi meló nincs vele.... :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9468) thEndeR válasza Micsurin (#9467) üzenetére


thEndeR
tag

Es jogsi nelkul mit er az egesz?

(#9469) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem hivatalos, de bezár a Digital Reality. :Y :O

(#9470) MasterMark

Nem tudni még semmi konkrétat, de egyre több helyen szó van róla már. Ha jön infó, kitesszük hírként.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9470) MasterMark válasza oriic (#9469) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm. De miért?

thEndeR: Oszt mé? Hát nem jogsival megy az. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#9471) thEndeR válasza MasterMark (#9470) üzenetére


thEndeR
tag

Az igaz. :DD

(#9472) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én meg vén fejjel beülök az iskolapadba: ha minden jól szeptembertől elkezdek egy fényképész sulit/ tanfolyamot :)

(#9473) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#9472) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azt én is akarok majd valamikor....

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9474) Buster17


Buster17
addikt

Ez de mázli volt gyerek! :DDD
Még tegnap behívta a mutert a főnök, mert beszélni akar vele. Ma hívtak, a másik cégtől hogy hétfőn kezdhetek. Zsír akkor egyúttal amikor jön muter akkor beolvasunk és kilépek ha nem rúgnak ki. Felmondást is megírtam. :DDD
Na és csak annyit akartak mondani, hogy: Látják, hogy fáradt vagyok s meddig maradok, Oktober, november?
Én: Hétvége :DDD

Az a ledöbbent fej ami volt. Holnapig megmonják, hogy mi lesz, hogy lesz stb.
Tiszta jó, se balhé nem volt semmi. Még a felmondásomat se kellet mutatni. Minden összejátszott ma. :C

Új melón meg csak csajok leszek rajtam kívül. ;]

G^zC^mp€r

Nem. A nagy motor, "A" korlátozás nélkül 24 éves kortól csak akkor teheted le ha már van 1 éve "A1" vagy "A2" -őd. Szóval hiába vagy 24, előtte le kell raknod az A1-et vagy az A2-őt és ha lejárt az 1 év akkor mehetsz a nagy "A"-ra.

Én az A2-őt fogom most lerakni. 18 évtől lehet és max 35 kw-os gépet lehet hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#9475) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#9473) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Már kinéztem a helyet ,csak szorít az időpont mert e hónap végéig, aki befizeti a tanfolyamot az kap 35k ft kedvezményt , így lenne 155k+áfa..utána 190+áfa..elég komolynak tűnik amit nyújtanak,szóval nem egy sarki OKJ képző..csak mégis azért utána kellene olvasni,de nincs sok idö gondolkozni,azért az a 35 lepedő nem mindegy..

[ Szerkesztve ]

(#9476) L_YKing válasza WhiteWalker (#9475) üzenetére


L_YKing
addikt

Tesómat egyszer ilyennel atb*****k.
Olvass utána rendesen. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9477) negyven2


negyven2
veterán

Szepjoreggelt :D.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9478) WhiteWalker válasza L_YKing (#9476) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mégis mivel?

(#9479) RockHaRD válasza Buster17 (#9474) üzenetére


RockHaRD
addikt

A1, A2-t (mi a különbség?) lehet egyből a B után gondolom...

(#9480) thEndeR válasza RockHaRD (#9479) üzenetére


thEndeR
tag

A1: 125 CCM-ig (B-vel B125 - csokkentett oraszam es csak 40k 16 eves kortol
A2: 35Kw-ig (max. 500 CCM kb. motortol fuggoen) 18 eves kortol.

[ Szerkesztve ]

(#9481) Buster17 válasza thEndeR (#9480) üzenetére


Buster17
addikt

téves.
Én A2 teszek le 35kw -os és 660ccm mocival.

legfeljebb 35kW teljesítményig, de legfeljebb 0.2kW/kg teljesítmény, tömeg arányig.

(#9482) thEndeR válasza Buster17 (#9481) üzenetére


thEndeR
tag

Irtam, hogy kb annyi, meg fugg a motortol is. :)

(#9483) Buster17 válasza thEndeR (#9482) üzenetére


Buster17
addikt

lehet 1000ccm is csak ne legyen könnyű meg 35kw nál több

(#9484) roberto211 válasza Buster17 (#9483) üzenetére


roberto211
őstag

És most őszintén minek 1000ccm? Városban vagy autópályán nyomni 200-al? Ezért? Mert ha valami van azt meg is kell fogni annak meg kb 2%az esélye,hogy egy ilyen teljesítményű motort bárki is megfogjon. Arra meg,hogy 120-130at menjen arra elég egy 250-500 as is..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9485) thEndeR válasza roberto211 (#9484) üzenetére


thEndeR
tag

Ahhoz egy 4 ütemű 125-ös is elég. :DDD

(#9486) roberto211 válasza thEndeR (#9485) üzenetére


roberto211
őstag

Há de 250ccm-nek gondolom kényelmesebb a 130 mint egy 125-ösnek. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9487) thEndeR válasza roberto211 (#9486) üzenetére


thEndeR
tag

Kenyelmesebb, de ezt csak azert irtam, hogy mar egy 4 utemu 125-ossel is lehet menni ilyen tempot ugy, hogy nem zabalja le a gatyat rolad. A 2t-rol meg ne is beszeljunk. :D

(#9488) Buster17 válasza roberto211 (#9484) üzenetére


Buster17
addikt

Most őszintén. Nem a köbcentitől függ hanem a kw-tól :U

120-130km/h-ra 35kw os motor bőven képes, de többre nem nagyon, lehet az 500as vagy 1000es

(#9489) roberto211 válasza Buster17 (#9488) üzenetére


roberto211
őstag

De gondolom azért némi összefüggés van a köbcenti és a kilowatt között. :DD Köbcentiből már azért nagyjából kilehet kalkulálni hány kw-os lehet az adott motor szerintem. "de többre nem nagyon, lehet az 500as vagy 1000es" .. Ezzel azt mondod,hogy egy 500 vagy 1000ccm-es ami 35kw-os nem képes 130nál többet menni? Kicsit érdekes lenne azért. Miközben egy 250es motor is megy 130at és nem erőltetve. de ha rosszul értelmezem akkor szólj, bár máshogy nem hiszem ,hogy lehet.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9490) Buster17 válasza roberto211 (#9489) üzenetére


Buster17
addikt

Annyi, hogy a nagyobb lökettérfogatúnak jobb a nyomatéka. Kevésbé kell szétpörgetni magát hogy elérje a csúcssebességet ami nem 200km/h

Meg méretben is szebb, jobb, megnézik a csajok. Nem úgy mint a picit. :)

(#9491) Napfénysüti válasza Buster17 (#9490) üzenetére

Ez micsoda igény hogy megnézik a csajok. :DDD

Més que un club!

(#9492) roberto211 válasza Buster17 (#9490) üzenetére


roberto211
őstag

Jaaa,hogy ha rajkodni kell akkor persze az már más. De sokkal veszélyesebb is egy 600+ ccm-es mint egy 250es, kisebb kasznival. Egyik ismerősöm mindig ezt mondta aki már 13éves korától motorozik most lassan 40éves. "Egy ekkora motort már meg is kell fogni". Nem hiába vannak a sok halálos motoros balesetek, ugye akinek ilyen motorja van nem nagyon bírja megállni,hogy ne hajtsa meg, ne tudja meg a végsebességet. Na és ilyenkor szoktak lenni a balesetek. Az meg,hogy a csajok megnézik,háát ilyen áron ne nézzék meg. Akkor inkább egy ezres sufnituningos suzuki swiftel megyek csajozni. :) :) Az még is fedett,meg nagyon kicsivel több esélyem van balesetnél bár ott sincsenek biztonsági berendezések nagyon. :DDD :DD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9493) Buster17 válasza roberto211 (#9492) üzenetére


Buster17
addikt

Miben veszélyesebb? Abban hogy elbírja a két fős személyt megpakolva és telepakolva vagy az, hogy nem kell erőlködne az emelkedőn? :C

(#9494) Napfénysüti válasza roberto211 (#9492) üzenetére

Nincs 1 éve hogy egy gyerekkori barátom aki rendőr volt meghalt motorbalesetben. Talán egy 700-as sportgépe volt épp el akarta adni csak még ment vele egyet... :(
De amúgy az emberen múlik minden. n is 160 lovas autót vettem elsőre fél évvel a jogsim után rutintalanul de a mai napig ésszel megyek vele. Fater első megjegyzése ez volt mikor hazaállítottam: "Te nem vagy normális!". :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#9495) roberto211 válasza Buster17 (#9493) üzenetére


roberto211
őstag

Olvasd el (#9494) Napfénysüti hsz.-ét. Talán erről beszélek,de látom nem érted.

Rohadtul nem ez a lényeg,hogy "két fős személyt megpakolva és telepakolva vagy az, hogy nem kell erőlködne az emelkedőn" mert ha kirándulni akarok akkor nem motorral mennék "megpakolva" hanem amit napfénysüti is leírt, meg amit már kismilliószor hallottunk a tv-ben, rádióban.

Nyilván te is fiatal vagy ugyanúgy mint én ezért vezérel téged ezek a nagyteljesítményű motorok csak kéne lenni realitásérzéknek is. Nekem van.

Persze nyilván van olyan aki ilyen teljesítményű autót/motort vesz és ésszel tud menni csak nagyon kevés az ilyen.

(#9494) Napfénysüti: Milyen kocsit vettél? :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9496) Napfénysüti válasza roberto211 (#9495) üzenetére

Az aláírásomban szereplő Honda Civic VTi boldog tulajdonosa vagyok azóta is. Ez az első autóm. Nem volt túl racionális döntés de egy élmény vezetni. :)

Més que un club!

(#9497) roberto211 válasza Napfénysüti (#9496) üzenetére


roberto211
őstag

Ezek jó darabok nagyon. Én majd jövőre szeretném elkezdeni csak hát minden pénz függvénye. Úgy tervezem,hogy ha a felét összegyűjtöm másik felét meg részletfizetéssel akkor is nyerő vagyok de inkább az egészet szeretném összegyűjteni.. Utána meg,hogy milyen kocsit veszek majd passz. Régebbi 1.3 swifteken gondolkodtam, vagy a/b vectra, de tanácstalan vagyok teljesen. Max 350-400ezrem lesz kocsira szerintem .
Te mit vennél a helyemben? :D Megbízható,kezdőautónak...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9498) Napfénysüti válasza roberto211 (#9497) üzenetére

Ha olcsón akarsz megbízhatót akkor Swift. De például kollégám most vett asszem 360-ért egy korrekt kis kereklámpás Corollát. Leginkább japán és német vonalon nézelődnék. Egy Astra is jó lehet vagy egy 323-as Mazda.

Més que un club!

(#9499) roberto211 válasza Napfénysüti (#9498) üzenetére


roberto211
őstag

Hát ami eddig első helyen van nálam az a swift, de többi japántól sem zárkózok el ezért is kérdeztem.. Astra tetszik(f) csak az a baj,hogy 10ből 9 hulladék,A vectránál szintén ugyanez a helyzet, B nél meg nem tudom. De ezt a kerek lámpás corollát megnézem. Még a régebbi 96-97es civicen is gondolkozok mert azok is tetszenek..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9500) Buster17 válasza roberto211 (#9495) üzenetére


Buster17
addikt

Ismerősöm meg pont egy 250esel esett és szét törte magát, pedig kevesebb volt mint 35kw...
Autó és motor két külön fogalom. Mind a kettő más életérzés.
Én a motor felé hajlok.

Nem vezérel engem semmi se csak nagy a kínálat és az érdekel ami nekem tetszik.

Miért nem vesz mindenki suzukit ha van bmw is? Ez kb majdnem olyan.
Te beéred egy 250esel meg egy 6-os béemvével, én meg egy fiat126-al ( :B ) meg egy jó mocival. :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.