Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#7851) WhiteWalker válasza roberto211 (#7838) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én a droidra is mondom hogy stabil, nem fagyott le még sosem...gyári rommal , hangsúlyozom....Az összes akksi zabáló appot kilőttem, gondolok itt az élő háttérre, vagy amit te mondtál launcherekre, fapados gyári háttérkép van beállítva azt csók :DDD ,a feleslegesen futó appokat is kilövöm manuálisan...
Lassú lenne? Az elöző telóm, (HTC Desire) nah az lassú volt az 1GHz prockójával, de ez az S3 , hasít...nem is értem milyen mikró laggokról beszélünk :W
Kb olyan,mint hogy Suzuki Swiftből átülnél egy Bugatti Veyronba és azt mondják, hogy lassú.... :U

Az iphone tele van hibákkal és hiányosságokkal : [link] , [link] , [link] és ehhez még hozzá jön a fórumban a sok panasz....szóval ez a készülék nem ér egy árva petákot sem, túl van árazva, a tudása pedig a béka segge alatt van...azért nem ezt várnám egy közel 200K-s készüléktől....A WP-t nem ismerem, de ott meg a csillivilli csempéken kívül értelmes app van? :U

Az androidon pedig csak a képzelet szab határokat, hogy mire használod....és igen , kell alá a vas, egy komoly készülék,minimum két magos, hogy élvezd a sebességét és a teljesitményt.
Sokan megveszik az olcsó 30-40K-s készüléket , aztán neki állnak rootolni ,toszkodják, hogy jobb legyen ,aztán csodálkoznak ha lefagynak, futtatási hibával leállnak az appok...stb stb...

Ja és nem vagyok elvakult android fan,csak nincs ami meggyőzne , hogy jobb a másik rendszer... :N

[ Szerkesztve ]

(#7852) woodbear válasza WhiteWalker (#7851) üzenetére


woodbear
addikt

ez mekkora troll volt ahol linkelted:

"- Segítség!uj iPhone 5 osen fuggoleges csíkok jelentek meg a kepernyon!mit csináljak?

- fordítsd el 90 fokban, úgy nem lesznek függőlegesek a csíkok :) "

:DDD :C

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7853) WhiteWalker válasza woodbear (#7852) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az iphone fórum tele van ilyen kommentekkel, oda járok néha olvasgatni...fekszem a röhögéstől sokszor :DDD :C

(#7854) roberto211 válasza WhiteWalker (#7851) üzenetére


roberto211
őstag

Nekem is gyári rom van nekem sem fagyott le de néha néha mikrolaggok vannak. Lehet,hogy a desire után nem veszed észre de androidnál mindig is lesznek. Ez a nova launcher nem meríti az akkut, gyári android ikonkészlet és az app drawer fekete alapon van kis animációval. Élő hátterket én sem csípem alapból, és szintén én is kilövöm a háttérben futó appokat. :D Kijelző problámák s3 nál is vannak , itt nem karcolódik hanem néha néha recseg a műanyag de ettől függetlenül elfogadható teló én is nagyon szeretem de hát..... Wp-n nyilván nincs olyan sok app mint ios meg androidra. MÉG. Ha lesznek rá,meg népszerűbb lesz akkor lehet,hogy váltok én is. Nincs tökéletes készülék maradjunk annyiban minden telónak megvan a jellemzője,hibája. Nagyon jó az s3 mert nekem is tetszik de belátom ez sem tökéletes mint semmi sem. És a gyártók szerintem elvből nem akarnak gyártani minden téren csillagos 5-ös telefont.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7855) WhiteWalker válasza roberto211 (#7854) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt is megbeszéltük :DDD , én tökéletesen megvagyok az S3-mal elégedve , nem vettem volna észre a recsegést sem... :N , vettem ebay-ről egy remek fém hátlapot , tök jó hűvös a segge mikor megfogom :DDD , én biztos nem váltok droidról másra , bármit ígérhetnek :DDD

A Te kedvedért felrakom és kipróbálom ezt a Nova prime launchert, de ha nem tetszik akkor csuklani fogsz ;]
Mi a különbség a default nova és a prime közt, azon kívül hogy a prime fizetős? :F

[ Szerkesztve ]

(#7856) roberto211 válasza WhiteWalker (#7855) üzenetére


roberto211
őstag

Már nekem sem recseg mert én is rendeltem ebayről fém hátlapot.tehát a hátlap volt a gond :) 1500 vagy mennyi volt nem tudom már. Hát nem olvastam el,hogy mi a különbség szerintem vagy az ikonok közt vagy valami szolgáltatás nincs benne a simába én a primeot használom máshonnét "vettem" meg. Nem mondok semmit mert jön a moderáció csak mivel máshol "vettem"meg mindig kiírja ,hogy töröljem le a "unofficial" verzót és telepítsem fel a hivatalosat. Nekem ez belefér mert csak alul írja ki néha-néha. Ha nem tetszik akkor letörlöd . :DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7857) L_YKing


L_YKing
addikt

Valószínü Iphone lesz.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7858) Buster17


Buster17
addikt

Na zsír ledumáltam egy osztrákkal, angol, hogy ma megveszem tőle a halo3-at meg a gta4-et :)) Végre meglesznek :C

Dorisnak hívják. Remélem jól néz ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#7859) oriic válasza Buster17 (#7858) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nehogy megvedd Halo-t, jovo honaptol ingyenes lesz live-on.

Live-Die-Respawn

(#7860) Buster17 válasza oriic (#7859) üzenetére


Buster17
addikt

Annyi a halo mint az 1hónap live. Livet meg ki se használom, mert 30napból max 4 órát tudnék multizni összesen, és legalább lesz lemezes változatom amit bármikor elpasszolhatok.

Ha nem lenne meg az AC2 akkor meggondolnám a hónapos livet.

(#7861) Buster17


Buster17
addikt

Oriiiiic!!!
Már megérte a halo3 7euroért. Poszter meg még a 2010 es blokk is benne volt :C

(#7862) WhiteWalker válasza L_YKing (#7857) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

(#7863) tDr1v3r válasza L_YKing (#7857) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor most előre szólok, hogy ősszel (valószínüleg szeptembertől) jön az újradesign-olt iOS 7. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7864) roberto211 válasza L_YKing (#7857) üzenetére


roberto211
őstag

Gondold át. :D

(#7863) tDr1v3r: Ősszel jön az android 5.0 is. :) Szerintem pont akkor adják ki mikor az ios is kinnt lesz.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7865) oriic válasza Buster17 (#7861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugy is hogy nemet szinkonos? :DDD

Live-Die-Respawn

(#7866) Buster17 válasza oriic (#7865) üzenetére


Buster17
addikt

Most hogy átgondoltam az egészet így jobb is hogy német, mert egalább értek is belőle valamit és még tanulok is :)

Nem ismerős? :P

(#7867) Mister_X válasza oriic (#7865) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naoszt? Én németül raktam 300+ órát Oblivionba. Most meg majd japánul fogok 1-2 dolgot megvenni, ha már nincs régiókorlát a PS-eken. Igaz, ehhez egy PS kellene...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7868) oriic válasza Mister_X (#7867) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem nem lenne jo, mert nem spreche dajcs. :D

A poszter amugy rohadt jo.

Buster: Masik topicban miert volt akkor gond a nemet ha ugy is tanulod. Jobban megerted legalabb.

Live-Die-Respawn

(#7869) tDr1v3r válasza roberto211 (#7864) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom, várom is, azon múlik hogy Nexus vagy iPhone lesz-e a Tipóm utódja. :)) Google-ék az ICS óta nagyon beerősítettek, kíváncsi vagyok hogy mit mutatnak fel az iOS 7 ellen.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7870) Buster17 válasza oriic (#7868) üzenetére


Buster17
addikt

Mert világ életemben angol nyelven játszottam minden játékot és elsőre fura volt és nem lehet nyelvet váltani ezért akadtam ki :DDD De aztán rájöttem, hogy jééé.. jobban értem mint angolul :DDD

(#7871) L_YKing válasza WhiteWalker (#7862) üzenetére


L_YKing
addikt

Samsungot , Sonyt semmi képen se akarok. Nokia vagy iphone. Nokiám már volt Ájfonom még nem.
Még nézek tesztet meg ilyeneket , de valószínű iphone.

És mitől lesz jobb az IOs7?

Iphone 4 és a 4s közt mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7872) woodbear válasza Buster17 (#7866) üzenetére


woodbear
addikt

Hälo :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7873) tDr1v3r válasza L_YKing (#7871) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Teljes design-váltás lesz... elmagyarázni nem akarom mert hosszú, itt van az Apple microsite-ja a rendszerről, és itt meg egy videó.

A 4 és a 4s között hardveres külömbség van, a 4S erősebb. Én azt venném, a sima 4-es lehet hogy jövőre már nem lesz támogatott készülék (abból kiindulva hogy most az a legkisebb támogatott telefon, plusz úgy néz ki hogy több funkciót nem is kap meg), hosszú távra a 4S sokkal jobban megérné. Vagy egy 5-öst... de az csak az új iPhone megjelenésekor lesz olcsóbb használtan. :/

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7874) L_YKing válasza tDr1v3r (#7873) üzenetére


L_YKing
addikt

:R
Hát néztem szép árak vannak Iphone téren... :( :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7875) oriic válasza woodbear (#7872) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kerem szepen Halo nevvel nem viccelodunk...

Live-Die-Respawn

(#7876) WhiteWalker válasza L_YKing (#7871) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

HTC One esetleg? Csak ájfont ne...

(#7877) L_YKing válasza WhiteWalker (#7876) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát minimum 120000 lehetne venni :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7878) tDr1v3r válasza L_YKing (#7874) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A rajságot meg kell fizetni. :DD /headshot

Sajnos elég szar árak vannak, de néha lehet egész értelmeseket kifogni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7879) L_YKing válasza tDr1v3r (#7878) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja... :DDD

Ennyit meg szvsz nem ér meg. Iphon4 -et mennyiért lehetne venni?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7880) tDr1v3r válasza L_YKing (#7879) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem akarok hülyeséget mondani, ezért inkább annyit tanácsolok, hogy itt kérdezz rá.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7881) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#7878) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Inkább az eleganciát ;)

(#7882) roberto211


roberto211
őstag

A k*rva életbe,a rakat sz*r windows 8al :W Alvó állapotból "ébredne" fel és mit csinál? FEKETE KÉPERNYŐ ÉS LEFAGY! Se kép se hang . És ezt rendszeresen csinálja mostanában kezd elegem lenni ebből a híres win 8ból. 7-es nem csinált ilyeneket ez meg? Szét b*sz az ideg ez a hulladék miatt. :W Restartolni kell,hogy működőképes legyen hallottatok már ilyet? :F

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7883) MasterMark válasza roberto211 (#7882) üzenetére


MasterMark
titán

Általában user error.

Switch Tax

(#7884) roberto211 válasza MasterMark (#7883) üzenetére


roberto211
őstag

Mi user error? Cleanerezem állandóan,karbantartom, nem össze vissza van b*szva mindennel akkor ebbe mi az user error :F

(#7885) szabacsik: Hát ez igaz látod.

(#7886) lacy86 : Szerintem meg nem.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7885) szabacsik válasza roberto211 (#7884) üzenetére


szabacsik
őstag

Hogy windows-t használsz :D
Teszem hozzá én is , de nem lepődök meg ilyeneken ma már ;]

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#7886) lacy86 válasza roberto211 (#7884) üzenetére


lacy86
addikt

CCleaner szerintem alapbol felesleges

(#7887) MasterMark válasza roberto211 (#7884) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen fajta alvó módról van szó S3, S1?
Bill / egér kap áramot ébresztéshez? Ki is akad, vagy csak kép nincs. Ha a caps lock-ot mondjuk nyomkodod és villog a lámpa akkor nem akadt ki.

Switch Tax

(#7888) roberto211 válasza MasterMark (#7887) üzenetére


roberto211
őstag

Nem tudom melyik alvómód,hogy s3 vagy s1 a gyárin hagytam ,bill/egér kap áramot mert csak vele sikerül felébresztenem ha sikerül,ha nem akkor bejön egy fekete képernyő és amit mondtam az van. Azt nem néztem,hogy mikor nyomkodom a capset akkor mit csinál. Tehát bill meg egér tuti kap áramot.. Legközelebb ha csinálja megnézem ,hogy mit csinál ha nyomkodom a caps lockot. Ezt meg,hogy tudom ellenőrizni,hogy s3 vagy s1?

(#7889) MasterMark: Később megnézem.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7889) MasterMark válasza roberto211 (#7888) üzenetére


MasterMark
titán

BIOS-ban

Switch Tax

(#7890) roberto211 válasza MasterMark (#7887) üzenetére


roberto211
őstag

Nincs olyan,hogy s1-s3. s5 van meg s4-s5 vagy disabled.

S4-S5 ön van most.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#7891) woodbear


woodbear
addikt

Hogy lehet egy főnöknek úgy megmondani, hogy lehet lenne egy jobb lehetőség külföldön, de ha nem jön össze akkor maradnék?! Nem vicc, nagyon nehéz a döntés. nem akarok két szék közé esni.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7892) WhiteWalker válasza woodbear (#7891) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Esetleg irjatok egy új szerződést, amiben garantálja, hogy visszavesz mondjuk fél éven belül ha vissza jönnél...vagy ha nem sikerül a külföldi munka...

(#7893) tDr1v3r válasza woodbear (#7891) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha jó arc a főnököd akkor mondd meg őszintén hogy mi van.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7894) Buster17 válasza woodbear (#7891) üzenetére


Buster17
addikt

Kérjél szabadságot és addig kijössz, ha bejön a meló kilépsz ha nem akkor vissza jössz és no problem

(#7895) woodbear válasza Buster17 (#7894) üzenetére


woodbear
addikt

Ja, csak egy Telenornál nem tudsz azonnal kezdeni 3hetes intenzív tanfolyamon kell 80% vagy feletti vizsgát tenned, hogy egyáltalán beléphess a rendszerbe :) Tehát illene időben szólnom.

TDriver, ez lesz szerintem, mert jó fej egyébként, remélem megérti, mert nagyon úgy fest, hogy akár hétfőn kezdhetnék, de kicsit gyors ez így még :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7896) lacy86 válasza woodbear (#7895) üzenetére


lacy86
addikt

Jo a Tdriver! javaslata , esetleg egy olyat megkerdezhetsz meg hogy fizetetlen szabadsag?!
/ hallottam mar ceget akinel volt ilyenre lehetoseg / -- mondjuk kersz igy 3 honapot es addig van idod kint keresgelni.

(#7897) Buster17


Buster17
addikt

Aki lemaradt róla annak itt van: E3 Röviden :C

(#7898) woodbear válasza lacy86 (#7896) üzenetére


woodbear
addikt

Erről nem hallottam, lehet kérek tőle egy 3 hetet :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7899) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kinek van kedve nyerni (nekem?) egy Xbox 360 Arcade-et? :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7900) Buster17 válasza Mister_X (#7899) üzenetére


Buster17
addikt

Még magamnak is nyerek egyet. Hol lehet? :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.