Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#313701) icecave válasza Szabi® (#313700) üzenetére


icecave
Topikgazda

Töröld le a lockscreenről, esetleg telefon ki-be kapcs, majd rakd vissza. Engedélyeket is lehet neki ki-be kapcsolni.

(#313702) havri1 válasza Stauffenberg (#313699) üzenetére


havri1
félisten

Ha már kábel. Egy fióknyi c-s kábelem van a múltból, sokat használok. De mivel új telefon, rendeltem pár fejet meg kábelt is most. Eddig QC volt a gyorstöltés nekem. PD-s fejem csak 2 van, de gyerekek használják.
Tegnap érkezik, 2m fasza C-s kábel. Nem tölt. Nézem android telefonon, füles stb, működik, de iPhone nem.
Lesem az alis rendelést, p30 pro van a címben, tehát huawei.
Ezek szerint van még valami szabvány amit figyelni kell, nem csak C?

havri

(#313703) Zsolt,72 válasza Szabi® (#313700) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Látom, felül középen ott van a lakat ikon, zárolt állapotot mutatva. Ha ránézel és ezzel feloldod, akkor sem mutatja az időjárást?

Van erre beállítás, hogy csak feloldva legyen olvasható a tartalom.

 iPhone 15

(#313704) Szabi®


Szabi®
addikt

Köszönöm, mindenen túl vagyok, azért van zárolva, mert már reseteltem is, és nem állítottam újra be a faceid-t, de úgy sem mutatta.
Nem is foglalkoztam volna ezzel, ha nem közvetlenül a 17.4.1 után dobja ezt, és picit utána olvasgatva másoknál is 3 tonna hibát hozott ez az update. Vagy lett egy olyan plusz beállítás amivel még soha nem találkoztam. De már kipakolgattam a widgeteket, ki-be kapcsoltam hogy mobilnetről is frissíthessen, most csinálok egy teljes törlést, hátha.
Bár kissé aggasztó hogy update után ilyen procedúrát kell csinálni.

(#313705) Zsolt,72 válasza Szabi® (#313704) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Az tény, hogy anno voltak emiatt nyűgök, konkrétan a Messengerre emlékszem, hogy sokáig sehogy sem működött.

Teszteltem kicsit az időjárás különféle widgetjeit, többet is elhelyeztem a főképernyőn.

Zárolva:

Feloldva:

 iPhone 15

(#313706) Noxy válasza Zsolt,72 (#313703) üzenetére


Noxy
veterán

Zárolt állapotban csak a személyes adatokat nem mutatja. Pld fitnesz. Időjárást viszont igen.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#313707) icecave válasza Noxy (#313706) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ahogy linkelték előtted, simán beallithatsz bármilyen appot az értesítéseket részen, hogy mutasson-e adatot a lockscreenen zárolt állapotban, vagy csak feloldva.

(#313708) icecave válasza Szabi® (#313704) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nekem egyszer Apple watchon nem mutatta egy frissítés után. Keress rá, valami olyasmi volt a megoldás, hogy a lokáció használat engedélyt el kellett vennem tőle, majd visszaadni.

(#313709) Szabi®


Szabi®
addikt

Nem tudom, majd csinálok teljes törlést, de faceid-vel sem volt ez jó. Furcsa anomália . . .

Visszaraktam a faceid-t egy újraindítás után, de az widgetek meghaltak . . . Éreztem én hogy ódzkodnom kell az új updatetől, a régi telefonra . . .

Net meg ugye van, tehát belül működik.

(#313710) Szabi®


Szabi®
addikt

Minden adatot törölve, újként beállítva működik, bár pont ezt akartam elkerülni. :R

(#313711) Noxy válasza icecave (#313707) üzenetére


Noxy
veterán

Igen, nem figyeltem mert a gyűrűkre koncentráltam. :R
De sztm ennek semmi köze a frissítéséhez.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#313712) Szabi® válasza Noxy (#313711) üzenetére


Szabi®
addikt

Az Xs max csinált nálam még hasonlót, de ott nem a külső lockolt widget, hanem a belső bal legszélső lapon található. Teljesen hektikus volt, hogy frissíti vagy sem, és asszem jött update ami után jó volt.
Régi 11-es készülék, idén 5 éves, ezeken már nem úgy működik, mint az újabbakon. 14 Pro Max váltja a kövi hónapban.

(#313713) Noxy válasza Szabi® (#313710) üzenetére


Noxy
veterán

újként beállítva működik

Nem tudom, de én iOS 8-nál állítottam be újként utoljára.
Amúgy elég sokszor voltak gondok az időjárás widget-l.
Vagy a telefonon, vagy az AW-n vagy mindkettőn egyszerre.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#313714) Stauffenberg válasza havri1 (#313702) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért QC és QC között is van különbség, az is most már az ötödik generációnál jár. Az USB kábeleknél fontos az áteresztő képesség illetve, hogy milyen protokollokkal biztosan kompatibilis (a kábelekben is van chip ami kommunikál a töltőelektronikával).

Nekem a telefonom (14 Pro Max) még Lightningos, de a MacBookhoz vettem egy második kábelt (az fixen a táskámban van egy pici Anker töltővel, így nem hagyom otthon). Ez egy UGREEN Type-C 60W ami QC3.0 és PD szabványokat támogat, gond nélkül tölt vele. Nekünk a PD támogatás ami lényeges.

(#313715) havri1 válasza Stauffenberg (#313714) üzenetére


havri1
félisten

Igen igen, a PD-t már tudom, ezzel nincs is baj, csak a kábelen lepődtem meg..most végigpróbálhattam amik voltak, a 11 kábelből 4 nem műkdöik iphone-al.
:R

havri

(#313716) Stauffenberg válasza havri1 (#313715) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valószínűleg mert nem támogatják a PD szabványt és a töltő és/vagy a telefon nem kapja meg emiatt a zöld jelzést, hogy biztonságos a töltés, esetleg az áteresztőképességük túl gyenge a 30W-os töltőhöz (ha azt használsz).

(#313717) Razzul válasza Stauffenberg (#313714) üzenetére


Razzul
senior tag

Így van, USB-C esetén van a töltési szabvány és az adatátvitel. Az Apple USB implementációja teljesen rendben van, de a töltés kapcsán válogatósabbak mint az Androidos telefonok.

Mondjuk ezzel eddig kábeleknél nem találkoztam, csak autós töltőknél. Ott az Androidos eszközök jellemzően bevesznek bármit, az iPhoneoknak viszont ha nem tetszik amit kap a szivargyújtóról akkor nem töltenek.

Stat crux dum volvitur orbis

(#313718) havri1 válasza Razzul (#313717) üzenetére


havri1
félisten

Nálam vegyesen, de igen, a kábel az, ami korlátozza (ugyan az a fej másik kábellel jó). Érdekes amúgy, mert amit tegnap említettem, az egy volt: [link] 2M-es, bár ennek nincs jelentősége. A régebbi baseus sztintén 2m ilyen, meg simán tölti :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#313719) oszy


oszy
veterán

A Gmail appba nem tudok képeket csatolni. Azt írja, hogy adjak hozzáférést a képekhez. De csak annyi lehetőség van, hogy “nincs” vagy “csak fotók hozzáadása”. Utóbbi van kipipálva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#313720) icecave válasza oszy (#313719) üzenetére


icecave
Topikgazda

Bár nincs fent nekem a gmail, de ahogy más appnál is (pl. messenger), a telefonon beállítások, majd ott kikeresed a gmail-t, és kell lennie egy fotók résznek, ahol meg tudod adni a full access-t.

(#313721) Zsolt,72 válasza oszy (#313719) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Ezt kellene látnod: [kép]

Ha nem így van, akkor frissítsd az app-ot, vagy töröld le és telepítsd újra.

 iPhone 15

(#313722) oszy válasza Zsolt,72 (#313721) üzenetére


oszy
veterán

Az újratelepítést akartam elkerülni a beállítások miatt. Több fiók van benne.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#313723) havri1


havri1
félisten

Tudnátok nekem arra megoldást, hogy widgetben ki tudjam tenni deviza árfolyamot?
usd és EUR lenne fontos. MNB közép. Leszedtem
MNB appot, de widgetet nem engedi, vagy csak én benázok?

havri

(#313724) icecave válasza havri1 (#313723) üzenetére


icecave
Topikgazda

Gyári stocks app nem jó? Ott is lehet, bekeresed az EURHUF=X, és USDHUF=X-et és ki tudod tenni widgetként.

(#313725) allein


allein
addikt

Sziasztok. Érdekelne vélemény, tapasztalat magsafe power bankkal kapcsolatosan, mit használtok, mi az ami ajánlott.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#313726) Krethx válasza allein (#313725) üzenetére


Krethx
aktív tag

Én ezt használom:
Egy kis apró probléma van hogy a telefont csak 80%-ra tölti fel. De van akiknek ezt pont jó.
https://prohardver.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/hsz_308481-308481.html

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#313727) allein válasza Krethx (#313726) üzenetére


allein
addikt

Köszi szépen, megnézem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#313728) zmtTom


zmtTom
tag

Kis segítséget szeretnék kérni újra mint kezdő Iphone tulaj... Kerestem itt a fórumon de nem találtam, ezért kérdezem...
Van 14 könyvtár. Minden könyvtárban 120-150 fénykép a gyerekekről. Hogyan tudom ezt a legegyszerűbben feltenni a telefonra úgy, hogy 14 könyvtár külön ott is látszódjon és a képek benne legyenek a saját könyvtáraikban?
Illetve meg lehet valahogy oldani hogy a kezdő képernyőn és a zárolt képernyőn más más kép legyen? HA igen, hogyan? Iphone 14 pro..... Köszönettel :R :R :R

(#313729) havri1 válasza icecave (#313724) üzenetére


havri1
félisten

Ó dehogynem, köszi!
Mindjárt megszerkesztem :) :R

havri

(#313730) Sungoo válasza zmtTom (#313728) üzenetére


Sungoo
addikt

A másodikra: zárolt képernyőn hosszú tapicskolás, testreszabás. Vagy beállításokban háttérkép.

[ Szerkesztve ]

(#313731) oszy válasza zmtTom (#313728) üzenetére


oszy
veterán

Az elsőre talán a 3uTools jó lesz. Ki kellene próbálnod, hátha.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#313732) M1995 válasza zmtTom (#313728) üzenetére


M1995
aktív tag

(#313733) rumantamas


rumantamas
csendes tag

Sziasztok,

hogyan tudom letiltani/lezarni, hogy zaroltkepernyot hosszan nyomva felugorjon a testreszabas?
sajnos folyamatosan elallitodik.

(#313734) M1995 válasza rumantamas (#313733) üzenetére


M1995
aktív tag

Azt hiszem sehogy, szerintem is hülyeség így. Elég lenne a beállításokban, felesleges a záróképernyőn is.

(#313735) makaveli666 válasza oszy (#313719) üzenetére


makaveli666
senior tag

Beállítások-Képernyőidő-Tartalmi és adatvédelmi korlátozások-Gmail-Engedélyezés

Majd ezután:
Beállítások-Adatvédelem és biztonság-Fotók-Gmail-Teljes hozzáférés.

(#313736) mastodon


mastodon
aktív tag

Meg lehet állapítani a banki adatokból, amit látok a számlán, hogy valaki mit vett az Apple store-bol kártyával?

(#313737) lugosi válasza mastodon (#313736) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy hol vásárolt és mennyiért igen.

(#313738) madle


madle
őstag

Sziasztok!

talalkoztatok mar vele hogy az iPhone minden hivast pirossal jelol a Telefon alkalmazasban? Mintha minden nem fogadott lett volna. Ujrainditottam es semmi valtozas…
koszonom!

(#313739) Noxy válasza mastodon (#313736) üzenetére


Noxy
veterán

Bármit veszel vagy előfizetsz, arról e-mailben tájékoztat az Apple, az ID-hez beállított e-mail címen.
Banki adatokban csak az összeg szerepel. Azt hogy mit vettél, már nem.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#313740) aTe014


aTe014
aktív tag

iOS-re/iPadOS-re melyik alkalmazást ajánlanátok ANSI kódolás átalakítására UTF-8-ra?
(.srt kiterjesztés)

Pages alkalmazás csak a ".txt" fájlokat olvassa, Windows-on egyszerű szövegszerkesztővel megoldható, de kukázni akarom a laptopot.

i14Pro

(#313741) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Azt ki tudom deríteni, hogy az aktuális töltés milyen sebességgel történik?

havri

(#313742) sgeza válasza aTe014 (#313740) üzenetére


sgeza
veterán

Nevezd át, csináld meg azzal, és nevezd vissza. Így nem jó?

(#313743) Razzul válasza havri1 (#313741) üzenetére


Razzul
senior tag

Igen, vannak erre dedikált applikációk, esetleg vehetsz egy USB-s töltésmérőt.

#313738 madle Nyugi, ha a szülők hívnak engem, azt én se mindig szoktam felvenni! :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#313744) havri1 válasza Razzul (#313743) üzenetére


havri1
félisten

Ampere-t olvastam itt, de nekem nem adja ki a store.
:F

havri

(#313745) Zsolt,72 válasza havri1 (#313744) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

[link] - ez lenne az?

 iPhone 15

(#313746) aTe014 válasza sgeza (#313742) üzenetére


aTe014
aktív tag

Erre rájöttem én is, de olyan funkciót nem találtam, hogy kódolás-átalakítással "mentés másként" opció lenne akár az Exportálásnál is. [kép]
Vagy alapból lenne kódolás-átalakítás a beállításokban.

i14Pro

(#313747) aTe014 válasza sgeza (#313742) üzenetére


aTe014
aktív tag

Közben meg is van a megoldás, sima szövegként export, akkor olyan kódolásra teszi, ami tetszik a tvnek. Köszi a rávezetést azért. :)

i14Pro

(#313748) havri1 válasza Zsolt,72 (#313745) üzenetére


havri1
félisten

Ez az köszönöm, nem találtam, lehet rosszul írtam be.

havri

(#313749) Zsolt,72 válasza havri1 (#313748) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Szívesen. :)

Néha velem is előfordul, hogy nem adja ki elsőre.

 iPhone 15

(#313750) Szabi®


Szabi®
addikt

Kicsit döntésképtelen vagyok , 400-ból lenne egy új 14 Pro Max, viszont 350-ből hozzájuthatnék egy 15 sima Pro-hoz. A régebbi jönne ki drágábban, viszont nagyobb tudással, nagyobb kijelzővel.
A 15 pro viszont újabb, és nem vagyok biztos benne, hogy kellene a Pro max nagyobb mérete . . :F

(#313751) sgeza válasza aTe014 (#313747) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit!

(#313752) icecave válasza Szabi® (#313750) üzenetére


icecave
Topikgazda

Akkor inkább a méreten gondolkodj el, amivel a a nagyobb kijelző mellé a hosszabb akkuidő is jár. Nálam 14PM-ről 15PM-re váltás sokat nem hozott, az action button-t sokat használom, de azért, mert beprogramoztam a sűrűn használt dolgaimat parancsokra, így több dolgot elő tudok hozni vele, nem csak alapból egyet. A titán, meg a kerekebb, meg a 9%al könnyebb dolog hidegen hagy, tepsi mindkettő, YT-os áradozások ellenére alig észrevehető a különbség a mindennapi életben.
A lényeg, hogy én már csak a méret/akku miatt a 14PM-ot venném a 15P ellenében.
Ram egyébként ugyanannyi, az meg, hogy az új A17pro chip mennyivel jobb az eddigieknél, vajmi keveset számít úgy, hogy maga az OS úgy van megírva, hogy akkorákat reccen néha, hogy csak nézek.

[ Szerkesztve ]

(#313753) gretzky77 válasza Szabi® (#313750) üzenetére


gretzky77
veterán

Kicsivel többért 15 PM nem játszik? Itt is kifogható alig használt szinte új!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#313754) Razzul válasza icecave (#313752) üzenetére


Razzul
senior tag

“maga az OS úgy van megírva, hogy akkorákat reccen néha, hogy csak nézek.”

Az utóbbi pár frissítés óta én is ezt érzem, de nem tudtam, hogy a 11Pro haldoklik vagy az iOS a hibás. De akkor megnyugodtam! :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#313755) Sys85 válasza Szabi® (#313750) üzenetére


Sys85
veterán

Neked kell tudnod, hogy milyen feature-ök fontosabbak.
-15 Pro: Type-C 3.2 gen2, 8GB ram, titán keret, erősebb SoC
vagy,
-14 Pro Max: nagyobb akku, nagyobb méret (cserébe nagyobb tömeg)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#313756) Stauffenberg válasza Szabi® (#313750) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nézd össze az üzemidő teszteket, hogy a 14 Pro Max és a 15 Pro hogyan viszonyulnak egymáshoz. A nagyobb kijelzőnek van árnyoldala is, szerintem az iOS-t nehézkesebb ezen a méreten kezelni (nekem is 14PM van), viszont nekem fontos az is, hogy menyit megy el egy feltöltéssel, szóval nekem a sima Pro nem annyira játszott (meg én gyakran szerkesztek telefonon social posztokhoz fotókat és a nagyobb kijelzőn ez mindig élvezetesebb).

Szóval ezeket mérlegeld szerintem.

Ha a következő 1-2 generációban az Apple is végre meglépi a szupergyors töltést, akkor kevésbé érdekel a rövidebb üzemidő, mert bármikor jól megtömhető pár perc alatt is. Ebben az esetben lehet a sima Pro-val mennék tovább (vagy az iOS-be tegyen végre rendes egykezes funkciókat, akkor semmiképpen nem adnám alább méretben, mert szeretem).

(#313757) Szabi®


Szabi®
addikt

Hát nehéz kérdés. Volt egy Fold 4-em, azt eladtam (kinyitva szinte nem is használtam, mert a 7 inch sok volt, számomra nem praktikus), most a 11-re is van vevő, és így jött az ötlet, hogy akkor megújítom a palettát.
A 15 Pro felé azért húzok jobban, mert a mérete nekem praktikusabb, sokszor hordok szűkebb farmerokat is, és bizony volt, hogy a Fold is kimondottan kényelmetlen volt már.
Viszont a Pro Maxot még ha régebbi is, tényleg ott az akku kapacitás, és talán az erő többlet, nah meg a nagyobb kijelzőn a multimédia. Nem használom sok mindenre a telefont, sőt sokat nem is fotózok, de ahogy néztem a 15 Pro-t már ebben is megvan a 48mp-es főkamera, Xdr oled kijelző 120 hz-el, tehát picit jobban húzok az újabb kisebb vas felé. Köszönöm a segítő válaszokat, elmegyek egy alkalmas helyre, ahol tudok comparisont csinálni. Picit megakasztott ez a kérdés. :R

[ Szerkesztve ]

(#313758) Stauffenberg válasza Szabi® (#313757) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is néha idegesítő, hogy a Pro Max nehezen fér el egy szűkebb zsebben, na azt pont nem tudod egy kiállított telefonnal kipróbálni, mert a hátadra térdel a biztonsági őr. :D

Meg ami csalóka: Nekem tok nélkül (és így vannak kiállítva) elérhető a kijelző túloldala jobb kézzel is a visszalapozáshoz, de tokban már nehezen, akkor már eléggé nyújtózkodni kell vagy fogást váltani. Az esetek 95%-ban mindkét kezem szabad. A maradék 5%-ban zavar csak, hogy mennyire hiányzik egy pár ötletes feature az egykezes navigáláshoz.

(#313759) Szabi® válasza Stauffenberg (#313758) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszönöm az infót. Soha nem hordok tokot, inkább vigyázok milyen felületre rakom ki. Az iPhoneokat mindig is jó érzés volt tok nélkül fogni/használni.

(#313760) Zsolt,72 válasza Szabi® (#313759) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Egyetértek. Remekül mutat „csupaszon”, ezért amikor itthon vagyok, le is szoktam venni róla a tokot, mert jó így ránézni. A 15-ös emellé enyhén érdes üveghátlapot kapott, így valamivel kevésbé csúszós, azaz stabilabb a fogása.

 iPhone 15

(#313761) havri1 válasza Zsolt,72 (#313760) üzenetére


havri1
félisten

Én is tok nélkül használom 90%-ban, mert így szép, kényelmes. Csak akkor teszem bele a szilikonba, ha nem tudom olyan felületre rakni, ami puha. Vagy ha kell a védelem.
Hátuljára rendeltem hydrogel fóliát, mind a 3-at elcsesztem felrakásnál, de állítom szar volt.
Nehéz így elmagyarázni, de az utolsó rétegnek a levételéhez a fül pont ott van, ahol a kamera elkezdődik, és kb 1-2mm a tapadó felület, és persze nem a telefonhoz tapad, hanem a fóliához, és visszaszedi. Olyan szinten, hogy gyakorlatilag az egészet feltépi levételkor, és gyűrödt, levegős stb lesz.
Nem értem, miért ide kell tenni a fület, miért nem az aljára, ahol tapad rendesen, nincs akadály..

[ Szerkesztve ]

havri

(#313762) Zsolt,72 válasza havri1 (#313761) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Valóban, úgy néz ki, hogy jóformán az egyetlen alkalmatlan helyre került az a fülecske. Amiket eddig láttam, azoknál mind alul volt.

 iPhone 15

(#313763) havri1 válasza Zsolt,72 (#313762) üzenetére


havri1
félisten

Ahol vettem a telefont, raknak hasonló fóliát rá, de az spécibb, fújnak előtte rá valamit, amivel könnyebben terül, jobban tapad utána, és maga a fólia is valahogy keményebb.
10-14e körül van, de sok garival (1 év talán? Ha feljön, cserélik).
Méretre vágja egy gép, telefon alapján. Na ilyen kéne a hátuljára is, de nincs. Nem is értem..
Rendeltem most 2 másik eladótól hydrogelt, hátha.
Valamit akarok rá tenni, mert félek karcolódik az üveg. Üveg egyáltalán a hátlap? :U

Szerk.: Úgy néz ki ez jó lesz, bár ennek is felül, de talán jobban hozzáférni.

Másik meg ez volt, ott a fül ahol látható az a vékony rész van:

Rendeltem Baseus 6000mAh vezeték nélküli powerbankot, elvileg a napokban kéne hozza a futár. KÍváncsi vagyok milyen élőben, sok jót olvastam róla.

[ Szerkesztve ]

havri

(#313764) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Eddig a DBRAND-től vásároltam SKIN-eket (fóliákat) a telefonomra, de sajnos a legutolsó rendelésnél nagyon nagy csúszás volt a rendelésnél és elég komolyan megvámolta a UPS.
A leírtak miatt szeretnék másik fólia gyártótól rendelni. Ismerek olyan céget, ami kb hozza a dbrand minőségét, de EU-ból szállítanak?
Nem szeretnék vámot fizetni ismételten. :R

[ Szerkesztve ]

(#313765) Zsolt,72 válasza havri1 (#313763) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Igen, a hátlap üvegből van. :)

Valamelyik már csak jó lesz, sikerül feltenni. Itthon én nem féltem a karcok miatt, mindig le tudom tenni megfelelő helyre (terítő, asztali állvány).

 iPhone 15

(#313766) Trolee


Trolee
aktív tag

Sziasztok!
Van egy i12, rá lett dugva egy gagyi töltő, azóta csak vezeték nélkül tölt.
Ki lett cserélve a komplett csati rész a flex kábellel, aztán az akku is, de semmi sem változott.
Gondolom a töltésvezérlő nem sérült ha így működik.
Mi lehet a bibi?
Előre is köszönöm. :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.