Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#35651) philoxenia válasza Def26 (#35642) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Üvegtigrisesen... "Felcsúton lakom, Viktornak hívnak, van egy bányám" ;]

-Milyen bányád?
- Bitcoin......

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35652) #81556480 válasza negyven2 (#35649) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#35653) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Apple tilta a Facebook Gaminget

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#35654) philoxenia válasza st3v3np3t3r (#35653) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyikkel sem élek... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35655) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#35653) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hú de reggel van még :F a "j" kimaradt

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#35656) st3v3np3t3r válasza philoxenia (#35654) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én sem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#35657) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Lehet más a politika futball...

Ugyanitt szopok The Witcher 3 GOTY-ért, ha valakinek nem kell pc-re. Megbízható, ápolt negyvenes vagyok. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35658) l.skywalker válasza csuvicsuva (#35657) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem elég nekünk ám a PS-XBOX fanboy háború, ezt is mindenképp be kell hozni ide. :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35659) MasterMark válasza l.skywalker (#35658) üzenetére


MasterMark
titán

Miért, ki az aki újpestes? Mindenki a fradit szereti. :DDD

Switch Tax

(#35660) philoxenia válasza MasterMark (#35659) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát igen, de a kékek az "ellenségek" nem a lilák, nem? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35661) csuvicsuva válasza l.skywalker (#35658) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kikívánkozott belőlem, itt meg valószínűleg senki nem fog vele foglalkozni, bár gyanús vagy nekem, mert a legutóbbi focis hozzászólásomnál eléggé belém álltál. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35662) Def26 válasza csuvicsuva (#35657) üzenetére


Def26
félisten

szar szemét magyar foci. Csak a mixemet viszi állandóan. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35663) #81556480 válasza l.skywalker (#35658) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nincs itt semmiféle háború. Egyformán utálom az összes focistát meg stadionalizmust

(#35664) csuvicsuva válasza Def26 (#35662) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Utolsó két fordulóval sokat nyerhetsz. Paksnak is lefekszik a Diósgyőr néggyel.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35665) l.skywalker válasza MasterMark (#35659) üzenetére


l.skywalker
félisten

Attól függetlenül, hogy pártot fogjak, szeretném tisztázni a véleményem:

Eddig volt szerencsénk azt olvasni, ahogy felnőtt emberek azon vitatkoznak, hogy melyikük játék konzol márkájától lesz hosszabb a miniatűr e-péniszük.

Most meg már azt is olvashatjuk, hogy kinek milyen színű a vére, amikor kimegy a nyilván világszínvonalú hazai focibajnokság - nyilván minőségi szurkolói közé.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35666) Madoc válasza l.skywalker (#35665) üzenetére


Madoc
veterán

Mindezt offba. Szégyen. Irány az ontopic! :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35667) l.skywalker válasza csuvicsuva (#35661) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak azért, mert valahogy nekem nem illik ide. Nagyon témaidegen nekem a játékkonzol off-topikban a Fradi-Újpest vércsata, pont mint a politika.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35668) l.skywalker válasza Madoc (#35666) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tilos, nem gond ha megy ez, csak ahogy előzőben írtam, olyan idegen téma nekem itt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35669) philoxenia válasza l.skywalker (#35665) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem félreérted. A boxosok, csak a zöld csapatokat szerethetik.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35670) l.skywalker válasza philoxenia (#35669) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most nem azért, de legutóbb Def kitiltást kapott egy félreérthető kép miatt, a te hsz-edben szerintem a 4. szó erősen javításra szorul :K

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35671) Beniii06 válasza l.skywalker (#35658) üzenetére


Beniii06
őstag

Pedig már megakartam kérdezni, hogy tetszik az android?

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#35672) philoxenia válasza l.skywalker (#35670) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nemnem azt bokszosoknak írják, amire gondolsz... Régen olvasható volt már, anno a Kádár-rendszerben volt olyan munkatársam, aki szerint a romák, így, meg úgy, mire rákérdeztem: "Amerikában meg verik a négereket, mi?" "Persze, azok a szemetek" volt a válasz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35673) l.skywalker válasza Beniii06 (#35671) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az oprendszerrel nincs gond, végül is ez is csak egy olyan közeg, amit ki kell újra ismerni (utoljára 4.4.4-et használtam :D), de a készülék mérete még mindig zavar. Ráadásul üveg elől, üveg hátul. Fél kézzel nem tudok rajta semmit sem csinálni.

Tokot mindenképp be kell szereznem hozzá, de még keresem a megfelelőt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35674) Madoc válasza Beniii06 (#35671) üzenetére


Madoc
veterán

Persze offoltasd csak androiddal, egy konzolos offtopicba :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35675) csuvicsuva válasza l.skywalker (#35667) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jogos.

Egyébként nem Újpest szurkolóként is felháborítana, de hát ez van. Legutóbb 1990-ben és 1998-ban voltak bajnokok, én hülye meg nem a két időpontban jártam évekig meccsre? :DDD A két évvel ezelőtti kupadöntő után döntöttem úgy, hogy veszek bérletet a következő szezonra (5000!!! forintba került). Néhány meccs alatt megtanultam a dalokat és óriási élmény volt két órán keresztül szurkolni, énekelni az ultrákkal (gondolhatjátok, hogy nem a színvonal miatt jártam ki). Volt rengeteg problémám akkor, úgyhogy rengetegen segített a meccsrejárás, úgyhogy hiába van erre a szezonra is bérletem, amikor bojkottot hirdettek, akkor úgy döntöttem, hogy velük tartok. A szurkoláson kívül itthon amúgy sincs túl sok értelme meccsre járni. Újpestiként legalábbis...

De akkor elengedem a témát, vitát szítani meg nem akartam, látod a többiek most is jól reagálták le. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35676) #81556480


#81556480
törölt tag

Amilyen emelkedett itt a hangulat, délutánra kihirdetem a bannlottót!

Valakit ma bannolni fognak.
A nyertesnek felajánlom hogy megrázhatja a lőcsömet!

lőcs – ‘a szekéroldalakat a tengelyhez kapcsoló vasalt görbe rudak egyike’.Német eredetű szó, valamelyik tájnyelvi alakból (pl. bajor-osztrák loisch, leische) lett a s hang affrikálódásával.

Figyelem moderátorok! Önmagunk banánolása tilos!

(#35677) csuvicsuva válasza #81556480 (#35676) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én a kép mellé oda akartam írni, hogy ... de aztán nem írtam oda, mert az instant nyaralás lett volna.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35678) Beniii06 válasza l.skywalker (#35673) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem tudom, hogy van-e rá spigen tok, én azt ajánlanám, de mivel nem saját készülék és nem ismerem a részleteket, azt mondanám, hogy minimum egy kihajthatós, műbőr flip tokot nézz ebay/hasonló helyről minimum. Önmagában a szilikon tok nem ér semmit sem.

"utoljára 4.4.4-et használtam" KitKat, "finom" is volt azt mókolni, rengeteg beállítási lehetőséggel. Akkoriban volt a legelterjedtebb a CynogenMod egyébként.

"Got any other secret weapons?"

(#35679) Beniii06 válasza Madoc (#35674) üzenetére


Beniii06
őstag

Most lebuktam "A tervemmel", de nem is offban írta a hsz.-t, nem tudom min problémázol. :DDD

Egyébként a topik neve is. "Xbox tulajok OFF topicja" Tehát van xboxom és beszélhetek írhatok bármiről, ami nem a szabályzatba vág/nem illene az ON topikokba. :U

Téma összefoglaló nincs, "Téma tudnivalók - itt sincs warez!" vagyis nincs leírva, hogy csak boxos témákról lehetne írni.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#35680) l.skywalker válasza Beniii06 (#35678) üzenetére


l.skywalker
félisten

Többet főztem a ROM-okat, mint használtam volna a stock-ot rajta, szerintem nem volt rajta egyik ROM sem 2 hétnél tovább :D

De ma már ilyenekbe bele sem kezdek.

A tok-ot meglátom. Ilyen flip-flop tokokat nem szeretek használni. Főleg a fogás miatt kellene, de még nem volt időm utánanézni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35681) Madoc válasza Beniii06 (#35679) üzenetére


Madoc
veterán

link

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35682) M@no válasza Beniii06 (#35678) üzenetére


M@no
tag

Uhh, micsoda emlékek jönnek fel. Volt Samsung Galaxy ACE2-m és arra én is tettem CM-t, mert 4.4.2-ről nem akart már frissülni 4.4.4.-re, ráadásul baromira belassult. Aztán a végén visszatettem a stock droidot és vettem egy Galaxy A5-t. :D

(#35683) Beniii06 válasza l.skywalker (#35680) üzenetére


Beniii06
őstag

"Főleg a fogás miatt kellene, "

Ha felhajtod a hátlapjára(ezért írtam a műbőrt), akkor a vastagság miatt jobb a fogása az egész telefonnak, főleg nekem már nem egyszer mentette meg a leeséstől, mert a kihajtott flip-be beleakadt az ujjam vagy legalább a mágneses fülébe minimum.

"Got any other secret weapons?"

(#35684) Beniii06 válasza Madoc (#35681) üzenetére


Beniii06
őstag

Jó, de tudtam, hogy telefont váltott csak érdekelt a véleménye. A one vagy az SX topikba kellett volna megkérdezzem szerinted? + ahogy írtam, nincs rögzítve a téma témája(furán jött ki).

"Got any other secret weapons?"

(#35685) Madoc válasza Beniii06 (#35684) üzenetére


Madoc
veterán

Félreérted, nekem nincs bajom itt még a focival sem. Azért offtopic. Olvass visszább picit és értelmezz :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35686) l.skywalker válasza Beniii06 (#35683) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az iPhone SE-re ilyen tokom volt [link]

Baromi jó volt, de ekkora méretben nem tudom, hogy nézne ki :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35687) Madoc válasza l.skywalker (#35686) üzenetére


Madoc
veterán

Vannak ilyen törhetetlenné tévó bumszli csavaros tokok amiktől 4x akkora lesz a telefon. Na attól a hideg is kiráz. :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35688) l.skywalker válasza Madoc (#35687) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Ezzel az erővel berakhatom egy aktatáskába is és kivezetem rajta a fülhallgatót :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35689) akooos válasza Beniii06 (#35684) üzenetére


akooos
veterán


;] ;]

(#35690) MasterMark


MasterMark
titán

Most akkor mi van? Nem lesz verekedés???

Switch Tax

(#35691) Madoc válasza akooos (#35689) üzenetére


Madoc
veterán

:DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35692) oriic válasza MasterMark (#35690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lesz valaki streamelje Mixeren pls ;]

Live-Die-Respawn

(#35693) Beniii06 válasza akooos (#35689) üzenetére


Beniii06
őstag

Ennél még én is szebben rajzolok, testet nem is rajzoltál. :C

Bullet Jokeproof mellény lemaradt. :U

"Got any other secret weapons?"

(#35694) Madoc válasza MasterMark (#35690) üzenetére


Madoc
veterán

Gongot várjuk, vagy a harangot hogy :Bann-Bann! :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35695) #81556480 válasza MasterMark (#35690) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na gyere ki

(#35696) st3v3np3t3r válasza csuvicsuva (#35657) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

gog.com...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#35697) csuvicsuva válasza st3v3np3t3r (#35696) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, arra gondoltam. Volt két ismerős boxon, akikkel lebeszéltem, de nem sikerült eljutnunk a beváltásig.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35698) l.skywalker válasza csuvicsuva (#35697) üzenetére


l.skywalker
félisten

El kell indítaniuk a játékot. Csak utána jelenik meg a GOG Galaxy-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35699) st3v3np3t3r válasza csuvicsuva (#35697) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

csatolni kell az xbox fiókot a gog galaxy appban, leszonkronizálja a profilt és megjelenik... utána ki lehet lépni és a pc-s w3 ott marad...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#35700) l.skywalker válasza st3v3np3t3r (#35699) üzenetére


l.skywalker
félisten

De csak akkor ha Xbox-on el.volt.indítva.a.játék

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.