Hirdetés

Aktív témák

  • GyuZa

    tag

    Hát ez parádé, komolyan... Már lassan 3 hete, hogy beszéltem az ügyfélszolgálattal, hogy cseréljék ki a sípoló tápomat. Azt mondták küldik a tápot. Már nagyon azon voltam, hogy hívom őket ismét, mert egy picit túlzásnak tartom, hogy 3 hétbe telik egy csomag kiszállítása.

    Ma reggel faterom szólt, hogy jött vmi csomag, mondta, hogy biztos a cserealkatrész. Ránézek a csomagra, nem tetszett se a mérete, se a súlya se az, amit a csomagoláson keresztül éreztem. Felbontom, erre benne vagy egy tápkábel. Feltettem magamnak a kérdést, hogy na ezzel én mégis (már elnézést), de mi a f***t csináljak? Az ügyfélszolgálat biztos nem hibázott, valószínűleg a raktárban/szervízben cseszték el a dolgot.

    Most jöhet egy újabb 3 hetes kör, csak per pillanat az ügyfélszolgálatot el sem érem... A "hang" közli velem, hogy a hívot számon előfizető nem kapcsolható.

Aktív témák

Hirdetés