Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37701) zalman90 válasza Tüzi (#37700) üzenetére


zalman90
őstag

:DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37702) pws


pws
aktív tag

Kezdenek szaporodni az AFK. Van úgy, hogy a csapat harmada meg sem mozdul az első 5 percben. Utána meg minek. Minek játszik az ilyen majom?

(#37703) Tüzi válasza zalman90 (#37701) üzenetére

ja nem, csak 820at. hihető.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37704) Tüzi válasza pws (#37702) üzenetére

velem néha megesik, hogy startkor kilép a program desktopra. gondolom gépfüggő ki mennyi idő alatt lép vissza.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37705) virkir válasza Tüzi (#37703) üzenetére


virkir
veterán

Megint mi ebben a csoda?
A 15 cm KwK 44 L/38 maximális sebzése AP-val 938, HE-vel 1188.
Hatost dobott az E-100. Ennyi.

#37706
Érdemes nézegetni ha valami meglepővel találkozol.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37706) Tüzi válasza virkir (#37705) üzenetére

ja, hogy ja. köf:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37707) virkir válasza KaLeun (#37678) üzenetére


virkir
veterán

Akkor abszolútli paszz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37708) zalman90 válasza Tüzi (#37703) üzenetére


zalman90
őstag

vedd alapul a KV trollgunt mikor 600-800 at lő egy lövéssel

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37709) vhw válasza jahrn (#37693) üzenetére


vhw
addikt

Mégis mennyivel vették most vissza a T34-et? Én nem próbáltam ki a tesztszerveren (csak a T110 érdekelt) Ha összehasonlíthatóak az értékei a Löwevel akkor nincs semmi probléma. Sőt ha még gyengébbek is lesznek, kvázi ingyen van, szóval akár... Csak lehessen vele legalább 20-30 nettót keresni körönként.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37710) fsb1000 válasza zalman90 (#37708) üzenetére


fsb1000
nagyúr

E100 nagyobbik lövege is csak max. 938 sebbzést tud leadni.
Meg kéne nézni a replayt hogy jön össze az 1K, ebben segít az egyik mod is (demagepanel).

(#37711) Veatta válasza virkir (#37707) üzenetére


Veatta
aktív tag

Feltettem az általad linkelt modokat,nagyon jók!
Az ikonmegfordításra az ellen csapatnál van valami ötleted?

(#37712) Tüzi válasza zalman90 (#37708) üzenetére

értem én.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37713) Gyuri27 válasza fsb1000 (#37698) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt tévedsz nagyot. Neked nem kell magyaráznom vagy bizonyitanom semmit.
Tudom, hogy úgy érzed mindenbe bele kell szólnod, mindenhez hozzá kell fűznőd valamit. Hidd el nem így van.

Nem tartom magam profinak. Távolról sem. Ezt többször leirtam.
Azt viszont gondolom, hogy a lemingező, egymásnak nekimenő egy számjegyes iqju playernél jobb vagyok.
A statomat se szégyellem. Ugyanis free userként minden xp-t és kreditért meg kell dolgoznom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37714) pws válasza Tüzi (#37704) üzenetére


pws
aktív tag

az új kliens velem is csinálja, de ,mindig sikerül visszalépnem a kezdésig

(#37715) virkir válasza Veatta (#37711) üzenetére


virkir
veterán

A battleloading meg Playerspanel-t is beraktad? Mert azok felelnek az ikonok irányáért is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37716) virkir válasza vhw (#37709) üzenetére


virkir
veterán

Itt egy tapasztalat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37717) jahrn válasza vhw (#37709) üzenetére


jahrn
senior tag

En a test 2-n meg nem mentem vele, de test 1-en erzesre sokkal jobb volt mint a Lowe. Mondjuk most sokak szerint tul sok nerfet kapott, sajna mivel letoroltem a teszt klienst nem tudom megerositeni/cafolni (mert az egy dolog h papiron mik egy tank kepessegei, az meg egy masik h gyakorlatban mire mesz vele).

Oszinten szolva jobban erdekel h M103 miert nem kapott egy kis turrent front buffot.

[ Szerkesztve ]

(#37718) fsb1000 válasza Gyuri27 (#37713) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Látod már megint magyarázkodsz....
Tévhited, hogy prém acc befolyásolná a stat-ot. Ugyan úgy játszol fizetős és nem fizetős játékosként is. Aki előfizet a játékra az jobban tud fejlődni, de a csatákban semmilyen előnye nincs a prém acc-nak.

Egyébként jól gondolod, a jövőben is el fogom neked magyarázni, hogy nem helyes dolog csapattársat lövöldözni.
Pont te vagy aki sír a veszteség miatt, de úgy látszik az cseppet sem zavar, hogy a csapat másik 14 játékosának az esélyet rontottad, nekik Te okoztál kárt azzal, hogy a BatChatunkat lenulláztad, és ha nem szólok, hogy hagyd abba, talán ki is lövöd.

Mindezt miért?????? Mert véletlenül neked ment és hozzád hasonló kult. szinttel lenoobozott.
Egymásra találtatok, de te voltál aki el kezdted lőni. Szánalmas...

-------------
Ebben a játékban is kiviláglik az emberek valós énje.
Valószinűleg, ha a valóságban koccantok ösze autóval, akkor mindketten kiabáltok és össze is veritek egymnást, és mindketten jogosnak vélítek az eljárást.
Hiszen mindig igazad van... ahogy láthattuk a PCGuru feljelentésekor is.
Akkor sem érdekelt hogy X embert szivatsz meg, csakhogy móresre tanitsd a kiadót.
Gratulálok!
A minta már megvolt csak ismétled bármilyen szituban.

(#37719) Veatta válasza virkir (#37715) üzenetére


Veatta
aktív tag

Először mindent beraktam ami benne volt, kivéve az ingame player statot, ekkor nem töltött be a csata, ezért kivettem a battleloadingot, de ha így marad akkor sem gáz, már szinte megszoktam :)

(#37720) Tüzi

6dik tanknak maradt 1%hp-ja, és a 6dik tank lő ki 1% hpval. nem mondok semmit. inkább bontok egy bort :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37721) Arpee78 válasza fsb1000 (#37718) üzenetére


Arpee78
senior tag

Szerinted helytelen a csapat másik 14 játékosának az esélyeit rontani önös érdekből? Másképpen mondva, aki belép egy csatába annak illik a tőle telhető maximumot nyújtani a győzelem érdekében?

(#37722) Fel válasza vhw (#37709) üzenetére


Fel
addikt

Itt vannak az új kis adatlapjaik:

És összehasonlításképpen a KV-5 és Löwe adatai:

Egy előnye maradt még a T34-nek a Löwével szemben, a löveg (-) kitéríthetősége.
Igen ingyen prémium tank, ráadásul T8-as, de azért látszik, hogy próbálnak dolgozni azon a WG-s srácok, hogy a patch után ne árasszák el a csatateret a T34-ek.
A Type 59-cel még mindig jobban keresek..

A virkir által linkelt sg-s véleménnyel teljesen egyetértek. A T110 nagyon jó. Egyáltalán nem OP, de elég mokány lett (szemből).
A T30-nál nagyon rossz a gyenge RoF. Egyáltalán nem értem miért lassabb a tűzgyorsasága, mint a T95-é..
Az M103-nál ha jól emlékszem szintén szó volt egy kis páncél tuningról, de úgy látszik ebből semmi sem lett.. Javult a RoF (T110-nél is), csökkent kicsit a hp, ennyi.

Az az érzésem lesz itt még 3. teszt is. Az új MM még mindig képes furcsaságokra: egyik oldalon +3 tank, nuku arti, másikon 1 arti... :U

(#37723) Gyuri27 válasza fsb1000 (#37718) üzenetére


Gyuri27
félisten

A prem acc nem segit? LOL
Nem mindegy mennyi csata alatt jön össze egy jobb ágyú pl. A kredit mennyisége se mindegy. Hisz abból tud venni az ember modulokat. De ha te mondod biztos igazad van.

A tk témát már kitárgyaltuk. Leirtad a véleményed. Én is az enyémet. Nem győztél meg, mint ahogyan én se téged. Kár ezt eröltetni.
Ezek után szánalmasnak nevezel. LOL szintén.
Talán egyszer felfogod. Nem a te véleményed az egyetlen. Ráadásul még csak nem is meghatározó. Ideje ezt elfogadni.

A pcguru ügyben is igazam volt. A wg is így értékelte. ;)
Azt meg ne haragudj nem sajnálom, hogy neked drágább volt a kód. Más ugyanis nem tudott a kiadótol kódot venni. A két dealeren és rajtad kivül. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#37724) fsb1000 válasza Gyuri27 (#37723) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze... mindenben igazad van.
Nincs miről tárgyaljunk.

--

(#37721) Arpee78: Te miről beszélsz? Ha szerinted helyes csapattársakat lövöldözni egy koccanás miatta akkor azt írd. Ha valamit nyiltan akarsz kérdezni akkor úgy kérdezd.

[ Szerkesztve ]

(#37725) Tüzi válasza Fel (#37722) üzenetére

hmmm. akkro elég lol, hogy 203pen-el gyakorlatilag még sose lőttem át kv5-öt szemből, hullon :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37726) jahrn válasza Tüzi (#37725) üzenetére


jahrn
senior tag

Az MG turret szerintem siman atloheto szembol meg PzIVel is. Gondolom a parancsnoki kupola szintugy.

(#37727) Murder3 válasza jahrn (#37726) üzenetére


Murder3
addikt

de ha nem tudod eltalálni vagcs csak túl random dob az ágyú akkor nem igen ütöd át..ma vagy 5-6 pattant így róla ráláttam tisztán de olyan távolságba volt h nem tudtam a "nagy" weakspotjait eltalálni.

(#37728) Dexter1024


Dexter1024
csendes tag

Hogy a prémium mennyire befolyásolhatja a statot, megosztanám saját tapasztalataimat:

Anno csináltam 2. accountot, amire feldobtam minden kódos aranyat amit csak lehetett, mert azt mondták lehet aranyat küldeni egymásközt...
Aztán mikor rádöbbentem, hogy tier7-től már érezhetően béna vagyok a játékhoz, és hiába megyek kisebb tierrel, úgy sem megy már jól, kitaláltam, hogy a 2. acc-al fun tankozni fogok, max ter5-el. Közben a prém kihasználatlanul lejárt, az aranyat meg elbaxtam xp-váltásra... De már itt sem ment túl jól a játék.
Erre csináltam 3. acc-ot, invite kóddal (tehát azonnal prémiumosként indult), meg ami kód még maradt az is ráment. Evvel a prémiumot maximálisan kihasználva el kezdtem játszani. Csodák csodája jöttek az élvezetes csaták, 6-8 (egyszer 10 is) killek, persze csak amíg a prém tartott. 800-800 csata után a 2. acc-al 940 az eff, és 48% a win, a 3. acc-al 1230 az eff, és 52% a win.

PH! neutral

(#37729) mynames válasza Arpee78 (#37721) üzenetére


mynames
senior tag

1. Igen, helytelen.
2. Igen, a maximumot kell nyújtania.
----
Az itteni vitától eltekintve írom ezeket.
Rettenetesen utálom pl. a mezőn keresztül vágtató idiótákat és azokat is akik nem tudnak kihátrálni egy rossz pozícióból és csak rommá lövetik magukat ahelyett hogy a közeli takarásba mennének. Majd minden 3. körben van egy ilyen.
És a legotrombább az aki csapattársa lő és nem véletlenül teszi. Bár ilyet emlékeim szerint eddig 3-at láttam a 6.4k+ csatából.
Nem akarok beszállni senki vitájába. Ezek evidens dolgok kell, hogy legyenek mindenkinek..
---
Most küzdök, hogy videót faragjak az utolsó körből. Példa lenne a hátrálásra. Pantherrel csak karcolgattam a Tiger2-t, de ugye a Panther hátramenetben is tud 18-20-at menni. Szépen behúztam a jagdtiger orra elé. Kész is volt.

[ Szerkesztve ]

(#37730) Arpee78 válasza fsb1000 (#37724) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ellentmondónak találom, hogy kioktatod a többieket mi helyes és mi nem, mi a csapatjáték és mi nem. Közben te így teszel, ami akárhogy is nézzük nem helyes és nem csapatjáték. Mielőtt megint a megszokott adok-kapok alakulna ki itt részemről le is zártam, nem várok választ.

Jómagam is helytelenítem a csapattársra lövést, egy koccanás miatt meg pláne.

(#37731) Fel


Fel
addikt

Újabb hétvégi akció!

х3 XP for the first victory
Up to 58% discount on Gold Ammo
50% discount on the following vehicles: M41, M12, SU-8, SU-14, Hummel, GW Panther
50% discount on the following premium tanks : Matilda, Churchill
50% discount on barrack slots
50% discount on 100% crew training
50% discount on 100% trained crew purchased with a vehicle
50% discount on crew retraining

(#37732) fsb1000 válasza Arpee78 (#37730) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jahogy mondasz valamit aztán lezárod a magad részéről, nehogy olyan választ kapj amire nem tudsz mit mondani.
Igy is lehet. Nem először teszed.

1. Kik azok a többiek akiket kioktattam?
2. Nem csapatjátékról írtam, hanem arról, pont az sír hogy neki okoznak kárt egy koccanással, aki másnak simán kárt okoz csapattárs lövöldözéssel, mert jogosnak tartja az ilyen eljárást.

-----
Én már nem változom... aki velem jön szakaszba az ne lövöldözzön csapattársakat, mert azonol szólok neki és többet nem kívánok vele együtt játszani.
Ha ide a fórumra ír valaki ilyen tartalmú beszámolót annak is jelzem, hogy nem tetszik a dolog. Meg azt sem hagyom szó nélkül, mikor az a főtéma, hogy mindenki hülye, és mindig mások miatt veszitünk.
Ez van.

(#37733) Iron Funeral válasza Fel (#37722) üzenetére


Iron Funeral
őstag

M103 elég érdekes lett, egyik csatában nem tudott kilőni 2 T110 meg egy M103, folyamatosan pattogtak az upper hullról (ami ugye eddig nem ilyen volt szóval pozitívum), köv. meccsen meg egy IS-2 lövöldözgette az alját a tanknak 400+ sebzésekkel :U
Hogy ez mind ne legyen elég a torony oldalát (vagyis, azt a részt ahol az oldala meg az eleje találkozik) belőtte egy IS-3, szóval a torony még gyenge, de a hull egész jó szvsz.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37734) fsb1000 válasza Dexter1024 (#37728) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az fel sem merült benned, hogy közben megtanultál játszani?

700 csatánál fele olyan eredményes voltam, mint 7000-nél, csak ezt nem a prémnek, meg mások hülyeségének tudom be, hanem hogy lassan-lassan megtanultam a minimumot, a túlélési taktikákat, a pályákat, mit hol kell löni, stb.

----
Mióta odafigyelek a statra (kb 5000. csata) 0,6-ról 0.83 -ra küzdöttem fel a kill/csata arányomat. Ez mit jelent? hogy az utolsó 2000 csatában kb 1,4 killem volt a korábbi 0,6-hoz képest. A többi mérhető jellemző is hasonlóan alakult.
Persze ettől még lehetek full béna a csatákban, de én már ezzel az eredménnyel is elégedett vagyok valamennyire.
Ha igy kezdem... 3. acc-al, nyilván más lenne a statom is.

(#37735) mynames


mynames
senior tag

Egyik felvevő progi se jött be, visszatértem a FRAPS-hoz, csak valaki legyen szíves elárulni, hogy mit csináljak hogy ne csak egy pár mp-et vegyen fel?

(#37736) Mcray


Mcray
senior tag

Akciós lesz 750 Goldért a Matilda. Megvegyem? Megéri? :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37737) zalman90 válasza mynames (#37735) üzenetére


zalman90
őstag

regisztráld be ;)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37738) zalman90 válasza fsb1000 (#37734) üzenetére


zalman90
őstag

szerintem aki prémiumozik kicsit annyi előnye van a csatában ha goldért veszi a jobb kiegészitőket és fogyócikkeket .. vagy gold ammo val lő

leginkább abban van előne ha megveszi az op KV 5 vagy type 59 et

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37739) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

E-100-ra ha felrakom a 150-es ágyút, akkor mennyire lenne használható ha csak HE-t táraznék be? Mekkora sebzéseket tudna produkálni átlagosan a nagyobb dögök ellen?

(#37740) káen válasza zalman90 (#37738) üzenetére


káen
tag

A gold lőszer és gold kiegészítők nem csak a prémiumosok "előjoga", hanem bárki által használható és elérhető dolog. A prém user több xp-t és kreditet kap 50%-al, így (ha azonos képességű játékosokat veszünk alapul), némileg gyorsabban lehet fejlődni.

Ezt az OP type dolgot meg hagyjuk már, kérlek, asszem virkir mutatta be, hogy elég szépen lehet lőni azt is...és a KV5 miért op? istenem... :)

(#37741) zalman90 válasza káen (#37740) üzenetére


zalman90
őstag

ok a kv5 még ok

de mikor a type 59 en 10 ből 10 szer csak ezt hallom hogy nem tudjuk átütni a páncélt vagy lepattan (kv3)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37742) Dexter1024 válasza fsb1000 (#37734) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

Sajnos nem tanultam meg. Ha most játszok bármivel, katasztrófális az eredmény.
Majd egyszer próbáld meg legalább két hétig prémium nélkül, biztos vagyok benne, hogy érezni fogod a különbséget.

PH! neutral

(#37743) Cingáriusz válasza káen (#37740) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem OP a type, csak egy nagy bullshit, hogy T8-asnak van beállítva. Nem volt pofájuk beismerni hivatalosan, hogy az simán T9-es kategória.

(#37744) CptMisi válasza Cingáriusz (#37743) üzenetére


CptMisi
őstag

Leszámítva az lövegét. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37745) Cingáriusz válasza CptMisi (#37744) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ja, ami lényegében mindent átvisz :DDD
A T44-es lövege persze közel sem ilyen ionágyú :)

(#37746) Iron Funeral válasza CptMisi (#37744) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az agilitását :U

;)

De most komolyan, azért siránkoznak emberek mert tier VI szutyokkal nem tudnak normálisan/sehogy sem sebezni egy VIIIas tankot?

(#37745) Cingáriusz: Így van, az LB-1 messze jobb ionágyú.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37747) káen


káen
tag

@zalman90
még m4 shermannal is nyírtam ki typeot, kv-val és kv-3-al is. Lehet, hogy csak peched volt.

@Cingáriusz
nincs t9 medem, de ha ilyen egy e50, egy t-54...akkor inkább nem is kell :)

(#37748) Cingáriusz válasza Iron Funeral (#37746) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Azért ez nem igaz.
Én a VK3061-essel simán szoktam pofozgatni a T8-as heavyket is, persze csak oldalról vagy hátulról. :DDD

(#37749) Cingáriusz válasza káen (#37747) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nekem van E50-esem. Nagyon jó az ágyúja.
T54-esem felé meg most vagyok félúton a T44-el. Na, akkor reszkessen a sok bankártyahős a type-jaikkal együtt :DDD

(#37750) zalman90


zalman90
őstag

1 hülye kérdés: melyiket vegyem meg

M4A3E2

vagy

M4A3E8

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.