Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37401) Djuree válasza Paul119 (#37398) üzenetére


Djuree
félisten

felesleges mindegyik. évek óta nincs fent semmi ilyen trágya gépbelassító "víruskergető", mégsem volt vírusom azóta sem. sőt win7 már 2 éve fent van, újra sem kellett még raknom.

macipajti: jah igen, az előfordul nálam is :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37402) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Felírhattok engem is a játékosokhoz :)

PH-nick - WoT nick:

core2 - bozsikarmand

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#37403) MCGaiwer válasza Paul119 (#37398) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azt, avg-t... :W

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37404) Djuree válasza Neil Watts (#37402) üzenetére


Djuree
félisten

3 csata :DDD :C najó, valahol el kell kezdeni, de legalább mindegyik win, csak ne rontsd le a statot, tudod a csúcson kell abbahagyni :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37405) Plokijuma válasza Drenadar (#37396) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

OFF :
sőt planktonokat, fák közelébe hangybolyokat, lakmározó dögkeselyűket, piknikező családot, utca sarkon testét pénzért kínáló entitás stb....

ON :
Füst effektet ki lehet-e kiszedni/letiltani a játékból teljesen? úgy vettem észre, hogy az lassítja a játékot nekem legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#37406) zalman90 válasza Neil Watts (#37402) üzenetére


zalman90
őstag

és engem is :K

forum profil

wot profil

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37407) Neil Watts válasza Djuree (#37404) üzenetére


Neil Watts
veterán

Haha... Kössz. Tegnap kezdtem. :) Amúgy ezeken az alap tankokon nincs valami sprint mode? Mindenki megy a nagy gépeivel ezerrel, én meg az alap cuccal vánszorgok, eh. Jó, persze nem Ferrari Enzo sebességre gondoltam, de azért az egy cseppet durva, hogy bármelyik ország alap tanja 3-aml képes menni, akár kövezett útról legyen szó, akár földről. :Y

Üdv. core2

(#37408) CactuS válasza Plokijuma (#37405) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ki, csak most már tömörítve vannak, de simán bele lehet nyúlni. Fejből a shot_xy... fileokat kell kitörölni a tömörített fileból (talán a misc 7.1.1 óta), így megszűnik a lövés utáni füstölés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37409) virkir válasza Chris0321 (#37395) üzenetére


virkir
veterán

Ott valami más gond lesz mivel én ezt a linket raktam be
(http://www.4shared.com/rar/q7auVJuP/res_mod.html) ez a premiumsafe.infó nem tudom mi a bánat.
Kevesebb khm... felnőtt tartalom nézegetése javallott :D
Ha leszeded van benne némi útmutatás is meg le lett írva már jópárszor, hogy az eredeti fájl, könyvtár struktúra megtartásával kell létrehozni a re_mods\0.x.x.x\-en belül a módosításokat.
Tehát igen létre kell hoznod azokat a könyvtárakat amiben módosítani szeretnél, vagy ha bátor vagy akkor lehet a csomagolt fájlokban is módosítani a tartalmat csak kérdés meddig tolerálja a játék.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37410) MCGaiwer válasza Plokijuma (#37405) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szedd le a wottweaker 2.0át. azzal ki lehet szedni szinte minden szart.
korábbi verziókban ki lehetett szedni a felhőket is, ami ebből kimaradt, remélem a következő verzióban már újra bent lesz.

nekem bokrok mögött zuhan le az fps 16ra 45ről, és nem tudom miért...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37411) CactuS válasza virkir (#37409) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én tegnap kitöröltem a lövések füstjét a tömörített file-okból, néhány kört mentem csak, addig nem volt gond vele.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37412) Plokijuma válasza MCGaiwer (#37410) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

köszi az infót, meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#37413) fsb1000 válasza Timyyy (#37373) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A kérdéséből nem egészen ez derült ki....

(#37395) Chris0321 új modmappában (és a verzió almappájában) kell létrehozni egy vehicles mappát abba kell másolni.
De a legtöbb skin eleve úgy van csomagolva, hogy ezzel mint "főmappával" indít és csak be kell másolni.

[ Szerkesztve ]

(#37414) Dobi 562 válasza Plokijuma (#37405) üzenetére


Dobi 562
addikt

A wot tweakerrel kapcsolatban megelőztek.

Előbb mentem egy bődületesen jó kört Pz IV-el, 1300XP, új rekord, 55 lövés 44 találat, kilőttem egy tigrist, sebeztem ferdit, IS 3-at, jagdpz iv-et és kifagyott mikor a végén le akartam menteni az eredményemet screenshottal...

[ Szerkesztve ]

(#37415) Chris0321 válasza virkir (#37409) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom miért oda lyukadtam ki, pedig arra a linkre kattintottam ami a hsz-edben volt.
Sikerült letöltenem a modot, köszönöm.
A célkeresztet és az OTM-et sikerült már tegnap módosítanom, csak ezzel kapcsolatban volt problémám.
Annyira nem vagyok bátor, hogy a csomagolt tartalmat bolygassam. Remélem a nélkül is fog működni a dolog.

(#37416) Djuree válasza Neil Watts (#37407) üzenetére


Djuree
félisten

fejlessz bennük motort. de azok elég lassúak, majd a t2-es tankok gyorsabbak lesznek már. aztán a nagy heavy-k meg még döglassúbbak, a mediumok már elég jól mennek majd. meg vannak ilyen scout light tankok amik egyenesen száguldoznak 70-el körülötted :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37417) Zeratul válasza MCGaiwer (#37410) üzenetére


Zeratul
addikt

nekem bokrok mögött zuhan le az fps 16ra 45ről, és nem tudom miért...

A láthatósági modell miatt. SZVSZ azokat az árnyékokat és takaró tereptárgyakat is figyelembe veszi amit a kimaxolt grafikus motor esetén jelenít csak meg. Felraktam a fejlesztett árnyékokat maxra és biza igen csak el tud tűnni egy maus is az árnyékban.

(#37418) Neil Watts válasza Djuree (#37416) üzenetére


Neil Watts
veterán

az lesz :)

(#37419) hemaka válasza Chris0321 (#37395) üzenetére


hemaka
nagyúr

nod32 egy szardarab az 5-ös verzió óta. Le is szedtem a picsába, pedig eredeti licenszem van, de mindig csak galibát okozott. tegyél föl sima mikrofos antivirt, aztán jólvan.

(#37420) Zeratul válasza hemaka (#37419) üzenetére


Zeratul
addikt

Vagy avast, ha többet jár felnőtt oldalakon.

(#37421) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

A tigris és a tigris p között nagy a különbség? :U Inkább konkrétan az élvezhetőségi különbség érdekelne :U
2 célom van német részről. A tigris és a Maus. De mindegyik külön ágon van. Viszont ha a sima tigris és a tigris p között nincs számottevő különbség, akkor nem megyek el másik ágra a PzIV-ről...

(#37422) Atlantis válasza forras2 (#37421) üzenetére


Atlantis
veterán

Tiger P-t jobbnak tartják az erősebb páncélzata miatt. Előtte viszont a 3001 P elég nagy szívatás...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37423) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A JagdPz IV-el a legjobb csatáim, mindig bukók...

[link]

Vereség
CsataMines 2012. március 14. 12:37:15
JárműJagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 856
Szerzett kredit: 40 425

A bokorba mellém beállt egy hetzer, azt hittem védi a másik irányt a falu felől, de egy lövést sem adott le. Annyit elért, hogy őt lőtték ki utoljára. A KV szintén elbújt egy bokorban, olyan helyen ahol esélye sincs ellenségre lőni. :W

(#37424) Atlantis válasza Dobi 562 (#37423) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem rossz ez így se, nekem ritkán sikerül ilyet menni vele. Csak 70 ilyen és már veheted is a JagdPanther-t. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37425) Veatta válasza forras2 (#37421) üzenetére


Veatta
aktív tag

Egyszerre vettem meg a két tigrist, ugyanúgy szereltem fel őket,mindkettőt fullosra húztam free xp-ből felváltva játszottam velük 100 csatát, a sima tigrissel 140 killem volt 53 % win mellett, a P vel 104 kill 47% os win mellett.
Én ezt tapasztaltam velük.

A Tigris P-t el is adtam már, a Tigrist viszont megtartom!

[ Szerkesztve ]

(#37426) MCGaiwer válasza Zeratul (#37417) üzenetére


MCGaiwer
addikt

javítható valahogy?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37427) Zeratul válasza MCGaiwer (#37426) üzenetére


Zeratul
addikt

Erősebb procival.

(#37428) zalman90 válasza Zeratul (#37427) üzenetére


zalman90
őstag

tudtátok hogy a wot csak 1 magot használ ki a prociból ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37429) bullseye válasza hemaka (#37419) üzenetére


bullseye
addikt

Az azért nem biztos, hogy a progi hibája. nálam egész jól elvan, meg még sokaknál.
Az MS védőprogija meg az egyik leggyengébb ált. a teszteken.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37430) Zeratul válasza zalman90 (#37428) üzenetére


Zeratul
addikt

Tudjuk, ezért kell egy szálon is erős CPU, de a nagy L2, L3 se árt.

(#37431) MCGaiwer válasza Zeratul (#37430) üzenetére


MCGaiwer
addikt

2,4es i5 van a gépben, 4gb rammal, itt valami más gond van.

de ez tulajdonképpen lényegtelen. vmi olyan megoldást keresek, hogy egyszerűen kiszedem a játékból az átlátszó bokrokat.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37432) mynames válasza Veatta (#37425) üzenetére


mynames
senior tag

Nekem a sima tigris van, de nem jön be. Alig várom, hogy tigris 2 -re váltsak.

(#37433) Zeratul válasza MCGaiwer (#37431) üzenetére


Zeratul
addikt

Rakd fel pl a Fraps-ot és monitorozd a CPU és GPU terhelést játék közben. Ha alacsony FPSnél nagyon beesik a GPU terhelés magas CPU mellett akkor egyértelmű CPU limit.

(#37434) zalman90 válasza Zeratul (#37430) üzenetére


zalman90
őstag

énnekem i3 van most , és az integrált hd graphich 2000 rel jáccok :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37435) Snakeiboy válasza Veatta (#37425) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Nekem Tiger P-m van csak, viszont PZ IV sokszor talalkozom veluk mint ellenfel, es azt kell mondanom hogy a Sima Tigert atlovom barhonnan es meg csak extran sem kell vele celozom, viszont Tiger P-t szembol meg sem probalom. Ja es Tiger P-vel nagyobb tieru tankok is megviccelhetok kozelharcban(termeszetessen ha nem tudjak a gyenge pontjait). En szeretem a Tiger P-met es nem cserelnem le a sima Tigerre. Az viszont teny hogy a VK3001 az elotte szipaty kicsit :)

Miert?????

(#37436) emre válasza MCGaiwer (#37431) üzenetére


emre
veterán

Az a 3850-es vga nem túl acélos, ebből legalább kettő kellene, és tök mindegy milyen proci van mellette.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37437) kstewe válasza forras2 (#37421) üzenetére


kstewe
csendes tag

a tigris p vagy 2000 csatát játszottam vele ,már az m6 ,2 lővésből a slugger 3 lővésből lelőtt ,ez betette a kaput eladtam ,akár melyik tankra lőssz 3 ból 2 lepattan,az amx 38 rol is multkor a nagy csővel 2 lővésből mind a 2 lepattant,pz4 a jó tank.

(#37438) mynames válasza zalman90 (#37434) üzenetére


mynames
senior tag

Integrált HD 2000? Ez még élvezhető játékot nyújt?

(#37439) zalman90 válasza mynames (#37438) üzenetére


zalman90
őstag

1280x768 ban jáccok :D csak abban rakja ki teljes képernyőre , a graf teljesen le van butitva , de még igy is meglepően szép a grafika :C (full hd ba sajnos csak 20 körüli az fps néhol 15-10)

és igen élvezhető 20-40 fps átlagba mindenhol

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37440) Flatron710


Flatron710
tag

Úgy látom, hogy az arty-val úgy van a többség (egyéni vagy divatvélemény miatt - mindenki döntse el melyik kategóriát erősíti), mint a különböző "rendvédelmi" cégekkel... Naplopó, semmirekellő mindegyik, aztán ha gebasz van, akkor pedig jó, hogy ott van/volt/lesz.

A kedvencem, amikor nulla kill-el megy a "noob arty" buzdító szó, de a sok díszgy.kér tudomást sem szerez a kiosztott pár ezer hp sebzésről.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#37441) Veatta válasza Flatron710 (#37440) üzenetére


Veatta
aktív tag

Jól sikerült összefoglalnod a hozzáállások lényegét!
:R

(#37442) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Valakinek működik a színes eredményjelző (color infomod)? Minden régi modom megy, de ez nem. Hiába másolom a res_mod-ba a 0.7.1 vagy a 0.7.1.1.-es verziót nem műxik......egész pontosan ha váltogatom a nyelvi csomagot, akkor sem indul magyarul, vagy oroszul vagy érthetetlen karakterekkel akarja futtatni.....vki vmi okosságot tud?

(#37443) Johnny001 válasza Flatron710 (#37440) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Én is úgy vagyok vele, hogy egy kicsit gyökérség artyzni, de amióta megvan az S-51, fullosan már nem zavar. A többi artyssal is elnézőbb lettem.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#37444) Dobi 562 válasza Skyhunter (#37442) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem működik. A res_mods\0.7.1.1\gui mappába másold be a módosított messenger.xml-t és a res_mods\0.7.1.1\text\LC_MESSAGES\ mappába a módosított messenger.mo fájlt. Én csak simán bemásoltam ide őket és semmit sem kellett állítgatnom.

Én a 1.0-ás InfoMod-ot használom.

(#37445) Tüzi válasza Daywalker (#37351) üzenetére

Megvettem a Hetzert, 58%os win arányom volt 15-16 meccs után, majd jött pár gyökér csapattársas kör, és leromlottam 44%ra :)

szép lassan javulok

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37446) vbbb


vbbb
őstag

Ez a patch nem valami fasza....nekem néha bele-bele szaggat egy századmásodpercre a játék. Az előző verziónál nem volt semmi gond. :((

(#37447) Arpee78 válasza MCGaiwer (#37431) üzenetére


Arpee78
senior tag

Van ilyen bokor/fa kiszedős megoldás, a tegnapi patch-ig nekem fent volt. Viszont vissza nem teszem, az FPS-en en javított, de nagyon ocsmány lett tőle a játék. Lehet, hogy ez az. Régi, lehet nem működik az új patch-el.

(#37440) Flatron710 Van bíró és hóhér is. :D

[ Szerkesztve ]

(#37448) mynames


mynames
senior tag

Tudtok valami jó progit ami felveszi a screent? Mert WOT replay-t akarok valamilyen videó formátumban kimenteni, hogy feltehessem a youtube-ra. Úgy sokkal egyszerűbb visszanézni, és legjobb köröket fellehetne tölteni folyamatosan.
Akár okító célzata is lehetne, hogy mikor-mire figyeljünk, vagy, hogy az ellenség mit rontott el, stb...
Most volt egy köröm T50/2-vel... :) Cap-ban voltam kb. 3 !!! HP-vel és jött rám az IS, na gondoltam nekem kasza. Hát képzeljétek annyira elbízta magát, hogy az oldalát mutatva jött, én meg kinulláztam a kb. 7-8 %-át. Ennyi. Valaki be is írta, hogy T50/2 rocks :D

Ja és mi van most a PHE-vel?

[ Szerkesztve ]

(#37449) forras2


forras2
őstag

Köszönöm az infókat.
Akkor azt hiszem, hogy megyek 2 ágon, és én is kipróbálom mind a kettőt :))
Vagyis akkor már 3 ág lesz, mert a páncélvadász ágat is viszem, 2-3 nap és meglesz talán a stugIII :))

(#37450) zalman90 válasza mynames (#37448) üzenetére


zalman90
őstag

elinditod a replayt és FRAPS al felveszed , énis igy csináltam

ezt a videot is igy csináltam , büszke voltam hogy 1 hiteltem valakit trollkanonnal :D

ha frapsal veszed fel figyelj arra hogy csak 1 percet vesz fel ha nem regisztrálod be , és 1 perc video 1gb , de lekonvertálod mp4 be akkor lessz 100mb os

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.