Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37955) joker1220


joker1220
őstag

Eddigi játékom valaha sikerült legjobb köre:)

Ime;

Az ellen majdnem fullos IS4-e az meg elment foglalni igy mi pont megnyertük mert többen voltunk:D

Ha nem megy el akkor megnyerik mert nem volt se hp -m se lőszerem csak 2db HE xD

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#37956) Bobyjack válasza joker1220 (#37955) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem semmi! Gratulálok! :R

(#37957) Paul119


Paul119
addikt

na egy kis wg team felett aratott győzelem tier 8 batléban

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. március 17. 0:02:04
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 639
Credits received: 91 155
Battle Achievements: Steel Wall

3 tankjukat tartottam vissza egy amx 1390 et, panther 2 őt meg egy loriante 40tt :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37958) madstunt válasza Fel (#37923) üzenetére


madstunt
addikt

LOL fene vigye el, az nem kell nekem :D

(#37959) Arpee78 válasza vhw (#37901) üzenetére


Arpee78
senior tag

...már jobb nem lesz... de akkor mit keres odafent? Szórakozást, joga van hozzá, nem a te játékod tönkretételéért van ott, az külön kategória. Nem lesz jobb, de a rendszer kihozta belőle amit lehetett. Cirka 2000 meccs kell egy stock T-54-hez, IS-7-hez 3000, no skill és free játékos ugye. Ugyanez prém acc-al, Type-al és gold free xp-vel ~600 és 1000 csata.

De a no skill 9-10esekkel már van bajom, akik 40-45% győzelmi aránnyal szaládoznak randomban, ezek nem, hogy "semlegesek" a csaták kimenetelét illetően, hanem aktívan rontják a többi csapattárs esélyeit. Mindezt azon jognál fogva, mert belapátolt egy rakás pénzt a játékba.

De semlegesek, ha csaták hosszú sorát vesszük alapul. Kellemetlen ha épp a te csapatodban és a lista tetején vannak, de ugyanúgy előfordulhatnak az ellen oldalon is. Nem állíthatod, hogy kivétel nélkül minden csatádban a te csapatod élén piros nevűek az ellenoldalon meg zöldek vannak. Ahogy az MM is szerencse dolga, a társak skillje is az, ebbe bele kell nyugodni. Nem javítana a győzelmi esélyeken ha a legbénábbakat kizárnád a top-ból.

Értelmetlen idegeskedni a bénák miatt, nem lesz neked ezzel jobb és nem tudsz változtatni rajt.

Korábban volt már ez a téma, én a kötelező interaktív training room-ot véltem megoldásként, ahol gép magyaráz, ellenőriz és jutalmaz/büntet. Kötelező alatt valami reklámszerű zavaró dolgot értek a garázsban, amíg a delikvens végig nem csinálja a training-et.

(#37960) bullseye


bullseye
addikt

na, most elhatároztam magam... elmegyek a WG-hez, magyar CSR-nek (mert köll az, nekik, még ha nem is tudják). Oztán akkor akinek a képe nem tetszik, azon szörnyű bosszút állok! :)

csak ne kéne Párizsba költözni hozzá...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37961) zalman90 válasza Arpee78 (#37959) üzenetére


zalman90
őstag

szerintem sok mindentől függ hogy ki hogy teljesit 1 meccsen....

énis van hogy nagyon béna vagyok , de van mikor nagyon jó..

függ attol hogy kikkel rak össze , melyik map , melyik oldal , milyen kedvem van ;] és persze ha a lista alján vagyok legkisseb tierrel akkor már az elején kihalok

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37962) fsb1000 válasza Arpee78 (#37959) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már megint egyetértünk: a "gyenge" játékosok, akik megzavarhatják a próók sztoikus nyugalmát, elvileg azonos eséllyel kerülnek saját és ellenfél csapatába. Ezért aztán hoszabb távon a győzelmi esélyeket nem rontják.

Kivéve... ha igaz az a babona, hogy az MM esetleg stat szerint is pakolgatja az usereket csatákba, hogy mindenkit az átlag felé tereljen. (lásd hosszú nyerő és vesztő startégiák.)

(#37968) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma megint arty túltengés volt.
Játszhatatlan csata:

(#37970) MCGaiwer válasza fsb1000 (#37967) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért az elég fura, hogy a terjesztés válogatja meg kinek ad el újságot és kinek nem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37971) echterion válasza MCGaiwer (#37970) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze, hogy az. De ott is emberek dolgoznak, ráadásul magyarok, így ők is elsősorban a saját hasznukat nézték. Szomorú, de a magyarisztáni valóság.

**********

(#37972) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Én továbbra sem értem, teszt szerveren mire jó a sok majomnak az AFK. Csata elején azt néztem, hogy jó, van M103 is majd az is alakít dolgok állásán szépen, erre a végén mikor vesztünk látom hoy AFK-zza a csatát végig... Tegnap meg behozott egy KV-5 egy Loltrakit (LTraktor-t) Mondom köszi tesó, végig hátul bujkáltak kettesben a bokrokban..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#37975) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

A kitüntetések azok most hogy vannak? :U
PzIV-el kaptam 1 kiváló lövész kitüntetést. 6-ot lőttem rá 1 Pantherre, ebből 5 talált. 1 sebezte, meg 1 lelőtte a lánctalpát, a többi pattant.
Tegnap PzIV-el ugyan úgy, 23 lövést adtam le, amiből 18 talált, 3 tankot lőttem ki illetve 4-et sebeztem, és még sem kaptam semmilyen kitüntetést :U

Illetve másik dolog....
Kéne 1 kis segítség a T-28-al kapcsolatban. Elkezdtem az orosz ágat is, kíváncsi vagyok a KV-ra meg a Stalin tankokra. Eljutottam a T-28-ig. De nem érzem enyémnek a gépet :(
Egyszerűen nem tudok jól kijönni a csatákból, állandóan kilőnek vele minden eredmény elérése előtt :o 1-2 hasznos tippnek örülnék ehhez a masinához :R

(#37976) Plasticbomb válasza forras2 (#37975) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Menj vele lassabban, ne te légy az első sor, akkor talán többször szoktam életben maradni vele... Sajnos ha nem figyel az ember, egyből ott van vele, ahol nem kéne... És sajnos nem kapta meg a T-34 azon jó tulajdonságát, hogy alacsonyabb, így elég magas, nehéz vele úgy bebújni bárhová, hogy attól még tudj lőni, de már jól védve legyél.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#37977) Gyuri27 válasza forras2 (#37975) üzenetére


Gyuri27
félisten

A t-28 érdekes tank. Van aki utálja és van aki szereti.
Én utáltam miközben mások rátaláltak a feelingre.
A teste nem túl kemény, szóval ne szaladj vele sehova. Az ágyúja viszont erős abba a tierbe (ez kerül később a kv1-re is).

Amd - Radeon - Ryzen

(#37978) MCGaiwer válasza fsb1000 (#37974) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem is tulajdonos, hanem egy alkalmazott. ha a tulaj azt mondja adja el, akkor eladja, és annak aki meg akarja venni.

érdektelenséget feltételezve.
ez az eset legjobb értelemben is "érdekes"

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37981) echterion válasza forras2 (#37975) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt én is rühelltem, mindig csak szívtam vele, megkönnyebbülés volt, mikor eladtam.

**********

(#37987) Iron Funeral válasza Arpee78 (#37959) üzenetére


Iron Funeral
őstag

~800 csata alatt bőven megvan egy T-54
az IS-7 sem kerül többe mint ~1100 meccs
(és akkor lehet rövidíteni a KV-13 útvonalán). nem hinném, hogy prémium nélkül ~1220 meg ~1660 meccsnél többe kerülne elérni ezeket :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37993) balintka válasza fsb1000 (#37989) üzenetére


balintka
addikt

Meglett az XP a T34-re, elit lett a T32 :)

Még 50.000 kredit hiányzik a megvásárláshoz :) Gyorsan rámegyek. Kb. 10 nap alatt sikerült 200 ezer kreditet csinálnom (nem prém acc) a T32-n. Csak 5 ezer free XP-t váltottam. El is adtam már a T32-t.

9 kilövéssel megszületett az eddigi XP rekordom vele.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. március 15. 18:48:26
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 1 775
Szerzett kredit: 59 615
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész

Szóval fél óra és garázsban a T34 :)!!!!

(#37995) Plasticbomb válasza balintka (#37993) üzenetére


Plasticbomb
addikt

GG!!!! Csak így tovább!:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#37996) fsb1000 válasza balintka (#37993) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, a T32 egy nagyon jó tank (volt?). A max XP-t ezzel értem el én is és a T34 felé vezető út nem volt vele nehéz. Ha lenne t8 század, akkor abban is kipróbálnám, mert szerintem az IS3 méltó ellenfele lehetne.

Szakaszban nagyokat alakítottunk T32-vel.... átlagos játékosként is gyakran uraltam/tuk a pályát. Ahogy ezt mostanában szokás mondani...

[ Szerkesztve ]

(#37997) CptMisi válasza fsb1000 (#37996) üzenetére


CptMisi
őstag

Én arra leszek kíváncsi, mennyire terjednek el a T34-ek T8 tankszázadokban. :D

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37998) fsb1000 válasza CptMisi (#37997) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja igen.. a 0.7.2 pecs után az lesz a T8-as.
Nem sokat menetem t8 században, de kevés Löwe-vel és KV5-el találkoztam, talán 1-1 elvétve. Valamiért az IS3 tünt favoritnak.

(#37999) dhnet80


dhnet80
csendes tag

Helló.

Kérdés
Elég hogy meglegyen a t34 vagy mindent ki is kell fejleszteni hogy prémium legyem?

(#38000) Paul119 válasza fsb1000 (#37998) üzenetére


Paul119
addikt

igen, mi is századoztunk p2őt, type 59et előszeretettel visznek ,is3at királytigrist is,kv5el ki röhögték szegény srácot aki akart jönni,nyilván kevés a lövege oda,francia tankokat nem igazán hoznak tier8as csatába valamiért

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.