Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37801) MCGaiwer válasza Mcray (#37799) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ad még +30% hpt a láncnak. t50-2őn használom, így nehezebben lövik le a láncot és nem esik le attól, hogy 50mre leeset egy petárda.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37802) CptMisi válasza Arpee78 (#37800) üzenetére


CptMisi
őstag

Elvileg 30% + a lánctalp HP-jának, így a trackelés esélye is csökken.
Nem kell alap tankkal szenvedni. Nem tudom, hogy például Obj. 212re lehet -e venni, de pl. ott elég szar az alapágyúval összelőni a lánctalpat... :U

Akkor van értelme, ha van mindig aranya az illetőnek, hogy levegye, miután megvan a lánctalp, mert onnantól tényleg fölösleges. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37803) Antonius1978 válasza vhw (#37795) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezzel egyet tudok erteni, annak ellenere, hogy en is gondolkodom azon, amit Emre mondott tegnap, tehat hogy 2500 arany 10 euro, akkor amint lehetosegem lesz, en is raaldozok 50 eurot, es veszek 1 premium tankot hogy sok penzt tudjak szerezni, ezt azert, hogy legyen penzem minel hamarabb megvenni bizonyos tankokat.
En siman alkalmaznek egy korlatozast, tehat egy olyan megszoritast, hogy a TP es a penz ellenere bizonyos szamu csatahoz legyen kotve a szintlepes.
Tehat ha nekem van penzem pl Lowet venni, oke, vegyem meg, de ne tudjam hasznalni addig amig nem mentem mondjuk 500 csatat egy 7-es szintu tankkal.
Igy ki lehetne szurni azokat, akik tapasztalatlanok leven hatraltatnak egy csapatot, es rontjak a jatekelmenyt,mert egesz mas fejet hajtani egy jo ellenseges csapatnak, mint a fejedet a falba verni, ha azert veszitunk mert a mi csapatunk picit sem tud jatszani.

(#37804) vhw válasza Antonius1978 (#37803) üzenetére


vhw
addikt

Én nem igazán a prem tankok (T8) ellen vagyok, az még csak-csak... Ami nem tetszik, hogy ezekkel vagy ezekkel is összekapart xp-t átváltják, és normál 9-10es tankokat oldanak fel vel, aztán az összehozott creditből egyből meg is lehet venni. Egy-két 8as tankot talán még lehet ellensúlyozni, akár még ha top tank is adott esetben a csatában. De 9-10es tankokat már elég nehéz, ha az ellen hasonló tankja mind élnek, míg a sajátok elhullanak 1-2 szinttel alacsonyabb tankok keze által.
Ahogy te is mondtad "korlátozások" kellenének. Vagyis inkább elvárások, ne csak szimplán xp-ért lehessen megszerezni az egyre nagyobb tankokat, hanem bizonyos számú achi, átlag dmg, találati arány, ezek kombinációja, bármi! Hogy tényleg egyfajta "kitüntetés" legyen nagyobb tankot megszerezni, azzal játszani, nem csak több-kevesebb farmolás (avagy xp váltás) eredménye.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37805) Paul119


Paul119
addikt

[link] ez.. :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37806) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Mindenkinek aki hozzaszolt ehhez a dolgohoz : ezt tudtam, hogy + teherbirast ad, de azt nem hogy a lanctalp eletehez is hozzaad +30%-ot.
Es akkor arrol nincs adat hogy a fordulakonysagot noveli-e ?
Mert valami olyasmit is ir hogy +10% , de akkor nem adja hozza a fordulasi szoghoz ?
Tehat ha a tankom mondjuk 30 fokot tud fordulni, akkor a +10% miatt nem javul az ertek 33-ra ? Ez az amit tudni szeretnek, mert ha nem, akkor folosleges megvennem.

(#37807) Mcray válasza Antonius1978 (#37806) üzenetére


Mcray
senior tag

NEM ad hozzá. Emiatt nehogy megvegyed

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37808) CptMisi válasza Antonius1978 (#37806) üzenetére


CptMisi
őstag

Na most megnéztem:
"A higher load limit does not improve acceleration, traverse rates, or anything else, it just increases max weight capacity and can be useful while you still use the tank's stock tracks. The more useful aspect of this equipment, which unfortunately does not appear on the ingame description, is the increase to suspension hitpoints, which makes your tank harder to track."

MCGaiwer: Akkor olvasd el! Ezt írja a hivatalos leírás.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37809) MCGaiwer válasza Mcray (#37807) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37810) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

a port (amit a lánctalp felver) hogy lehet eltüntetni? régebben volt egy modom hozzá, de már nem találom. illetve a kamera-zoom mod se működik, és az újat szintén nem találom. esetleg vki találkozott velük?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37811) zalman90 válasza Paul119 (#37805) üzenetére


zalman90
őstag

azta ku :Y

1 hiteli a t34 et .. ok

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37812) MCGaiwer válasza Paul119 (#37805) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez? balfaszok gyülekezete.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37813) Gyuri27 válasza zalman90 (#37811) üzenetére


Gyuri27
félisten

A bat nem rossz tank.
Am su85b-l én is oneshottoltam már kv-t is meg t-34-t is. Gondolom azak is néztek mint rozi a moziba. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#37814) Zeratul válasza CptMisi (#37808) üzenetére


Zeratul
addikt

Lánctalp leírásában lévő módosítók a mérvadók.

(#37815) emre válasza Antonius1978 (#37796) üzenetére


emre
veterán

Kifejlesztettem én is a KV-13-at, meg a T-43 is csak a vásárlásra vár.
Ha lesz akcióban akkor meg is veszem. De most a JT a fő célpont.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37816) MCGaiwer válasza CptMisi (#37808) üzenetére


MCGaiwer
addikt

miért nekem mondod? talán nem ugyan ezt írtam még előtted?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37817) pimpi00


pimpi00
csendes tag

valami jóféle mod-okat tudnátok nekem linkelni

(#37818) emre válasza pimpi00 (#37817) üzenetére


emre
veterán

tessék

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37819) Mcray válasza MCGaiwer (#37816) üzenetére


Mcray
senior tag

Mcgaiwer. Vagy félreértetted a válaszom, vagy megpróbálod kiforgatni azt.

Anti kérdezte, hogy ad e hozzá a fordulékonysághoz. Én válaszoltam, hogy "NEM. Emiatt ne vegye meg".

Erre Te hogy "de"

Erre írták neked, hogy olvassad már el Te is. Ezek után sem esett le neked, hogy mire válaszoltam.

Maradjunk már annyiban, hogy "nem", nem fordul jobban ;)

CptMisi, Köszi :K

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37820) CptMisi válasza MCGaiwer (#37816) üzenetére


CptMisi
őstag

NEM ad hozzá. Emiatt nehogy megvegyed
Erre te azt írtad, hogy "de".
A leírás pedig azt mondja, hogy SEMMIT nem ad a plusz teherbíráson és a plusz HP-n kívül. :U

Szerintem nem ugyanezt írtad. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37821) MCGaiwer válasza CptMisi (#37820) üzenetére


MCGaiwer
addikt

törölve, azt hittem a +hpn megy a vita

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37822) MCGaiwer válasza Mcray (#37819) üzenetére


MCGaiwer
addikt

így akkor már más.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37823) CptMisi válasza MCGaiwer (#37821) üzenetére


CptMisi
őstag

Jaj, Istenem. :)) :C

"Mert valami olyasmit is ir hogy +10% , de akkor nem adja hozza a fordulasi szoghoz ?
Tehat ha a tankom mondjuk 30 fokot tud fordulni, akkor a +10% miatt nem javul az ertek 33-ra ?"

"NEM ad hozzá. Emiatt nehogy megvegyed"

"de"

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37824) Mcray válasza MCGaiwer (#37821) üzenetére


Mcray
senior tag

Én már röhögök... :DD :DD :DD :))

Ezzel mind egyet is értünk veled. A probléma az hogy Te nem érted hogy mi miről beszélünk.

Anti Te remélem érted :)

Szerk: Na végre :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37825) MCGaiwer válasza Mcray (#37824) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért megjegyezném, hogy a fordulási sebességhez nem hozzáadni szokás, hanem növelni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37826) Mcray válasza MCGaiwer (#37825) üzenetére


Mcray
senior tag

Mindkettőt használják így:

Does add to the turning/traversing speed

vagy

Does increase the turn/traverse rate

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37827) Zeratul


Zeratul
addikt

[ Szerkesztve ]

(#37828) fsb1000 válasza pws (#37792) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez bizony nagyon hasznos ficsör lene.
Nem kizárólagosan állítható paraméterekre gondolok, de legalább +66% esélyt adhatnál a kedvenc pályák preferálásának, a kerülendők kerülésének és a játékosok beválogatásának saját szempontjaid szerint.
Sokan fizetnének ezért... akkor is ha nem fér be a prémbe, lenne prém2 acc vagy GOLD-ért előfizethető. Ennek nyilván nem tech. akadálya van.

(#37829) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#37828) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez tényleg jó ötlet lenne, hogy aki prémium fiókot használ randomban választhasson mely pályákat részesíti előnyben, vagy épp melyeket akarja elkerülni, mondjuk lehetne választani 3-at vagy 5-öt. Ez jó ösztönzés lenne, arra is, hogy minél többen vegyenek prémium fiókot, továbbá a játékegyensúlyt sem borítaná annyira mert mondjuk csak az esélyt növelné, és amúgy se mindenkinek ugyanazok a pályák a kedvencei.

=^-^=

(#37830) fsb1000 válasza vhw (#37795) üzenetére


fsb1000
nagyúr

... Azzal, hogy a való életben dolgozik és megteheti, hogy pénzt költ a játékra, még szerintem nem érdemli ki azt is, hogy a legnagyobb vasakba is beleülhessen.

hehe... miért? Ez egy játék, nem érdem kérdése.
Ne essünk már túlzásokba, olyan mintha a kinevet a végént csak egy IQ teszt után lehetne nyomni, mert van aki nem érdemli ki.
Úgyanmár.....

Amúgy megint azt érzem nem tudud miről beszélsz. XP-t nem lehet vanni csak váltanai, azaz meg kell előtte termelni. Ahhoz meg sok csatát kell menni.
Eddig a legkevesebb csatás TOP tankos egy IS7-es volt 2k csatával. Ennyi minimum kell.
Én váltottam elég freeXP-t, de még így is több ezer csata kellet az E100 eléréséig és legalább 1500 csata a t30-ig. Ha ez nem elég.... akkor mennyire gondolsz?
És milyen alapon húznál ÉRDEM határt? Csataszám? Vagy mész egy kört minden prémessel és megmondod hogy vehet TOP tankot vagy sem.
Vagy ha nem te akkor a WG kijelöl vizsgáztatókat?

Röhej....

[ Szerkesztve ]

(#37831) MCGaiwer válasza Mcray (#37826) üzenetére


MCGaiwer
addikt

angolban talán. de magyarul biztos nem. vagy te hozzá adni szoktál a sebességedhez vagy növelni?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37832) MCGaiwer válasza fsb1000 (#37830) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ide egy normális ladder rendszer kellene. a balfaszok játszanak a többi balfasszal, a jobbak meg a jobbakkal. mindenkinek jobb lenne így. nyersz egy csatát kapsz pontot, veszítesz akkor meg vesztesz. vagy lehetne csatában nyújtott teljesítmény alapján is.

de ebben a változatban a játék népszerűségével arányosan emelkedik a full gyökerek tábora, ami engem pl kifejezetten idegesít.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37833) L-e-f-i-e válasza MCGaiwer (#37831) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Angolról nem mindig szó szerint kellene fordítani, ha angolul van egy idézet akkor azt értelmezve annak megfelelően kell olvasni. ;)

=^-^=

(#37834) pws válasza fsb1000 (#37828) üzenetére


pws
aktív tag

pl nem rohangálna 8 arty Himmelsdorfban. Ami 1szer vicces, de inkább kiábrándító MM

(#37835) zalman90


zalman90
őstag

jajj elfelejtettem hogy ma 3 as szorzó van

kv3 mal 1000tp :( szégyen

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37836) joergie válasza pimpi00 (#37817) üzenetére


joergie
őstag

Az első hsz mellett érdemes ezt megnézni MINDENKINEK, csak hogy képben legyetek, milyen kiegészítők, modok vannak-az eddigieken felül.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37837) fsb1000 válasza pws (#37834) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az artykról nekem markáns véleményem van..... De valóban jó lenne csökkenteni a számukat, pedig már csökkent az elöző pecsnél. Korábban azt gondoltam, hogy randomban 4-nél kéne maximalizálni, most inkább 2-re tenném a limitet, de meglennék nélkülük is.
Sajnos ez sosem fog megvalósulni.

Gondolat kisérlet: ha lenne egy olyan prém beállítás, hogy csak artymentes csatákba rakjon, akkor valószínüleg sokan beixelnék, és a free userek nyakába még több arty szakadna. Ez sem lenne jó.

--

Mégvalami: a századokban is fontos szerepe van az artyknak, ha az egyik oldalon 3 arty van a másikon meg 0-1 akkor nagy valószinűséggel - pályafüggő is - az artys csapat fog győzni ha a taktika rájuk épül. Szerintem ennél nem kell több bizonyíték arra, hogy az artyk alapvetően változtatják meg a csatákat.

(#37838) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap délben még a supportól is érdeklődtem, hogy mi lehet a probléma, most jött meg a válasz: "Próbáljam frissítsem a vga drivert.' és kaptam egy linket is.

Végül is szép meg jó csak pár apróság hibádzik....
1. nvidia kártyám van és nem ati (amd)
2. xp-m (32 bit) van és nem 64 bites vistám
3. az elérhető legfrissebb drivert használom, épp a héten jött ki
4. Nem tudom, hogy miért van értelme a dxdiag cuccost feltölteni, ha meg sem nézik... Hisz abból tisztán kiderülne ez mind. :U Szóval fasza kis supportja van a wotnak.

Ha valaki halott vmit vagy van tippje ne tartsa vissza. Sajnos a win reinstallal pár cuccot is kell cserélnem, így nem hiszem hogy meglenne a hosszú hétvégén.

Ha bele gondolok, hogy már az AMX 50 100 közel maxos lenne... :O

Cila

(#37839) fsb1000 válasza KaLeun (#37838) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs egy tartalék vinyód? (5 K az apróban) vagy üres particiód (20GB), amire egy XP-t vagy Win7-et tisztán felhúznál?
AKkor nem kell a nagy renccer reinstallja és kiderül hamar hol a hiba.
De ha combos a géped, akkor 15 perc alatt egy virtuális géppel is le tudod csekkolni.
Nálam fut a WoT VirtualBoxban is.

(#37840) MCGaiwer válasza L-e-f-i-e (#37833) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért gyönyörű hogy 5 ember milyen szépen tud a szarságról beszélni anélkül, hogy az 5ből bárki felfogná a lényeget.

igen, félrenéztem, mert azt hittem macray a +HPra mondja hogy nem add hozzá, mivel nem olvastam el pontosan a hszt amire írta. Azért gondoltam hogy a hpról van szó, mert teljes magyartalansággal a "NEM AD" hozzá kifejezés volt használva, amiből én a hpra következtettem, ugyanis ahhoz hozzáadsz, míg a sebességet növeled. ha azt írja, hogy AZT NEM NÖVELI, akkor én se értem félre, és nincs ez a szar. most eljutottunk az angol szövegig, meg hogy hogy kéne fordítani, amihez az ég világon semmi köze ennek az egésznek.

jó persze elolvashattam volna részletesen a kérdést, ahol szintén hülyén volt használva a "hozzá ad" kifejezés, de legalább tudtam volna miről van szó.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#37841) Antonius1978 válasza emre (#37815) üzenetére


Antonius1978
addikt

En mar megvettem par napja a T-43-at is, eladtam a Pz3/4-et, mar ugyis untam, habar a sebessege, gyorsulasa, fordulekonysaga tetszett.
Es a JT fele hogy haladsz ? TP kell hozza vagy penz ?

(#37842) Mcray válasza MCGaiwer (#37840) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem tudom hogy jött az angolság, mert itt nem erről van szó.

A jó kommunikációnak egyik fontos alapja, hogy a ha valaki "X" módon fogalmaz meg valamit, akkor te az Ő szavaival válaszolj neki, nehogy félreértés legyen a vége.

Hogy témánál maradjunk. Nem válaszoltatok nekem arra a kérdésemre, hogy érdemes e megvenni a Matildát. :U

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37843) Antonius1978 válasza Mcray (#37824) üzenetére


Antonius1978
addikt

Persze hogy ertem.

-azért megjegyezném, hogy a fordulási sebességhez nem hozzáadni szokás, hanem növelni.
Pontatlanul fogalmaztam, egyszeruen en ertekre gondoltam, azert volt a hozzaadas es nem noveles.
Tehat ha a tankom 30 fokot fordul akkor ha veszek olyat ami ad +10% felfuggesztest, akkor 30 fok marad, vagy 33 fok lesz belole +10% felfuggesztes miatt.
A valasz, hogy nem, csak 30 fok marad, akkor is ha veszek.
Ez amugy mar a pancelvadaszoknal is erdekelt, mert ugye amikor a kozepes tankok korbelengik a segged, nem mindegy hogy milyen gyorsan tudsz az iranyukba fordulni.
Akkor azt gondoltam, hogy a +10% felfuggesztes ezen segit, de nem, pedig jo lenne.

De mindegy, hagyjuk, folosleges ezzel szetmagyarazni a forumot :)

(#37844) joergie válasza Antonius1978 (#37843) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem itt abba is hagyhatjátok, moderátor úgyis törli az összes hsz-t, semmi értelme ennek a meddő vitának. Ne nehezítsétek a dolgát...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37845) zalman90


zalman90
őstag

beléptem 1 játékba , de mivel mindig 50 másodpercet végig kell néznem mig betöltenek igy letettem tálcára (kv3)

mikor eszembe jutott hogy játszunk akkor kb 3v10 volt és a kezdőn lőtt engem 5 tank :D

ez lett a vége :

szerk : ilyen b@lfasz t29 et nem láttam még.. 1v1 be lőttük 1mást , és én lőttem ki őt pedig full hp-n volt

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37846) Paul119


Paul119
addikt

hmm érdekes type 59et 1987 ig használták,a leo 2őt meg A" Leopard 2 egy német harckocsi, amelyet az 1970-es évek elején fejlesztettek ki és 1979-ben állítottak szolgálatba"simán be tehetnék :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37847) KaLeun


KaLeun
senior tag

Rájöttem, hogy a grafikus beállításoknál van vmi gebasz. Ugyanis full alapon és az általam megszokott beállítások (textúrák, aniso, LOD, látótáv max és minden más ki vagy alacsony) mellett is lefagy.

Viszont az automatikus beállításokkal működik...... :W
Már csak annyi a dolgom, hogy egyenként végigmenjek a beállításokon és így megnyerek egy csomó afk csatát... :U

Cila

(#37848) Paul119


Paul119
addikt

ezeket az op francia szarokat mi értelme volt be tenni ? teljesen szét cseszik a játékot.. idegesítőbbek mint az artyk :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37849) marked one94 válasza Paul119 (#37848) üzenetére


marked one94
őstag

és miért OP-k? :U Mert én egyáltalán nem érzem annak.

You'll Never Walk Alone

(#37850) Paul119 válasza marked one94 (#37849) üzenetére


Paul119
addikt

mondjuk mert érdekes módon is4emből lazán le lövöldözött 1000hpt és hiába próbáltam utána forogni vagy akármi sanszom nem volt egyből mmo rackot lőtt, javítottam, érdekes motortérbe lőtt megint ammo rack innentől meg 32 sec reload.. hát kösz,kíváncsi vagyok a csiga zabáló barmok mennyit fizettek azért hogy be tegyék a játékba őket

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.