Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37751) mynames válasza zalman90 (#37741) üzenetére


mynames
senior tag

"de mikor a type 59 en 10 ből 10 szer csak ezt hallom hogy nem tudjuk átütni a páncélt vagy lepattan (kv3)"

Húú de mennyire igaz! Bár a legerősebb vasam a Jgpth, de az is tuti lepattan a Type-ról...

[ Szerkesztve ]

(#37752) Iron Funeral válasza Cingáriusz (#37748) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És ezt nem tudod megcsinálni egy T59-el? :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37753) Fel válasza Iron Funeral (#37733) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem semmi nem változott az M103 páncélzatán.
Itt egy teszt1-es replay: M103 - Hills Mindaddig jól működött a dolog, míg sikerült eldugni a lower hullt, és kicsit lejtőn állva minden lepattant rólam. Bezzeg az O.212 nem pattant... :DDD

(#37754) Cingáriusz válasza zalman90 (#37750) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Attól függ, hogy milyen irányba akarsz utána fejleszteni.
Egyébként ezeket a tényezőket érdemes figyelembe venni választásnál:
- páncélzat
- mozgékonyság
- fegyverzet (átütés, tűzgyorsaság, sebzés)

Én azért választottam a VK3601-est a 3001H/P-vel szemben amikor akartam egy T6-os med-et farmolni, mert jobban tetszett, hogy nagyon jól van páncélozva, sok kibír szemből és inkább lemondtam a mozgékonyságról. Még időnként T8-asok is pattognak róla szemből.

(#37755) zalman90 válasza Cingáriusz (#37754) üzenetére


zalman90
őstag

ahogy néztem az A8 nagy nagyon kicsi a páncélja 60mm wtf :F

de sajnos a lövegükről nem tudok semmit azért kéreztem ti mit tudtok roluk , A2 nek nem kicsi a páncélja és aza 30km/h nem lassu

amugy a pershinre hajtok ;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37756) Mcray válasza zalman90 (#37750) üzenetére


Mcray
senior tag

Mindkettőt :)

Most volt egy Jó köröm E8-cal. Tigrisnek nekimentem vele házak közt. Lebontotta a falat és jött kivégezni (Kb 2-3 lövés vagy neki). Erre fogtam, trackeltem egy lövéssel majd körbetáncoltam mint egy francia és kinyírtam. 3 arty-juk nem bírt velem, mert túl gyors voltam :)

E2-val meg IS és KV-107-eseket lehet szépen fogni ha csak a tornyod lóg ki egy buckánál. Cserébe lassú gép ha az első torony van fent(Bazi nehéz torony)

Ha felrakod E2-re a fejlesztett tornyot, akkor a maxos motorral és agyúval majdnem olyan jól megy mint az E8 és szemből még egy Panther 2-t is meg tudsz szopatni ha hülye :)

Maxos Löveg állati gyors és Type-ok oldalát szépen átviszi a 128-as pen. Nagyon pontos jószág.

E8-cal dől a lóvé, E2-vel kb fele pénz jön be...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37757) Cingáriusz válasza Iron Funeral (#37752) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Elvből sem vennék soha Type-ot. Nem tartom sokra a type tulajdonosak, akik nem dolgoztak meg azért, hogy lényegében T9-es meddel trollkodhassanak.

(#37758) CptMisi válasza Iron Funeral (#37746) üzenetére


CptMisi
őstag

Én nem siránkozom, inkább kilövöm. ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37759) káen válasza Cingáriusz (#37749) üzenetére


káen
tag

"bankkártyahős"? :D

Amúgy szerintem két nagy előnye volt: a kedvező MM besorolás (de ezt még a szar lövege miatt meg is érteném) és a falkataktika (ezt meg más medek is meg tudják játszani, ha van kis eszük).

(#37760) vhw válasza zalman90 (#37750) üzenetére


vhw
addikt

Hát ha a lassabb nehéztank stílus fekszik neked jobban akkor az E2, ha a mozgékonyabb közepes tankok jönnek be akkor az E8. Most már a fegyverzet terén nincs különbség, szal megegyeznek ezen a téren. Esetleg az lehet még érdekes, hogy milyen ágon szeretnél másodlagosan szerencsét próbálni. Az E2ről a nehéz tankokra, az E8al a TD ágra lehet átugrani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37761) Cingáriusz válasza káen (#37759) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Credit card hero :DDD

(#37762) Iron Funeral válasza Cingáriusz (#37757) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ki mondta, hogy vegyél T59-et? :U

(#37758) CptMisi: ez a helyes mentalitás ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37763) Djuree


Djuree
félisten

ez a virkir mod pakkja zseniális :C teljesen más így a játék. kitöröltem pár dolgot ami nekem nem kell, prem garázs mod (amúgy is prem vagyok), meg garázs idő mod (minek?), meg nekem a festéseket eltüntető mod sem kell, jó az ha festve vannak a tankok, nekem is van festett tankom, ha már elvertem rá goldot lássam is :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37764) Cingáriusz válasza Iron Funeral (#37762) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem mondta senki, csak ez a véleményem a type-ról.

(#37765) zalman90


zalman90
őstag

köszönöm a válaszokat de még most sem tudom melyik lesz :D de valszeg A8 mert jobban lehet vele farmolni meg havernak is az van :K

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37766) Fandango


Fandango
veterán

Jo volt a csapat :C

katt

[ Szerkesztve ]

(#37767) bullseye válasza Cingáriusz (#37764) üzenetére


bullseye
addikt

nincs harag, freeloader... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37768) zalman90


zalman90
őstag

hehe .... szeretem ezt a kis tankot :D (t18)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37769) fsb1000 válasza zalman90 (#37738) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kevered a prémium acc-ot a GOLD-ért megvehető kiegészítőkkel.
Véleményem szerint sokaknak van prémium acc-juk, de sokkal kevesebben áldoznak GOLD lőszere vagy GOLD kiegélszítőkre random csatákban.

Asszem' a hardGOLD-osok közé tartozom, de kiegészítőt csak kipróbálásra vettem, és GOLD lőszerből is csak nagyon keveset használtam fel, pedig megtehetném a rendszeresebb használatát.
De ha egy CW-re eljutok, akkor nem lesz akadály bármelyiket használni, de ezt ne keverjük a a randomban vagy században elért stattal.
--

A prém acc-nak megint csak nincs köze ahhoz hogy valaki prém tankot vesz, az is GOLD-ért van, mint a prém acc. De a csatákban nincs előnyben egy Type-al senki sem, csak annak magas a kredit szorzója.

----

(#37742) Dexter1024: Nem értem mire gondolsz... Az egy mitosz, hogy a csatában előnyben van a prém acc-os. Sajnálom vagy megértem, ha valaki nem akar/tud havi 2000 FT-ot áldozni prém acc-ra, de legalább ne csesztessük azokat akik igen.
Ők tartják életben ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#37770) fsb1000 válasza Cingáriusz (#37757) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Nem tartom sokra a type tulajdonosak, akik nem dolgoztak meg azért, hogy lényegében T9-es meddel trollkodhassanak."

Ezt miből gondolod? Szerintem félresikerülten általánosítasz.
Elöbb volt E100-am, mint Type59-em. Azért kellett menni pár ezer csatát E100-ig.
De a Type segít gyorsan összerakni azt a tankot amit megkíván az ember.
Sokáig én sem akartam - mert csak németekkel játszom elv.. - de aztán ez fellazult és már van mindenféle nemzettől tankom.

Nem hiszem, hogy type 59-et csak a gazdag gyerekek vettek. Nekem egy befektetés, amely megtérül. Sajnos nem nagyon szeretek vele menni....

(#37771) tytyty válasza fsb1000 (#37769) üzenetére


tytyty
tag

Baromi unalmas a prémiumosok fikázása. Nélkülük nem lehetne ingyen játszani. Amúgy meg nem értem,hogy bárkinek miért fáj,hogy van pénzem játékra. Vettem egy év prémiumot ,meg kv-5-öt,de pl arany lőszert soha. Nem elvi okokból,csak simán nem motivál.
Az meg,hogy valaki nem dolgozott meg egy prémium tankért kész vicc. Akkor miből van pénze a tankra? Lehet azért nincs ideje tankozni,mert dolgozik. Ezek szerint az alacsonyabb rendű időtöltés mint tankozni.
Szerintem a nem prémiumosok köszönjék meg a "goldosoknak" ,hogy van mivel játszaniuk ingyen . Úgy csináltok mintha szégyen lenne,ha valaki nem csóró.

Fsb100 : Ne magyarázkodj,mert dolgozol. Esetleg,ha Tier 2es tankkal akarsz gold lőszert lövöldözni az a te dolgod.(tudom,hogy nem erről van szó csak példa). Irigység ellen meg kár prédikálni.

[ Szerkesztve ]

(#37772) fsb1000 válasza tytyty (#37771) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... pont tier2-ben lövök el néha párat, mert csak 2 gold az ára.

(#37773) tytyty válasza fsb1000 (#37772) üzenetére


tytyty
tag

Gondoltam,hogy pz38h-val lövöd,hogy kill rekordod növeld. Jól teszed! Amúgy meg egy doboz cigi ára 350 töltény,ami kb 20 csata.

(#37774) Bobyjack válasza zalman90 (#37768) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Bizony jó kis tank volt az. Emlékszem amikor bejött az amerikai TD ág mindenki átugrotta freeből. Hülyeségből megnéztem a statját, csak lestem, hogy milyen frontja van és csak kettes szintű.

Így tett egy haverom is, akit később felvilágosítottam a képességeiről. Ő ezzel a tankkal nyert egy contest-en 180(!) nap prémiumot. (1641 XP 10 kill)

Ő a kis kaliberű lövegét szerette és a 75-ös howitzert (a contest-en 75-öst használt). Nagyon jókat mentünk platoonban. Aztán jött az első nerf: lassabban forgott, visszavették a ROF-ját mindkét típusú ágyújának. Számomra a HE nerf jelentette ennek a tanknak a végét. Ettől függetlenül a legénységet megőríztem, ha kedvem támad visszaveszem. Jó látni a BT2-eseket oneshottolva :DDD

Győzelmi arány javítónak elég jó tank. :B

(#37775) Paul119 válasza Cingáriusz (#37757) üzenetére


Paul119
addikt

t9 med ? hol élsz te? másrészt tudod akinek áll a garázsában 3 tier 9es meg egy tier 10 es tank azt valamiből fent kell tartani és az e100 nem mindig a legjobb kenyérkereső de mondhatom példának az e75öt, jtt is amivel prémium nélkül meg kell küzdeni a 0 ás körért, szóval ne sírjon a szád , majd akkor ha te is itt tartasz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37776) zalman90


zalman90
őstag

miért veszekedtek ha lehet verekedni is ;] :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37777) slajos


slajos
csendes tag

Egy év prém kb 24200 Ft, egy hónap prém 2415 Ft, ha 30000 gold-ot veszel.
De ha 2500 gold-ot veszel, akkor egy hónap prém 2885 Ft.
30000 gold-ból jut gold lőszerre is.

(#37778) Atlantis válasza zalman90 (#37750) üzenetére


Atlantis
veterán

Én az E2-t vettem, egész jó kis gép, csak kéne rá valami jó ágyú. Azért T6-ban a 128-as pen szerintem kevés, ráadásul a sebzés se nagy. Mondjuk ez igaz E8-ra is. Előbb-utóbb azt is megszerzem majd, mert nagyon érdekel az amerikai TD ág, de pillanatnyilag nem volt kedvem tovább M4-gyel szívni, amivel jól ment az elején a játék, de a végére leromlott vele a statom, mintha csak direkt szívatott volna vele a játék. Már utáltam rendesen, mikor eladtam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37779) Antonius1978 válasza Mcray (#37756) üzenetére


Antonius1978
addikt

En igy jartam a tegnap egy Lorrainnel. :C
Fenn a hegyen talalkoztunk Himmelsdorfon, szerencsere egyedul volt.
Elkezdtem korozni korulotte, es lottem.Erdekes modon a tornya lassan fordult utannam, igy nem tul gyakran talalt el, nem tudom, alap tank lehetett ???
El sem hittem hogy ki tudtam nyirni a KV-13-al, de rem buszke voltam magamra, mert kurvara ruhellem a francia francokat :C

Mas : betoltottem az oldalra azt az allomanyt, ami tankoknent szamol...
Erdekes, hogy a Ferdivel 1100, JT-vel 1200, a kedvencemmel (KV-13) meg 1400 a hatekonysagom...
Hogy a fenebe ? Lehet hogy a pancelvadaszokkal tobb sebzest osztottam ki, de a kozepes tankkal mondjuk tobb ellenseges tankot szurtam ki, es tobbet foglaltam, azert nagyobb ?

[ Szerkesztve ]

(#37780) emre válasza Antonius1978 (#37779) üzenetére


emre
veterán

Amit tegnap csináltál a kv13-al meg JT-vel az nem volt gyenge. :K

Különben nem értem ezt a stat dolgot, mert ahogy játszol jóval jobb is lehetne.
Szerintem a felderítés, foglalás, védekezés sokat számít az eff értéknél.

Nekem Ferdivel asszem olyan 1400 körüli. objekt-el meg 1875, tegnap (és még pár napja) mégsem megy jól a játék. (Folyamatosan csökken 1900-ról, kb 1,5 hete.)
Nem is mentem tegnap többet.

A mikrofont meg csináld meg aztán nyomathassuk a TD partykat. ;) :D
Mert írogatni nincs mindig idő.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37781) Antonius1978 válasza emre (#37780) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mar nem emlekszem, hogy mit is csinaltam a KV-13-al, amikor veletek voltam :DD
A Lorraine felett aratott gyozelmi orommamor elnyomott minden mas emleket :DD
A JT-vel emlekszem, nos hat, egyszeruen szerencsem volt, akiket kilottem meg szerencsetlen helyre jottek.Meg aztan en az epulet fedezekebol lottem ki a Pz4-et meg a Tigrist, szemtol szembe esetleg csak a Tigris okozhatott volna gondot valamennyire.
A franciat oldalrol lottem ki amig massal harcolt, 9%-rol, az IS3 vagy 4-nek tobb elete volt, de hiaba forgatta be bizonyos szogbe a tankjat, az oldalarol nem pattant, az 5 tankra nem emlekszem hogy mi volt, asszem az is IS3 vagy 4, azt is oldalrol lottem ki.

Amugy ha tobbet jatszodtal szakaszban Ferdivel mint en, akkor megertem, vagy esetleg szerencsesebb voltal a veletlenszeru csatakban.Mert azert nem mindegy hogy egy ismeretlen, vagy 2 haver vedi az segged :P

Igen, irtam a csatornan, de senki sem valaszolt, aztan bejott egy haver es egy darabig vele mentem szakaszban.O T34-el en JT-vel mentem, de 3 kort buktunk zsinorban, aztan a 4-ik jo lett, ott is remekeltem valamit.Aztan jott a Himmelsdorfos jelenet a Lorrainnel.

Meg nem jottem ra, hogy mi tortent a mikrofonnal.Vagy maga a szerkentyu ment meg, vagy pedig a hangkartya vezerlo ment szarra, pl a Skype-ban sem mukodik.
Pedig regebb hasznaltam a jatekban is es kifogastalanul mukodott.
Mindenesetre ma ujrateszem a hankartya vezerlot, ha nem jon helyre es nem a mikrofon ment ki, akkor a Windows a hibas, mar tul szokszor omlott ossze a WoT miatt (hetente 2-3 kekhalal regebb)
Most is sokszor egyszeruen kiugrik az asztalra, vagy hibauzenettel leall. :W

(#37782) Mcray válasza emre (#37780) üzenetére


Mcray
senior tag

Én mondtam, hogy Anti nagyon jó :DDD Azzal a KV13-mal nagyon tud, pedig mindenki utálja azt a gépet, akinek volt. Én alig várom hogy megvegyem :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37783) -vitya-


-vitya-
őstag

ne én is kipróbáltam.

a T34-ről annyit, hogy nekem (igaz nem próbáltam a test1-ben), de így kissé csalódás szagú. qrva lassú az ágyú, és mindenki továbbra is átlövi, és még lassú is lett...

+ nem hoz olyan jól, mint reméltem. átlagos bukta csatám 450 ezer kredit, a legjobb nyertes meg 800 ezer... azaz 45 ezer és 80 ezer a rendesre lefordítva. Ilyet az IS-4-el is tudok menni... :-(

a 103-as nekem alapvetően szimpatikus, a tornya túl nagy az ízlésemnek. Igaz csak egy csatát mentem vele.

Az új skillek meg tetszenek. Jó volt látni, hogy az IS4-em legénysége most már 121% -on teljesít :D

-=Витя=-

(#37784) marked one94 válasza -vitya- (#37783) üzenetére


marked one94
őstag

Mennyi a lőszer a T34be? meg mennyi a javítása? IS4-nél jobb tank nincs, na jó talán a Patton :)

You'll Never Walk Alone

(#37785) Paul119 válasza -vitya- (#37783) üzenetére


Paul119
addikt

azért azt vedd bele hogy testen mindenki gold lőszerrel lövöldözik,nekem az is7 csalódás az is4 után valahogy puhábbnak tűnik

marked one94: dehogy nincs a jagdtiger :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37786) -vitya- válasza marked one94 (#37784) üzenetére


-vitya-
őstag

1060 a golyó. én direkt nem gold-al lőttem, hogy a valós dolgokat próbáljam ki.

de a 4.14-es rof elég karcsú. de még nem is lenne baj, ha kicsikét gyorsabb lenne... HP nem hiányzik.

-=Витя=-

(#37787) -vitya- válasza Paul119 (#37785) üzenetére


-vitya-
őstag

HAHA! az IS4-nél minden puhább ;-) (vagy 5x akkora ;-) IS4 méretű weak spotokkal :D )

megjegyzem, az M103-on és utána az M58-as 120-as ágyú valami ÁLLAT!!!! hogy az milyen finom...nyami nyami.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#37788) CptMisi válasza -vitya- (#37786) üzenetére


CptMisi
őstag

Az a RoF ventilátorral és töltésgyorsítóval 4,8 fölött van, ami még mindig nem sok, de már jobban fest. :)

Nekem 111k volt a rekord teszten T34-gyel, igaz mentem annál sokkal jobb köröket vele, de mégis ott kaptam a legtöbbet. :DDD Másfelől átlagos vereség 45k meg annyit jelent, hogy mondjuk lősz 10et, javítás 5k max->30k plusz a mérleg. :U

Az is finom, amikor egymás után 5 lövésből egy sem sebez 350 felett. ;]

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37789) -vitya- válasza CptMisi (#37788) üzenetére


-vitya-
őstag

hát értem én, mondjuk ez 6 csatából született vélemény, ami nem sokat ér azért...

nade, azt érzem vele, hogy nem tudok igazi megmondó ember lenni a T34-el. Az IS4-el meg szinte mindig, ha nem mákol ki a qrva arty ;-) Azaz az egyikkel dominálom a csatateret, a másikkal meg nem.Most mindegy milyen tier-ről beszélünk. Itt az érzés számít :D

-=Витя=-

(#37790) CptMisi válasza -vitya- (#37789) üzenetére


CptMisi
őstag

Jó az a T34, nekem legalábbis nagyon tetszik.
Az IS4 más világ, tegnap mentem vele pár kört, így 2 hónap után...Álom az a tank. :DD
M103 nekem nem tetszik, aztán majd normál szerveren derül ki igazán, hogy milyen, de nálam nem lesz ott sokáig a garázsban. :(
T110 elég jó lett, én tegnap mentem egy kört, T110et T110zel akartam lőni, 250méterról, kicsit alulról, és nem tudtam átütni a tornyot szemből+a hullnak csak a felső részét tudtam lőni, amiről pattogtam(indikátor is sárgán jelezte). Igaz, hogy amint minimálisan elfordította a tornyot, már olyan szöget kaptam, hogy simán átlőttem a tornyot. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37791) vhw válasza -vitya- (#37789) üzenetére


vhw
addikt

Volt valaha valakinek olyan érzése a T34-ben hogy uralja a csatateret? :U Most olyasvalamit kérsz rajta számon amit eddig sem birtokolt soha? :U :D
Másrészt meg... prem tank, arra van hogy farmolj. Menőzéshez meg ott a OP4.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37792) pws válasza tytyty (#37771) üzenetére


pws
aktív tag

Teljesen igaz, hogy a prémium, gold vásárló játékosok tartják el a játékot. Naiv feltételezés, hogy lehet a játék ingyenes, a fejlesztők meg vízen, kenyéren élnek.
Szoktam venni havi prémium acc-ot, és egyre jobban hiányolom a lehetőséget, hogy paraméterezni tudjam a csatákat ill résztvevőket. A platoon rendszernél többet várnék ha már előfizettem prémiumra. Mikor fent van több 10e játékos a szerveren, bőven beleférne, hogy specifikálni tudjam a Random csatákat. Pl eff elevel, csaták száma, nincs AFK stb. Mivel szórakozást keresek a játékban, becsapva érzem magam mikor zsinórban siralmas a játék. Pl gagyi MM, a csapat fele nem is akar igazán játszani stb. Félreértés ne essék, számomra a vesztes csata is lehet élvezetes, mikor a végén csettint az ember 'wow de jók voltak'.
Szval nem érzem, hogy nagyon megerőltetnék magukat a srácok a prémium előfizetőkért.

(#37793) -vitya- válasza vhw (#37791) üzenetére


-vitya-
őstag

honnan tudhatnám, sosem mentem a T34-el egy meccset sem eddig... ez volt az első 6 :D

-=Витя=-

(#37794) Paul119 válasza CptMisi (#37790) üzenetére


Paul119
addikt

nekem is nagyon tetszik a t34, szerintem tier8 ba egész jó lett

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37795) vhw válasza pws (#37792) üzenetére


vhw
addikt

Semmi gond nincs a prem fiók vásárlókkal, van aki áldoz annyit a játékra havonta, van aki nem (hogy ennek elvi, anyagi vagy bármilyen oka van az mindegy)
A gond ott kezdődik, mikor egyesek mérték nélkül kezdik váltani a xp-t free-re, oldanak fel magasszintű tankokat és ezzel 'kulcspozícióba' kerülnek a csatákban, de élni nem tudnak a kezükbe adott technikával...
Kár, hogy nem élhetik meg az emberek kiváltságként, jutalomként a legnagyobb tankok feloldását, mert mások ezt egy kis pénzügyi tranzakcióval is megtehetik, hogy úgy mondjam érdemtelenül... Azzal, hogy a való életben dolgozik és megteheti, hogy pénzt költ a játékra, még szerintem nem érdemli ki azt is, hogy a legnagyobb vasakba is beleülhessen. Dehát ma már csak így megy, pénzért bármit.

-vitya-: képzeld el egy szinttel feljebb, mikor mindig csak 9-10es tankok a játszópajtásai, a javításiköltség ugyanakkora mint a többi 9esnek (ja és 110k xp-t kell kezdésnek összepattogtatni a 105ös ágyúval, hogy meglegyen a 120as :D)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37796) Antonius1978 válasza Mcray (#37782) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat lehet hogy ez azert van, mert vegigszenvedtem vagy 500-500 csatat kb a Pz3/4-el es VK3001-el.Mindkettot csak az nem lotte at barmivel, ha nem akarta, az 1000 csatabol kb 20-30x pattogott a ket jarmu osszesen.Veluk is volt hogy mentem jo koroket, de elenyeszo szamban.
Most cserebe meg kaptam egy hasonlo jarganyt, csak 2,5x annyi elettel, egesz jo pancelzattal, szokott eleg gyakran is pattogni,raadasul kicsi es eleg furge is, a gyorsulasa kozepes, a fordulasaval nem vagyok annyira megelegedve, azon gondolkodom, ha teszek fel +felfuggesztest, akkor vajon picitt furgebben fog majd fordulni ?
Vegre majdnem felistennek kepzelem magam ezzel a tankkal, ezert sokkal batrabban vallalok kockazatot, neha ez a vesztem.Habar mar sokat tanultam a jatekban, nem mindig tudom magam visszafogni :)

Vegyel batran, az egyik havert is erre buzditottam, ha o is vesz, majd harmasban kiprobaljuk a 122-es agyuval, harman egy nehez ellen, kivancsi vagyok mennyire tudjuk szetszedni :)
Vagy eppenseggel a francia nyavajak ellen vetjuk majd be, 8-9-10es francia ellen tud sebezni kb 10%-ot, tegnap probaltam.
3 tank, 30%sebzes, o az egyiket tuti ki tudja esetleg loni, de marad meg 2 tank a nyakan :)

(#37797) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

A tarack tank az melyik, vagy melyik ág? :U

(#37798) Arpee78 válasza forras2 (#37797) üzenetére


Arpee78
senior tag

Tarack? A baloldaliak a tech treen. SPG, arty, önjáró löveg.

(#37799) Mcray válasza Antonius1978 (#37796) üzenetére


Mcray
senior tag

Javítsatok ki de a goldos lánctalp az nem javít semmin, csak segít felrakni egy nehéz tornyot ha még nincs kifejlesztve a sima fejlesztett lánctalp.

Sajna messze még a 60 000 XP KV13-hoz :) Most Su-85-re és T43-ra gyúrok Medium ágon és T6-re US heavy ágon. De továbbra is IS(TEN)-4 a fő cél :)

Úgy értem Gold-os leszedni, ha újra akarod használni

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37800) Arpee78 válasza Mcray (#37799) üzenetére


Arpee78
senior tag

Miért goldos? +10% suspension Load Limit. Ennyi az egész, ha nincs kifejlesztve a jobb lánctalp, addig hasznos lehet. A legfölöslegesebb kiegészítő.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.