Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37601) Drenadar válasza xLt` (#37600) üzenetére


Drenadar
veterán

Valami nagyobb felbontásban nem tudtad volna betenni a képet? :C

(#37602) Paul119 válasza xLt` (#37600) üzenetére


Paul119
addikt

inkább képfeltöltéssel csinálj képet mert igy szét barmolod vele az egész forumot:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37603) xLt` válasza Drenadar (#37601) üzenetére


xLt`
tag

Bocsi :) Elötte leszoktátok kicsinyíteni? Milyen felbontásba?
Privibe inkább ne offoljunk.

[ Szerkesztve ]

(#37604) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Azt szeretnem megkerdezni, hogy egyesek hogyan tudjak megnezni tankra lebontva hogy mivel mennyire hatekonyak ?
Pl hogy atlagba mennyit sebeznek pl egy KV-vel.
Ugyanis a nagy osszesitett atlagot mutatja az az Efficiency Calculator, de abba mindent beleszamit...
Hogy tudnam megnezni, hogy pl atlagba mennyit sebzek a Ferdivel vagy JT-vel ?
Kivancsi vagyok...

EMRE, jokivansagaim, hogy a fenebe tudtad kihozni a 60%-ot a Ferdivel...nekem csak 45% (igaz 7xx csataval, es mind randomban)

Amugy a jelenlegi kedvenc tankommal 57% (KV-13, 2xx csata utan, atlag TP 405 jelenleg)

Tenyleg, kinek mennyi az atlag TP tankokra lebontva ?

(#37605) Drenadar válasza xLt` (#37603) üzenetére


Drenadar
veterán

az itteni képfeltöltés lehetőséget ad thumbnail képre is. Én személy szerint azt használom, és az a link.

[ Szerkesztve ]

(#37606) CptMisi válasza Antonius1978 (#37604) üzenetére


CptMisi
őstag

[link]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37607) xLt` válasza Drenadar (#37605) üzenetére


xLt`
tag

(#37608) xLt` válasza Drenadar (#37605) üzenetére


xLt`
tag


így ok?

[ Szerkesztve ]

(#37609) Fel válasza xLt` (#37600) üzenetére


Fel
addikt

Választ azért nem kaptál, mert nincs. Nincs pontos dátum, hogy mikor érkezik a patch, csak találgatni tudunk, az eddigi gyakorlat alapján. Egyébként, igen, várhatóan április első hetében jön majd az eu szerverre. Talán...

Képfeltöltéshez tökéletes a fórum saját megoldása. Nem bonyolult használni, nem kell thumb, semmi. Tallózod, feltöltöd, beilleszted, kész. 1MB, 1920x1200 lehet max.

Most akkor ugorj el a modkerbe, és gyepáltasd ki a szemetet, mert így azért már kicsit túlzás... :(((

[ Szerkesztve ]

(#37610) Antonius1978 válasza CptMisi (#37606) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oh koszonom, ez azert kerulte el a figyelmemet (annak ellenere, hogy valaki regebb ezt a hivatkozast is betette mar es lattam) mert akkor gondolom a jatek konyvtarabol kell feltolteni valami allomanyt, es abbol szamitja ki.
Megegyszer kosz.

(#37611) Antonius1978 válasza xLt` (#37608) üzenetére


Antonius1978
addikt

Baszki, nem hiszek a szememnek :Y
Majdnem 8 ezer TP ???
Ez hogy letezik ? :C

(#37612) CptMisi válasza Antonius1978 (#37611) üzenetére


CptMisi
őstag

5szörözővel. 1593XP, csak az 5*-nél nem írta a játék, mint a duplánál, hogy (~doubled for the first victory), mert nehéz lett volna megcsinálni.... :D

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#37613) xLt` válasza CptMisi (#37612) üzenetére


xLt`
tag

így van. haverom kipróbálta nálam a játékot. első köre objectel :D

(#37614) Antonius1978 válasza CptMisi (#37612) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem mar (ez tesztszerveres eredmeny ?).
Aha, biztos nehez a 2-es szamot helyettesiteni az 5-ossel ;]

(#37615) emre válasza Antonius1978 (#37614) üzenetére


emre
veterán

nem ott 10x-es

mod:
"Ha te T-95-ttel talalod szemtol szembe magad, altalaban ki nyer?"

Szemtől szemben a T95, viszont az ojjektum fürgébb ki tud térni.
Bolond az aki f2f áll le egy T95-el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37616) Antonius1978 válasza xLt` (#37613) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem semmi, az illeto egy szuletett tehetseg :)
Vagy csak nagyon nagy mazlija is volt a jelen esetben.

Ha te T-95-ttel talalod szemtol szembe magad, altalaban ki nyer ? (ugy ertem ha az OBJ. vagy)
Felteve ha tudod hogy hol lodd a T-95-t.
Ertem arra, hogy ha te minden lovest beviszel neki, akkor hamarabb ki tudod-e ot loni, mint o teged ? Gondolok itt a loveg betoltesi sebessegre.

Tegnap a jatek altalanos forumaban osszeakadtam egy T-95-ossel es bementunk gyakorlatozni.Ralottem par helyen, kivancsisagbol, hogy ott viszi-e a hosszu 128-as, de nem.
Akkor lottem ott ahol tudtam, alul a haspancelt ott vitte, meg a kupolajat is.
Meg egyet probaltunk, akkor o is pattant 2x rolam, hihetetlen volt :) Igaz a felso 250mm reszt lotte, csak ott tudta mert a JT teste egy kilott tank moge volt rejtve.
Jott felfele az oldalon, akkor felulrol kapott egyet, maradt 3%. Aztan az o lovese nem pattant, igy kinyirt.

(#37617) Antonius1978 válasza emre (#37615) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor ruszki szerveres jatek ? Az EU-on nem lattam hogy 5x lenne.Regebb egyszer volt ez igaz.

(#37618) Antonius1978 válasza emre (#37615) üzenetére


Antonius1978
addikt

Meg egy dolog : mennenk parszor egyutt par kort a Ferdivel ?
Szivesen megfogadnek toled par tanacsot meg otletet :R
Jo lesz a JT-re alkalmazva is.

(#37619) emre válasza Antonius1978 (#37617) üzenetére


emre
veterán

Nem orosz, normál EU szerver csak bizonyos event-ek alkalmával adnak ennyit xp-t.

No akkor részletesebben.
A T95-öt szemből semmivel sem tudod olyan szinten sebezni hogy komoly esélyed legyen a győzelemre. Párszor sikerült komolyabb sebzést ejtenem rajta objekt-el, de marha nagy szerencse kell hozzá,tekintve a BL10 pontosságát.
Én egyébként a láncot lövöm, de belülről kifele mutató irányban. Tehát a láncnak azt a felét amelyiket a löveg mellett belülről tudom célozni. Illetve a kupolákkal érdemes foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37620) xLt` válasza Antonius1978 (#37616) üzenetére


xLt`
tag

Igazából övé az object, csak az ő gépén laggolt a játék picit nálam nem :)
Objectről így nem tudok nyilatkozni.
Nekem is-7em van én speciel a t95-t utálom a legjobban. Elölről halál :)

(#37621) mynames


mynames
senior tag

Nézegetem az új crew skillek és perkek -et, és úgy gondolom alapvető hatásuk lehet majd a csatákra, ha olyanok mint a leírások szerint.

Ez nagyon tetszik:
Expert - Perk
When aiming at a vehicle, a list of all its damage will be shown.

Pl. ha látom, h ammo rack hit-je van és 1 az 1 ellen megyünk simán meg lehet szívatni a lassú töltési ideje miatt.

Ha már volt róla szó sry, de ez egy fórum, szóval miért ne.

[ Szerkesztve ]

(#37622) L-e-f-i-e válasza mynames (#37621) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Vajon ezzel a perkel az is látszódni fog ha azonnal megjavítja?

=^-^=

(#37623) Vikunya


Vikunya
tag

egy kis segítséget szeretnék kérni.Frissítettem a legújabb verzióra és eltünt a hp-s tank feletti ikon,amit eddig kellett bemásolni a megfelelő helyre,nem működik.Honnan tudok letölteni olyat ami jó?

Romanes Eunt Domus

(#37624) L-e-f-i-e válasza Vikunya (#37623) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Működik, rossz helyre tetted, res mod mappába kell létrehozni ugyanazt az elérési utat amit eddig és oda kell betenni az összes modot ezután.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#37625) mynames válasza L-e-f-i-e (#37622) üzenetére


mynames
senior tag

Szeintem igen. Miért ne?

(#37626) KaLeun válasza KaLeun (#37562) üzenetére


KaLeun
senior tag

Na, már mindent megpróbáltam és továbbra sem indul. Ennyi volt a wot nekem.

Cila

(#37627) Antonius1978 válasza emre (#37619) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem sokszor fordult elo hogy T-95-ttel talalkoztam amikor a JT-vel voltam.
Himmelsdorfon talalkoztam vele szembe, jott a var alatti utcan (a nehez tankok fo utkozopontjan).
4x lottem ra, 3 pattant (akkor meg gozom nem volt hogy hol lehetne atloni) a 4-ik loves aztan atment a haspancel es a lanctalp talalkozasi pontjan - o picitt ferden allt hozzam kepest, tehat en jobbrol alltam es bal feloli reszen lottem meg, szembol ertendo.
Ha minden lovesed biztos hogy atmegy, akkor elmeletileg van eselyed gyozni, mert ugy emlekszem a JT lovege 6/perc, a T-95 lovege meg 4,xx/perc ha jol emlekszem.
Persze szerencsed is kell legyen az okozott sebzessel is, mert azt hiszem, hogy a 155mm-es tobbet sebez mint a 128mm-es.

Ezzel kapcsolatban egy erdekes kerdes ami felotlott bennem : ha a haspancelt lovod vajon tobbet sebzel-e, mintha a kupolat loned, vagy teljesen mindegy ?
Tehat ha van atutes, akkor bedob egy veletlen erteket, fuggetlenul attol hogy hol lotted at az ellenseges jarganyt ?

UI : akkor majd jossz velem par kort oktato jelleggel ?
A nevem ugyanaz mint itt a forumon.

[ Szerkesztve ]

(#37628) Antonius1978 válasza xLt` (#37620) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az IS7 agyuja nem kepes atutni a T-95 gyenge pontjait ? :F (a szemkoztit ertem, mert oldalrol meg hatulrol tuti).

Masik kerdes : ki van kutatva az IS, a Tigrishez meg 20 ezer TP es az is meglesz.
Akinek mindket jarganya megvan egyszerre, melyiket ajanlja ?
Ez lenne az elso neheztankom :)
Eddig mind a kozepes meg a pancelvadasz vonalon mentem, kivancsi vagyok hogy javulna-e a teljesitmenyem nehez tankkal, meg egyaltalan hogy milyen ?
Kicsit irigykedtem annak idejen a nehez tankos jatekosokra, hogy nem tudtam oket atloni :)
(mostmar kisse mas a helyzet, mert egyre tobb tanknak tanulom meg a gyenge pontjat)

(#37629) mynames


mynames
senior tag

Próbáltam a FRAPS-ot de nem tetszik...Nem tudtok valami jobbat ajánlani? Akár arra, hogy a WOT replayt felvegyem.

(#37630) marked one94 válasza mynames (#37629) üzenetére


marked one94
őstag

Xfire?

Itt van még egy régi videóm: [link]
Nincs egy bika gépem így csak ilyet tudok.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#37631) emre válasza Antonius1978 (#37627) üzenetére


emre
veterán

Nem hinném hogy bárki is az én oktatásomra szorulna, de természetesen mehetünk együtt. Most még én is objekt vs T95 replayt keresek,utána ingame leszek.

A tegnapi ferdi sorozat csak a szerencsének köszönhető, mert amíg ezzel ment addig az objekt-el nem tudtam értelmes kört enni.

Azt azért ne felejtsd el, hogy a JT nem sebez 700 felett. Ezzel szemben a T95 és az objekt-nél nem ritka 8-900-as találat.

A sebzés sok mindentől függ. Mit ütsz ki a lövéseddel, felgyullad-e, legénységből ki hal meg...Ha 1-2 kritikus pontot többször el tudsz találni akkor annak a javítása már nem lesz acélos, így folyamatosan javulnak az esélyeid.
A napokban gyújtottam fel egy JT-t meg E100-at is közvetlen közelről has lövéssel. Ebből a szempontból jobb ez a közvetett sebzés, mert a közvetlen találaton felül is amortizálod az ellent. De kupola lövéssel is egész sokat lehet leszedni. De hogy mikor mennyit és hogy mi dönti ezt el arról fogalmam sincs.
Fel, Virkir, MarkedOne, sokkal "tudományosabban" játszik mint én, ők lehet meg tudják ezt neked magyarázni. Én elég ösztönösen tolom, inkább a megérzéseimre hallgatok. :B

pfhü, ennyit írni.... :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37632) fsb1000 válasza csaabz (#37597) üzenetére


fsb1000
nagyúr

XVM ingame player rating, benne van a a packban amit virkir állított össze és nemrég linkelte is a Wot fórumát. Elég jó cucc.

Csaták száma, Eff érték, Győzelmi arány a fő képernyőn
Mindet külön szinezi, a győzelmi aránynál szigorú, mert a 48% már piros, pedig szereintem az még OK érték.
Csata közben csak a nevet szinezi asszem eff érték szerint.

(#37633) Gyuri27 válasza KaLeun (#37626) üzenetére


Gyuri27
félisten

Unistall és szűz telepités. Nekem néhány pathcel ezelőtt nem indult.
Ez volt az orvosság.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37634) fsb1000 válasza mynames (#37629) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MSI afterburner: eleve tömörítve veszi fel a képanyagot, de nehéz rábírni, hogy a hangot is rendesen vegye. (XP alatt nem is sikerült...)

(#37635) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!Mi a különbség a lemezen futtatott(megvett)és a wot-től ingyen letöltött játék közt?

WoT:jimmbo

(#37636) fsb1000 válasza jimmy74 (#37635) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elvileg semmi, mert úgy is letölti a legfrissebb verziót.

(#37637) Veatta válasza Antonius1978 (#37628) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ha játékélmény akkor atigris, ha az IS3, IS4 IS7 a cél akkor kénytelen leszel megbírkózni az IS-el is. Átlövés szempontjából a Tigrist szinte bármi átlövi, az IS valamivel pattogósabb.

(#37638) Chris0321 válasza Antonius1978 (#37628) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem meg van a Tigris(elit), TigrisP(elit hamarosan), IS(ma vettem meg). A Tigris nekem nagyon bejön, bebetonozott helye van a garázsban. Az IS vonalat azért érdemes nyomni, mert az IS4 az ez utáni frissítéskor átkerül egy másik ágra top tanknak és egy 9-es szintű tank áráért kap majd az ember egy 10-es szintű tankot.

(#37639) Gyuri27 válasza Chris0321 (#37638) üzenetére


Gyuri27
félisten

+ egy másik tank lez aiba :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#37640) Antonius1978 válasza emre (#37631) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kosz a valaszokat.
Azert probaljuk ki a szakaszozast, mindig tanul valami ujat az ember :DD

Nos, akkor a teljes 900-as sebzessel 2 loves vagyok az emlitett jarganyoknak JT-vel. (1800 EP)
Akkor mar csak az a kerdes, hogy mennyi EP-je van az OBJ es T-95-nek, ugye ha jo sebzest ad be nekem, mondjuk 600-650x3 loves, gondolom, es 3x tudok loni, a masik ketto meg csak 2-t ugyanannyi ido alatt, akkor elvileg ki tudom loni oket, ha nem adja be nekik a 900-as sebzest.

Az altalad emlitett forumozok esetleg ha ezt olvassak, akkor talan tudnak mondani 1-2 peldat.

UI : igen, megfigyeltem hogy te eleg szukszavuan nyilatkozol altalaban :D

(#37641) emre válasza Antonius1978 (#37640) üzenetére


emre
veterán

Ha gondolod (vagy más is jöhet), mostantól játszok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37642) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Veatta es Chris : kosz az otletet.
Akkor azt hiszem, hogy inkabb az IS-t valasztom, jobb szeretem, ha pattognak rolam a lovesek :)
Azt tapasztaltam, hogy a Tigrisnel azt a keskeny savot ha meglojuk, akkor ott altalaban atmegy.Pl par nappal ezelott a KV-13-ra feltettem a 122mm-es loveget, es a Tigrist atlottem a vezeto nyilason keresztul, kb 50-60% elete volt, lehet hogy amig en beceloztam azt a nyilast, addig meg valaki belelott legalabb egyet, de az en lovesemtol felrobbant.
Ezzel az agyuval volt meg egy ilyen elmenyem Fishermans Bay-en.Alul a hegyet megkerulve oldalba kaptam azt aki a ket hegy kozotti atjarot vedte (egy Pz4-rol van szo).
O a tornya oldalat mutatta, mert masfele nezett, erdekes modon el tudtam talalni a tornyat, es at is utte, azonnal felrobbant, pedig 100% volt.Nagyon tetszett a mini troll ebben az esetben :)

(#37643) Antonius1978 válasza emre (#37641) üzenetére


Antonius1978
addikt

Remek, kb 20 perc, es otthon vagyok.
Vegyel fel, nem tudom, a jatekban is EMRE nevvel jatszol ?

[ Szerkesztve ]

(#37644) Vikunya válasza L-e-f-i-e (#37624) üzenetére


Vikunya
tag

Sikerült, köszönöm!

Romanes Eunt Domus

(#37645) emre válasza Antonius1978 (#37643) üzenetére


emre
veterán

1, ok.
2, már megtörtént
3, igen

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37646) Fel válasza jimmy74 (#37635) üzenetére


Fel
addikt

A kliens minden esetben ingyenes.
A lemezen megvett dobozos (retail) WoT annyiban ad többet, hogy jár hozzá kód, amit beváltva valamilyen bónusz dologhoz juthatsz. Általában 1 hét - 1 hónap prémium, alacsonyabb tierű prémium tank, arany. Esetleg szokott még lenni hozzá "invite" kód is, amit regisztráláskor használhatsz fel, ez is pár nap prémium, T2-3-as prémium tank, párszáz arany ajándékkal jár. Általában régiónként változik a hozzá adott tartalom. Az ár pedig úgy van belőve, hogy ha átszámolnád aranyra a kapott dolgok értékét, akkor mindig kedvezőbb legyen, mintha aranyat vettél volna ezért a pénzért.

(#37647) Murder3


Murder3
addikt

de most komolyan annak mi értelem h a stug-100-at kihozzák majd standard e-100-ként ne adj isten jó ágyúval, de ugyan oylan fos lesz mint az e-100 páncélt tekintve.
de nem gond hisz a JT i stök ugyan ez talán az még gyengébb is lesz, de ha meg majd az e-100 lesz ágyú tekintetébe gyengébb akkor meg nem fogja megint megérni és ott tartunk h van 2 broken td top tieren...
nem adná magát h akkor kigóhozunk egy erős td-t mint az ojjektum vagy t95 esetleg a többinél de nem kihozunk egy szart a szar mellé aztán mind1 is h melyiket szerzi meg az ember mert mind2 ugyan olyan szar lesz tanként.

(#37648) Fel


Fel
addikt

Elérhető újra a 7.2 teszt. Kiadták hozzá a #2 frissítést. Launchert elindítva automatikusan leszedi.

(#37649) fsb1000 válasza Murder3 (#37647) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt gondolom ki kell próbálni majd azt a tankot és akkor lehet róla adekvát véleményt mondani.

Tényleg kicsit furcsálom, hogy mindig a német tankok miatt aggódsz. Szerintem nem olyan rosszak. Pl E100-al menyit mentél? Ha jó nap van gyak egyik t10 sem kihívás vele.

(#37650) zalman90 válasza Fel (#37648) üzenetére


zalman90
őstag

meddig lesz ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.