Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37501) zalman90 válasza vbbb (#37499) üzenetére


zalman90
őstag

szted az milyen mikor KV val megyek és maus meg bat challiton meg 4db is7 van ellenem ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37502) Dobi 562 válasza erikke17 (#37500) üzenetére


Dobi 562
addikt

A SU-85 is elég jól hozza például, vagy a Pz IV, de én a Stug III-al is meg voltam elégedve.

(#37503) Fel válasza jahrn (#37498) üzenetére


Fel
addikt

Ez így van, de ott IS-3 volt a kérdés :) Még lehet, hogy az IS-re is csak célzásgyorsító megy..

(#37504) zalman90 válasza erikke17 (#37500) üzenetére


zalman90
őstag

kiveszik a kv-t ???

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37505) vbbb válasza zalman90 (#37501) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem is vannak ilyen élményeim elhiheted.

(#37506) fsb1000 válasza vbbb (#37499) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is így tapasztaltam, és más tankoknál is: az elit elérése után nehezednek a csaták.
Annak ellenére hogy erdei körökben elterjedt az a nézet az MM nem veszi figyelembe a tank felszereltségét.
Főleg t5-t8 között lehet megérezni a váltás hatását.

(#37507) Chris0321 válasza erikke17 (#37500) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem veszik ki a KV-t. Csak 2 tankra bontják. Az egyik marad 5-ös a kis toronnyal a másik 6-os lesz a nagy toronnyal ha jól tudom. Ugyanúgy megmarad, csak a felszerelésen változtatnak valamennyit.

(#37508) Fel válasza zalman90 (#37504) üzenetére


Fel
addikt

Nem veszik ki... Sőt megduplázzák!

3. USSR Tech Tree

• KV will be separated into KV-1 and KV-2.
Players who have a KV in their garage at the time of the revision will have it replaced with a KV-1. The KV’s crew will be trained for the KV-1.
Additionally players who have researched KV-2’s turret for KV will get a KV-2 with an extra garage slot and the KV-2 will be assigned a 100% crew.
Undistributed experience from KV can be transferred to either KV-2 or to KV-1 on demand.
No additional refunds are planned.

• KV-3 moved to tier 7 and the introduction of T-150.
Players who have a KV-3 in their garage at the time of the revision will get a KV-3 in its new status with its existing module and research setup and its old crew. Additionally they will also get a T-150 with a stock setup, extra garage slot, and 100% crew.
No additional refunds are planned.

• IS-4 will be substituted for Object 252.
Players who have an IS-4 in their garage at the time of the revision will get an IS-4 in its new status with old crew, plus they will also get an Object 252 with 100% crew with an extra garage slot. Undistributed experience will remain on Object 252, however can be transferred to a new IS-4 on demand.
No additional refunds are planned.

Tessék olvasni, nézegetni a színes képeket! :)

Ez már elég régóta megjelent, így azóta valamelyest változott is. A KV-2 Tier 6 tank lesz. Valamint az IS-4 helyére Tier 9-re az IS-8/T-10 érkezik az IS-7 alá. Az Object 252 IS-6 néven fog megjelenni, mint Tier 8 prémium heavy.

[ Szerkesztve ]

(#37509) erikke17 válasza Chris0321 (#37507) üzenetére


erikke17
őstag

Na igen tudom hogy nem veszik ki hanem két két tankra bontják csak hogy ezek fogják e úgy hozni a creditet mint a mostani KV.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#37510) GrooveHero válasza Fel (#37508) üzenetére


GrooveHero
addikt

"Valamint az IS-4 helyére Tier 9-re az IS-8/T-10 érkezik az IS-7 alá."
Akarod mondani fölé?:DD
Mármint...ha ránézek, akkor én fölötte látom:DD
Na jó, csak kötekedek ám:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#37511) zalman90 válasza Fel (#37508) üzenetére


zalman90
őstag

ahogy nézegettem a képeket mind a tier 5 marad

de miért lesz jó a 2db kv ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37512) emre


emre
veterán

szeretem az ilyen sorozatokat :D

Csata: Ruinberg 2012. március 14. 19:45:54
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 3 350 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 47 853
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés, Kiváló Lövész, Pusztító

Győzelem!
Csata: Steppes 2012. március 14. 19:56:09
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 1 444
Szerzett kredit: 54 699

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. március 14. 20:11:26
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 1 629
Szerzett kredit: 55 648
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Győzelem!
Csata: Mines 2012. március 14. 20:26:36
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 1 191
Szerzett kredit: 41 910
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

mod
ezzel lett vége, az ellenfél befoglalt, pedig jobban álltunk
Vereség
Csata: Ensk 2012. március 14. 20:38:01
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 624
Szerzett kredit: 33 202

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37513) Fel válasza zalman90 (#37511) üzenetére


Fel
addikt

Öööö... Mint a hsz végén írtam, azóta már változtak a dolgok, mióta ezt a tervet tavaly kiadták. (Lassan egy éve!! És még mindig nincs belőle semmi.. A WG malmai lassan őrölnek :DDD )

A KV azért lesz szétbontva, mert egyrészt amúgy is két típusnak kellene lennie. Másrészt jelenlegi formájában kissé túl erős, különösen a fegyverzete.

A KV-1-en a top löveg a 85mm-es F-30 lesz, ami ott van a T-28-on is, és két kisebb tornyot fog kapni.
A KV-2 felkúszik T6-ba a 152-es és 107-es lövegeivel és a buditornyával együtt. Így a kisebb tankokkal futkározók kevesebbszer futhatnak majd vele össze.

Jelenlegi állás szerint a 7.3-ban jönnének, ami áprilisra volt tervezve, de lesz abból még május is...

[ Szerkesztve ]

(#37514) zalman90 válasza Fel (#37513) üzenetére


zalman90
őstag

igen észre vettem , 1 éves képek :D

ezek a változások mikorra várhatóak ??

amugy KV t5 vagy t6 tök mind1 :) mert ugyis ugyan azokkal dob össze

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37515) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Imádom amikor megtalálnak a pro idióták, kilövök Arl-el full hp-ról egy IS-t és egész meccs alatt sír a chatbe miatta...totál ki volt a tag, és még meccs után is folytatta...jött azzal hogy magasabb a win ratiója, mondom akkor szopóka hogy lenyomtalak mi? :D ..és a vicc hogy próbál bizonyítani a chatbe a többieknek, hogy igazából csak az utolsó lövést adtam rá, (holott tiszta 1v1 volt)...az ilyeneken lehet a legjobban derülni, és ezek tök komolyan jónak hiszik magukat tiszta vicc :D

=^-^=

(#37516) Timyyy válasza emre (#37512) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha úgyis ennyire nyomod a Ferdit, szívesen lepasszolnám az enyémet, amíg fullos löveget nem kerítesz rá :DDD utána már megyek vele én is :))

(#37517) Fel válasza L-e-f-i-e (#37515) üzenetére


Fel
addikt

Ma eddig kétszer szóltak be a túloldalról, mindkétszer magyar illetők... Röhögni szeretek én is rajtuk :DDD
Valószínű kivetetem a nickemből a nemzetiségre utaló részt. Nem sok értelmét látom annak, hogy ott legyen... :U

[ Szerkesztve ]

(#37518) Werewolf20


Werewolf20
tag

Egy 68 hp-s Jagdpanzer 4 benyelt nulla dmg-el 155mm es lövedéket, amit egy t-95 indított. A legszebb ebbe, hogy ez miatt buktunk egy olyan kört ahol szétcsaptam mindent hummellel. Mert az utolsó pillanatban nem ölte meg a foglaló tankot. Előtte megcsinált egy akkor lehetetlen dolgot a t-95, hogy felért a dombra 1 perc alatt.....erre bamm 68 nem szál el egy 155 östől :O :O

It's not the destination...but the drive there

(#37519) emre válasza Timyyy (#37516) üzenetére


emre
veterán

Ja, kérem szépen, az nekem is xp-ből lett goldért vásárolva. :)
Félúton meguntam a fejlesztést, sajnos a 105-össel sokat őszültem. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37520) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Végre tudtam menni egy jó duplázó kört az E-100-al.
4 kill, 3100Xp, 46K kredit.
Még prémiummal is veszteséges lett kreditben mert kilőttek a végére :Y

(#37521) Timyyy válasza emre (#37519) üzenetére


Timyyy
őstag

Ja nyugodtan válthatsz goldért xp-t nekem is, nem tiltom meg :DDD

Szerk.: T110E5 teszt angolul.

[ Szerkesztve ]

(#37522) zalman90


zalman90
őstag

vicc ez a játék a semmiből lő 4 tank én meg vissza lőni sem tudok mert nem látom őket

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37523) Blom


Blom
aktív tag

Vereség
Csata: Ruinberg 2012. március 14. 21:13:48
Jármű: KV-5
Szerzett tapasztalat: 1 065
Szerzett kredit: 75 442

nem is rossz.

(#37524) vbbb


vbbb
őstag

Játékot újra húztam, szűz telepítés...semmi akadás nincs és szerintem a grafika is egészen más, pedig ugyan azok a beállítások maradtak meg. Szóval érdemes rápróbálni akinek hasonló gondja van a futtatással. Esetemben lag-zott a tankok robbanásakor.

(#37525) scavy válasza Werewolf20 (#37518) üzenetére


scavy
tag

Na ezekről beszélek anno énis, megmagyarázhatatlan, vagy hitbox bug egyszerűen nem érzékelte a dmg-t, vagy nem tudom. Jagpdz egy kalap barna híg fekáliával egyenlő sajnos, nekem is volt, örültem is hogy nem kellett vele sokat húzni. Érdekes.

Új peccs orosz verziójához: akkor én jó helyzetben vagyok, mivel KV-m is van, rajta kb 130.000 xp vel, és csak az s-51 spg és a kv1s nincs kifejlesztve, minden más igen, de akkor hagyom is azt rajta. Plusz az IS-4 et se váltom le addig, nem is hiszem hogy lenne 6 millióm az IS-7 re májusra amúgysem, ráadásul így mind2 hevi ágon lesz majdnemhogy két tier X -es tankom. Picit irigykedtem most a T34-T30 tulajdonosokra az aktuális peccsnél, de így ez megnyugtatott, bár hozzá kell tenni ezt az infot már tavaly nyáron is mondták, azóta sincs belőle semmi.

Amúgy valaki írhatna majd ezekről az új skillekről, meg magáról a rendszeréről infot, hogy mégis hogy mint muzsikál. Valami 22 új képesség lett, néztem is őket, emberenként lehet variálni, de jónak tűnik.

Végezetül nem tudom ki tweakeli még rajtam kívül a lowfps miatt, de kár hogy most az egész textúrapakkot meg minden trükközgetést lehet újra csinálni az update miatt, kicsit döcögős ez.

(#37526) Gyuri27 válasza Timyyy (#37521) üzenetére


Gyuri27
félisten

A t28prot az disznó! :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#37527) Fel


Fel
addikt

Victory!
Battle: Cliff 2012. március 14. 21:44:07
Vehicle: S-51
Experience received: 1 099 (fine for causing damage to allies: 128)
Credits received: 12 723 (fine for causing damage to allies: 16 080)

Egész jó meccs lett volna (rögtön első lövésre Bat. Chat oneshot 1600hp-ról :) ), ha az utolsó lövésemmel nem találom el a T-54-ünket, kiosztva neki egy 806-os maflást... Bement az utolsó ellen mellé, neki jobbra, én pedig céloztam a bal oldalára, hogy a splashből csak az ellen kapjon. Erre nem a jobb oldalán csapódik be a lövedék, telibe találva a T-54-et.. Rohadt xar ez az S-51, a BR-2-vel együtt. Csoda, hogy nem kékültem be...

(#37528) Timyyy válasza Gyuri27 (#37526) üzenetére


Timyyy
őstag

(#37529) DonCapello


DonCapello
tag

Ezzel a T2 Lighttal móka a scoutolás, 10-et derítettem egy játék alatt, dől is belőle az xp :)

(#37530) joergie


joergie
őstag

Ajánlanám figyelmébe magyar hc playereknek, hátha érdeklik őket:
Elite felmérés
Megjegyezném nem én csinálom, nem tudom ki csinálja, slevinnek nem lehet üzenetet küldeni(ugye ő csinálja a magyar klánokat összesítő táblázatot, és ott találtam ezt a linket).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37531) Tüzi válasza scavy (#37525) üzenetére

Írtam a minap, keresd vissza.

legyen egy jó napod

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37532) Djuree


Djuree
félisten

hát ezekkel a nagy tankokkal nekem nagyon nem megy. nem is megyek is-3-mal többet, max szakaszban/században. 28%-os győzelmi mutató :W valahogy itt mindig idiótákkal rak össze a gép, meg érdekes módon mindig úgy jön ki hogy körbevesznek 3-an, persze a másik irányba meg megy a lemmingtrain, és 10-ből 8x ez van :U maradok a kv/kv-3 -al, ezekkel nagyon megy, 3-4 kill minden meccsen megvan, ezekkel élvezem is a játékot, is-3-mal nem, kár volt szarakodni érte, beváltani a sok free xp-t meg pénzt költeni rá....9-es tankra már nem gyűjtök, elég szar ez a 8-as is, csak a pénzt viszi, másra nem jó.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37533) Tüzi válasza Djuree (#37532) üzenetére

tegnap előtt vettem a hetzert, már visszahozta az árát simán :) még kifarmolom vele a következő TD-t, aztán eladom.
mondjuk érdekes, hogy a P2vel már 70-75%ban nyerős köreim vannak.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37534) Drenadar válasza Djuree (#37532) üzenetére


Drenadar
veterán

ez a mai nap tényleg katasztrófa :(

(#37535) Fel


Fel
addikt

Az ilyen "ember" mégis mit gondol?

Ő Kevin Costner a "Több mint testőrből"? Kész... És csupa ilyennel van tele a játék...

(#37536) Djuree válasza Drenadar (#37534) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj nálam ez mindig ilyen ha IS-3-mal megyek :DDD nagyon peches vagyok vele, de a sima IS-el is az voltam. kis tankokkal jobban megy. t2-vel egyenesen halhatatlan vagyok, csak azokat már unom....asszem rámegyek az artyra meg a francia vonalra, az amx12t-vel olyan mókás írtani az artikat :)

Fel: az szép. saját testével védi az artyt :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37537) emre válasza emre (#37512) üzenetére


emre
veterán

Megakadt a ferdi gépezet, 60%-os win arányon nem tudok átbillenni. :O

(#37535) Fel

Ilyent én is láttam, igaz régebben, de ugyanezen a map-on, ugyan itt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37538) mynames válasza Fel (#37508) üzenetére


mynames
senior tag

Azt értem, hogy akinek van Kv3-a az kap egy T150-et, de mi van a KV -val?

Akinek Kv-ja van abból KV1 lesz átképzett régi legénységgel, de ha már kifejlesztette a KV2 tornyot akkor kap egy KV2-t fullos crew-val? MEg egy KV1-et is kap??

öööö, háááát izé... most akkor mi van? :F

(#37539) Drenadar válasza mynames (#37538) üzenetére


Drenadar
veterán

lesz jó sok ingyen tankunk :) meg garázshely.

(#37540) mynames válasza Drenadar (#37539) üzenetére


mynames
senior tag

KV3-am megvan, tehát az ok. Ha most gyorsan veszek egy KV-t és kifejlesztem a KV2-tornyot akkor abból KV1 lesz+ kapok egy KV2-t?
Jól értem?
Mikor is jön a 7.2?

Azért T7-ben a KV3 nagyon vékony lesz szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#37541) emre válasza Fel (#37535) üzenetére


emre
veterán

megtaláltam :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37542) Drenadar válasza mynames (#37540) üzenetére


Drenadar
veterán

hát elméletileg igen.

hát azt mondják a nagyok, hogy május környékére várható az orosz ág, most meg az amcsi. de remélem az orosz ág még kicsit elhúzódik, mert nagyon nem megy az IS3-al :(

(#37543) Fel válasza emre (#37541) üzenetére


Fel
addikt

Itt jómagam voltam a VIP...[link] :DDD

Az előző képhez még annyit, hogy a GW Panthert előbb lőtték ki mint az IS-t... Simán kikapta a testőr mögül egy dombról érkező ellenséges tank.
Még az is szerencse volt, hogy az artisták nem tudták mi az a tracer, counter artie... (végülis alig 3 hónapja van újra... :U ), így szerencsétlen GW-t nem szedték ki az első lövése után, mert ugye mozdulni azt nem tudott volna.

[ Szerkesztve ]

(#37544) joergie válasza mynames (#37540) üzenetére


joergie
őstag

7.2 legalább 1 héttel később jön eu szerveren, mint az oroszoknál bevezetik.
KV3 páncélban most is tudja, amit az IS(nagyjából), csak több hp-t kell kapnia.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37545) xLt`


xLt`
tag

7.2 patch mikor lép érvénybe? gondolom addig lehet kihúzni az amcsi t-34et.

(#37546) Fel válasza mynames (#37540) üzenetére


Fel
addikt

A 7.2-nek továbbra sincs semmi köze a második szovjet heavy ághoz, így abban semmiféle ruszki tank nem fog jönni. Abban az amerikai ágat módosítják.
A 7.3-ban érkeznek majd az új vörös tankok, ami jó ha májusban megjelenik..

A KV-3 nem lesz vékony, mert nem egy az egyben így kerül fel, hanem amin kell módosítanak majd. Több hp, valószínű kap egy-két új modult is. A páncélja meg most is rendben van, ezért kerül egy szinttel feljebb, mert T6-ba túl erős.

[ Szerkesztve ]

(#37547) mynames


mynames
senior tag

Hát ilyet! Már pont kezdett elegem lenni hogy t6-os vasakkal folyton 6-10 be rakott (úgy hogy KV3 az egyedüli T6 volt a T7 is alig a többi meg fölötte), mikor egyel lejjebb váltottam Pz4-re és ekkor felülről a második voltam az oszlopban.
Hihetetlen volt ami itt történt. Nagyon kevés tapasztalatuk lehetett még mert úgy jöttek mint gátszakadáskor a víz. Persze a csapatomnak se volt több esze...
Szóval ég és föld a különbség, kb. tier 5 lehet a hülyeség és tapasztalat vízválasztója.
9-et lőttem ki, ez az új rekordom.
Csata: Erlenberg 2012. március 14. 23:43:37
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 1 424
Szerzett kredit: 32 383
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész

[link]

[ Szerkesztve ]

(#37548) Mcray válasza mynames (#37547) üzenetére


Mcray
senior tag

Bu*köhög*shit :) Az összes tierben vannak mérgezett egerek. Ma csak 15 kört buktam miattuk. Nagyon gondolkodom, egy kis pihenőn, mert a mai nap betette nálam a kaput.

Minden rohadt kör az előzőnek volt az ismétlése: Lemming train, majd power raid helyett power rape azon az oldalon ahol kevesen védtünk.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37549) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma ezt kaptam:
tomuskara (0:17:57) dude i ll report you for buying account on ebay

Egyébként jól megy a játék 62% a győzelmi arányom.
A srácnak 16K csatája van... asszem kilőhettem, de a chetet nem olvasom, ha szakaszozunk.

(#37550) echterion


echterion
nagyúr

Én nem tudom, mi van, de az utóbbi két napban csak buktam a csatákat, az arányom olyan 50 vereség mellett 6-8 győzelem. Nem értem, pedig nem is bénázok (szerintem, legtöbb esetben), 2-3 killem mindig van, és nem utolsó lövéses. Lehet, pihentetem egy hétig, mert így hiába játszom jó meccseket, nagyon zavar, hogy a többiek amatőr hibái miatt szívok. :U

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.