Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) jozefgucci1 válasza tumikas (#44493) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bannolni nem fognak , majd max kérik , hogy változtasd meg . Klántársamra írtak rá pár hónapja , hogy változtasson nevet , persze ingyen . Az a vicc az egésszben , hogy évek óta azon a nicken játszott és most bukott ki a dolog.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44502) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#44500) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te minek jöttél vissza :DD Magas labda lecsapva ....OFF

Valamikor mint réges régen tolhatnánk egy ilyen PH-s csapatozást ? Anno még te is jöttél pár körre szecska emlékszem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44503) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#44499) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Tán két napja, de koránt sem olyant aktívan, mint anno :DDD

magyarsrac

(#44504) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Azért kíváncsi lennék miről beszélnek! :)

(#44505) h1mpi válasza kobipeti (#44504) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szoktak menni szakaszban, meg Ph3lan, mint kommunikációs koordinátor, biztos foglalkozik az ilyen támogatott streamerekkel

[ Szerkesztve ]

(#44506) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#44500) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nagyon ráuntam a játékra. Tegnapelőtt viszont lefrissítettem és néztem SCHeff streamjéből fél órát. Általában el szokott kapni az érzés, hogy játszani akarok, de most elmaradt. Úgyhogy még be se léptem. :DDD

(#44503) [HUN]Dani: Mondjuk olyan névvel... :D :P

(#44507) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#44502) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Rontom a levegőt ahogy eddig is, háh.

Régen én is voltam igen, hű tényleg régen volt :D Majd egyszer valamikor tényleg összegyűlhetne minden jó arcú és rossz arcú innen kis ökörködésre.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#44508) Enzolord válasza Stigma.HC (#44507) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy jó öreg Death RAllyra.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44509) Stigma.HC válasza Enzolord (#44508) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:C Hát sosem felejtem el amikor az utolsó menetben valaki a kezdésnél kapásból Taragast lőtte ki talán batből egy lövéssel xD Az a sírás azután :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#44510) Enzolord válasza Stigma.HC (#44509) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Halálcsillag és Golden Eye... :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44511) Plasticbomb válasza Stigma.HC (#44509) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Taragas. De rég nem is olvastam a nevét...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#44512) zolika15


zolika15
tag

Megerte visszavenni a kicsiket!!

Zoli

(#44513) jano_77 válasza rlazol (#44496) üzenetére


jano_77
nagyúr

Üdv újra itt is Laci! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44514) jr1994 válasza zolika15 (#44512) üzenetére


jr1994
addikt

Az szép! Nekem egyelőre két csillag van rajta, ennél többet nem tudom van-e esélyem szerezni. Így is 2300 az átlagsebzésem vele, mennyi kell a harmadik jelhez? Még lehet hogy nekiállok valamikor, csak a 140-et húztam ki belőle eddig.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#44515) SoulReaver válasza jr1994 (#44514) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem a második csillagot nem volt nehéz összeszedni, csak sokat kell láncolni, meg kell egy két szakasztárs, aki lövi is a trackelt enemit. Csak 1944 az átlag sebzésem vele.

[ Szerkesztve ]

(#44516) jano_77 válasza zolika15 (#44512) üzenetére


jano_77
nagyúr

GRATULA! Szép teljesítmény nagyon. :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44517) Antonius1978 válasza Tomi0703 (#44506) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szeva, 1000 eve nem lattalak, es Taragas ? Vele mi van ? Meg jatszik, vagy mar nem ?

(#44518) Enzolord válasza Antonius1978 (#44517) üzenetére


Enzolord
addikt

Pár hónapja visszatért, párszor láttam fent játékban, de azóta megint eltűnt..
Azt hallottam róla, Diablo 3-mal nyomul ezerrel.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44519) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Van ami nem változik :P Szegény kiakadt, mert meglőttem a kupoláját, onnantól végig dühongte a meccset. Azért csak kilőttem ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#44520) Antonius1978 válasza Enzolord (#44518) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aham, ertem, jo hallani a regi ismerosokrol :C

(#44521) zolika15 válasza jr1994 (#44514) üzenetére


zolika15
tag

Atlagsebzesem 2300 korul van, de 650 csatat ugy mentem vele hogy nem sok kozom volt a jatekhoz, valoba a trackelesek es a spot nagyon sokat dob a gun mark-on, utolso 10 csataban szerintem 3000 vagy lehet tobb atlag is meg volt, lehet vele daralni csak kell bele a gold boven. Koszonom szepen mindenkinek! :R

Zoli

(#44522) diegho


diegho
nagyúr

Volt valami patch? Folyamatosan prokhorovka, fiery fasz ellenfélnél 3-4 med, nálunk 0, és legalább 2 arty, de volt 4 is. Ez a tipikus lehetetlen megoldani.

(#44523) SoulReaver válasza diegho (#44522) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nálam 80% -ban ilyen csaták vannak... Már régóta.

(#44524) #84221696 válasza SoulReaver (#44523) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem csak azóta, mióta játszom ezzel a játékkal. :D

(#44525) diegho


diegho
nagyúr

Még jó, hogy ennek a felét se hiszitek el saját magatok sem.

(#44526) #84221696 válasza diegho (#44525) üzenetére


#84221696
törölt tag

:)
Elég sűrűn elfordul, hogy nem kapok kiegyensúlyozott mm-t. A csaták jó 75%-ában van 2+ arty. Főleg ha heavy-vel vagyok.

(#44527) KisApám


KisApám
addikt

Ki is mondta nem oly rég?
Egyre vacakabb a játék minden patch-nél (?) :DDD
Főleg ha a sandboxos arty bulit behozzák, hajajajjjj:
az 50 méterre becsapódó lövedék is leszedál :U

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44528) diegho válasza #84221696 (#44526) üzenetére


diegho
nagyúr

Látom nem érted az összefüggést. Felőlem lehet 5 arty is, semmi bajom velük, lehet nyugodtan nyitott pálya és lehetek heavy-vel. De az ne legyen, hogy az egyik oldalon 3 T10 med, nálunk 0db, még T9 és T8 sincs, mert ez a nagy gond. Az nem érdekel, ha 2 med vs 4 med, mert az már bőven kompenzálható, de a 0-3 nem, mert nincs spot.

(#44529) #84221696 válasza diegho (#44528) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tudtam értelmezni, hogy mit írtál. Erre írtam, hogy elég sűrűn előfordul ilyen "kibalanszolt" mm. Viszont ezt nem mostanában vettem észre.

Abban viszont igazad van, hogy mostanság egyre sűrűbben van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#44530) jano_77 válasza diegho (#44528) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a furcsa, hogy Neked csak most lettek ilyen csatáid! Lehet ezért sikerült olyan szuper unicum statot elérned!? ;] (bocsi, ezt nem hagyhattam ki)
De tényleg, nekem is nagyon régóta vannak ilyen abszurd MM sorsolások, amikről többször is tettem be képet is, de mindig csak leoltottatok! Sajnos egyre inkább érzem azt, hogy itt a háttérben manipulálnak, eldöntik a csatákat, hiába minden. Éppen ezért az utóbbi időben egyre kevésbé idegeskedem a játékon és nem is hiányzik úgy mint régebben, mikor nem játszom. (ha esetleg vki tud jó adok-veszek oldalt, az ossza meg velem, akár privátban is, érik lassan a "lánykérés")

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44531) diegho válasza jano_77 (#44530) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem is vannak, de nem 5 egymás után, mint most.

(#44532) jano_77 válasza diegho (#44531) üzenetére


jano_77
nagyúr

Üdv a klubban ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44533) jr1994 válasza jano_77 (#44530) üzenetére


jr1994
addikt

Már nem pörög úgy az acc adás-vétel mint 1-2 éve, ne reménykedj hogy 30000 ft felett el tudod adni (nem szándékozom eladni az accot amivel annyit játszottam és azért ennél bőven többet költöttem rá, csak a klánból néha hallani ha valaki abbahagyja).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#44534) h1mpi válasza jr1994 (#44533) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ahogy nézem az ebayt a 100K körüli accokon van valami epic tank (T22 med, vagy obj 260 ilyenek)

(#44535) Emu


Emu
őstag

Előbb lett meg a küldi, mint a 3 csillag :)

(#44536) Enzolord válasza Emu (#44535) üzenetére


Enzolord
addikt

GoldNoob.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44537) Emu válasza Enzolord (#44536) üzenetére


Emu
őstag

Ne is mondd, pattogtam O-NI oldaláról még golddal is...vagy csak szimplán trollkodott az ágyú :W

(#44538) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#44481) Enzolord, (#44489) Kiki18: Köszi a választ! Teljesen jogos végül is, erre nem tudom eddig miért nem gondoltam. :) Túlságosan hozzá vagyok szokva a laptopokhoz, amik gyakorlatilag alapból szünetmentes táppal jönnek.

És ha csak az internet megy el egy pillanatra? Múltkor stabil mobilinternetről játszottam, és annyi miatt szakadt meg a kapcsolat, hogy a Wi-Fi hotspotos telefon le lett húzva a töltőről... Mire újraindítottam a játékot, persze hogy már 2x meghaltam.

(#44502) jozefgucci1: Abban én is szívesen részt vennék, ha van rá lehetőség. ;)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44539) Enzolord válasza Patrick76496 (#44538) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért miért szakadna meg a net, mert lehúzod a töltőről?
Amúgy biztos van egy idő minimum, ami fölött szétkapcsol, de ezt egy informatikus biztos el tudja mondani precízebben.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44540) Krytec


Krytec
tag

Ha nincs sky cancer...

(#44541) Patrick76496 válasza Enzolord (#44539) üzenetére


Patrick76496
őstag

A net megszakadását külön kérdeztem. :) A töltőt csak azért hoztam szóba, mert hiába megy el az áram, a laptop működése nem áll meg, a routeré/modemé viszont igen. :) Azt, hogy a net elmegy már utána kérdeztem.

Én mérnökinformatikusnak tanulok, a számháló kurzust megcsináltam 4-esre, de online játékok kapcsolatáról ott nem nagyon esett szó (előadáson lehetséges, de a fenének volt kedve bejárni reggel nyolcra, amikor a másik két ugyan olyan szakon lévő szobatársam is végigaludta mindig). :DDD

- - - - - - - - - - - -

Miért lett a kedvenc T8 prémem az FV4202 (P) és miért egy hulladék a Type 59:

Nem csak az átütése a legjobb az FV-nek a T8 prém medek közöt, a pen dropja is sokkal jobb, így sokkal több mindent fog beütni még golddal is, akár nagyobb távolságokban is. Csak ezt az adatot senki sem veszi figyelembe, mert kevés helyen található meg. Ráadásul még snipeolni is ezzel a legjobb, mert ez a legpontosabb és ennek repül a leggyorsabban a normál és a prém lövedéke is. Hiába egy Prius, szvsz még így is ezzel a legkényelmesebb a játék. :) Az adatok a WoT Base Knowledge nevű Androidos applikációból vettem. Szerintem eléggé elgondolkodtató a kép.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44542) Enzolord válasza Patrick76496 (#44541) üzenetére


Enzolord
addikt

Elmennek a szomba, buffolják fel a Typeomat...
Nem is értem, miért nem bír olyan statokkal, mint a T54.. Az lenne a fair.. :) Szerintem..
Mostanság én is a 4202-vel tolom, szeretem a Brit vasakat.. :)
Köszi, hogy elvetted a kedvem a Type-pal való játéktól.. :) ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44543) zolika15 válasza Patrick76496 (#44541) üzenetére


zolika15
tag

Nagyon szeretem az FV-t én is hiába lassú de valahogy még is jó vele játszani!! :)

Zoli

(#44544) h1mpi válasza Krytec (#44540) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szép kör van replay?

(#44545) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Napi cumi:

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#44546) jano_77 válasza Patrick76496 (#44541) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mutz miért nincs az összehasonlításban? Amúgy már régóta azt hangoztatom, hogy a Type59 konkrétan egy hulladék lett, de mindig csak le lettem oltva. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44547) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#44545) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na azért egy jó kis izgalmas tank ász is összejött vele. Tényleg lehet abban valami, hogy ha rááll az ember 1 tankra akkor hatékonyabb vele, mintha váltogatná. Ma elég sokat futtattam a T62-A-t,és elég jó köröket mentem vele:


[replay, sztem jó meccs volt]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#44548) zolika15 válasza Patrick76496 (#44541) üzenetére


zolika15
tag

Ma kedvet is kaptam az FV 4202(p)-hez, így farmoltam egy keveset és ez a kép fogadott egyszer csak, meglepődtem! :D 1 2 3 4

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#44549) diegho


diegho
nagyúr

Ezt nem tudtam szó nélkül hagyni: [kép] megyek is...

(#44550) #84221696 válasza diegho (#44549) üzenetére


#84221696
törölt tag

:D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.