Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) SoulReaver válasza h1mpi (#45500) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem most teljesen negatív RNG-m van. Összevissza lövöldöznek a tankjaim, arty reptébe lőtt ki a BC-ből... stb... Hányinger... Nagyon sajnálja tőlem a wg azt a 15db fogyóeszközt...

[ Szerkesztve ]

(#45502) Inhuman01 válasza jano_77 (#45482) üzenetére


Inhuman01
tag

Én meg rögtön át is venném tőled klántárs, Tankdexterrel egyetemben :-)

"felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van" WOT nick: Inhuman82

(#45503) jozefgucci1 válasza Inhuman01 (#45502) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Van itt is eladó Typ59 restelet csak szét kell nézni . Rerollnak tökéletes. Igaz én rerollt nem csinálnék , egyszerüen nincs értelme , így is tisztában vagyok vele , hogy 2,5Kwn8 lenne a max. Ott a gyerek accja rajta SuperP és már nem lépett be 1 éve arra megléphetném ,de még egy accot hóúzni nincs az a pénz. Most jutottam el oda , hogy végre csak egy ágat húzok és kész vége játszom amivel akarok.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45504) csapee válasza h1mpi (#45500) üzenetére


csapee
senior tag

Csak nem onnantól játszol a skorpionnnal?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#45505) h1mpi válasza csapee (#45504) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolkoztam én is ezen már :DD ;] amúgy nem
mentem olyan sokat Vele szval csak kijött a lépés, az meg 170 meccs átlaga, persze max kék leszek egyszer, mert unicumnak nem is érzem magam :))

[ Szerkesztve ]

(#45506) h1mpi válasza SoulReaver (#45499) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Best of magyar platoon :DDD

(#45507) Emu


Emu
őstag

Érdekesen számolja a WOT a markokat...egy MBZ-s csóka megszólt, hogy milyen béna vagyok, hogy még nincs meg a 3 csillag Hellcatre, gyorsan meg is néztem hogy állok vele:

Ezután mentem 5 csatát 1600 átlaggal, és visszament 93,2%-ra. Itt úgy voltam vele, hogy akkor ennyi erről. Másnap első kör: :W

(#45508) woryz


woryz
senior tag

Elkapkodtam, és újra tettem a gémet, több mint 8 hónap tisztaság után, azszem korai volt...

(#45509) woryz


woryz
senior tag

A Löwe valóban lassabb, mint az E-100? Simán lehagyott egy E-100-as... :/

(#45510) emre válasza woryz (#45509) üzenetére


emre
veterán

Biztos valami light vagy medium tank legénysége volt benne, azért volt olyan jó a sebessége.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45511) woryz válasza emre (#45510) üzenetére


woryz
senior tag

Nem, VK4502A legénysége van benne, második skill 96 %. Van rajta fokozott szellőzés is.
Vagy a másik E-100-ban volt light legénység? :)

(#45512) galervin93 válasza Emu (#45507) üzenetére


galervin93
őstag

A MoE egy vicc, jól mutat, de annyira nem tiszta a számolási módszer, illetve az eredmény... Amikor a narancs KV-85 csövén 700-as átlagsebzéssel megláttam a két csillagot, átértékeltem a dolgot... Azóta nem figyelek rá. Támpontnak jó, mostanában azzal vagyok elégedett, ha 80% felett tudok lenni egy géppel, második jel már csak plusz nekem.
Amúgy grat, szép eredmény.
Épp a minap vettem meg a T67-et, lámpa van plusz 80-90% körüli álca a többieken, most a cél, hogy másfél-két skill legyen meg rajtuk. Hellcat is megvolt régebben, de nem éreztem jónak, azért léptem vissza, majd jó legényekkel újra elindulok, cél a T30.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#45513) emre válasza emre (#45474) üzenetére


emre
veterán

Nem csak szerintem van megfelelően balanszolva az RHM Skorpio

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45514) jano_77


jano_77
nagyúr

Megnéznétek nekem, hogy a ping a játékban rendben van-e!? Nekem a garázsban is és játékon belül is 600 körüli jelenleg és játszhatatlan! Kíváncsi volnék, hogy a szerverek a szarok vagy a szolgáltatómnál - Telekom - van a hiba!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45515) Krytec válasza jano_77 (#45514) üzenetére


Krytec
tag

Nálam minden rendben 50-60 körül van csatában és szintén telekom

(#45516) jano_77 válasza Krytec (#45515) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor ez kicseszett érdekes :o :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45517) Emu válasza galervin93 (#45512) üzenetére


Emu
őstag

Ezt vettem észre, többször linkelték már hozzá a képletet...de, hogy tényleg mi alapján osztogatja az kérdéses.
Nekem nagyon bejött anno a T67 (bár a statomon nem látszik, mert akkor még csak ismerkedtem a játékkal). Nagyon gyorsan le lehet darálni vele bármit ha toptier. Sajnos a nerf előtti cicával már nem tudtam játszani, de szerintem így is elég jól használható, ha meglesz a legényeken a 2 sor akkor mennek át T54E1-be...és eladom. T30 felé vezető úton nekem a T28Proto volt nagyon szenvedős, alig vártam átérjek rajta. Még az ász sem lett meg vele annyira utáltam.

(#45518) szbalogh válasza emre (#45513) üzenetére


szbalogh
őstag

"érdemes rá pénzt költeni" :U

Nick: HE_Storm

(#45519) h1mpi válasza szbalogh (#45518) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ahogy hallottam ez nem lesz bent a játékban sose, aranyért nem lehet majd megvenni, gondolom ezért mondta

[ Szerkesztve ]

(#45520) woryz


woryz
senior tag

Nem értem magamat... minek erőltetem...

Bementem, direkt kis tankkal, mert gondolván, hogy elszoktam (ha szabad éljek ezzel, hisz sosem voltam hozzászokva) a nagy tankoktól.

[ Szerkesztve ]

(#45521) h1mpi válasza woryz (#45520) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kis tank kis arty, nagy tank nagy arty :D

(#45522) woryz válasza h1mpi (#45521) üzenetére


woryz
senior tag

Nem arty kapott ki. :( Az "csak" mellém lőtt...

(#45523) woryz


woryz
senior tag

Mondom, változtatok "taktikát", és bemegyek arty-val. Nem kell mondjam, hogy melyik pályára kerültem, ugye? :B

(#45524) emre válasza szbalogh (#45518) üzenetére


emre
veterán

Inkább hallgass! :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45525) otto14


otto14
senior tag

T-44-100 -> [link]

Mit gondoltok róla?

asd

(#45526) diegho válasza otto14 (#45525) üzenetére


diegho
nagyúr

Túl sokat kellene játszani érte a 150 kill miatt, amúgy statokat tekintve jónak tűnik.

(#45527) Emu


Emu
őstag

Replay

Csak hogy mások is tanuljanak belőle, hogy kell egy megnyert csatát elbukni a végén. :W

(#45528) szbalogh


szbalogh
őstag

LT-15 küldetés... 68 szpútDMG.

Nick: HE_Storm

(#45529) h1mpi válasza szbalogh (#45528) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hű ez mán kanyar klántársam :D ripléyt dobj fel plíz :))

(#45530) szbalogh válasza h1mpi (#45529) üzenetére


szbalogh
őstag

[link]

Nick: HE_Storm

(#45531) Shoni


Shoni
csendes tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani jól pattintó tier7 alatti tankot?

(#45532) Enzolord válasza Shoni (#45531) üzenetére


Enzolord
addikt

O-I.. :)
Ha gyűlölöd a sebességet... :)
Esetleg KV-1

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45533) lacibacsi válasza Shoni (#45531) üzenetére


lacibacsi
addikt

+1 az O-I-ra! Ha kellően gyakorlatlan az ellenfél, akkor még +1 tier sem lövi meg szemből. Alacsonyabb tier pedig oldalról sem. Ezzel csináltam meg a T28 HT15-öt...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#45534) sith7


sith7
nagyúr

Ennyire gyenge lett az E75 ? ... anno erre nem adott volna Ace - t

(#45535) nightmare13


nightmare13
senior tag

Szerintem Excelsiorral is szépen lehet pattintani, persze az premium :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45536) Papooo válasza Shoni (#45531) üzenetére


Papooo
senior tag

AT-2. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#45537) DrDobos


DrDobos
őstag

Üdv:) Német 8as tankleárazás mikorra várható?

Samsung Galaxy A55 5G

(#45538) rlazol válasza DrDobos (#45537) üzenetére


rlazol
addikt

pár hete volt, szerintem mostanában nemigen lesz, lehet csak Karácsonykor.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45539) csapee


csapee
senior tag

Sorozatban 15.-ik E5 vereség. Már csak statisztikailag is gyanús.

Kijön a BF1 és letörlöm ezt a szart, a tököm kivan a random csapattársakkal. Ebben annyi csapatjáték nincs mint abban a szar BF1-ben. :W

Csapee

(#45540) h1mpi válasza csapee (#45539) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kijött a béta ;)

(#45541) csapee válasza h1mpi (#45540) üzenetére


csapee
senior tag

Tudom, szinte folyik a grafika. Nagyon jól néz ki.
Mikor visszajövök a wot-ba, szinte bántja a szemem a grafika. :O

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#45542) woryz válasza csapee (#45539) üzenetére


woryz
senior tag

Én ilyenkor szoktam 6-8-10 hónapot kihagyni, de nem túl fényes az arány, mert kb egy hónap játék után hagyok ki ennyit... De mindig meg is fogadom, hogy soha többet online játék, jó nekem a régi vágású gép elleni. :)

(#45543) jano_77 válasza csapee (#45539) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel arra célzol, hogy esetleg mainuplálják a játékot, mondjuk akár az MM-et!? Miért mondasz ilyet, hiszen ezt már oly sokszor "megcáfolták" itt a fórumon!
Márpedig kizártnak tartom, hogy nem nyúlnak bele! Aki ezt állítja, azt szemen "köpném".
Mert ne mondja nekem senki, hogy az véletlen csupán, hogy amikor a spot-os küldit toltam, akkor a light-okkal folyamatosan városi pályákat kaptam, most amikor a nagy dög heavykkel megyek a pattintás miatt, szinte csak nyitott pályák jönnek - Fire Sylent, Prohorovka, Malinovka, Sand River, stb! Biztosan véletlen ugye!?
Na hagyjuk a hülyeséget igen T. Uraim!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45544) munnergep válasza jano_77 (#45543) üzenetére


munnergep
senior tag

A nyitott pályák csak az arty miatt szopatósak heavy tankkal, de mindenhol van ridge line vagy olyan hely ahol védve van a se**ed és simán pattogtathatsz.

De a spot küldetés + light tank + városi pálya = szopás :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45545) woryz


woryz
senior tag

Nah, most leszek igazán "blacklist"-en. Kérdeztem a supporttol, kaptam is rá választ, majd kitöltöttem a kérdőívet... De kis hüle vagyok, miért nem hazudtam be, hogy minden zöld, és akkor lehet, hogy nem lennék szopóágon... :F :W

(#45546) Emu válasza munnergep (#45544) üzenetére


Emu
őstag

Miért? Ruinbergen spotoltam már 4k-t :DDD

Egyébként nem a nyitott pályával van a gond, hanem azzal mikor 10db nehéztank+1 med mellé oldalanként bedob 4-4 tüzért. Ezen a héten mindenki fossa a heat lőszert mintha csak az lenne, IS4-el ha beállok egy sarokra akkor 10/9 lánc elnyeli és nem kapom meg felfogottként.... :W

(#45547) Stigma.HC válasza jano_77 (#45543) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És mi van a másik 29 bobival a pályán? Mind pont olyan küldetést csinál mint mondjuk szerény személyed? Vagy úgy válogatja össze a csapatokat, hogy figyeli még azt is, hogy kinek milyen küldetése van? Folyamatosan csak azért is kibasszon mindenkivel? Micsoda üzletpolitika a mindenit.
És akinek ezzel nem egyezik a véleménye azt mondjuk így "szemen köpnéd". Hmmm csak gratulálni tudok.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#45548) Dobi 562 válasza jano_77 (#45543) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem akarsz atfaradni a Wotinfo-ra? Ott a konteo-s hulyeknek van egy kulon topik, ott gyarthatjak a jo kis elmeleteiket a szemelyre szabott RNG-rol, manipulalt random-rol, meg hasonlo baromsagokrol. Meg kopkodnod sem kene, altalaban hagyjuk oket kibontakozni. ;]

(#45549) zodo


zodo
nagyúr

Innen is üdvözlöm Rolee95 urat a Hungarian War Doggs-ból!

Hihetetlen érzelmeket tud elszabadítani egyesekben ez a játék.
Történet rém egyszerű itt adott egyet az E100-nak a bal oldali sávban én mentem a jobb oldaliba és menekülvén betolat elém persze kapott egyet az E100-tól de túlélte.
Adtam én és még valaki az E100-nak aki ezennel kipukkadt.
Megyek előre erre belém lő és kigyújt persze rögtön elbújt a közeli ház mögé és onnét irkál.
Vissza írok neki a második szidalma után hogy mi a problémája.
Válasz: "Miért blokkolsz" és csak nyomja a szidalmait.
Fél perc sem kellett, tette a szívességet és elém fáradt így több se kellett pedig nem szokásom kilőni csapattársat de lehet rászoktatnak a hozzá hasonlók.
Aztán megint a kisebbség meg szülőzés minden formában a csata végig ill utána a privát csatornán.
Szánalom.

(#45550) #15106560 válasza zodo (#45549) üzenetére


#15106560
törölt tag

Kapcsold ki a csetet. :) Nekem bevállt.:)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.