Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) zsolthee válasza Angel1981 (#26848) üzenetére


zsolthee
senior tag

Köszönöm a tájékoztatást. :R
Nem, nem hallottam róla. Mi az pontosan?

(#26849) jozefgucci1

Néha leülök majd játszani, de csak és kizárólag egyedül. Nincs tervben se szakasz, se klán, se TS...semmi ami újból "beszippanthatna".
Olvasd majd a privát üzeneteidet

(#26852) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ha valaki egy kis + aranyat keresne mindíg van lehetőség ! FB oldalon linkelt egy srác .: "Sziasztok ma delutan4 után keresek olyan játékosokat akik jók 10 tankèrt küzdök médium küldibe szakaszba kellene menni 10 kill kellene a szakaszba aki úgy érzi hogy jól tud medezni az jelentkezzen nálam ha sikerül ez az egy küldi akkor annak a 2 embernek veszek fejenként 1500 goldot tényleg csak azok írjanak akik jól használják a médium tankokat köszönöm " Üzletszerű kéjelgés fogalmát ki is merítette :DDD

Zsolti .: Értem ! Akkor sok sikert neked és üdv a klubban újra .

Szbalogh .: Miért nem jutott eszembe , hogy csak neked írom , meg privátban :)) Ki más ha te nem .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26853) Angel1981 válasza zsolthee (#26851) üzenetére


Angel1981
veterán

Eléggé összetett, de az elvek ITT vannak röviden.

Játékon belül a bal felső sarokban lévő mission mappában megtalálod a részleteket!

(#26854) szbalogh válasza jozefgucci1 (#26852) üzenetére


szbalogh
őstag

Ki az? Engem érdekelne a közös kéjelgés :D

Nick: HE_Storm

(#26855) jano_77 válasza Tomi0703 (#26850) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt örömmel hallom, most vettem meg én is az IS-4, de még nem gurultam ki vele a garázsból. IS-7 én jónak tartom - nem rossznak -, így akkor bízom benne, hogy nem lesz gond az IS-4-el sem.

(#26851) zsolthee: Stug IV-ért hajthatsz és teljesíthetsz kezdetben minden tank típusra különböző küldetéseket, de csak is sorban, tehát ha sikerült za 1, akkor léphetsz a 2-ra és így tovább egészen 15-ig. Amikor egy típust kivégeztél vagyis teljesítetted a 15 küldetést, akkor kapsz egy tokent, illetve egy lányzót, akit bármelyik kifejlesztett tankodba beültetheted. Ahhoz, hogy a Stug IV meglegyen, elég 4 típusnál a 15 küldetést Kitüntetéssel abszolválnod és akkor garázsodban találod a tankot és lesz 4 hölgyed. Amint megkaptad a Stug-ot, megnyílik a lehetőség a T28 HTC-s küldetésekre, ahol viszont már tudsz kényed kedved szerint váltogatni, éppen melyik a szimpatikus, melyiket szeretnéd megcsinálni, teljesíteni. Különböző jutalmak vannak, rahedli ezüst és a nagyobb tankoknál már free XP is lesz. Egy küldetés 2 részből - Elsődleges és Másodlagos áll -, de elegendő csak a 15-ösnél mindkettőt teljesíteni 4 tank típusnál, hogy megkapd a Stug-ot pl. Ez azért lett így talán, hogy ha vkinek nincs arty-ja, akkor is elérhető legyen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26856) Valentin90 válasza zsolthee (#26846) üzenetére


Valentin90
tag

Ha jól olvastam akkor az előttem szólók egy fontos változást nem említettek. :)

9.6ban minden tank ágyú pontosságát (accuracy-ját) lerontották, ergo mostantól minden jármű ágyúja pontatlanabb. A gyakorlatban viszont annyira nem vészes a helyzet. A dolog lényege, hogy a kapáslövésekből eredő találatokat akarta a WG visszaszorítani. Ha megvárod, hogy teljesen beszűköljön a célkereszted ugyanúgy fog viselkedni a löveg, mint a korábbiakban. A 300 méterről történő "ráfordulok és nem célzok és kilövöm és fuck yeah" dolgoktól viszont könnyes búcsút kell venni vagy, legalábbis sokkal ritkábban fognak előfordulni :)

Részletek ITT

(#26857) jano_77 válasza Valentin90 (#26856) üzenetére


jano_77
nagyúr

én nem vettem észre ezt, SŐT
az enemynek tutira beadja most is, hogy a csöve még nincs is rám fordulva, mégis megsebez, mert ez így természetes és köszönjük WG :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26858) Angel1981 válasza Valentin90 (#26856) üzenetére


Angel1981
veterán

Tényleg, ezt totál elfelejtettem, jogos! :R

Én érzem, de nem vészes, szerintem pont jól állította be a WG.

(#26859) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Még hogy az intelligens emberek jól játszanak .: Gyilkos
Természetesen megvan neki a legtöbb prém tank .Az első mondatot , pedig FB profil alapján raktam össze.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26860) Angel1981 válasza jozefgucci1 (#26859) üzenetére


Angel1981
veterán

Azért tegyünk különbséget intelligens ember, és olyan ember között, aki azt állítja magáról, hogy az. :D

(#26861) Valentin90 válasza jano_77 (#26857) üzenetére


Valentin90
tag

Bosszantó az ilyen persze, és én is hozzátettem, hogy nem az történt, hogy teljesen kiirtották a kapáslövések esélyét csak vissza akarták szorítani. Egyébként ez változtatás főleg azokat a tankokat érintette rosszul, amiknek rosszak voltak a soft statjai (pl.: T34 és Cent 7/1), míg azoknak a járműveknek, amiknek jó volt (pl.: M46 patton) azokat kevésbé.

Én azt vettem észre magamnál, hogy kevesebbet anyázok az ellenfél kapáslövéseinél, de teljesen meg nem szűntek persze.

(#26862) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Na nemsokára mehetek edzeni, utána go haza, és indul a PTA-centurion kombó, már remegek.... függő lettem szerintem, de leszarom tök jó játék. :D

(#26863) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha esetleg van pár percetek munkában vagy már otthon vagytok, érdemes megnézni EZT a videót, besírtam a srác kommentelésén! " ez a csata nem tükrözi, amiket szoktam menni ezzel a tankkal....csata végi WN8 eredmény megtekint....mégis tükrözi" LOL :D

gondoltam keresgélek pár jó gyakorló videót, bemutató videót, de nem ilyenre gondoltam. ;]

most néztem tovább a videót: ez a srác a számokkal sincs tisztában, nem ismeri őket!!! T54 adatait nézi, HP=1550, erre mondja, hogy 1650 van neki! WTF :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26864) fody73 válasza Tomi0703 (#26847) üzenetére


fody73
tag

Pedig benne van. Ez a legfrissebb pack , de az előzőekben is benne volt.

(#26865) Tomi0703 válasza Simi37 (#26762) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jah, épp az előbb osztott be valami klántársad... De jól elküldtem a halál fszára. ;]

(#26864) fody73: És tényleg! Köszi. :R Én a minimap settingsnél kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#26868) fradi81


fradi81
veterán

Meglett a 2. jel. Tiger II OP ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#26869) MinionFlasH válasza fradi81 (#26868) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nagy gratula!!! :C

(#26870) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elkezdtem fejleszteni par agat, ki akarok probalni par tankot. Szovjet vonalon a kihagyott 1 evnek es tech tree modositasnak koszonhetoen, T-34-bol tudok fejleszteni 3 tankot is. Eddig az volt az elgondolas, hogy nem koltok free xp-t, jol fog az jonni a nagyobb tankokhoz. De most elbizonytalanodtam.

Legutobbi csatamban, nalunk 4 (!) afk volt, ellenfelnel Churchill top tank 30 mp utan megfulladt. Es ilyen felallassal 3 perc alatt sima gyozelmet arattunk foglalassal... Oke, hogy gyoztunk, de nem sok elvezet volt benne, igaz, hogy a jatekosok 80%-a szurke volt az xvm szerint (0-200 WN8), de volt kozottuk jo par akinek 7-8K csata utan sikerult ennyit osszehoznia. A mi Churchillunk egymaga befoglalt, az ellenbol 4 TD csucsult alig messzebb egy dombon, senki sem ment kozelebb, hogy kiloje... Olyan volt a csata, mint egy szurrealis lidercnyomas, minden hulyeseg megtortenik amire nagyon keves esely van. PZ I C acelfallal zart, afk KV-1S-unk spartaival, nem tudta 4 tomato kiloni a csata vegeig... :DD

Nyugtassatok meg, hogy nem minden csata ilyen ezen a szinten...

(#26868) fradi81: gratula! Mennyi atlag dmg kellett hozza?

[ Szerkesztve ]

(#26871) fradi81 válasza Dobi 562 (#26870) üzenetére


fradi81
veterán

Kösz, jelenleg 1352, eléggé lent van vele az átlag sebzés ezért könnyebb rá megszerezni.

T10-be is ott vannak az agyhalottak ugyan úgy, 4-5 0 sebzéses sem ritka, ezért felesleges átugrásra pocsékolni a free xp-t szerintem.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#26873) grizlisandor válasza fradi81 (#26868) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat, majd megtaníthatod, hogy lehet ilyeneket csinálni vele. :D


Egész jól sikerült a mai duplázás, 13 75 öt még csak most jön. :D

Más:
Chi-Nu Kai-t érdekem megtartani? Ti meghagytátok? Wotinfo-s elemzés alapján nem tetszik, kipróbálni meg lusta vagyok. :D

(#26874) Departed válasza fradi81 (#26868) üzenetére


Departed
őstag

Szép munka. :R
Viszont nincs összefüggés az OP-ság és a kiválósági jelvény között sőt...ha esetleg nem viccnek szántad. ;)

(#26875) galervin93 válasza #40993792 (#26867) üzenetére


galervin93
őstag

Két csillagot összeszedtem a sima ágyúval, és mivel ugyanaz az ágyú van az utódon is, gondoltam viszek egy kis új tüzet a szerelembe. ;-)
Nekem 4.45 alatt tölt a T-43-on, kajával valami 4.2. Beteg. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26876) fradi81 válasza Departed (#26874) üzenetére


fradi81
veterán

Hacsak annyi nem hogy OP-nak hitt tankokkal többen játszanak, így jelet szerezni is nehezebb.

grizlisandor:

Jól sikerült nap :) Olvastam én is az elemzést teljesen jól leírja. Japán legénységhúzásra jó lehet, ha kell, másra meg van jobb.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#26877) Departed válasza fradi81 (#26876) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem pont a Tigris 2-nél nem feltétlenül az OPság az oka, a másik ok ha sokan játszanak egy tankkal az alapvető ismertsége.
Elvégre "hűű, végre megszereztem és vezetek egy Királytigrist, hűű" faktor bőven bejátszik. ;)

Mondjuk én is pont nála tartok, elsősorban azért mert a Tigris1-et ki akartam próbálni és imádtam (hamar meglett az xp az utódra) másrészt jókat hallottam az E75-ről, szóval az most a cél. :K

(#26878) zolika15


zolika15
tag

Mai nap ismet borzalmas nalam nem lehet jatszani lepattan nem talal trackel nem lehet se loni se semmit csapataim jobb is h nem lattam az xvmmel 11 bol 3 gyoztes menet ilyenkor ennyit sem szabadna mennem!! :W

_____________
Kevesebb hangulatjellel is érthető, amit mondasz.

[ Módosította: #40993792 ]

Zoli

(#26879) fradi81 válasza zolika15 (#26878) üzenetére


fradi81
veterán

replay van? kielemezzük neked :)

moto g72, Ninebot d28e

(#26887) #43783936


#43783936
törölt tag

És még mondja valaki, hogy t9-t10-ben nem lehet kreditet termelni. :D
A játékostársak minőségéről csak annyit, hogy a mezőnyben a második legtöbb sebzést az ellen GW Tigerje osztotta ki, majd 2800-at.

[ Szerkesztve ]

(#26888) zolika15 válasza fradi81 (#26879) üzenetére


zolika15
tag

Altanossagban ertettem a tegnapi napra probaltam nem egy tierben menni csak de majd talan ma jobban megy! :)

Zoli

(#26890) jano_77 válasza fradi81 (#26868) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula!

T54E1-re mennyi kellhet a második jelhez? :F

(#26873) grizlisandor: próbáld ki nyugodtan a Chi-Nu-Kai-t szerintem mert nem rossz kis tank. Ne med-ként használd, hanem sokkal inkább hátulról TD-ként és akkor jó lesz.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26891) diegho válasza #40993792 (#26886) üzenetére


diegho
nagyúr

Konkrétan azzal, amit írtam mi volt a baj? A többi kommentet nem láttam, de ezek szerint amit írtam azzal volt a legnagyobb gond.

(#26892) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Csak én érzem úgy, vagy más is esetleg, hogy a tegnapi frissítés óta szerényebben adja a kreditet a játék? Győztes csatákban is alig kerestem valamit, pedig nem játszottam rosszabbul, mint korábban. Volt egy jó menetem győztes csatában SU-100Y-nal (6 kill, 2900 körüli dmg, alig sérültem) és össz-vissz 22 ezer volt a nettóm. Egy ilyen menetre vesztes csatában is adott ennyit korábban. Tudom, hogy volt három nap prém nap is, de én most a "sima" napokhoz képest is keveslem a bevételt.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#26893) Departed válasza diegho (#26891) üzenetére


Departed
őstag

Mivel teljesen jogos volt amit írtál, a tálalással lehetett gond. :)

Úgy hallottam a német táras T10-est ki fogják venni, ezért WT auf PZ4-emmel tanakodás van, mert nem lenne messze. Viszont úgy nem venném meg, hogy esetleg egy rossz TD-t tesznek be helyette, viszont ha lenne egy fél évem játszani vele...bővebb infótok nincs az utódról/csere időpontról esetleg? :F

[ Szerkesztve ]

(#26894) jano_77 válasza Departed (#26893) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annyit olvastam vhol, hogy nem táras lesz az utód, de még nem tudják, hogy mi pontosan.

Diegho: ebben tudnál nekem segíteni? miért nem lehet pl friss ÁSZ köröket találni fent wotreplays-en?! több mint egy hónaposak az utolsók. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26895) Angel1981 válasza Departed (#26893) üzenetére


Angel1981
veterán

Nincs, nagyon homályos még a dolog.
De ismerve a WG-t, ez akár még 1 év is lehet.

(#26896) Dobi 562 válasza lacibacsi (#26892) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kredithozam szempontjabol nincs lenyeges kulonbseg a gyoztes es vesztes csatak kozott.

(#26897) zsolthee válasza jano_77 (#26855) üzenetére


zsolthee
senior tag

A küldetések teljesítésre van időkorlát?

(#26856) Valentin90
Köszönöm!

(#26898) jano_77 válasza zsolthee (#26897) üzenetére


jano_77
nagyúr

elvileg egész évben lehet nyomatni őket, utána majd jön egy újabb sorozat és még az sem biztos, hogy akkor ezt megszüntetik.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26899) szbalogh válasza Dobi 562 (#26896) üzenetére


szbalogh
őstag

Ke? Az 1,85-ös szorzó azért nem semmi.

Nick: HE_Storm

(#26900) Angel1981 válasza szbalogh (#26899) üzenetére


Angel1981
veterán

Az 1.85-ös szorzó csak a "joining award"-ra vonatkozik!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.