Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) galervin93


galervin93
őstag

A csapatom hülyeségénél már csak azt utálom jobban, amikor az én hülyeségem miatt kapunk ki... Mai első meccsem, T43, egyedül maradtam egy capelő Kistigris ellen, ~400 hp mindkettőnkön, lerohantam, benyeltem egyet, adtam kettőt, körbe akartam táncolni, erre kevesebb mint egy másodperccel betöltés előtt (és egy lövésnyi hp-val) rám tudta forgatni a tornyát... Nagy blama, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan forog és még be is tölt, joggal kaptam a noobozást a néptől. A 6-7 ezres xp pedig ment is a kukába ezzel, kaptam vagy hatszázat.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26752) Angel1981 válasza diegho (#26746) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez az, erről beszélek! :))

Te bármelyik tankkal hozod az unicum szintet, de ki tudja, ha nem Te, hogy tank és tank között igenis van különbség!
Bocs, de Te sem írhattad ezt komolyan, hogy "a legjobb T8-as tank randomban", ugyan már!

Nem keresem ki a korábbi hszedet, de abban pont ezeket a tankokat magasztaltad, és joggal, nem véletlenül ESL tankok. (Elsősorban az 50 100, IS-3, T32)
Ja! Hogy az ESL más?
Csapat szinten igen, de ott is ugyanúgy a random tankok lövik egymást, és nincs olyan ESL tank, ami rossz lenne randomban, annyira nem, hogy pont a legjobb random tankokat viszik ki rá.
A KT sehol nincsen ESL-en, max. a siemkák próbálkoznak vele.

#26747 fradi81: a random csaták nem kizárólag 400 méteres távolság felett vannak játszva! :P :)
Igen, a KT jó messzire, de jobban lehet csatákat eldönteni "arcbamászással", amikre nem való a KT, nagyon nem.
(Igen, diegho a KT-ben is lehet jó közelharcos, DE Ő DIEGHO, AZÉRT!). :D

[ Szerkesztve ]

(#26753) zolika15


zolika15
tag

A napokban lejárt az xvm-em és nem aktiváltam és meglepő h mennyivel nyugodtabb a játék h nem látom mennyire jók a csapatok lehet marad is így :)) :DD

Zoli

(#26754) Exorsized


Exorsized
tag

Ha nem lövik a spotot akkor nem lehet mást tenni, csak a dmg marad :D
soha nem lesz mag az 5k spot :D

XONE : MrExoQt

(#26755) diegho válasza Angel1981 (#26752) üzenetére


diegho
nagyúr

De a KT-val jobb vagyok, mint bármelyik másik T8 heavy-vel és ez csak a lövegnek köszönhető. Az a legjobb T8 heavy löveg, ha megkapod a legjobb löveget már nem nehéz vele alkotni.

Az ESL teljesen más! Ott gold lőszerrel lő mindenki, ezt ne hasonlítsuk már a randomhoz könyörgöm! Mindenesetre én nem értek hozzá, csak a véleményemet írom le.

[ Szerkesztve ]

(#26756) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nagyon alacsonyan van az ász, de azért eldicsekedek vele :DDD
Ennyit lightal nem spotolok :)

[ Szerkesztve ]

(#26757) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hogy ne csak nyavalyogjak:

[link] , [link]
Érdemes volt ébren maradni. De még legalább 10 csata Type 3 Chi Nu Kai.

Bazinga!

(#26758) Exorsized válasza Exorsized (#26754) üzenetére


Exorsized
tag

Bocsánat a repostért de ezt még muszáj, egyből a következő kör ;)

XONE : MrExoQt

(#26759) Angel1981 válasza diegho (#26755) üzenetére


Angel1981
veterán

Gold ide vagy oda, "valami" oka biztosan van, hogy egyértelműen nem ESL tank a KT, míg a többi, amit említettem igen.

A 6. érzékem meg azt súgja, hogy egy 50 100-al minimum 20%-al több sebzésre vagy képes, max. a mostani accodon azzal még nem mentél.

Szerk: igen, most látom!
A KT-vel 2400 az átlagod, a többivel 2350 - hát tényleg ordenáré különbség! :D

Jó, nem akarlak meggyőzni, hogy MOST nem azt tartod a legjobbnak, mert felesleges, csak van egy olyan érzésem, hogy ha valaki elkurjantotta volna magát a közelmúltban, hogy "gyerekek! a KT a legjobb T8 tank", jöttél volna a gyíkjaival, hogy;
- szemből ellövik a motorját, és ki is gyullad (jó, azt talán már nem, most hirtelen nem emlékszem, hogy azt már kiiktatták-e?)
- oldalról ammo rackket kap könnyedén
- az alfa nem az igazi
- stb.

Az is "vicces", hogy az utódját, az E-75-öt meg talán a legrosszabb T9-es heavynek tartod, pedig olyan nagy különbség nincs köztük a szintjükhöz mérten - vajon véletlen, hogy azért, mert ott meg pont egy olyan hsz-re reflektáltál, hogy milyen jó az E-75?

Mindegy, hagyjuk!
Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#26760) diegho válasza Angel1981 (#26759) üzenetére


diegho
nagyúr

Biztos igazad van, én nem értek hozzá.

(#26761) csapee válasza diegho (#26760) üzenetére


csapee
senior tag

Gonosz vagy, nem eteted a trollt, de hát éhen döglik így. ;]

Csapee

(#26762) Simi37


Simi37
őstag

Jesszus mi van ma ennyi agyhalottat...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#26763) Simi37 válasza Simi37 (#26762) üzenetére


Simi37
őstag

27/9 win ennyi elég is volt összesen 4 tankomat 5x-eztem le a 2 nap alatt...nevetséges...remélem azzal h holnap vége az 5xnek helyre áll a rend.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#26765) jano_77 válasza diegho (#26755) üzenetére


jano_77
nagyúr

én tényleg nem akarok a vitába belefolyni, de megakadt a szemem azon, hogy ESL-en mindenki goldot lő! Miért randomban mi a helyzet manapság?!? :F :U

(#26756) MinionFlasH: gratula, ez nagyon szép eredmény.

(#26762) Simi37: amilyen jól sikerült a 7vége, a tegnapi nap annyira gyalázatos volt. 11 csat után abba is hagytam, mert legszívesebben sírva fakadtam volna a sok agyhalott miatt. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26766) szbalogh


szbalogh
őstag

Nick: HE_Storm

(#26767) jozefgucci1 válasza jano_77 (#26765) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem tegnap nagyon adta :DDD Jók voltak a csapattársak szokás szerint . Nagyon húzzák az embert szerencsére . Sajna a spotolós küldi nem lett meg mert buldoggal nem kaptam olyan mapot , de a TD15 az E3-al meglett. Beadta Proharovkát és ott a kis bunkerrel szétlőttem mindenkit. Végül 5900 Dmg lett . Vicces amikor E3-at lát az ellen egyből aranyat tölt mindenki aztán mikor a 2. is pattan akkor váltanak HE-re :DD Egy jó mapon az 5K lepattanó simán megvan vele .

Akik ajánlották a T43-at üzenem , hogy tényleg nagyon jó , nem is gondoltam volna . Gyorsan meglett a 100%-os legénység a T43-ba . Meg is vettem tegnap este és gondoltam még tart az 5x szorzó , hát megyek vele . Természetesen befulloztam némi free Xp segítségével , hogy tényleg használható legyen. Végeredmény két csata és átlag 1,1K dmg ami nagyon kevés . Mindezt úgy hogy a fele lövedék nem ütött át ! Mozgékony , gyorsan tölt ,de az a 144mm-es átütés nagyon gáz. Tudom ugyan ez az ágyú volt a KV13-on is és alig lőttem el goldot vele ,de nem adta . Nyugtassatok meg , hogy nem lesz kínszenvedés kihúznia T44-et ? Azt néztem , hogy azon is a topp löveg 175 átütésű , de az már használható .

Diegho .: Elöljáróban annyit , hogy elolvasom amit írsz és megnéztem elég sok visszajátszásod és persze azzal is tisztában vagyok , hogy te tényleg jó játékos vagy ,de bazz ezt így kiírni .: "Nem tudom elképzelni hogyan lehet nálam gyengébben játszani, hiszen én ezt szoktam meg. Nekem ez annyira egyértelmű, mint levegőt venni." Én kérek elnézést mindenki nevében , hogy létezünk és szerintem nevezzük át a topikot . :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26768) Departed válasza jozefgucci1 (#26767) üzenetére


Departed
őstag

T43-at nagyon szerettem, T44 hajkitépős volt a sok T10 csatával, a T54 meg a játék egyik legjobb tankja. Dióhéjban. :K

(#26769) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A különböző tank statisztikákban az átlagsebzés az összes csatára vonatkozik? Van esetleg olyan tankokra lebontott stat., ahol meg tudom nézni, hogy az utolsó x nap, vagy y csata alapján milyenek az értékeim? A WN8, vagy Wr, vagy bármi máshoz hasonlóan kíváncsi lennék a fejlődésem menetére tank szinten is.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#26770) zolika15 válasza jozefgucci1 (#26767) üzenetére


zolika15
tag

T44-el en elvoltam nem vagyok egy fullos jatekos de volt par jo korom a T54-et nem szerettem az elejen meglett a top loveg meg utana sem tudtam vele nagyon jol jatszani es az elmult 60-70 meccsbe kezdem imadni azt a tankot lehet vele daralni sztem!! :DD kivancsi leszek az obj 140 re nincs mar olyan sok hatra csak kredit hianyban szenvedek :))))

Zoli

(#26771) jano_77 válasza lacibacsi (#26769) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem az érdekelne, hogy van-e olyan oldal, ahol meg tudom nézni egy adott tanknak az adott héten hol van az ÁSZ szintje?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26772) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#26767) üzenetére


Tomi0703
őstag

T-43-nak baromi jo dpm-e van, azt kene valahogy kihasznalni. Goldot termeszetesen igenyli, nekem 20 korul volt benne. Amugy a KV-13 nekem is jobban bejott.
T-44-tol fostam, hogy szar lesz, de nagyon kellemeset csalodtam benne. Egesz jo tank, goldot persze o is igenyli. Freem nem volt ra, igy stockon szopkodtam vele. Az kinszenvedes volt. Szoval freet arra is tartogass. Amugy a wn8-at nagyon jol adja, 1700 atlagsebzesre olyan 3000-3100.

[ Szerkesztve ]

(#26773) jano_77


jano_77
nagyúr

wot-life statisztikai oldal most már biztosan false értéket mutat az elmúlt 30 napra, mert megnéztem másik 2 oldalt - wotinfo.net és wotlabs.net - és mindkettő közel egyforma értéket, de durván mást mutat mint a wot-life!? Esetleg másnál is hasonló az eltérés? Esetemben a wot-life 500-al többet mutat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26774) jozefgucci1 válasza Tomi0703 (#26772) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi mindenkinek az észrevételt a T43 -al kapcsolatban :R

Éreztem én , hogy elég naiv döntés volt az a 5db gold lőszer a T43-ba alapból :DDD Free xp-m az maradt még 55K , de azt ahogy írtátok is inkább megtartom a T44-re talán elég lesz kicsit felturbózni vele .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26775) #21346560


#21346560
törölt tag

Azéé örülök, hogy nem a másik csapatban voltam...

(#26776) emre válasza #21346560 (#26775) üzenetére


emre
veterán

Hehe foxy accountja (mod: is ) ott van az ellenfélnél. Ennyi, ez a csapat csak egy célzott lövést szokott leadni csatánként.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26777) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Utólag is hali! Chat banom van... :D kihoztad amit lehetett! :C

(#26778) rlazol válasza jano_77 (#26771) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - szerintem az egy dinamikus érték, az elmúlt 7= az elmúlt 168 óra = 10080 perc. Ezért nincs róla normális infó.

lacibacsi: noobmeter.com-on be lehet intervallumot állítani, wot-life.com on pedig tankra bontva is meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26779) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jövő hét pénteki indulással úgy néz ki elnézünk ide is a két hadtörténeti múzeum mellet .:WG Final league Elvileg a belépőért jár egy új amx13/54 :DDD
A lényeg , hogy ha valaki komolyan gondolná akkor még van egy hely 5. embernek a kocsiban . Privátban kereshet. UI : AMX13/54 kód eladó :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26780) szbalogh válasza jozefgucci1 (#26779) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem eladó, max te regisztrálsz valaki más nickjével a kódért. Mondjuk az enyémmel :D
De most komolyan, ha valaki beregelne a nickemmel keressen meg privátban és megbeszéljük.

Nick: HE_Storm

(#26781) rlazol válasza szbalogh (#26780) üzenetére


rlazol
addikt

felfüggesztették a regisztrációt helyhiány miatt...

mennyibe került amúgy a beugró?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26782) jr1994 válasza rlazol (#26781) üzenetére


jr1994
addikt

Nem tudom, de egy KAZNA - NAVI meccset megnéznék :D

Amúgy idézet a cikkből:
"WARNING: The AMX 13 57 is equipped with an eight-shell auto loading system and was subject to a Wargaming-approved, historically accurate paint job commemorating The Grand Finals 2015! This way by driving it on the battlefield you’ll show off how much of an eSports fan you really are. Wargaming takes no responsibility for you becoming a priority target if you decide to roll out using this machine of mayhem."

:))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#26783) jozefgucci1 válasza rlazol (#26781) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt nem tudom mennyi , mert mi csak regisztráltunk és jött egy megerősítő levél , hogy elfogadták a regisztrációt és a továbbiakban kapunk még infót. Na most ez annyi volt , hogy megkaptam a rendezvény helyszínének a honlapját. Ott érdemi infó nincs csak , hogy két napos lesz az egéssz és képek ennyi . Hiába irányít át a WG oldalára ott nincs ár .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26784) diegho válasza jano_77 (#26765) üzenetére


diegho
nagyúr

Randomban nem olyan sokan lőnek goldot T8-ban.
A KT pedig két dolog miatt jó:
1. nem kell goldot használni rajta, mert a löveg pontos és megfelelő az átütése, ez randomban nagy előny
2. a clutch shot-okat nagyon jól adja. Ez emeli ki a tömegből. Nem mindegy, hogy a többivel a ráforgok várok 1 másodpercet és kilövöm a napot, vagy beadja. Nem mindig, de sokkal többször, mint bármelyik másik T8-al.

Pont ezek a clutch shotok ölik meg sokszor az STB-1-et. Ha pontosabb lenne a löveg mindent vinne, de rengeteg ilyen lövést nem ad be, emiatt elég sokat bukok vele, hiába van jó átlagsebzésem. Ez a helyzet az pl IS-3-al és a T32-vel is. Hiába sebzek velük jól, a game changer lövések ritkán ülnek. KT-val sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítményt lehet nyújtani, nem az van, hogy na most lőttem 20/16-ot, utána meg 20/8-at. Ez teszi a KT-t a legjobbá randomban.

(#26785) Valentin90 válasza diegho (#26784) üzenetére


Valentin90
tag

Éppen ezért kár, hogy 9.7ben visszavonták a T10es medek pen nerfjét, mert kompenzáció gyanánt a soft statjaikat javították és ez például az STB1nek nagyon jót tett volna. Messze menő következtetéseket nem lehet persze levonni a tesztszerverről, de lényegesen pontosabbá és használhatóbbá vált az STB ágyúja annak köszönhetően, hogy a célkeresztszétesést csökkentették és a célzásidőt is leheletnyivel javították.

(#26786) lacibacsi válasza rlazol (#26778) üzenetére


lacibacsi
addikt

A noobmeter-en csak az összesített (minden tankot érintő) értéket látom és csak arra tudok beállítani intervallumot. A wot-life-on igaz, hogy tankonként látom az eredményem de ott meg csak az összes vívott csata átlagán látom és nem tudom megnézni, hogy mondjuk az utolsó 200 csatában milyen eredményt produkáltam egy adott tankommal.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#26787) zozyk


zozyk
addikt

7 dmg kellett volna... na majd máskor... :)

(#26788) csapee


csapee
senior tag

T49-el hogy lehet szemböl majd 900-at beleverni a T-54-be?
Ma reggel sikerült nekem, büszke is voltam a lövészre.

Csapee

(#26789) fradi81 válasza csapee (#26788) üzenetére


fradi81
veterán

Gondolom a tetején találtad el a vékony részen.

moto g72, Ninebot d28e

(#26790) jozefgucci1 válasza csapee (#26788) üzenetére


jozefgucci1
addikt

amúgy milyen a T49 ? Mert már rég kihúztam ,de nem mertem megvenni eddig inkább megyek a Buldoggal az nagyon nagy fun . Van már vele majd 450 csatám , tudom kis statpadder vagyok :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26791) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#26790) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Tölts a bulldogba HE lőszert, a tempomatot csak kettes fokozatig rakd fel kb olyan! :DDD ;]

(#26792) Angel1981 válasza diegho (#26784) üzenetére


Angel1981
veterán

Az FV4202 hogy áll a kapáslövésekkel?
Nem vagyok már messze tőle, ezért kérdezném.
A soft statjai alapján valamennyire elvárnám tőle.
(Bár lehet, mire elérem, már AC Cent lesz helyette...)

[ Szerkesztve ]

(#26793) fradi81


fradi81
veterán

Ez fájt

moto g72, Ninebot d28e

(#26794) MinionFlasH válasza fradi81 (#26793) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Feljelentetted a cheatert? :DDD

(#26795) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#26791) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért sajna nem ilyen egyszerű. A buldog a 10-es táras ágyúval a 175 alap pennel egy álom , míg a T49 a nagyobbik ágyúval 20 másodpercig tölt és akkor lő egy nagyot . :DDD Nagyon szituáció függő amolyan kivégző tank . A Buldog viszont " pontos " jól lehet vele csipkedni és ha egy nagyonn vas le van foglalva akkor osztani is lehet szépen a 150-es puszikat. Imádom az egyenes vonalban közlekedő siemkákat tunkolni vele . Amolyan bolondbiztos ilyenkor, mert autó célzás be és szépen kitárazol tízet :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26796) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#26795) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én személy szerint nem szeretem, a pro-k a kis löveggel arannyal tolják vele, én nagy ágyúval közlekedek csak szorzózok. Pár emlékezetes csatát mentem csak amikor folyamatosan mozgásban hátulról beleengedtem nehéz, és medium tankba a pálya különböző pontjain belefolyva az ott folyó "csatákba" mindig máshol.

Még egy emlékezetes volt, mikor egy kis AMX be 900-at vertem, nem halt meg, és leszedett(akkoris egyedül voltam :DDD ), de elég szerencsétlenkedés volt míg próbáltam lerammolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26797) csapee válasza jozefgucci1 (#26790) üzenetére


csapee
senior tag

Van amikor nagyon nyomorult mert 50 méterröl is mellé lö, de máskor olyanokat ad be hogy pislogok. Amugy a kedvenc ellenfelem a Leo-k arra mindig max sebzést ad. Amugy lassan gyorsul, kicsit körülményes a Bulldog után, de ésszel használva 2-3et össze lehet vele puffogtatni. Eddig még csak a Mausba nem tudtam szemböl sebzést beadni (szemböl nagyon nincs idö célozgatni:) ). A lánctalp nagyon troll sokat megfog, amugy olyan KV2 feelingje van csak ezzel el lehet menekülni.

Csapee

(#26798) zozyk


zozyk
addikt

13ezer csatán vagyok túl.

És nemsokára sötétzöld leszek,jupiééé.

És ma van a szülinapom.

És este megyek vízilabda meccsre.

:))

(#26799) mtade válasza zozyk (#26798) üzenetére


mtade
aktív tag

Grat! 11k csatával a világoszöldre hajtok, de belenyugodtam az átlagosságba.. :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#26800) fradi81 válasza zozyk (#26798) üzenetére


fradi81
veterán

gg wp :)

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.