Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26602) #21346560 válasza fradi81 (#26601) üzenetére


#21346560
törölt tag

Okés, akkor csak régebben volt érte szankció... lehet, hogy elkezdek használni én is pár ilyen segítő modot...

(#26603) fradi81 válasza #21346560 (#26602) üzenetére


fradi81
veterán

ok, ha találsz valami jó csalást szólj :)

moto g72, Ninebot d28e

(#26604) #21346560


#21346560
törölt tag

A facom tele van azzal, hogy egy T32 és egy IS-3 nem tudnak kiszedni egy JT8.8-at... nekem kell megölni KV-2-vel, ráadásul az egyik lövésembe a saját T-32-nk bele is szaladt, tarkólövés, meghalt....

(#26605) MinionFlasH válasza #21346560 (#26604) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Tegnap halálsoron likvidáltam egy IS-3-at, és egy T32-öt JT 8.8al, rohadt kitartóan lőtték a lepattanókat, ők meg elfogytak! ;] :DDD

(#26606) Tomi0703 válasza #21346560 (#26599) üzenetére


Tomi0703
őstag

A legutóbbi peccs után raktam fel a modokat, azóta jött 2-3 mikropeccs, gondoltam újra rakom nehogy valami gáz legyen. AZ előzőben még benne volt, de most nem találom.

(#26607) Greentea válasza #40993792 (#26595) üzenetére


Greentea
senior tag

Nekem megvolt mindkettő, most már csak a jpanther2.
Ferdinél ha korábban nem szerzi meg az ember a fullos ágyút, akkor szerintem az esélytelen prémium és free XP nélkül, mert +45ezer xp a ferdihez a motor + 63ezer xp a top ágyu...
De gondolkodom én is, hogy előbb-utóbb vissza veszem. :)

(#26608) Gaz 78 válasza #21346560 (#26604) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Azzal a csapattal ma én is voltam :D ..KV4-et püfölték 4-en aztán odamentem segíteni,de sajna a Black Prince csak előrefelé gondolkodott :) :/ ..tarkólövés megesik néha.

XP szerzés tekintetében legyek a top10-ben. ( hmm t10 meccs ) ...asszem sikerült :D

(#26610) SoulReaver


SoulReaver
veterán

(#26611) Enzolord

Utólag is szia! :D (még mindig chat banom van..

[ Szerkesztve ]

(#26611) Enzolord válasza #40993792 (#26609) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is most vettem vissza, eladtam a Foscht, mert egy fosch, szóval nagyon jó vas szerintem, várom a nagytestvérét, szeretem a csillagrombolókat, 183 a garázsban, az is jó, bár így, hogy az aranyat kiherélték, kisebb lett az élvezeti faktor... Mert azok az idióták ott azt sem tudják már, hogy mit kurjantsanak szét a játékban.. :D :D

(#26610) +SoulRiever- Bakker, ilyenkor nem figyelek, pedig szoktam nézni a neveket, csak a lemming train ismét felhágta az agyam, meg az, hogy a full életes obj 140 a várnál cseszik odamenni az 1390-hez, és ő vígan szétlő fentről... :) BTW szép kör, grat... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26612) SoulReaver válasza Enzolord (#26611) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még jelztem is neked, hogy "vonulj vissza" :D Bár még a rajtrácson álltunk ;]

Köszi! buktuk volna a várat, ha nem vagyok fent, mert 3db is-7 meg egy is-8, patton, 13 90 ellen voltunk. De szerencsére siemkák voltak és féltek lerohanni minket, így tudtam tölteni is nyugodtan.

(#26613) Enzolord válasza SoulReaver (#26612) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak az volt a baj, hogy a két light lövöldözött fentről, míg a nyomorék 140 kempelt hátul, így tekintve, hogy aa bal oldal üres volt, arra kellett figyelnem, és kicsapkodtak közben...
A startnál meg még neteztem, ez lehetett a baj... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26614) csapee válasza Enzolord (#26611) üzenetére


csapee
senior tag

Szerintem nem lett rosszabb az a tetves halálcsillag, tegnap csak sikerült egynek laza 1750-et beleverni a Jgpze100-ba. Elötte 4-en nézegették egy sarok mögül hogy ki menjen ki elsöre.

Csapee

(#26615) Enzolord válasza csapee (#26614) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor úgy mondom, többet kell vele célozni... :)
És ez nem mindig előnyös... Kevesebbszer adja be az 1750-et, és régen szemből E4 torony full hpról one shot.. Ezt már nem adja be, ami sajnálatos..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26616) fody73


fody73
tag

Úgy látszik tegnap a szopóka jobbik végén voltam. :)

Remélem a hétvégén sem felejtem el, hogy hogyan kell játszani.

Az első próbálkozásra ez is meglett.

Kár, hogy nem lehet több küldit is bejelölni. Ezzel meglett volna 3 is egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#26617) fradi81


fradi81
veterán

Jó volt ma a wr, csak 40 meccs kellett a 15 győzelemhez :)

moto g72, Ninebot d28e

(#26618) SoulReaver


SoulReaver
veterán

MOst sokan utálni fognak, de muszáj megosztanom veletek XD

Először is... így kezdődött.

NA mondom itt a lehetőség az LT-15, 5k spothoz.. :D
Rohangálok fel-alá, spotolok, kerülgetem a lövéseket... Hullik a csapatunk, már csak 3 TD-nk van, nekik amit tudtam még spotoltam, aztán szétkaptak, meg ki is kaptunk...

És mikor ez fogadott a csata végén.... :C :O :P ;]

(#26619) zozyk


zozyk
addikt

:O Amikor a szorzós kört elcseszi az ember... :W

(#26620) Bingisz válasza SoulReaver (#26618) üzenetére


Bingisz
addikt

Én nem utállak, mert nekem 6k kell :DDD :O

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26621) SoulReaver válasza Bingisz (#26620) üzenetére


SoulReaver
veterán

NE tudd meg ezzel is mióta próbálkozok... :D sok sikert hozzá ;]

(#26622) Enzolord válasza Bingisz (#26620) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért vannak a jó barátok... :)
Nekem klántársam csinálta meg az LT-15-öt, mert a lightokhoz sajnos full noob vagyok.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26623) emre


emre
veterán

a tököm spotoljon ezeknek tovább :D pár menet alatt meg is lett, a lightokkal meg egész nap copok

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26624) Kakumix


Kakumix
senior tag

Mai első csata:

Jó volt, mert az ellen 1390-e is magyar volt és kedélyesen elbeszélgettünk, miközben hullottak a tankok :)
Ő is 7000 spot felett zárt! :C

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#26625) fradi81


fradi81
veterán

(#26627) csapee


csapee
senior tag

3x egymás után himmelsdorf, hogy szakadnának az anyjukba. :W

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#26628) emre válasza csapee (#26627) üzenetére


emre
veterán

remélem arty vagy light küldetésed van :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26629) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valaki felhomalyositana miert lettem feljelentve? Csak mert nem ertem mi baja volt. T29-el voltam, o Panther/M10-el, minden lovesemmel atlottem a a frontja also reszet, meg a tornyat oldalrol. Normal AP-vel lottem, meg csak nem is hasznaltam aranyat egesz csata alatt. :F

Ez volt a magyarazat a miertre:

Kulonosebben nem is volt eredmenyes a csata, 15:3-ra nyertunk, 1900-at sebeztem, 1750 korul van az altlagom T29-el...

Ha sokszor feljelentenek az ilyen idiotak ok nelkul, akkor elofordulhat, hogy fel leszek fuggesztve? Tortent mar ilyen valakivel?

[ Szerkesztve ]

(#26630) Chris0321 válasza Dobi 562 (#26629) üzenetére


Chris0321
addikt

Én legfeljebb egy THX-et szoktam válaszolni ha valaki hülyeség miatt akar reportolni. Egyébként nem kell vele foglalkozni nem hinném, hogy valakit ilyenért kitiltanának hiszen semmi oka nincs rá.

(#26631) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Azt hittem tiszta szopóág lesz az akció, ehhez képest simán adta a wint, majdnem az összes tankot leszorzóztam, már 68000XP is van. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26632) fradi81 válasza MinionFlasH (#26631) üzenetére


fradi81
veterán

Te a jobbik oldalon voltál :)

moto g72, Ninebot d28e

(#26633) rlazol válasza Dobi 562 (#26629) üzenetére


rlazol
addikt

a reportok száma számit, mivel automata a rendszer.
sajnos, ha elég sokan reportolnak rövid idő alatt akkor előfordulhat, panaszkodtak már itt ilyesmire...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26634) jano_77 válasza MinionFlasH (#26631) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg egészen jó nap volt ma, nekem is adta....még jó, hogy holnap nem igen lesz időm játszani! :D
Viszont ma majdnem mindent megcsináltam, amit szerettem volna:
1. GW.Tiger P: pipa
2. Type 61: pipa
3. T57 HT: pipa
4. Chi-Nu-Kai küldetés pipa (800 goldot adott mivel meg volt már)

Ami még vissza maradt
- A44-hez kell még 4.886 XP, hogy kifejlesszem az Obj.416-ot és adhassam el az A44.
- ST-I-hez kell még 16.107 XP és meg lesz az IS-4 is. :D

nap végére nem lett rossz a 101 csatához mérve :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26635) zozyk válasza fradi81 (#26632) üzenetére


zozyk
addikt

Mi 1 oldalon álltunk.
12/28 csata.. :-)

(#26636) Chris0321 válasza rlazol (#26633) üzenetére


Chris0321
addikt

Én még chat bant sem kaptam soha pedig szidom a csapattársakat ha megérdemlik és már párszor írták, hogy reportolnak mert bot vagyok stb.

(#26637) MinionFlasH válasza fradi81 (#26632) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát igen :( Mennyi XP-t farmoltál, kész van már a 2 küldid?

Jano!

Azt az FCM 50t-t szívesen kölcsön venném a pinyódból. :DDD Gratula különben a küldetésekhez! :)

(#26638) fradi81 válasza MinionFlasH (#26637) üzenetére


fradi81
veterán

2 nap megvan, kredit farmolás lesz a program a napokban a wz-ve,l csak kellene venni egy E100-at.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#26639) Exorsized


Exorsized
tag

Az rng ma velem van 8/1 eddig :D
Jagdtiger: mindent eltalált és át is ment ;)

XONE : MrExoQt

(#26641) Dobi 562 válasza rlazol (#26633) üzenetére


Dobi 562
addikt

En is ettol tartok, vissza is kapcsoltam a chat-et. Szakasztarsaim szoltak mar parszor, hogy mar megint engem reportolgatnak meg irogatnak kozos cseten. Persze nem volt csalas, csak sajnos vannak akik meg 10k csata utan sincsenek tisztaban alap dolgokkal es a sajat sikertelenseguket a csalokra fogjak... Az biztos ha en felfuggesztest kapok ok nelkul, akkor befejezem a jatekot orokre.

Csalasaim az elmult hetrol: mozgasban levo light tankok kilovese, IS-6 kilovese szembol KV-2 derp gunnal. ;]

-----------------------------------------------------------------------------------------
Elso ket csatam a 6-os japan meddel, meg felig stock, szeretni fogom ezt a tankot. :) Az Aszhoz nem kellett valami sokat csinalni...

[ Szerkesztve ]

(#26642) Dobi 562


Dobi 562
addikt

3. csatara is Aszt adott. :)

(#26643) emre válasza Dobi 562 (#26642) üzenetére


emre
veterán

Szerintem az stb-n kívül ez az egyetlen jó tank a japán ágon. De ehhez jóval kevesebb kompromisszumot kell kötni. Szóval ez a legjobb japán tank. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26644) Dobi 562 válasza emre (#26643) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen? Az STA-1-et szoktak meg jonak mondani, a Type-61-et nagyon sokan szidjak. Egyenlore az STA-1 a cel, aztan majd kiprobalom teszten az STB-t, tovabb menjek-e.

Eddig tetszett az osszes japan med, de ez a 6-os valoban nagyon kiraly. :)

(#26645) Enzolord válasza Dobi 562 (#26644) üzenetére


Enzolord
addikt

Az STB-1 rákfenéje az ágyú...
Ha nem lenne olyan random az ágyú, akkor a legjobb med lenne.. Szerintem.. :)
A Type 61 tényleg egy sz*pás..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26646) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Hát igen mindennek megvan az ára :DDD

Nem tudom leszorzózni a tankokat! :(

[ Szerkesztve ]

(#26647) galervin93


galervin93
őstag

Na, nyelvvizsgáról éppen kijőve + a héten a szakdoga unalmas (irodalmazós) részét letudva ez a hétvége két dologé lesz - a játéké és az enyém. :-D Ja, meg a söré. :-D
Már csak pár apróságot kell elintéznem ma, és el is felejthet a külvilág. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26648) galervin93 válasza galervin93 (#26647) üzenetére


galervin93
őstag

Géel háef!!!44négy!!

:D
(kolesz version)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26649) jr1994 válasza galervin93 (#26648) üzenetére


jr1994
addikt

"Egy sör nem sör, két sör fél sör, három sör - na azzal már kezdhetsz valamit!" :D :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#26650) Atti777


Atti777
senior tag

Azt hiszem megint rájöttem hogy miért nem használtam már a Jägtigert kb 1 éve: 9 lövés, 8 találat, 3 sebzés...
Az mióta van, hogy a Maus lfp-jét nem viszi át szemből 276-os pennel? Ezt az előbb 2x is sikerült kipróbálnom :W

Путин, иди нахуй!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.