Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) Tenken válasza h1mpi (#25399) üzenetére


Tenken
őstag

Jó most ilyenje van.. Majd lesz még aktív biztos. Engem 1 napon belül felvett, ha jól emlékszem, pedig akkor sem volt aktív már.
Persze fel lehetne vetni, hogy kérjük egy helyettes beállítását. Malkav jó lenne szerintem, ő elég aktív is és elég jó, hogy elfogadja mindenki.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#25402) h1mpi válasza jagada (#25400) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szűkösen, de el :DDD

(#25401) Tenken: oké, mert akkor tud csinálni strongholdot és játszhatunk, ha vagyunk 10-en.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25403) Tomi0703 válasza zozyk (#25393) üzenetére


Tomi0703
őstag

Volt mar n+1 ph klan (vagy legalabbis olyan klan ahol sokan voltak a forumrol.) Szvsz tok felesleges. Miert nem szoltok Gyurinak (aki ha jol latom, mar nem a sajat klanjaban van, hogy adjon par embernek deputyt?

(#25404) Tenken válasza h1mpi (#25402) üzenetére


Tenken
őstag

Vesd fel cseten majd. Én péntek szombat nem nagyon leszek előre láthatólag.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#25405) szbalogh válasza galervin93 (#25392) üzenetére


szbalogh
őstag

Még mondta valaki, hogy nem rontja a statot az artyz-ás....

Nick: HE_Storm

(#25406) h1mpi válasza szbalogh (#25405) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én mondtam, de akkor még jó volt a tier5 prém artym :D

Meg ugye kérdés milyen stato ront vagy nem ront. Nekem akkor 1000-es wn8-am volt azt az 1800-as wn8 javította :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25407) h1mpi válasza h1mpi (#25406) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy tudod mi a stat növelő Nashorn alap ágyúval tier8-ban :DDD

Eddig ma 5/3 szor...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25408) jozefgucci1 válasza szbalogh (#25405) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ó de még hogy . T10 ben 2K Dmg felett már jó vagy és T8 ban elég az 1500 is ahogy én kitapasztaltam .A napokban mentünk egy estét Jorgi fórumtársak szakaszban csak artikkal és nem is tudtuk 1500 fölé tolni a WN8-.at. Annyira rá van utalva az ember a csapatra , hogy nagyon .Tegnap mentünk párat úgy hogy Jano hozott T7 artyt mi pedig T71-Buldog párossal voltunk . Így egészen eredményesen tudott lődözni ,de így sem nyertünk .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25409) szbalogh válasza jozefgucci1 (#25408) üzenetére


szbalogh
őstag

Én S-51-et vettem vissza a küldetésekhez. A meccsek felében van 1500-2000 dmg ami olyan 2-3k wn8. A többiben meg csak menekülök a lightok elől és 0 sebzéssel végzek.

Nick: HE_Storm

(#25410) jozefgucci1 válasza szbalogh (#25409) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet nekem is azt kelett volna visszavenni a T8 franszia Lori helyett .Itt ugyan nagy a löveg kitéríthetőség ,de kicsit sebez és lassan szűköl és töltés sem egy álom 28 ms-míg OB261 esetében lel lehet vinni 29,26-ra is ott viszont a szűk keresztmetszet az ágyúkitéríthetőség. Tényleg S51-nél milyen ? Olyan régen mentem vele ( évekkel ezelőtt ) , hogy el is felejtettem .Sokáig azzal tartottam a Dmg rekordomat. :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25411) emre válasza jozefgucci1 (#25410) üzenetére


emre
veterán

Lassú, kicsi löveg kitéríthetőség, lassú célzás, gyorsan szétugró célkereszt. De amikor full hp-ról viszed a t95-öt az sok mindenért kárpótol.

Én az artys küldetések jelentős részét gw pantherral csináltam. Húzom is a következőt vele, meg elég pontos. Viszonylag gyorsan tölt és nem utolsó sorban sokkal mobilisabb mint az s51.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25412) jozefgucci1 válasza emre (#25411) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi ezek elég meggyőző adatok , hogy ne vegyem vissza :) Amúgy is csak a küldik miatt tenném ,de két arty már így is sok nekem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25413) jano_77 válasza jozefgucci1 (#25408) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem rajtam múlott....én összelőttem 3K+ dmg és 6 killt! ;) :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25414) jagada válasza h1mpi (#25407) üzenetére


jagada
őstag

Ha húztad volna a másik TD ágat, akkor már alapból meglenne a JP T8-as lövege, amivel azért tud rendesen aprítani a kis T6-os TD.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25415) Departed válasza jagada (#25414) üzenetére


Departed
őstag

A másik TD ágat a rendes acc-ján húzza a kolléga, a puha TD line-t pedig egy másodikon a nyereményért. Hát ez a hátulütője a módszernek :)

(#25416) h1mpi válasza Departed (#25415) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos még mindig ez a leggyorsabb...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25417) Departed válasza h1mpi (#25416) üzenetére


Departed
őstag

Ez így van, ezért ne káromkodj, csak szorítsd össze a fogadat a nehézségeknél, ez a játék erről szól, nemde? :P

(#25418) h1mpi válasza Departed (#25417) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha egyszer valami sz@r akkor az... nem szeretem, ha szenvedős egy játék, de jelen pillanatban sajnos nincs olyan ág, amit húzok, hogy kedvem lenne hozzá játszani... heavykkel szenvedés a játék, a stock Pattont hagyjuk, talán a T34-85, ami még tetszik. A Jagdtigerrel se élvezetes egy cseppet sem a játék, akkor inkább 100x a Jpanther II.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25419) jano_77 válasza h1mpi (#25418) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezért kell megtartani olyan tankot, amivel szerettél menni, az ilyen ínséges időkre! :K
Nekem ezért van még mindig meg a T67, Cromwell páros, de mondhatnám a SU-76 is, csak az már tényleg kis tierben van.
Ha nagy vasakkal nem megy, akkor átülök ezekbe és megyek pár jó kört - no meg persze azért puffogok is ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25420) jagada válasza h1mpi (#25418) üzenetére


jagada
őstag

A JP II-t nem bántad meg, hogy nem a ferdit vetted helyette?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25421) h1mpi válasza jano_77 (#25419) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megvannak azok is csak, ha azokkal játszok nem haladok...

(#25420) jagada : az lett volna életem hibája az eddigi legjobb TD az E-25 mellett a Jpanther II, amit próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25422) jagada válasza h1mpi (#25421) üzenetére


jagada
őstag

Erős kijelentés annak fényében, hogy a ferdit még nem is próbáltad!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25423) h1mpi válasza jagada (#25422) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tesztszerveren próbáltam és kb. ugyanaz a feeling, mint a Jagtdtiger csak még annál is lassabb. A Jpanther II 246-os penje mindenhova elég. Imádom, hogy, ha előre kell menni, akkor pillanatok alatt ott vagyok ahol kell és medként tudok segíteni a csapatnak. Nem kevés light tank lepődött már meg, amikor leforogtam :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25424) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ki tud róla, hogy tegnap volt-e valami negatív hatású csillagállás?
Csak azért kérdezem, mert a tegnapi 16 csatámból háromban is voltak öngyilkos vízbehajtók, Erlenbergben ráadásul egyszerre három ellenség is beugratott a folyóba... Két másik csatában meg volt egy-egy csapattárs (!), aki végig könyörgött, hogy lőjük ki! Ráadásul nem valami red siemkák voltak, hanem az egyik zöld, a másik kék színben pompázott.
Természetes dolog ez, amit csak én nem értek, vagy tényleg van volt valami a levegőben?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25425) jagada válasza h1mpi (#25423) üzenetére


jagada
őstag

Az ágyú az megegyezik a két TD-n.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25426) h1mpi válasza jagada (#25425) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudom csak úgy írtam.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25427) Kean_Sorbo válasza jagada (#25425) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A Ferdinand szerintem jobb TD. Amikor városi harcot kell vívni, ott meg nagyságrendekkel. Az álcaháló ritkábban kapcsol ki, a célzókör is hamarabb szűkül a jobb lövegkitéríthetőség miatt.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25428) h1mpi válasza Kean_Sorbo (#25427) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kinek a pap kinek a lánya :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25429) Chris0321 válasza h1mpi (#25428) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha neked jó a pap minekünk a lánya. Nekem fontos a jó lövegkitéríthetőség is, mert hiába érsz oda valahova ha csak rád lőni tudnak nem tudsz visszalőni, vagy csak pozícióváltás után mikor már újra betöltött az ellenfél. Én teljes mértékben meg vagyok elégedve a Ferdivel, már lassan elit lesz a JT-m és nem ott kellett még egy töltőt keresnem valahonnan plusz eléggé felkészített a JT-vel használandó harcmodorra.

(#25430) h1mpi válasza Chris0321 (#25429) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nincs gondom a Jpanther II löveg kitéríthetőségével. Soha nem vettem észre, hogy kevés lenne. Töltőt kukáztam másik tankból :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25431) galervin93 válasza szbalogh (#25405) üzenetére


galervin93
őstag

Vannak ilyen nullás körök mindig sajna. :-) Ha mentem volna még 2-3-at biztosan nem ennyi lett volna, ez egy ilyen shit kör volt, Karélia támadásnál lerusholt a védekező fél... Fail a javából.
Pedig BiA + csoki van a kicsikén, ki van fullozva, tizennyolcegész-valamennyi alatt tölt, gyorsan szűkül és pontos. Amikor a Tigrist full hp-ról két lövésből elviszem... na az mindenért kárpótol. :-) De elég drága mulatság, ritkán jövök ki pluszban, de nem is azért tartom, maximálisan a fun miatt. Arra kiváló. :-)

Már régóta garázsban áll a T-43, tegnap kíváncsiságból elvittem első körére a T-34-85 átképzetlen legényeivel... Hát ha a T-34-85-öt imádtam, akkor erre nem lesznek szavak. :-) Ugyanaz a tank csak másfélszer annyi hp-val, az ágyú mondjuk lehet hogy kevés lesz T9-ben, de majd 7 helyett 10 golddal indulok. :-) Igaz verség lett az első kör (Mines, alig voltunk a dombon...), de nagyon pöpec lesz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25432) Departed válasza galervin93 (#25431) üzenetére


Departed
őstag

Szeretni fogod a T-43at, énis szerettem. A T-44-et már nem igazán - az állandó T10-ezés szívás vele :)
A T-54/Object140/T-62A viszont megintcsak pure FUN :)

(#25433) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Végy egy csapatot:

azaz MM :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25434) #21346560 válasza h1mpi (#25433) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd.... igazi agyhalott bagázs... pedig simának tűnt...

(#25435) jr1994


jr1994
addikt

Bat Chaten kicseréljem az optikát célzásgyorsítóra? Természetesen venti és vstab mellett. Még így is zavar a lassú célzás, igaz még csak a harmadik skillt tanulják a lányok, szóval pillanatkép-sima utazás még nincs. A terv egyébként:
1. SoS (alap)
2. 6. érzék, álca, álca
3. Álca, javítás, javítás
4. Javítás, pillanatkép, sima utazás
5. ?? (helyzetfelismerés, off-road vezetés, ilyesmi)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25436) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy biztos, hogy a WoW-et streamelni olyan, mint a Forma1-t nézni ebéd után. El lehet aludni rajta bármikor :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25437) zozyk


zozyk
addikt

Gurultam 5 kört a 13 90-el,5 vereség,~2000wn8,Top 5 alatt nem voltam egyszer sem,pedig nem megy annyira ma.
2 szinte full TX csata,mindkettőben egy oldalra ment mind...

Azért mire egy X-es tankot kifejleszt valaki,csak kéne látni a jobb alsó sarokban a minimapot,de nem,hiába írok,pingelek,de semmi... :(

(#25438) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis Cromwell ász.
A végén majréztam rendesen a Dicker látótávja miatt.
Érdemes megnézni a csata végén a testőrömet, 124 sebzésből 2 kilövést csinált. :C

(#25439) galervin93 válasza #43783936 (#25438) üzenetére


galervin93
őstag

Szép sebzés.
A végén a TD kergetésének elején még írtad is, hogy jó a látótávja, ehhez képest szerintem nagyon merész volt elindulni a tóparton. :-D Én inkább a pálya szélén mentem volna a városkából, lehet hogy úgy rögtön bele is botlottál volna.
Az M7 decapnél miért nem javítottál? Elég meleg volt így a szitu, full hpval könnyebb lett volna a DickerMax keresése is.

De csak kötözködöm, az eredmény magáért beszél, grat! :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25440) #43783936 válasza galervin93 (#25439) üzenetére


#43783936
törölt tag

A javírót csak ammorackre és ágyúra használom, mert azt szinte mindig ellövik.
Van párszáz csatám Dickerrel, ezért tudom hogy mire képes, ezért is töltöttem rá goldot, hogy biztos ne pattanjon, mert nem lett volna második lövésem.
Szerencsére nagyjából ott volt ahol sejtettem.
A Grille viszont az agyamra ment. :U

Sajnos a pontosság nerf nagyon kitolt a cromwellel, menetben 50 méternél messzebb már semmit se talál el. :O

[ Szerkesztve ]

(#25441) Kean_Sorbo válasza h1mpi (#25430) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez a mai első köröm a Ferdinanddal. Ilyet a Jagdpanther II-vel nem lehet megcsinálni. Igaz az RNG velem volt, de ehhez kellett a Ferdinand frontpáncélja is.

Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25442) h1mpi válasza Kean_Sorbo (#25441) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miértne lehetne megcsinálni? Csak másképp kell játszani vele :)) Neked a lassú páncélos dög tetszik, Nekem a szintén jól pattintó, de még mozgékony dög. Lőttem már 6K fölött is Jpanther II-vel. Ezen a mapon imádom a Jpanther II-t, azzal kintről kell befelé lövöldözni. Amúgy elég alacsonyan van az ász ezzel. Nekem 6K-ra csak első osztályt adott.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25443) jr1994 válasza h1mpi (#25442) üzenetére


jr1994
addikt

3200 felfogott sebzés T9-ben JP2-vel? Sok sikert :D És az ászt még mindig xp-re adják, az meg kevesebb ha kevés a kill és messziről lősz kisebb szintűeket, de ezt már én és mások is elmondtuk ezerszer.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25444) h1mpi válasza jr1994 (#25443) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem a felfogott sebzésre gondoltam. Most tényleg azt magyarázod, hogy a Ferdinek mi az erőssége? LOL! Képzeld azt is tudom mire adják az ászt :U Miért nehéz elfogadni azt, hogy valakinek nem a Ferdi tetszik azon a vonalon, hanem a Jpanther II? :W Nekem a TD-zés nem arról szól, hogy megyek a városban és pattintok... ha ilyet szeretnék, akkor megyek heavyvel... Ezért nem is szeretem a Jagdtigert és ezért gondolkozom, hogy kifejlesszem-e a Jgpz. E100-at...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25445) jr1994 válasza h1mpi (#25444) üzenetére


jr1994
addikt

Megnézted te a visszajátszást? Objekt 704-et pattintotta háromszor a frontjával. Erre mondta Kean_Sorbo hogy nem lehet megcsinálni a JP-vel mert ha ugyanoda megy azzal már 2000 sebzésnél meghalt volna. Az adott szituációról volt szó. Egyébként szép meccs volt, gratula!
És ha tudod hogy xp-re jön az ász miért írogatod állandóan hogy ennyi és ennyi sebzésre már megint nem adta meg? Idetéved valami kezdő és fals infót fog olvasni.
Miért kell így nekem esni? Tudom te szaladgálni szeretsz TD-vel de sem a városi rambózás sem a szaladgálás nem a tipikus TD játékmód ismérve úgyhogy ez kapufa :U Ja és akkor neked nem való a Jagdpanzer sem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25446) h1mpi válasza jr1994 (#25445) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem esek én senkinek csak arra írtam, hogy a Jpanther II-vel persze, hogy nem lehet megcsinálni, de nem is lennék ott, ahol Ő Ferdivel, mert teljesen más a stílus, amit játszani kell vele. Amúgy meg szerinted a dmg nem számít az ásznál vagy miért gondolod, hogy fals infót írok le? Egy ász 4-5 tényező együttes eredménye. (tier, dmg, assist, kill, medálok)
A Jagdpanzerrel elvoltam az közepesen mobilis, de pattintgat is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25447) szallasi007


szallasi007
őstag

h1mpi: ha még aktuális akkor nashorn tegnap kör:
3k dam, unalmas kiváros megijedős lövöldözős nyerős replay

[ Szerkesztve ]

(#25448) h1mpi válasza szallasi007 (#25447) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon szép! Meg is nézem! Van még 8K xp a nagy ágyúig az 1-2 óra game és utána elkezdem gyűjteni az xp-t a St. Emilre... Aztán már közeleg a nagy kedvenc :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25449) h1mpi válasza h1mpi (#25448) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ezt a stílust szeretem TD-vel, amit Te játszottál!

Az vakmeleg volt, amikor kirontottál a Tigris I és a Panther elé :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25450) jr1994 válasza h1mpi (#25446) üzenetére


jr1994
addikt

Neked valami nagyon nem jött át a lényegből.
Persze hogy a sebzés is számít az xp-be de miért írsz egymásnak ellentmondó dolgokat 1-2 órán belül?

"Nekem 6K-ra csak első osztályt adott."
"Képzeld azt is tudom mire adják az ászt "
"Egy ász 4-5 tényező együttes eredménye. (tier, dmg, assist, kill, medálok)"

Kezd az az érzésem lenni hogy trollkodsz, a hsz-gyűjtésed meg lassan kicsit idegesítő lesz.

És Jagdpanzer alatt az E 100-ra gondoltam...

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.