Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) myckey válasza [HUN]Dani (#25350) üzenetére


myckey
veterán

a KV 13 jó gép, csak kevesen játszanak vele.

egyébként meg a Comet :P

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25352) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszi. A T20 és a Comet jó ajánlat lenne, ha nem a szovjet med-ek közül keresném a legjobbat. T-43-at megveszem és kipróbálom.

Egyébként KV-13-mal (ha csak max. T8-asok vannak felettem) nem okoz nagy gondot 1500-2000 sebzés összehozása, pedig csak egy kis narancssárga vagyok... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25353) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ki ismeri fel az alkatrészeket :DDD
Ki is meri fel az alkatrészeket ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25354) szbalogh válasza jozefgucci1 (#25353) üzenetére


szbalogh
őstag

Ms1 -kv5 hibrid?

Nick: HE_Storm

(#25355) h1mpi válasza lacibacsi (#25352) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az amcsi vonal a Pershingig nagyon jó (T20 és Pershing). Az orosz meg pont, hogy T9-10-ben OP. A T34-85 is egy jó gép, jobb, mint a Sherman a másik ágon. Szerintem!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25356) #21346560


#21346560
törölt tag

Már tudom miért szoktak reportolni, és bannolni :DDD

(#25357) jano_77 válasza #21346560 (#25306) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem elértél egy kerek csata számot vagy egy kerek győzelmi csata számot és arra kaptad. Nekem legalábbis az utóbbi időben 2x is adott ilyet - 11.000 győztes csatáért (ami egyébként nem is volt még meg) és 20K lejátszott csatáért is, ami szintén nincs még meg mindig. :D
Viszont, hogy miért ilyen szöveget ír ki, az tényleg vmi mod gubanc lesz.

(#25308) Tenken: szerintem ne add fel, fejleszd fullosra és meglátod, hogy nagyon is használható gép egészen jó ágyúval. :K

(#25313) Departed: egyet értek, a T30 nagy gun-al bitang egy masina, érdemes érte küzdeni!

(#25319) mtade: én azt nem értem meg ebben a játékban, hogy vannak olyan időszakok, mikor csak szakaszban lehet játszani, mert ha egyedül megyek akkor csak bukó és brutálisan foch stat. Viszont van olyan, mikor pont az ellenkezője, ha szakaszban megyek, akkor azt bünteti és egyedül jobban megy! Most ez utóbbi van az elmúlt napokban. Ezt támasztották alá haverok is, akikkel szakaszozni szoktunk. Hogy van ez? :F

(#25323) Veatta: az nagyon szép, gratula! :C

(#25332) Runo: biztos sok reportot kaptál! Ilyen fogadott már párszor engem is. :D (bár Téged nem úgy ismertelek meg, mint aki beszólogat játék közben :F )

(#25348) lacibacsi: nekem úgy rémlik, hogy annak idején a KV-13 nagyon szerettem, mozgékony jószág és egészen jó a gun-ja is. Tud pattintani is. A-44-el most küzdök és eddig nagyon utáltam, volt egy időszak, mikor ki sem vittem a garázsból, mert csak stat rombolásra volt jó! Mostanában már ki-ki viszem és lehet, hogy kezdek ráérezni nem tudom, de a statom is kezd javulni vele. WR legalább 10% javult az utóbbi időben, mert 45-46 volt és most már 56%-hoz közelítek. Obj.416-ot tudom, hogy nagyon dicsérték, arra kíváncsi leszek. Tényleg, az megúszta a nerfeléseket!?

(#25356) Runo: ennek a WG12 klán-nak van köze a Wargameinghez? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25358) h1mpi válasza jano_77 (#25357) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tegnap szakaszoztunk balage8x-el és folyamatosan tier8-ként tier10-ben voltunk. Aztán valamelyik nap meg egész nap top tierek voltunk. Mit dob a gép attól függ... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25359) #21346560 válasza jano_77 (#25357) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem hinném, csak péoénkodni próbáltam, hogy ELC-el megöltem egy X-es tankot, ezért... :)

(#25360) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a sok küldetés, ha másra nem is jó, de arra mindenképp, hogy a PH-s tankereket összefogja.

Nagyon sok mindenkivel, jó pár küldetésen segítettük át egymást és legalább láttuk egymást élőben is játszani, nem csak replayeken :)

Köszi arcok!

:R

(#25361) zozyk válasza SoulReaver (#25360) üzenetére


zozyk
addikt

+1 és lájk... :-D

Csináljunk egy ph klánt?
Tudom,hogy van egy DMECH,de ott sok a passzív ember,ahogy hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#25362) jagada válasza zozyk (#25361) üzenetére


jagada
őstag

+1 :C :C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25363) SoulReaver válasza zozyk (#25361) üzenetére


SoulReaver
veterán

:)

Jó lenne, de én is ettől félek, hogy idővel nagy lenne a passzív létszám, meg akkor már kellene egy ügyes FC-is, kezdő tőke, ha CW-re is akarnánk menni.

De századozni lehetne klán nélkül is.

Csinálnánk egy listát, hogy ki akar állandó századozásban részt venni(mind1, hogy van e klán-ban vagy nincs.), Chat fülnél azt hiszem, lehet is külön listát készíteni, abban összeraknánk egymást és mehetne a dolog. Szerintem az FUN lenne. Csak PH-sak.

(#25364) jano_77 válasza SoulReaver (#25363) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem lenne kedvem hozzá.....szakaszozáshoz - a küldikhez - is. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25365) SoulReaver válasza jano_77 (#25364) üzenetére


SoulReaver
veterán

Később Jozefgucci-val leszünk szakaszban, meghívlak majd, vagy ő. :)

(#25366) jano_77 válasza SoulReaver (#25365) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok én most indulok haza, kb 1 óra múlva már biztos fent leszek - farkasjano :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25367) #21346560


#21346560
törölt tag

Kár, hogy lejárt a banánom.. komolyan ilyen csapatokkal játszani ... mazohizmus... asszem csináltatok 1 hónapos banánt, aztán nem kell mérgelődnöm...

Elvileg a spotolós küldit csinálnám, de ezek a majmok nem lövik az ellenséget...

(#25368) SoulReaver válasza #21346560 (#25367) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hány ilyen volt a hétvégén... még tegnap is... Csak nevetni tudtam.. Meg ez a sok anomália, ami kapáslövés néven fut... T32 sima lőszerrel 2x is belőtte az E5öt, csak úgy kapásból.... Ha az RNG ellened van, akkor mind1 mivel vagy.. :D

(#25369) galervin93 válasza jr1994 (#25338) üzenetére


galervin93
őstag

Hm. A lightoktól azért félek, mert egyrészt +1 tier a medekhez képest, de ez még nem is annyira gáz, hanem az, hogy jó eséllyel spotterkednem kell, azt meg nem tudok. Próbáltam a futkározós aktív meg az álcahálós-periszkópos passzívot is a Luchs-szal, voltak is jó köreim meg őszintén szólva szerettem is, de félek a vonal ágyúitól, amik ugye +1 tierrel csak feljebb mennek, mint a medek... (Egyébként pont a light ágról jöttem el, a legényeket is onnan hoztam a Luchsból.) Nem tudom, majd még meggondolom. Bár már ki van fejlesztve az 5-ös Leopard, de lehet hogy akkor inkább a Luchsot veszem vissza a legénység miatt (ki kellene húznom már azt a 6. érzéket, de kezdhetem megint 80 százalékos legényekről, mert goldom most nincs átképzésre... Utálom a stock legénységet...)
Mindenesetre köszi a választ, még átgondolom!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25370) h1mpi válasza galervin93 (#25369) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a light ág nagyon jó. Nekem a Luchs óta csak mosoly van az arcomon. (persze vannak 0-ás körök, de ez mindenkivel előfordul). A ru251, pedig méltó befejezése a light ágnak :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25371) Bingisz


Bingisz
addikt

:))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25372) szbalogh válasza jano_77 (#25364) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet a barátlistában rendszerezni a kapcsolatokat. Nem kell ehhez külön klán. Így aki klánban van az se marad ki. ;)
Aki jött arty party-ra keressen meg játékban, hogy felvehessem, hogy könnyebb legyen összeszedni mindenkit gyakorlóra.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#25373) galervin93 válasza h1mpi (#25370) üzenetére


galervin93
őstag

5-ös Leo bought. :-D
Goldot nem érdemes betölteni, az a +20 mm pacifütyi igaz...? Vagy egy-két tár mehet bele?
Felszerelésnek venti + célzásgyorsító + kínomban periszkóp (ha már van tegyük rá alapon), ezen érdemes változtatni?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25374) Dobi 562 válasza Bingisz (#25371) üzenetére


Dobi 562
addikt

:R

(#25375) h1mpi válasza galervin93 (#25373) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én egy tár goldot szoktam bele rakni, de ha szükség lenne esetleg rá, akkor is ugye 16 mp mire újratölti, így talán egyszer lőttem eddig el egy tárat. Én távcső, fejlesztett célzórendszer és venti+BIA-val használnám, de még nincs meg a BIA. A látótávja BIA-val és megfelelő skillel feltornászható 450m-ig az meg nem rossz már.
Én imádom :)) Hasonló, mint a Luchs csak jól jön a +hp, hiába kerülhet +1 tierel feljebb, akkor is nekem jobban tetszett.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25376) szbalogh


szbalogh
őstag

Van itt valaki az OHG-ból?

Nick: HE_Storm

(#25377) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#25242) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi! Ennyit lehetett belőle kihozni, a 2900-hoz már béna vagyok, 9-es tankkal 2550 a max. De ez is lila szint, so who cares. :))

(#25244) Zsolt_72: Az igen. :)

(#25245) +SoulRiever-: Köszi! Pedig a Panther az egyik legjobb T7-es med, ha a végén nem kapok szopósorozatot, talán meglett volna vele az 1700 is. Így csak 1600 lett.

(#25250) rlazol: Hidd el, pedig sokkal jobb volt vele menni, mint most Lorraine 40t-zni. Menj platoonban vagy passz. Jó gép az E 50, annyi a baja csak, hogy lassú mint a Type (meg mellé még lassan is forog), könnyebben beütik a hasát, mint gondolnád, és a penje sem mindig elég (bár ott a gold).

Egyébként meg a Lóri is egy használható tank lenne, ha az 50B-hez hasonlóan felbuffolnák a célzásidejét. De így, hogy ennyi ideig kint kell vele lenni, hogy beszűküljön, szerencsétlen tank elég gyenge.

(#25371) Bingisz: Valld be, hogy csak a sok barátlistás felkérés miatt raktad ki. ;] Amúgy grat, de azért sebzésből húzz még bele.
- - - - - - - - - - - - -
- Egy videó, amivel teljes mértékben egyetértek (kivéve a 13 90-es részt). Azt leszámítva teljesen igaza van Foch-nak.
- Itt a sok 7-es a lényeg. Amúgy "üdvözlöm" az összes WT auf c*ncer 4, meg RHM drivert, akik a 15 centis csővel használják a tankjukat, és azokat is, akiknek egyáltalán megfordul a fejükben, hogy ilyen tankkal játszanak. De az ilyenek is magas IQ-val rendelkezhetnek. Aki meg kitalálta, hogy ilyen szarokat tegyenek be a játékba, annak csak gratulálni tudok!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25378) SoulReaver válasza Patrick76496 (#25377) üzenetére


SoulReaver
veterán

Megyek vele jó köröket, csak kevés a 130 sebzés... kozelharcban nem nyero, pedig azt szeretem jobban. De az 50M nagyon kell :)

(#25379) h1mpi


h1mpi
nagyúr

QB Warshipezik, akit érdekel nézheti Twitchen

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25380) zozyk válasza SoulReaver (#25363) üzenetére


zozyk
addikt

A chat lista jó is lehetne,de nem tudom,hogy meddig marad meg,ha pl mindenki offline...

Én most csináltam egyet próbaképp:
ph fórum a csati
dmech a jelszó

Aki akar,ott is megtalál,ha online vagyok. :D

(#25381) szbalogh válasza zozyk (#25380) üzenetére


szbalogh
őstag

Én erre gondoltam:

Na persze nem a szopós vénasszonyra :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#25382) Lipton válasza zozyk (#25361) üzenetére


Lipton
őstag

Engem is érdekelne ha nem kell elsőre 1000+ WN8...

zozyk: van még csatorna?

[ Szerkesztve ]

(#25383) zozyk válasza Lipton (#25382) üzenetére


zozyk
addikt

Én épp most léptem ki,de amúgy is csak h1mpi és szbalogh nézett be. :DDD

Azt hiszem,ez nem lesz sikeres vállalkozás. :D
Mindenesetre,ha játékban leszek,én belépek mindig,hátha... :B

[ Szerkesztve ]

(#25384) Diarmand


Diarmand
senior tag

Csók Elvtársak! :DDD

Olvasgatva a fórumot nem nagyon változott semmi, de hát mi is változhatna? :)

Jah, ma feliratkoztam a World of Warships bétára és nemrég kaptam meghívót, szerintem még ma kipróbálom ezt a nyugis gammát :DD

(#25385) Lipton válasza zozyk (#25383) üzenetére


Lipton
őstag

Amennyiben lesz PH klán a 2500 goldot én vállalom.

(#25386) rlazol válasza zozyk (#25380) üzenetére


rlazol
addikt

ez hol van?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25387) h1mpi válasza Diarmand (#25384) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most próbálj meg tovább maradni ;)

(#25385) Lipton:Elvileg a DMECH az, ezért ne költsünk el 2500 aranyat csak ott az a gond, hogy nincs egy vezető se, aki esetleg strongholdra összeszedné a játékosokat. Most 20-an vagyunk simán mehetnénk...
Esetleg azon el lehet gondolkodni, hogy csinálni egy olyan klánt, ahol a team leader aktív és összeszedi az embereket minden nap egy kis strongholra meg gyakorlásra. Biztos szívesen jönnének olyanok is, akiknek nincs 1000 WN6 értékük (Te, rlazol stb..) esetleg a skillesebbek közül zozyk_hu is jönne úgyis sokat játszunk együtt vagy barett_50.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25388) Lipton válasza h1mpi (#25387) üzenetére


Lipton
őstag

a DMECH nekem esélytelen most a wn8 miatt... akkor így jártam

(#25389) h1mpi válasza Lipton (#25388) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem jártál így, ahogy írtam el kell gondolkozni a dolgon, mert a SH-hoz Nekem lenne kedvem vagy a DMECH-nek kellene aktivizálnia magát. 1000-re gyorsan fel lehet tornázni a statodat. Mi az ingame neved?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25390) mtade válasza h1mpi (#25389) üzenetére


mtade
aktív tag

Mennék én is csapatozni, ha lenne.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#25391) galervin93 válasza h1mpi (#25375) üzenetére


galervin93
őstag

Egyelőre nem az igazi, 8 meccs alatt alig 400 átlagsebzés... Bezzeg a III/IV adja, 5 meccs alatt ~900, megvan az első jelecske is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25392) galervin93 válasza galervin93 (#25391) üzenetére


galervin93
őstag

Megmozgattam minden követ, de nem lett belőle szerelem.

Eladva! :-D Maradok a medeknél.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25393) zozyk válasza h1mpi (#25387) üzenetére


zozyk
addikt

skillesebbek közül zozyk_hu :Y

Akármit iszol,én is kérek ;]

Írtam egy ph vezetőnek,ha engedélyt ad a ph! jelzés,illetve a "prohardver" klánnév használatára,akkor látom értelmét egy új klán létrehozásának.

Szerintem 1 felvételi követelmény kellene csak:
a fórumon való aktív részvétel.

(#25394) jano_77


jano_77
nagyúr

KÖSZÖNÖM SoulRiver és Jozefgucci-nak a tegnapi szakaszozást! Nagyon élveztem és szerintem jók is voltunk. ;) :K :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25395) jozefgucci1 válasza jano_77 (#25394) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah végre azért adta is az RNG .Köszi én is máskor is szivesen mehet a szakasz. :C

zozyk .: Mi hárman játékban voltunk este ,de nem jöttem rá , hogy az a csatorna mit takar hol lehet csatlakozni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25396) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Azt hittem ez artysafe hely. Tévedtem.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25397) zozyk válasza jozefgucci1 (#25395) üzenetére


zozyk
addikt

Bal alsó sarokban a második gomb,ha jól rémlik.
De nem tudom,ha mindenki offline,meddig él a csati

(#25398) Tenken válasza h1mpi (#25387) üzenetére


Tenken
őstag

Én is felvetettem már klán cseten, hogy mennék dmech-el ligázni. Ahogy nézegettem 6-7 aktív ember simán van hozzá.
Aki gyakran játszik, de pont nincs meg a léc még nála szerintem beférne, ha ligáznának, csak szólni kéne pár jó szót a nevükben gyurinál.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#25399) h1mpi válasza Tenken (#25398) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja ez is jó ötlet, csak olyan parancsnok kellene, aki aktív a klánba, mert így elég nehézkes bármit is csinálni, hogy nincs jogod..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25400) jagada válasza h1mpi (#25389) üzenetére


jagada
őstag

Én már elérem a DMECH-es limitet. :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.