Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) h1mpi válasza rlazol (#25250) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És a med, hogy áll?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25252) rlazol válasza h1mpi (#25251) üzenetére


rlazol
addikt

med kész

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25253) h1mpi válasza rlazol (#25252) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az jó, akkor nemsokára meglesz a Stugod. Akkor ezt elírtad szerintem itt a medre gondoltál: TD és SPG 15 megvan.

Én artyval segítek szívesen, ha van tier IV-es lightod, akkor még jön valaki lightal és az 1000 dmg meg is van.
Nem biztos, hogy elsőre, de sokszor tudok 1000 felett lőni az artymmal.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25254) rlazol válasza h1mpi (#25253) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm, ha látlak online szólok,. sajnos csak este.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25255) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Érdekesség: Lightnál a sebezz 5-öt mozgás közben küldi van berakva és arra is van a tank felkészítve. Se álcaháló, se periszkóp. Első map micsoda? Prokhorovka T10 :D Azért spotoltam 4800-at :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25256) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Én meg végre spotoltam 5400-at. Kár hogy t-54-el... Könnyű tankkal még csak 3300-at sikerült. :(((

“ nem kell mindig nyerni “

(#25257) Flayer válasza Flayer (#25137) üzenetére


Flayer
senior tag

Na az ilyen kezdeteket szeretem!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#25258) mtade


mtade
aktív tag

Az ontopiban felmerült pH századba - ha befér egy noob is - jelentkeznék. 1200 körüli wn8, IS3, RHM, T44, Tiger2 amit tudnék vinni, esetleg e25 spotolni.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#25259) h1mpi válasza mtade (#25258) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem unicumokkal lesz tele, szval bátran :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25260) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Milyen tankokat ajanlatos most vinni 8-as szazadba? Anno IS-3, T-32, AMX 50-100-akkal toltuk, de azota bejott jo par tank a jatekba. Gondolom valtozott a felallas.

(#25261) galervin93


galervin93
őstag

Bréjnlesszek napja van ma, meddel nem tudok futni egy jó kört, mert szétkapnak mint a babkonzervet. Úgy néz ki a KV-3 három menti meg a becsületemet: [link] [link] De ez sem az én dicséretem, inkább az ellenfélé... Utóbbi vicces volt, Karélián egyedül maradtam a dombnál, szemben enemynél KV-3, valami hetes német med, E-25, M6, T25. Ők kapták az áldást. :-D Aztán szétlőtték a moduljaimat meg a legényeimet is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25262) galervin93 válasza galervin93 (#25261) üzenetére


galervin93
őstag

Na jó, még egy kis e-pénisz, aztán húzok is a csába. :-D "Fostalicska", de én imádom: [link] ;)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25263) jagada válasza galervin93 (#25261) üzenetére


jagada
őstag

Látom Top tierként vegzálod a kicsiket??? ;] ;]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25264) diegho válasza galervin93 (#25262) üzenetére


diegho
nagyúr

Kisebzed veled átlagban az 1400-at? Direkt nem írok többet, de viszonyításképpen én IS-el 2200-at sebzek átlagban, az egy sokkal jobb tank...

(#25265) h1mpi válasza diegho (#25264) üzenetére


h1mpi
nagyúr

1168 vele az átlag dmg-e. Viszont ezzel a legjobb Neki.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25266) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#25260) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szazad mar nem igazan megy. Ezeken kivul amugy meg 13 90, T69, Ru amik surubben elofordulnak, asszem. :D

(#25267) jagada válasza diegho (#25264) üzenetére


jagada
őstag

Én is ezt bizonygattam neki korábban, hogy az IS simán megeszi a KV-3-at. A KV-3-al csak topként lehet érvényesülni, T8-9-ben xart se ér, kb. freekill bárkinek. De szemmel láthatóan neki inkább szerencséje van vele, bár ha én is többet lennék top vele, mint low akkor más lenne nekem is a hatékonyságom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25268) jagada válasza h1mpi (#25265) üzenetére


jagada
őstag

Említettél korábban egy jó kis spotter "hosszúkás" bokrot a C6 mezőben, a képen látható az, vagy egy másikra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25269) galervin93 válasza diegho (#25264) üzenetére


galervin93
őstag

Jobb kezekben biztosan kijön vele nem csak az 1400 hanem több is. Egészen biztos vagyok benne hogy ha akarnád kihoznád ebből is mondjuk a 2000-et. De ha úgy áll hozzá az ember, hogy "ez egy lassú fos", akkor persze hogy másként játszik, kicsit lazábban, mert "ez úgyse jó tank", aztán olyat is bevállal amit amúgy nem kéne.

jagada
Igen kipécézett a wg és így én csak olyan mm-et kapok, hogy mindig top legyek, hagy mutogathassam a screenshotokat. :-)

Továbbra is csak azt akarom mondani, hogy nem használhatatlan, fos meg egyéb jelzőkkel illethető a tank. Nem a legjobb saját tierjében sem, de igenis lehet vele játszani (emlékezzünk nem sokkal ezelőtt még a KV-85 is megette reggelire ugye :-) ).
Ha én ki tudtam belőle préselni két csillagot, akkor egy jó játékosnak gyerekjáték ennél sokkal jobb statokat összelőni.

szerk.: az átlagsebzésem biztosan gagyi (más tankokkal is), nem vagyok olyan szinten hogy folyamatosan tudjam hozni a meccsenkénti x találatot. Előbb is volt egy nullás köröm T7-ben, mert lerusholt a fél enemy, két pillantás alatt elpárologtam.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25270) h1mpi válasza jagada (#25268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem nem az, ha leszel holnap gyakorlóban megmutatom. Vagy most is felmehetünk, ha ráérsz. Csak akkor belépek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25271) jr1994 válasza jagada (#25267) üzenetére


jr1994
addikt

Kivétel erősíti a szabályt? Windstorm volt a pálya.

T-150 ágyúval, és csak 2 goldot lőttem el.

Egyébként tényleg gyenge tank ez a KV-3, csak röhögtem kínomban amikor megláttam hogy T9 meccs. Nem annyira szörnyű, de a szintjén rengeteg jobb van. Ez csak top szintben és városban hatékony.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25272) h1mpi válasza jr1994 (#25271) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az az ág keményen meg van szívatva az STI előtt :)) Bár nekem a KV3 nem volt emlékeim szerint szenvedés, de a statom mást mutat (az volt :D ) Mondjuk az volt az első 7-es heavym a játékban.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25273) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Az amerikai szerveren két napja indult, a győzelem napjához kapcsolódó Daily Login Bonus Missions küldetéssorozat szerintetek miért nem indult el az EU szerveren? A mission ideje 60 nap, tehát ha holnap indulna is késő lenne. Azért szerintem nagy kitolás lenne, ha mi nem kapnánk valami hasonló jóságot... Belső info-ja nincs valakinek ezzel kapcsolatban?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25274) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Kicsúsztam a szerkesztésből. Bocsánat.

WOT mintás pólókat Budapesten lehet valahol vásárolni? Csináltatni lehet, azt tudom, de most SOS kellene a hétvégére...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25275) mtade válasza lacibacsi (#25274) üzenetére


mtade
aktív tag

Ha jól rémlik, Ph3lannak és Cleverlandnak van ilyesmije...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#25276) lacibacsi válasza mtade (#25275) üzenetére


lacibacsi
addikt

Oh, yes! Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25277) h1mpi válasza lacibacsi (#25276) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy a nagyobb plázákban helyben csinálnak bármilyet

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25278) Departed válasza jr1994 (#25271) üzenetére


Departed
őstag

A KV-3 különösen utált tank volt számomra. Mammutlassú de alapvetően tök könnyű kinyírni, támadóereje gyenge, T7 legrosszabb heavy-je a BP mellett. T7-ben a T29 és a Tigris ami a FUN megtestesítője, nem ez a sz@r.
Mondjuk a KV-4-gyel különösebb bajom nem volt (troll, sokszor működő armor + egész jó szívószál ágyú), az ST-I és IS-4 pedig remekek. :K

(#25279) h1mpi válasza Departed (#25278) üzenetére


h1mpi
nagyúr

JA csak mire a KV4 megkapja a szívószál ágyút idegbajt kapsz.

Ma Nekem olyan a WR-em a kis accon, hogy egyszerűen nem bírok xp-t gyűjteni, mert hiába megyek lila wn8-at alig ad érte valamit. Eddig kb 10/2 nyert...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25280) Magany


Magany
tag

Sziasztok, valaki olvasott a márciusban lezajló arty partis csatákról ahol a nyeremény x összegű arany. Azt hiszem az első 8 ezret kap.

(#25281) szbalogh válasza Magany (#25280) üzenetére


szbalogh
őstag

Nézz át a másik topic-ba!

Nick: HE_Storm

(#25282) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ezt nem igen lehet itt ugye jól sejtem ? .: Wot acc

Nem az enyém és közöm sincs hozzá csak eddig még itt ilyet nem láttam és amúgy is drága :DDD

Nem bizony, menni fog a levesbe. :)

[ Módosította: #40993792 ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25283) szbalogh válasza jozefgucci1 (#25282) üzenetére


szbalogh
őstag

Persze hogy nem. Ilyenért kaptam figyelmeztetést egyszer.

Nick: HE_Storm

(#25284) csapee válasza jozefgucci1 (#25282) üzenetére


csapee
senior tag

Ki akarna sarga-zold accot ugy hogy olyan prémtank van hozzá amit a shopbol is meglehet venni. Omg

Csapee

(#25285) jozefgucci1 válasza csapee (#25284) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért nem olyan rossz már az 1500 WN8 szerintem azaz ha több ilyen játékos lenne akkor élvezetes csaták lennének. Inkább az hogy nagyon sok ág nincs húzva a két prém tank nem nagy szám és azért ennél jobbak mennek ebay-en . Egy ismerősöm ott árulja Typ59 1800+ stattal kicsit drágábban és a kutyának nem kell már lassan fél éve.

Amúgy én nem is tudnék olyan accal játszani amit vettem , mert az nem az én érdemem nem én értem el a szintet és azért egyben kifizetni egy minden szempontból jobbért +60K-t az sok .Igaz ennél többet költöttem már rá , mert első naptól játszom vele és van is prémem ,de nem akarom tudni mennyit toltam eddig bele :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25286) #43783936 válasza jozefgucci1 (#25282) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bakker!
Stathuszárkodok pár hónapot, hogy meglegyen a wr és a wn8, majd feldobom az accomat egy százasért!
Kábé hasonló tolongás lesz érte mint ezért. :DDD

(#25287) jr1994 válasza csapee (#25284) üzenetére


jr1994
addikt

A régebbi acc amiben hárman játszunk és hármunk összes kezdeti (és későbbi :D ) bénázása benne van, 1200 körüli wn8-cal szerintem nagyon jó, mert akinek sokkal jobb a statja gyakran lebecsül, aztán jön néha a lucky noobozás amikor leszopatok valami kéket-lilát, szoktam röhögni magamban :D
Igaz magamból kiindulva, meg is értem. Kevés játékos van akinek sokkal rosszabb a statja mint a valós tudása, szóval van alapja a dolognak.

T55 gyújtogatós küldetés épp meglett:

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25288) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mai top játékos .:3945 WN8 23K csata 73 % WR Ezt hogy hozta össze nem semmi ?!

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25289) h1mpi válasza jozefgucci1 (#25288) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hellcattel :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25290) Stigma.HC válasza h1mpi (#25289) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jó pár tankjához képest azzal kifejezetten gyenge a statja. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy azzal is. Mert a többivel is jó eredményeket ér el.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#25291) h1mpi válasza Stigma.HC (#25290) üzenetére


h1mpi
nagyúr

E-25-el van neki egy 2173-as átlag dmg-e :D Jó arc lehet :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25292) jozefgucci1 válasza h1mpi (#25291) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért kíváncsi lennék egy ilyen játékos hogyan lát egy csatát ? Persze neki is vannak "rosszkörei " ,de egy átlagos körét megnézném esetleg egy élő kommentárral .Diegho is elég zárkózott a témában és mostanság még replay-t sem látunk tőle.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25293) h1mpi válasza jozefgucci1 (#25292) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem, mint amikor a Terminátor a filmben befogja a célt egy kis Matrix körítéssel :D Ilyen statot csinálni szinte lehetetlen.
Azért az jelent valamit, hogy a KV4 felé Ő se ment el :D

meg is nézek pár replayt a sráctól 1 replaye van fent Leopard1 8500 dmg :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25295) bullseye


bullseye
addikt

Végre újra magyarok egy Jingles videóban! És persze a baromállat szerepkörben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25296) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv urak!

Küldetés ügyben tud valaki segíteni?

Arty, light, med, heavy.. :)

:R

(#25297) szbalogh


szbalogh
őstag

Még van egy hely az arty party csapatban :DD

Nick: HE_Storm

(#25298) SoulReaver válasza szbalogh (#25297) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én jönnék, ha van hely számomra :)

(#25299) szbalogh válasza SoulReaver (#25298) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor meg is vagyunk 10-en :C

Nick: HE_Storm

(#25300) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt a replayt érdemes megnézni a FAME-s sráctól. Epic vége van és rengeteget lehet tanulni belőle. Elképesztően érzi a játékot. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.