Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) h1mpi válasza jr1994 (#25450) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem Te legyél a következő, aki átugorja a hsz-eimet, mert kis gond van a felfogó képességeddel, nem is kicsi, ahogy elnézem. A troll max TE vagy de abból a nem kicsi fajta. És OFF topicban nem lehet hsz-t gyűjteni, ha még ezt se tudod és nincs is rá szükségem, ha érdekel... na pá :U

Bírom az ilyen embereket, mint Te akivel nem lehet a fórumon értelmesen "vitatkozni" egy témáról, mert jön a trollozás meg hsz gyűjtés szövegével. Szánalmas.

A jagdpanzert meg rosszul olvastam... jagpanthert olvastam helyette. Ebben az egyben igazad volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25452) szallasi007 válasza h1mpi (#25449) üzenetére


szallasi007
őstag

nem azt mondom nem tágult a pupilla a végén mikor "előugrottak" a susnyásból de végülis gondolhattam volna rá hogy nem mennek vissza segíteni a saját csapatuknak :)

jr1994nem védve himpit de most komolyan bele kell kötnötök 2 hetente, fogadjátok már el hogy ilyen. puszi :DDD

(#25453) h1mpi válasza szallasi007 (#25452) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy, ahogy látom itt Ferdi fanokkal szélmalom harcot folytatok, úgyhogy skippelem is a témát. :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25454) Magany


Magany
tag

(#25455) Tomi0703 válasza Magany (#25454) üzenetére


Tomi0703
őstag

Itt mit kell nézni? :B :DDD

(#25456) Magany válasza Tomi0703 (#25455) üzenetére


Magany
tag

A nagy semmit......csapat aktivitás 0 la :W egy másik. Persze mid kétszer befoglaltak mert senki nem ment resetelni.... Na és egy kör az alap két hetes IS3 mal :)

(#25457) galervin93


galervin93
őstag

Ma radikális változtatásokat léptettem életbe a garázsban, kiszanáltam a heavy vonalamat (KV-3 és KV-4), be is folyt rögtön 2+ milla. :-D Talán a KV-1-et visszaveszem farm-fun tanknak, de ennyi, nekem egy időre biztosan kifújt a heavyzés.
A tegnap egyetlen körre kipróbált T-43-mal most mentem pár meccset (10-et), hát "szárnyal" a KV-3-ból áthozott legényekkel, valami 4.5 másodperc alatt töltök (BiA + venti), azt hittem a 144/180-as ágyú kevés lesz, a fenéket... Az meg hogy pl. WZ-111-et pattintok toronnyal... Hát vigyorgott a szám. :-) A T-34-85 sem volt kutya, de ez ha lehet még jobb cucc. Talán mintha mobilisabb is lenne, vagy nem tudom, de nekem mozgékonyabbnak tűnik az elődnél.
A másik med ágon is lassan el kellene indulni, pár xp és meglesz az A-43, na az még vicces lesz az 57-es ZiS-sel, de az A-44 is érdekesnek tűnik a T-150 ágyújával...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25458) szbalogh


szbalogh
őstag

Na beléptem egy jobb fajta klánba :D

Nick: HE_Storm

(#25459) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Azt a .... Kidobott csata elején, mire visszakerültem a csatába, már csak 4-en voltunk (ált. 1-2 könnyű vérzik el ezalatt a pár másodperc alatt). Mire odaértem az első ellenséghez, már csak 2-en, vagyis szinte azonnal csak én! Nem is értem hogy csinálták! :DDD
3 felől lőttek (vagyis a sziklának köszönhetően csak 2 tank ..) az eredménye ennek a pár másodperces játéknak:

Így utólag meg sem kellett volna próbálni segíteni a csapattársnak, inkább maradni a bázison.
Ott legalább nem rohantak volna le azonnal, és több lövésre nyílt volna lehetőség.
De a legjobb a TOGII-es győzelmünk. 1-et lőttem azt is mellé, minden 0! A következő csata meg az első Tank Ász a agdpanzer IV-el. 15. csatára beadta, ez talán az egyéni csúcsom. Főleg hogy sok vasat elég sokára tapasztalok ki, lévén "önképző" játékos. :DDD
Amúgy ma behajtja a wot a tegnap estét (Win8:1,755) ma újra a béka ..ge alól kezdünk (Win8:351).

Bazinga!

(#25460) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Magánvélemény on:

Jó lenne ha egy tankról csak az mondana véleményt,

1. akinek megvan
2. már elit
3. játszott már vele legalább 100 csatát amióta elitté fejlesztette

Minden más csak vélekedés és fingreszelés. Ha két tank közül a jobbat keressük akkor csak olyan szálljon be a vitába akinek már megvolt mindkettő, ráadásul a fenti feltételeket is teljesítette.

Magánvélemény off.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25461) bluyoo válasza Szepi1979 (#25460) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Van benne valami.
A KV-85 -öt, és a KV-2 -őt is utáltam, tök sz.r volt velük játszani.
Szóval ha az elején kérdeznek mindkettőt leszólom(tam) ....
Most meg már 700 csata felett vagyok a két vassal, és nem érzem hogy el kellene adni őket! :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#25462) robogo81 válasza bluyoo (#25461) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ugye milyen jó a KV-2-vel az egy bázisos csatában,mikor vagy a fél ellen csapat foglal,te meg lövöd a foglalókat kényelmesen(viszonylag elég messziről és vannak közelebb, aki spottol,pl.:redshire),akkor izzik a közös cset. ;]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#25463) bluyoo válasza robogo81 (#25462) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Csak hát ezek a körülmények nem mindíg jönnek össze (sőt)!
Na meg nem vagyok az az "ücsörgős" típus! :DDD
Az is nehezemre esik, hogy valakit magam elé engedjek .... ezért sem ment vele a játék.
Most az IS-el vagyok így. Idáig semmit nem tudok vele felmutatni!
Bár a mai nap az ... Még a Tiger(P) -vel is csak 5 vesztes csatára vagyok képes! :(

Bazinga!

(#25464) diegho


diegho
nagyúr

Nem tudom ezek a nerfek mennyire fogják egyensúlyba hozni a játékot... mindenesetre jó hír, hogy a medek kaptak pen nerfet, bár szerintem többet kellett volna elvenni.

(#25465) #21346560 válasza diegho (#25464) üzenetére


#21346560
törölt tag

sírtak az artyk miatt, nerfelték őket, sok lett a TD... aztán sírtak a sok TD miatt, azokat is nerfelték, most a medek miatt sírnak, azokat is nerfelik.. lassan egy vicc lesz ez a játék...
ja a heavy nerfet el is felejtettem majdnem...

(#25466) h1mpi válasza #21346560 (#25465) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a heavyket a gold lőszerrel nerfelték :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25467) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Circon 28 órája nyomja a WoW-ot folyamatosan. Nem hiszem, hogy nem unja :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25468) Bad Pritt válasza h1mpi (#25467) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

WoT-ozott is amikor én néztem délelőtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25469) h1mpi válasza Bad Pritt (#25468) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor lemaradtam ránéztem párszor és akkor WoW ment csak :/

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25470) Bad Pritt válasza h1mpi (#25469) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most már szerintem csak azt tolja, megy a Yamatóra, ahogy látom. Én is, csak én szar vagyok csatahajóval. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25471) h1mpi válasza Bad Pritt (#25470) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Streamben elég unalmas ez a csatahajózás, majd ha éles lesz kipróbálom, mert amúgy tetszik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25472) csapee válasza h1mpi (#25471) üzenetére


csapee
senior tag

El nem tudom képzelni hogy mit lehet szeretni benne. Van 10 sziget amit korbe lehet jarni. Célzás még randomabb mint a wotban. Ha jo helyen találkozol az ellennel és az Rng is akarja nyertél. Nem látom hogy itt hol lehet tudás alapján nyerni.

Csapee

(#25473) h1mpi válasza csapee (#25472) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem ez a WoW annyi ideig nem tudja lekötni majd az embereket, mert ahogy írod unalmas. 1-2 órát el lehet vele pötyögni azért.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25474) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvan az új kedvenc mapom az Overlord. Valami elképesztően jó pálya ez. Van egy rész olyan, mint egy nyitott bunker, ahova el lehet tenni a tank alját és csak a tonya látszik ki. T32 kedvenc helye lesz :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25475) Bad Pritt válasza csapee (#25472) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Wotosként furcsa, hogy nem a terep a legfontosabb tényező a pályán, vagyis nem úgy, mint a wotban. Az rng meglepő módon sokkal kevésbé zavaró, mert valóban nagyobb a szórása, de több, mint ötvenszer annyi hp-val rendelkezik egy-egy hajó, mint itt. A csatát kevésbé a lemmingvonat és az idióták döntik el, de ez szerintem leginkább a kis játékosbázis miatt lehet, sokkal hangsúlyosabb az egyéni taktika, jó célpontválasztás, megfelelő lőszer és fegyverhasználat. Ami miatt nem tetszhet, az a sokkal lassabb játékmenet és mert vannak érdekességek (spot rendszer leginkább). A célzással nincs semmi baj, körülbelül annyi idő megszokni és ráérezni, mint mondjuk a troll ágyúk jellegzetességeire wotban.
Összességében tuti, hogy nem lesz olyan sikeres, mint a wot, viszont minőségben (hang, grafika, balansz jelenleg, overall játékélmény) már most túlszárnyalta a nagytesót, abszolút kellemes csalódás számomra. Az viszont igaz, hogy nézni gyakorlatilag nem lehet, lassú, unalmas a külső szemlélő számára, úgyhogy nem olyan jó e-sport alapanyag, de Diarmand kollégának igaza van egy valamiben, amit odaát a saját topikjában mondott: ha a wowban összeeresztesz két bandát században, vagy bármi legyen majd a neve, az valami hihetetlen élmény lesz, olyan, amiről a wot soha nem álmodhat sajna, egyszerűen nincs meg a grandiózussága. Volt az a pillanat, mikor randomban először benn voltam egy olyan meccsen, ahol voltak hordozók is, szálltak a torpedóbombázók, vadászgépek próbálták őket leszedni, minden hajó légvédelmi ágyúja rapid fire-ban tüzelt, miközben a kis rombolók kapitányai a torpedókat próbálták kerülgetni és kétségbeesetten igyekeztek az ellenfél két legnagyobb csatahajóját szétkapni... na az feeling volt. ;)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25476) diegho válasza h1mpi (#25474) üzenetére


diegho
nagyúr

A T32-őt kiszedik onnan. A kupola és a hull és torony közötti rész lőhető, de egy IS-7 ott elég kemény lehet, akárcsak egy JPZE100.

(#25477) h1mpi válasza diegho (#25476) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet még nem tudtam megnézni majd keresek valakit gyakorlóban jövőhéten.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25478) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Érdekes lövéseim voltak a Nasi 132 penes ágyújával :DDD

youtube

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25479) emre


emre
veterán

Semmi gond, akinek nem tetszik a nerf használja nyugodtam a régebbi verziót.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25480) virkir válasza emre (#25479) üzenetére


virkir
veterán

Remélem megírtad neki, hogy nem.
Tudvalevő bugzik a 9.6.
ugye...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25483) csapee


csapee
senior tag

Most már értem miért használnak HE ammot az E-100 noobok. :W

Csapee

(#25484) Dobi 562 válasza csapee (#25483) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem ertem mi a gond. Spottolt majdnem 3K-t. ;]

(#25485) diegho


diegho
nagyúr

Az új 10-es francia med a jelenlegi állapotában egy elég nagy kupac szarral egyenlő. Más is próbálta?

(#25486) diegho válasza diegho (#25485) üzenetére


diegho
nagyúr

Helyesbítek. A legnagyobb kupac szar, amit a játékba beleraktak. Arról nem is beszélve, hogy az ember elmegy 13 90-ig, van egy 3 skilles legénysége és hoppáka, na most rakjál mellé egy töltőt, mert bizony oda az is kell már... GG!

(#25488) Dobi 562 válasza diegho (#25485) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem, de mi a problema vele?

(#25489) zozyk válasza diegho (#25486) üzenetére


zozyk
addikt

A 9-es is kaka?

(#25490) diegho válasza zozyk (#25489) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem néztem, de ugyanaz a koncepció. Értsd úgy, hogy teljesen haszontalan. A miértre mindenki megtalálja a választ a tesztszerveren.

(#25491) zozyk válasza diegho (#25490) üzenetére


zozyk
addikt

Ok,köszi,akkor abbahagyom az xp- gyűjtést a 1390-el...

(#25492) diegho válasza zozyk (#25491) üzenetére


diegho
nagyúr

Már a puszta adatai is szarok. Semmi páncélzat. Kb mint a bat, csak nagyobb, jóval! Gun mantleten keresztül simán átlövik. DPM nincs... itt bukott az egész.

(#25493) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Teszt szerveren lemegy a queue lista 100 alá, aztán vissza 200-ra. Ez mi?
Már 5 perce várok... és akkor kidob

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#25494) diegho


diegho
nagyúr

És még mindig vannak akik nem értik, hogy ha én állok a szikla egyik oldalán, az ellenfél a másikon, akkor ha belém lőnek JPZ E100-al, akkor csak én fogok sebződni, az ellenfél nem... Mindezt 9k csatával...

(#25495) jr1994 válasza zozyk (#25491) üzenetére


jr1994
addikt

Én 150000-nél tartok :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25496) diegho válasza jr1994 (#25495) üzenetére


diegho
nagyúr

Én most fejlesztettem ki a lorraine-t, pár napja.

(#25497) zozyk válasza diegho (#25496) üzenetére


zozyk
addikt

A Lorr. már kifejlesztve nálam is,még 2 csaj kell bele,de gyűjtöttem az xp-t az új ágra,hátha jó lesz...de akkor hanyagolom. :)

(#25498) diegho válasza zozyk (#25497) üzenetére


diegho
nagyúr

Az STB-1 minden tekintetben jobb. Laposabb, van páncélzat, jobb a depression, nagyobb a dpm, szerintem egy T49 simán átküldi akár szemből is.

(#25499) isti101


isti101
tag

hali
Rongálj meg vagy semmisíts meg 5 belső modult vagy sebesíts meg 5 harckocsizót , van ez a kuldi, kérdezném hogy milyen lőszer típus ajánlott ezen kuldihez, sima, arany, repesz romboló? melyikkel erek el jobb hatást a belső modulok és a legénység likvidálásban?

(#25500) diegho válasza isti101 (#25499) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt KV2 152mm HE-vel érdemes csinálni. Elsőre meg is lett 2 lövésből.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.