Hirdetés

2024. július 15., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12339) Patrick76496 válasza Exorsized (#12329) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, ma lehet rád írok, majd meglátom mennyire kapok idegbajt a stock WZ-től :K

(#12331) jahrn: Akkor te is jössz a szakaszba. :D Amúgy oké, hogy írogatjátok, hogy milyen jó kis TD, de tulajdonképpen mennyit is sebeztek vele átlagban?
- - - - - - - - - - - - - - - - -
- WOT szopóág űző szertartás :DDD
- Ennek a játékosnak eléggé érdekes a neve
- Az érzés, amikor magyar szöveg van az FTR cikkben
- Stock WZ-111 4657 sebzés. Ketten védtük a kiserdőt Psycroptic-kal, a másik 13 ember fogalmam sincs hogy esett el.

Elértem végső célom a japán ágon, megvettem a Chi-Nu-t. Nagyon brutál kis gép, gond nélkül viszi át még szemből is a T5 heavy-ket és komolyakat sebez, viszont lassan céloz még EGLD-vel is. A gyorsasága sem a legjobb. Bár elég jól mozog, viszont az alacsony max sebesség miatt sok helyre nem ér oda, ahova a T-34 igen. Kicsit a gun depression-ben is csalódtam, a WoT Tank Viewer -15°-nak írta, de mint később kiderült, igazából csak -10°-ot tud. Összességében szerintem jobb a T-34, mert az szinte mindig kioszt magából legalább 7-800 sebzést, ezzel ez viszont nem garantált a jelentősen kisebb dpm-nek köszönhetően. De ezzel legalább nem kell annyi goldot lőni.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.