Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) emre válasza Patrick76496 (#11700) üzenetére


emre
veterán

Egy jó csapatnak a csináljatok amit akartok is elegendő taktikai utasítás lehet. Néha a wd-s fiúknál is ilyenkor a legsimább a győzelem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11702) emre


emre
veterán

Na hamarosan ide költöznek az új eu szerverek. :DDD ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11703) Dr_Syrex válasza emre (#11702) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jók a kommentek is 😁

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#11704) emre


emre
veterán

how terrible....

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11705) sith7 válasza emre (#11704) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép kör :C

IS - 6 felé ? :))

(#11706) emre válasza sith7 (#11705) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Hát nekiálltam, több-kevesebb sikerrel. Azon gondolkodtam, hogy Cromwellt amúgy is húznom kéne, meg ez az első angol gép ami tetszik is. Az M18-ba és az M6-ba a legénységet kellene fejlesztenem, az ARL-el meg a majdani 50B-be lesz új csapat. De az ARL cumi 75%-os bandával és a kínaiakkal is elég nehéz lesz. A SU100 a KV1S és a 3601H adott volt. Az utóbbival egész jó köreim vannak annak ellenére hogy azért pár vesztés befigyel. PL itt is le lettem núbozva hogy a második ammo rack találatom után már nem volt időm resetelni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11707) sith7 válasza emre (#11706) üzenetére


sith7
nagyúr

PL itt is le lettem núbozva hogy a második ammo rack találatom után már nem volt időm resetelni.

Hát szégyeld magad ... :DDD :P
Ne foglalkozz hülyékkel :N

IS6 ... ja, ARL44, Type 58, Churchill 7 az nekem is stock legénység + szenvedés, ARL nem is annyira, de a Type 58 :(
Azzal nagyon keservesen jön össze a napi muszáj XP mennyiség

Japán ágtól kicsit tartok, csupa med tank, nekem meg egy sincs, mert nem igazán mennek ... na majd meglátjuk :))

(#11708) ako001 válasza Patrick76496 (#11700) üzenetére


ako001
aktív tag

Üdv!
Tudnál adni egy linket ahová küldeni lehet,mert én nem találom.Remélem nem kell a replay mert az már nincsen meg.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#11709) echterion válasza sith7 (#11707) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, én ezért nem állok neki. Az a muszáj mennyiség fogalom tönkrevágja nálam a játékélményt és csak darálássá degradálja az egészet.

**********

(#11710) Dr_Syrex válasza echterion (#11709) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Hagyom én is fenébe, mert fizikai képtelenség, hogy beleférjen az időmbe :N Húzom inkább T29 - KV-4 - IS-8 - T49 - SU-100 - meg egyéb ágakat + 7vs7 meccsek :) Bőven elég elég lesz ennyi is, csak győzzem :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#11711) emre válasza sith7 (#11707) üzenetére


emre
veterán

Az angol heavy vonalat félbehagytam, majd ha lesz egy csomó free xp-m lehet megint nekiállok.
Lehet vissza kell vennem a 12T tankot mert franciáktól csak az ARL van és az lehet kevés lesz.
Mondjuk a német és az angol vonalon egyáltalán nem zavar hogy csak egy gépem van hozzá.
Ahhoz képest hogy igazából csak tegnap meg ma mentem komolyabban szerintem nem állok szarul. [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11712) sith7 válasza emre (#11711) üzenetére


sith7
nagyúr

nem állsz szarul ??? :Y :O
nagyon jól állsz

Hétfő óta tolom, minden nap este 3 órát
Eredmény:

Név 3 nap
T150 14223
Nashorn 13502
M6 14859
ARL44 13121
Churchill 13668
Type 58 13792

kezd elmenni a lelkesedésem :((

echterion

Tudom miről beszélsz, csak nekem nincs prém tankom, és azért hajtok

(#11713) Dr_Syrex válasza sith7 (#11712) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Akkor sok sikert neked is a gyűjtögetéshez, össze fog az jönni ;)

Jobban belegondolva tényleg nem életbevégó, hogy IS-6-om legyen, hiszen most van "bőven" prém tankom a garázsban és a heavy vonalra legénységet húzni meg elég a KV-5 :)

A ruszki ágon szerintem összegyűjtöm a 100K xp-t, a többit meg időközben eldöntöm :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#11714) sith7 válasza Dr_Syrex (#11713) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi :R

Ha nekem lenne, én sem foglalkoznék vele

(#11715) emd031


emd031
újonc

Helló mindenki,
Keresem azt a tankjátékost akitől nemcsak a csatazaj, de csapat beszélgetés, sőt időnként a családi életének a hangja is berecseg esténként a Sony wireless fejhallgatómba. Hatótávolság 100m, Érd, Vöcsök u környéke.
Gondolom az illető sem akarja, hogy halljam őt, én meg pláne nem.
Az azonosítás érdekében: jelenleg is hallom 3 férfi beszélgetését (dec.19. 19:07)
e-mail: mayerpal.erd@gmail.com

(#11716) echterion válasza sith7 (#11712) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor sok sikert hozzá. Mióta lecseréltem az SP-t T34-re, azóta nem érdekel másik prém tank. Na jó, talán ha a Löwe lenne a díj, akkor elgondolkodnék rajta.

**********

(#11717) Tomi0703


Tomi0703
őstag

A randomot szerintem ma itt fejeztem be. Ezzel mára betelt mára a pohár.

Mondjuk a végét lehet én basztam el. South Coaston voltam, a végén én ellen meg az arty meg az Rhm. Az ellenfél bázisánál voltam majdnem mikor az Rhm elkezdett foglalni. Nem tudom, hogy vissza-e értem volna. Mondjuk teljesen mindegy lett volna mert az Rhm full hp-n volt, nekem meg volt vagy 15. Így megkerestem az arty-t. Meg is találtam, csak kilőtt...

(#11718) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

..ez egy vesztes csata...!!! a jó ég tudja mi történt,én kiléptem halálom után
talán lejárt az idő :/

[ Szerkesztve ]

(#11719) Taragas


Taragas
aktív tag

Én úgy voltam, hogy kv2vel szedem össze a 100kt, de nagyon nem tetszett, így vissza vettem a kv1st.
Én így állok:
Angol:10k
Német:40k
Orosz:50k :)
Amerikai:20k
Francia:15k
Kínai:15k

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11720) echterion válasza Taragas (#11719) üzenetére


echterion
nagyúr

Hogy rákba van nektek ennyi időtök játszani? :Y :C

**********

(#11721) Stigma.HC válasza echterion (#11720) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most mondjam én hogy állítok?

Angol: 0
Kínai: 0
Francia: 0
Orosz: 0
Német: 678
Amerikai 3350

:DDD

Az a kettő is egy nyertes meg egy bukott csata

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#11722) Cucuska2 válasza Stigma.HC (#11721) üzenetére


Cucuska2
őstag

Angol: 0
Kínai: 0
Francia: 0
Orosz: 0
Német: 0
Amerikai 0

Aludni sincs időm, és még csak gimi 4. osztályába járok, és csak a fél család akarja belőlem a lelket kihajtani. :DD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#11723) sith7 válasza echterion (#11716) üzenetére


sith7
nagyúr

megértem :K

(#11724) Antonius1978 válasza scyllarus (#11681) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pedig en kedvelem, kb 50%-rol felhuztam 56%-ra 1 eve a nyeresi aranyt.
Ha 7es csataba kerulsz vele es meg van 2 szakasztarsad, aki IS-t hoz, egyszeruen lerohanhatjatok az ellenseget (mindharman kipeceztek kozelharcban egy tankot, es akkor neki kampec a 3 lovestol).
Mi annak idejen igy jatszodtunk, amikor a 2 klantarsam - egyik mar csak volt - (akikkel idaig a legjobban ossze tudtunk dolgozni) meg tobbet volt aktiv mint most.

(#11725) Magany


Magany
tag

Ezek jo kornek szamitanak?

(#11726) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#11717) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pont ez után a meccs után léptem ki a picsába. Rohadtul fos napom volt, pedig csak ~15 csatát mentem. Na majd holnap.. :D

magyarsrac

(#11727) echterion


echterion
nagyúr

Eza team battle beleszámít a winrate-be? Mert most elég jól megy. :))

**********

(#11728) Bingisz válasza echterion (#11727) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11729) echterion válasza Bingisz (#11728) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem baj, háromnegyedóra alatt meglett a napi prém. Ha ezt az akciót hamarabb láttam volna.

**********

(#11730) ako001 válasza Magany (#11725) üzenetére


ako001
aktív tag

Hát ha közben el is mosogattál akkor igen :D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#11731) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#11726) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, tudom én akkor még nagy meccsbe voltam. :DDD Amúgy én mégis visszamentem és 30 valahányról felküzdöttem magam 46%-ra. :DDD

(#11732) Dr_Syrex válasza Magany (#11725) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szerintem saját magadhoz mérten jó körök. Ha odafigyelsz a csaták alatt, akkor lehet ez még jobb is.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#11733) bullseye


bullseye
addikt

Láttalak QB listáján Taragas! :R

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11734) Patrick76496 válasza emre (#11701) üzenetére


Patrick76496
őstag

Olyat én is csináltam a múltkor, el is vertünk valamilyen EFE-s csapatot, pedig a mieink csak 51-52-es wr-ű srácok voltak. Bár ahol tudom azért mondom a taktikát, végül is nem véletlenül vállalom el a FiCo szerepét.

(#11707) sith7: Ezek pedig mind jó gépek (legalábbis én bírtam őket). Amúgy nincs az az isten, hogy én ezért szenvedjek, annyit nem ér az egész. :) Mert még ha valami normális prém tank járna érte, akkor talán, de mivel még jön az ünnep, így meg főleg nem.

(#11708) ako001: De, replay formájában kell beküldeni. Elvileg fel kell tölteni a wotreplays.com-ra, de nekem múltkor nem engedte, mert a *.wotreplay fájlnak rossz volt a formátuma. :F Amúgy itt van a hivatalos topic, ide kell hsz-t írni az első hsz-ben leírt szabályok szerint.
- - - - - - - - - - - - - -
- 8 arty-s csata..
- Sikerült szerezni egy rajongót :D
- Ezért utálom ezt a tankot. Lehet akármennyire jó a saját tier-jében, de baszhatom, ha állandóan T9-10-es köröket kap, ahol már esélytelen vele érvényesülni.
- Eközben a YouTube-on a "Grafikai evolúció" című WoT-os videónál
- Panther, 1st class (3104 dmg)
- Vonat. Meg most nézem jó neve van az IS-3-unknak.
- Panther, Tank ász (3402 dmg). És ezt a tankot ma vettem, csak 14 kört mentem vele és még hiányzik róla a nagy lánctalp és a nagy torony.

Nagyon durva gép ez a Panther, asszem ez az új kedvenc tankom. Még, hogy szarok a német gépek, meg OP-k az oroszok, na persze. 2 orosz heavy és egy med ágat vittem végig, de egy ehhez fogható tankkal nem találkoztam. Meg is bántam, kár volt annyi idő elfecsérelni velük. Ez a tank annyira kegyetlen, hogy azt le nem lehet írni, AMX M4 és Comet óta nem volt ilyen jó masinám. Egy nap után itt tartok vele, nem hiába vártam én ezt ennyire.
- - - - - - - - - - - - -
Más: Valaki régebben linkelt egy olyan fájlt, amitől megszűnt a csata utáni kilépés, és emellett az XVM is normálisan működött. Megtenné az a valaki, hogy megint belinkeli?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11735) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Az az előző hsz-ből kimaradt, hogy így előre is Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok az off topic-os kollégáknak! ;) Inkább előtte írom le, én most pár napra pihentetem a játékot.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11736) sith7 válasza Patrick76496 (#11734) üzenetére


sith7
nagyúr

A muszáj, nagy úr :O

Kettőnk játéka között van némi különbség, ebből adódhat, hogy ami nekem szenvedés, neked nem ;)

(#11737) Taragas válasza bullseye (#11733) üzenetére


Taragas
aktív tag

wow, és ez milyen lista is?

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11738) bullseye válasza Taragas (#11737) üzenetére


bullseye
addikt

A 12 órás jótékonysági WoT adománylistája. Mindenkinek személyesen megköszönte, aki adott (ha tudtam volna, nem anonimként küldöm a pénztet...)

+ az egyik utolsó menetben egy HUNSos volt az ellenfél csapatában, Zin76, aki szépen védekezett, bár rosszul álltak. A végén már vérdíj volt rajta, mert kettejüket is kilőtte :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11739) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Én is kellemes ünnepeket kívánok minden kedves off topikus kollégának!

patrikgtaivs:még mindig mini pro van így átérzed a problémát!:)

Nem vagyok egy síros típus de most muszáj!!!
Nyomtam véletlenül egy pár kört aznap délelőtt mikor a japó bug miatt megkatam a 3 nap prémet+meglett a 125 győzelem+ 50.000 sebzés a hozzá a 1 nap prémek!
Erre tegnap behívták melózni 12 órába ma meg nyomom a 24-et!:(
Így az ingyenes prémek mennek a levesbe!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11740) emre


emre
veterán

Ezúton köszönném meg a hathatós közreműködést két -KH-snak egy bukott csatában. Mert hiába írok rá chaten oda se baszik a minimapra mikor szinte felborult a térkép. Aztán mikor egyedül maradok akkor nem győz pingelni a területre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11741) Enzolord válasza emre (#11740) üzenetére


Enzolord
addikt

Melyik kettőnek? :)
Megbüntetem őket...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11742) Taragas válasza emre (#11740) üzenetére


Taragas
aktív tag

Na kik voltak azok? :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11743) emre válasza Enzolord (#11741) üzenetére


emre
veterán

Nem akarok árulkodni.
Vagy magukra ismernek vagy nem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11744) echterion válasza Enzolord (#11741) üzenetére


echterion
nagyúr

Mit csinálsz velük? Adsz nekik egy kokszit? :P
Vagy következő CW-n fenékbelövöd őket? ;]

[ Szerkesztve ]

**********

(#11745) Enzolord válasza emre (#11743) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha ez ma volt, akkor van tippem..:)
Szerencsére nem én voltam..:)

(#11744) echterion Fenékbe, és golddal...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11746) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Végre meglett a nagyágyú az IS-8-ra. Úgy vártam mint a messiást, mert a BL-9-cel nekem nagyon nem ment. Úgy terveztem a fejlesztést, hogy nem rakok rá semmilyen felszerelést (mert akkor a lánctalpat kellett volna kifejlesztenem először), így pedig rámentem a nagyágyúra, majd lánc és úgy a felszerelések. Így visszagondolva, nem is tudom melyikkel jártam volna jobban.

És itt is az első kör vele. :DDD Amúgy nagy rádió és ágyú, azon kívül teljesen stock.

Replay

Az elején azért vártam annyit az E75-nél mert még abban a hitben voltam, hogy BL-9 van rajtam és szerintem az nem vitte volna át, de beugrott, hogy ez már nem az... :DDD

(#11747) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.Állitólag van már 8.10.-es telepitő hogy ne kelljen már hétfőn sokat szarakodni vele...
linket tudtok,?

WoT:jimmbo

(#11748) Gaz 78 válasza jimmy74 (#11747) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia!
Tessék: [link]
..én a magam részéről megvárom a hétfőt .)

(#11749) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ilyen medált kapni...

Kicsit szégyenlem is most magam. :B :DDD

(#11750) Bingisz válasza Tomi0703 (#11749) üzenetére


Bingisz
addikt

Núúúb :P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.