Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) bullseye válasza emre (#11094) üzenetére


bullseye
addikt

Én a WZ-131-t pihentetem. Mentem pár kört, egyik rosszabb volt, mint a másik, T71 kedvemre való volt, de ezzel nem boldogulok, és még rohadt messze a rendes ágyú. Elkezdtem inkább az IS2-t, úgyis jön a leárazott 110, és arról jókat hallani, de azzal is pocsék volt (igaz csak 2 köröm volt eddig). 34-1-t meg ki sem próbáltam, mert itt is szidták. Lehet, hogy le kéne állni a kínai ággal - vagy csak Battlefielben próbálkozni :)

Más is ennyire szenved velük?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11102) #43783936 válasza bullseye (#11101) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem bejött az is-2 és a T-34-1 is.
A 34-1 főleg akkor lesz durva, amikor felkerül rá a stock is-2 ágyúja.
Jókat szoktam szórakozni, amikor az első találatom után, némelyik nagyvas szapora tolatásba kezd. :DD
Arról nem is szólva, hogy marha nagy a camója is.

(#11103) emre válasza bullseye (#11101) üzenetére


emre
veterán

A 34-1 nekem sem tetszett ezért mentem a wz ágra át. Hiába kicsi med a mozgása egy heavy-t idéz. :(
A wz132-vel meg leszarom kapszulával játszok, van amikor bejön van amikor nem. Látható hogy itt nem rajtam múlik a csata. És baromi szenvedés lesz a 200k xp a wz120-ra.
Az IS2-essel elkéstél, akkor kellett volna tolni vele amikor a hónap tankja volt, mert volt +30% kredit és még nem nerfelték a 300-as pent a gold lőszeréhez. Durva volt komolyan mondom.

A 110 nem rossz de az utóbbi időben 10-esekkel kell küzdenem, amit kicsit unok. Ugyan ez van a wz132-vel is, de hát ez legalább scout, elfogadható sebességgel camoval és fordulékonysággal, ráadásul a top lövegje sem rossz.

A 110-es már végeztem 150 csata alatt 60% win és 1700 körüli átlagsebzés ami szerintem sokkal jobb is lehetne ha türelmesebb lennék, vagy lett volna free xp a top lövegre, de azt az E50 elvitte. Az érdekes az hogy szerintem a top löveg a 110-en másfajta stílust igényel mint az előző. Viszonylag gyors és pontos az eddigi orosz és kínai cuccokhoz képes, és talán a tornya is jobban bírja strapát. Sokkal aktívabb játékstílust igényel ha valaki ki akarja használni a benne rejlő lehetőségeket. De nem vagyok annyira profi hogy konkrétan tudjak róla mesélni, inkább csak érzem a különbséget.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11104) echterion válasza echterion (#11100) üzenetére


echterion
nagyúr

Elég erős fps esés van, de levettem az árnyékokat medium-ra, meg pár dolgot még max-ról high-ra, így már okés. Mindezt egy 6970 2GB-os kártyával.

**********

(#11105) robogo81 válasza Patrick76496 (#11090) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szia.
Tudnál adni a havas módhoz müködő torrent fájlt,ami az oldalukon van azzal 10 perce csak csatlakozás pereknél jár,meg 0 megosztás(más torrentel eddig nem volt gond).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#11106) Rambovits


Rambovits
senior tag

Na a végére csak összejött vele az ász. Nem tudom eladjam-e ha megveszem a Hellcatet vagy sem. :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#11107) isti101


isti101
tag

a cromwell olcsóbb a hétvégén? ,630000 kredit, ez most akciós?

(#11108) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ti M8A1-en melyik ágyút használtátok? Az 57 mm-es M1-et vagy a 3 inches M7-et?
Én azon vagyok, hogy inkább M7. Kisebb sebzés, kicsit hosszabb szűkülés, viszont sokkal nagyobb tűzgyorsaság, magasabb pen, pontosabb és 1000 kilóval könnyebb. :DDD

(#11109) Steelheart2 válasza Rambovits (#11106) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ha szeretted a t49 et,akkor a hellcatet imádni fogod.Nekem már a t25/2 is megvan,de a hellcatböl nincs szivem átrakni az embereket.Még huzok rajtuk egy kicsit.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11110) #21346560 válasza Steelheart2 (#11109) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szintén zenész

(#11111) [HUN]Dani válasza isti101 (#11107) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

30% discount on all standard Tier V and Tier VI vehicles.

magyarsrac

(#11112) Steelheart2 válasza #21346560 (#11110) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem azért ennyi csatám még nincs vele és ilyen statom sem.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11113) #21346560 válasza Steelheart2 (#11112) üzenetére


#21346560
törölt tag

Majd lesz, ha szereted!

(#11114) Bingisz válasza Tomi0703 (#11108) üzenetére


Bingisz
addikt

57mm M1

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11115) Steelheart2 válasza #21346560 (#11113) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Persze.Szeretem.Azért is nem viszem tovább az embereket.Most kapják meg a 3. skillt,de nem tudom mit adjak nekik.Az elsö vegyes és a második full álca.3.nak a BIA-t ajánlják,de nem tudom ér e annyit.A parancsnoknak a mentor nem érne többet?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11116) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Ezt most mér adta meg pedig sebeztem már vele többet is???!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11117) Steelheart2 válasza Flayer (#11116) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Mert gondolom ezen a héten kevesen játszottak vele és ez volt a top.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11118) Tomi0703 válasza Bingisz (#11114) üzenetére


Tomi0703
őstag

Aha, akkor jól gondoltam. :R Ki se fejlesztem a többi szart. Torony úgyse ad semmi pluszt, csak nagyobb tömeget.
Most nézem, hogy az előző kommentemben felcseréltem Az M7-et meg az M1-et. Az M1-re gondoltam én is. :K

(#11119) mno


mno
tag

Steelheart2: Elit alakulattot csak akkor ha most "átrendezést" tartasz, mert 3.nak nem sok értelme lenne berakni, sok száz csata után aktiválódjon és addig nem aktív perkkel harcollgatsz. Egyébként hasznos, +5% minden legénységi tagnak. Ha átrendezést tartasz akkor egy oszlop elit alakulat, egy oszlop vegyes képesség, 3nak álca újra kiosztva - legalábbis szerintem, én így csinálom német TD-knél. A 3.képesség még viszonylag gyorsan elmegy 70-80%ig, így már nagyon jó lesz álca is. Vagy még egy jó megoldás, maradhat ahogy van, egy vegyes képesség, meg egy álca oszlop, de 3.nak azonnal működő skilleket kellene kiosztani és majd ha 4. képesség indul akkor lecserélni elit alakulatra, és ami a 3.oszlopban voltak skillek berakni 4.nek újra. 4. már nagyon lassan halad 50%-ig még elmegyeget úgy ahogy, de utána nagyon belassul, 70-80%nál már 1%hoz is 40-50 csata kellhet.

Flayer: Tényleg elég alacsony XP-re megadta, érdekes, örülj neki :)

[ Szerkesztve ]

Joe

(#11120) Gaz 78 válasza Flayer (#11116) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Érdekes,mivel hétvége van,ilyenkor a legnehezebb az Ászt összehozni :) ..mindenesetre gratulálok hozzá!

(#11121) Patrick76496 válasza Stigma.HC (#11098) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem minden pálya szép, még ezen a minecraft-szerű grafikán is (amilyenen én játszok, persze laptopról). :DDD Amin te játszol, az már film lehetne. ;) Engem inkább az zavar, hogy így még hópelyhek nélkül is elvesz 5 fps-t, úgyhogy 6-7 csata után visszatértem a normál változatra. Amiért nagyon büszke vagyok magamra, az az, hogy külön lemásoltam a WoT-ot, és arra raktam fel a Winter Mod-ot. Így most nem kell újrarakni az egész játékot. :)

(#11101) bullseye: A WZ-131-et szerettem az elején, amíg nem dobálta állandóan T10-esek közé, olyan 8.6 után lett ilyen a 13 90 is. Viszont most itt a lehetőség, hogy Team Battle módban húzzuk ki a nagy tier-ű light tankokat, így nem kell velük randomban szenvedni.
A T-34-1 nagyon jó kis gép, ne higgy senkinek, aki szidja.
Az IS-2 a lövege miatt egy hulladék (sajnos az összes D-25* löveg ilyen a játékban), attól függetlenül viszont nem lenne rossz tank, ha kapna egy normális csövet.
A 110 is buzijó gép, ha fullos, csak nem tudom, mit össze nem fogok vele szenvedni a kis löveggel, amíg meglesz a 100 milis.
Jók a kínai tankok, legjobb a Type 59. :D

(#11104) echterion: Jól megy. :P

(#11105) robogo81: PM ment.

(#11108) Tomi0703: Azt, amelyiknek nagyobb az átütése.

(#11109) Steelheart2: Haverom account-ján a T25/2-t próbáltam, az sem olyan rossz. Annyi baja van, hogy cseppet lomha, amúgy jókat lehet vele sniper-kedni, ha papír az ellenség oldala.
- - - - - - - - - - - - - -
- Erre a két kérdése valaki? (az off topic-ban kétszeri kirakás után sem válaszolt senki)
- Ez a mod istenem :DDD
Eszméletlen jó gép ez a Lorraine, pedig még hiányzik belőle a nagy motor. Tegnapi jobbféle körök:
- Lorraine 40t: 5617 sebzés
- Lorraine 40t: 4947 sebzés
- Lorraine 40t: kerek 4k sebzés, vereség
- Lorraine 40t: "buzivadász medál" + 3025 dmg
- Lorraine 40t: 4580 dmg + Top Gun
Utolsóban az arty telibe lőtt majdnem full sebességnél. Kigyulladtam, egyet tikkelt és éppen túléltem.
- Haverom tud valamit: 1010 HP-s tankkal egy 1011-et sebző lövést kapott be :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11122) bullseye válasza Patrick76496 (#11121) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz az infókat. Próbálkozom azért majd :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11123) echterion válasza Patrick76496 (#11121) üzenetére


echterion
nagyúr

Mármint a 6970-re gondolsz? Pár hónapja vettem 30500-ért itt aprón. Annyit megért mindenképp, pláne ha azt veszem, hogy egy 7770 kerül manapság ennyibe.

[ Szerkesztve ]

**********

(#11124) Steelheart2 válasza mno (#11119) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szerintem akkor marad a másik verzio.Adok nekik most valami azonnal aktiválodo képességet és a 4.et ha elérik,akkor cserélem Biára.Az álca az elég fontos lenne a hellcatnél,tehát azt nem cserélem le.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11125) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv ismét!

JP 2 és Fredi szakértőket kérdezem mit rakjak 2 skillnek a JP2-re?
Az első a parancsnoknak 6. érzék a többieknek javítás van!
Válaszokat előre is thx!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11126) emre válasza Patrick76496 (#11121) üzenetére


emre
veterán

A dropboxos linkek közül egyik sem működik, de az utolsónál szerintem erre gondolhattál.

2011-es kép, tehát nem új keletű ficsőr.
Diegho szerint: "Az egy ammorack lövés volt, azért van az 1-es a végén." [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11127) Bingisz válasza Patrick76496 (#11121) üzenetére


Bingisz
addikt

A service recordos részt esetleg valamilyen moddal lehetne megcsinálni.

A Troll ágyús SU ugyan olyan szar mint a troll ágyús ISU. Csak előbbinél még értelmes alternatíva sincs, a másodiknál meg ki lehet húzni freeből a BL10-et.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11128) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

..mázli sorsjegy ..IS7-es egylövésezése Obj.704-gyel - normál golyóval

[ Szerkesztve ]

(#11129) ztibor


ztibor
senior tag

Egy tank csak akkor lesz Elit, ha az összes tankot kifejlesztem amit róla lehet?
Pl a KV-1S esetében az IS, KV-13 és MT-25-öt?

(#11130) bullseye válasza ztibor (#11129) üzenetére


bullseye
addikt

Ha minden kifejleszthető megvan, alkatrész és tank egyaránt.
1-2 kivétel volt eddig, amikor már elit tank kapott újabb tank ágat, vagy felszerelést, és megtartotta a stásuszt, de amúgy minden kell hozzá.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11131) ztibor válasza bullseye (#11130) üzenetére


ztibor
senior tag

Kösz, valahogy sejtettem miután mindent kifejlesztettem, de csak az IS-t a tankok közül, a többit nem és nem kapott Elit státuszt :-)

(#11132) sith7


sith7
nagyúr

Lehet megvan az első tier 6 -os tank, amit megtartok ? :))

(#11133) emre válasza sith7 (#11132) üzenetére


emre
veterán

ja, szerintem is jó gép

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11134) sith7 válasza emre (#11133) üzenetére


sith7
nagyúr

Te miért nem kaptál erre tank ászt ? :F

(#11135) emre válasza sith7 (#11134) üzenetére


emre
veterán

Mert már megvolt a hétvégén, asszem ez volt a második csatám ezzel a géppel amikor megadta. :D kép_1 kép_2

Azért kiváncsi vagyok ér-e egy kis aranyat ez a két 1900xp-s kör. :U Tame the Rhino - Verseny (nov.5-nov.12)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11136) sith7 válasza emre (#11135) üzenetére


sith7
nagyúr

Jaaaaaaaaaaaa ... hát így könnyű ... :D :DD

(#11137) sith7 válasza emre (#11135) üzenetére


sith7
nagyúr

jó lenne ... de félek a prém nélkülit nézik, az meg nem olyan sok .. vagy igen ? :F

(#11138) emre válasza sith7 (#11137) üzenetére


emre
veterán

nem tudom, majd meglássuk :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11139) sith7 válasza emre (#11138) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :))

(#11140) Patrick76496 válasza emre (#11126) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kösz, hogy szóltál. Így már működnie kéne a linknek.

(#11127) Bingisz: Nekem tetszett haverom troll ISU-ja, amikor mentem vele.
- - - - - - - - - - - - - -
Itt vannak újra a tegnapi képek egy maival és egy tegnap előttivel kiegészítve:
- Lorraine 40t: 5617 sebzés
- Lorraine 40t: 4947 sebzés
- Lorraine 40t: kerek 4k sebzés, vereség
- Lorraine 40t: "buzivadász medál" + 3025 dmg
- Lorraine 40t: 4580 dmg + Top Gun

Persze mára már érzékelte a játék, hogy tegnap folyamatosan 3-4k-kat sebeztem Lórival és tett érte, hogy ma az istenért se bírjak egy értelmes kört menni. 4 kör alatt nem bírtam leduplázni a T-34-85-öt.
Ilyenkor imád a random faktor.
Komolyan be kéne vezetni, hogy csak akkor lehessen cap-elni, amikor már max csak 5 tank él csapatonként. Ma egy buzi T-44 miatt (akinek mellesleg 58% volt a win rate-je) 1500 dmg-s kör lett lecsillagozva Lórival, mert nem volt hajlandó kiállni a cap körből. A másik része pedig az, hogy ha elesik egy oldal elesik, akkor lehet visszamenni, ami mondjuk egy heavy-vel nem éppen kellemes dolog.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11141) Cucuska2


Cucuska2
őstag

@borgpickard
Onnan függ a M jelvénynek a szalagja, hogy van-e mellette, az oldalán egyéb plecsni, ilyen Master Gunner, meg hasonlók.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#11142) #21346560 válasza Patrick76496 (#11140) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem értek egyet a foglalásos dologgal...
Egyedül maradtam T95-el 5 tank ellen.... elkezdtek foglalni, aztán gondolom "no cap", "kill all" és vesztettek...
Na meg ma is... 12-8... nem foglaltunk, meghaltunk :DDD

(#11143) Atlantis válasza emre (#11133) üzenetére


Atlantis
veterán

Elismerésem, szerintem ugyanakkora hulladék, mint az elődje. Ezek a papír TD-k eddig nagyon nem jönnek be, hiába a jó ágyú, ha instant halott, amint észreveszik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11144) emre válasza Atlantis (#11143) üzenetére


emre
veterán

Köszi!
Szerencsére megtehetem hogy a kisebbekkel nem játszok. A szu85 nerf óta T6 alatt nem szivesen tolom a játékot.Ezt is free xp-ből fejlesztettem ki. Mondjuk szerencsére nem kellett hozzá sokat áldoznom. Viszont ennek az a hátránya hogy új 75%-os legénységgel kellett kezdenem. A probléma akkor van ha T8-ban kell mennem vele ès nem túl értelmes a csapat. A win arányomon ez meg is látszik sajnos.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11145) Atlantis válasza emre (#11144) üzenetére


Atlantis
veterán

Én mentem kíváncsiságból a T5-ös géppel is ezen az ágon, de nem volt benne sok köszönet. Kb. 30%-on adtam el, miután úgy felmérgelt egy 10-es vereségsorozat után, hogy free-ből átugrottam. Tegnap egy 7-es vereségsorozatba futottam a Nashorn-nal is, nem is sikerült leszorzózni, ez is közel került hozzá, hogy lapátra kerüljön. Én se szeretek már T6 alatt menni, ezzel a TD-vel meg különösen szemét az MM, tényleg sokszor kerül T8-ba, ahol ha paradicsom-összetételűek a saját HT-k, ezzel nem vagyok képes sokat alkotni, mert rövid idő után nincs kit támogatni vele. Tegnap több csata volt, ahol egyedül voltam "zöld" a csapatban és persze megálltam hátul, ahol ezzel szerintem lenni illik...a többiek meg szépen felsorakoztak körülöttem, merthát a "zöld" biztos tudja, mit kell csinálni....egy idő persze megunták és elindultak egyesével, remek kis hétvégi kacsavadászatot biztosítva az ellennek.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11146) emre válasza Patrick76496 (#11140) üzenetére


emre
veterán

Az 1-esen tegnap én sem tudtam maradandót alkotni, ráadásul kicsit túl is volt terhelve. Belépéskor még várnom is kellett. Aztán pár gyors vereség után átléptem a kettesre és helyrehoztam a dolgot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11147) sith7 válasza Atlantis (#11143) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez sokkal jobb, mint az 5 - ös, ez azért tud pattintani, volt már vele, 1080 bekapott sebzésem is
Az 5 - ösbe én is beletoltam 12k free xp - t, mert nem bírtam a szenvedést vele

(#11148) Atlantis válasza sith7 (#11147) üzenetére


Atlantis
veterán

Pattanni?? Ez? Nálam ha meglövik, egyből piros a motor, hogy még elmenekülni se tudjak vele. Nagy szerencséd volt vele...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11149) isti101


isti101
tag

udv
csak egy szóra, kb minden 3 dik mecs után kidob a játék olvastam valahol hogy ki kell törölni valamit a WOT ból ,hogy ne vágjon ki , nem tom hol lelem azt a valamit amit ki kell törölni valami hibás fájl vagy mi.

(#11150) AMD Power


AMD Power
titán

Lassan fent vagy a 94mm "cső" az AT15-n. :K :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.