Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) Patrick76496 válasza #43783936 (#11610) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szegény asszony. :DDD Régebben volt, hogy én is mentem 100 kör felett egy nap, csak azóta már nincs annyi időm játszani, no meg inkább a minőségre megyek a mennyiség helyett.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
- Nem lenne annyira rossz ez az 50 120, ha normális körülmények között lehetne játszani. Tank ászt adott a körre.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11652) L4mie


L4mie
veterán

On topichoz szólnék hozzá:

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11653) bullseye válasza L4mie (#11652) üzenetére


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11654) psycroptic


psycroptic
őstag

:DDD

PSNID: Tomy83PS

(#11655) #21346560 válasza L4mie (#11652) üzenetére


#21346560
törölt tag

Van on topik is?! ;]

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.12.16. 14:00:28
Jármű FV304
Szerzett tapasztalat 868 Szerzett kredit: 25 900
Csatában elért Achievement: Kolobanov medál :DD

(#11656) echterion válasza #21346560 (#11655) üzenetére


echterion
nagyúr

Már nincs. :))
Van a diego topik és a diego-mentes topik. ;)

[ Szerkesztve ]

**********

(#11657) virkir válasza echterion (#11656) üzenetére


virkir
veterán

Lehet ma nem kéne próbálkoznom?

Második köröm. Az előtte lévő M103-al is hasonló duplázó lett

Azóta


"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11658) diegho válasza echterion (#11656) üzenetére


diegho
nagyúr

Van a hozzád hasonló "kössünk bele a jobb játékosba, mert az a menő, ha már mi ilyen bénák vagyunk mutassuk meg neki, hogy a fórumon majd mi nyerünk" emberek által szétoffolt topik, meg van a másik...

Abban lehet igazad van, hogy nem zavarlak, de akkor miért foglalkozol ennyit velem? Szerelmes vagy belém? Más ésszerű magyarázat nincs rá, ugyanis az ember csak azzal foglalkozik, aki valamilyen érzelmet kivált belőle...

(#11659) Angel1981 válasza virkir (#11644) üzenetére


Angel1981
veterán

Megjegyeztem! :D
Köszönöm! :R

A HUNS-is beletartozik? ;]

#11658 diegho: most ki foglalkozik kivel? :U
Egyébként soha sem azt kifogásoltuk, hogy jobb vagy, hanem azt, hogy paraszt!
De ennyi, tőlem egy szót sem fogsz hallani többet a magad vonatkozásában - örülhetsz! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11660) echterion válasza diegho (#11658) üzenetére


echterion
nagyúr

Olvass vissza, légy oly kedves és számold össze, hányszor "kötöttem beléd". Nem ez a jellemző, sőt, de gondoltam, ha te ilyen paraszt vagy, akkor rakok eléd egy tükröt, hogy lásd. De látom, hogy ez nem jött össze, így a továbbiakban nem foglalkozom veled. Egészen addig, míg meg nem unom a gyökér beszólásokat, amiket be szoktál böfögni másoknak, utána ismét beszólok én is, csak hogy érezd a törődést. :)

Mellesleg most te találtál meg engem, ha nem tévedek. És még csak off-ba sem raktad.

**********

(#11661) diegho válasza Angel1981 (#11659) üzenetére


diegho
nagyúr

De ha paraszt vagyok és ezt eddig is tudtad, akkor miért alázkodsz meg, írsz privátot, amiben segítséget kérsz? Ezt nem bírom megérteni.

(#11662) Rambovits válasza diegho (#11658) üzenetére


Rambovits
senior tag

Erre miért volt szükség, hogy ide is begyere és beleböfögj a topicba? Ettől nől az e-péniszed?

Köszönjük a tartalmas és értelmes hozzászólásodat... :W
Nincs szükségünk a feszültségkeltésre.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#11663) #21346560 válasza Rambovits (#11662) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem ti jöttetek át a nyomi kis haverjaiddal ide OFF-ba böfögni.
diegho kissé talán sűrűbb vendég itt, mint te és az ovis pajtásaid.
Pont a tifélétek miatt költöztem én is át ide az ON-ból, de úgy látom már ezt a topikot is beszennyezitek jelenlétetekkel.
Húzzatok vissza az ON-ba, és maradjatok ott, eddig itt nagyon is jó légkör volt....

(#11664) L4mie válasza Angel1981 (#11659) üzenetére


L4mie
veterán

én csak azt nem rétem min lepődtök meg ;]
Nem ismerek úgy senkit, hogy komolyan megítéljem a személyiségeteket, ált. passzív olvasója vagyok a topicnak.
Játékot se veszem túl komolyan, hiába tolom több mint 2 éve,
Annyi elég, hogy látom napról napra javul a statom heti 50 lejátszott meccs casual ftw. /ennyit rólam/
diegho: kiba pro, de egy bunkó mert a WoT beli tudása alapján megteheti és meg is teszi, Dr. House-ra gondoljatok :] /no offense, de így gondolom/

többiek meg min lepődtök meg főleg a régóta ide járó arcok, ha egy újabb arc beesik és megakad rajta az érthető, de többiek? :D én is megakadok néha a stíluson,
de tovább lehet rajta lépni és kell is, emellett a saját stílusában igenis segítőkész és ezt ha ki tudjátok szűrni akkor jól jártok ti is.

így is túl sok volt a lőn meg a vala, nem vitát generálok, csak vélemény nyilvánítok.
Peace.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11665) Rambovits válasza #21346560 (#11663) üzenetére


Rambovits
senior tag

Csak gratulálni tudok neked is... :)

On topicban kezdtem, és már jó ideje nem látogatom pont azért, mert ott mindig is ment a shitstorm.

Ezt a topicot meg folyamatosan követem, de te ezt biztosan jobban tudod, hiszen a fejembe látsz. Az, hogy nem posztolom ki minden körömet a fórumba még nem azt jelenti, hogy nincs fogalmam az itteni témákról

Ezt a fajta stílust amit te is most előadtál meg értékelni sem lehet. A fórum nem azért van, hogy egymás torkának essetek. Ha valami bajotok van húzzatok át privátba és oltsátok ott egymást.

(#11664) Furkoo +1

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#11666) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Csak hogy legyem már valami mókás is a topicban

Hogy kell landolni egy RHM tetején? Hát így :P

Ugrás pillanata

Landolás

Végeredmény

A képeken szereplő kb 540 sebzés helytelen
3800 lett a vége, de amúgy egy teljesen átlagos mérkőzés volt semmi extrával.

replay

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#11667) virkir válasza Angel1981 (#11659) üzenetére


virkir
veterán

A kivétel erősíti a szabályt.
Már igazán megváltoztathatnák a rövidítést. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11668) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Miért nem számolja bele a T34-85-ös eredményt a küldetésbe?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11669) ztibor válasza belaazallat (#11668) üzenetére


ztibor
senior tag

csak tipp, nem végeztél a csapatodban az első 10-ben?

(#11670) dfsz34 válasza belaazallat (#11668) üzenetére


dfsz34
őstag

Benne voltál a 10 legtöbb xp-t szerzők között? A botok miatt csak akkor számít bele, ha benne vagy az első tízben.

(#11671) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ne csináljunk már az OFF topicból (is) Diegho baszogatós topic-ot. Ha neki ilyen a stílusa, akkor így fogadjuk el, nem véletlenül vagyunk emberek... Szerintem még mindig inkább ez a lenéző stílus, minthogy beképzelt legyen valaki.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- T9-es csatában egyedül sebeztem 1500 felett
- LOL már mit találtam a WoT mappájában: wg_cleaner_client_patch.dll.killme Valaki nagyon depis lehet a WG-nél, vagy nem tudom. :D KILLME fájl :C
- Ahogy az oroszok spotolnak
- Ki tudna játszani ilyen laggban?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11672) Flayer válasza Patrick76496 (#11671) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Most ez a hozzászólásod,hogy lett ilyen rövid!?:)
Ha olvasom a topikot ált. melóban telóról ha te következel mindig 1 félóráig tekerem a képernyőt mire végigolvasom!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11673) belaazallat válasza dfsz34 (#11670) üzenetére


belaazallat
addikt

Kösz! Ez lehet a megoldás, mert amint kilőttek, mentem a következő tankra, azt nem néztem hanyadik helyen voltam.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11674) Tomi0703 válasza Flayer (#11672) üzenetére


Tomi0703
őstag

:DDD

(#11675) emre


emre
veterán

Azért ketten megoldottuk a dolgot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11676) sith7 válasza emre (#11675) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon komoly ... :Y

(#11677) emre válasza sith7 (#11676) üzenetére


emre
veterán

Az ászhoz természetesen kevés volt. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11678) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem,hogy valamikor IS-hez hozzányúltak!?
Bármikor előveszem tuti bukó!Semmit nem talál el mindenről pattan engem meg még a scout tank is sebez!:(
Pedig annó jóval nagyobb noob voltam és a kimutatás szerint ezzel értem el a max xp 1983-at.
Nem is értem,hogy sikerült ez!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11679) mtade válasza Flayer (#11678) üzenetére


mtade
aktív tag

Nekem mióta megvan, azóta nem tetszik, türelmes voltam, míg ki nem fulloztam, de mióta az IS3-at grindelem, csak napi duplákra veszem elő. Mozgékonynak mozgékony tényleg, de 20m-ről is a holdra lő, cserébe nem lehet rámászni vele senkire, mert a loltraki is keresztüllövi... :) Átlagsebzésem a béka sejhaja alatt, várom már, hogy el kelljen adni... :D

Egyébként a holdralövést a napokban a Hellcat-en is megfigyeltem, fullraszűkült célkörrel is... I love you, negatívrandomfaktor... :DDD

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#11680) sith7 válasza emre (#11677) üzenetére


sith7
nagyúr

ne máááár ... :Y
Hát mennyit sebeznek ezzel a csodamasinával ? :))

(#11681) scyllarus válasza Flayer (#11678) üzenetére


scyllarus
veterán

Az IS mindig is szar volt, amióta én ismerem. Az idén nyúltam hozzá, de azóta is utálom. Tegnapelőtt meglepően jól muzsikált, de többnyire használhatatlan, még a duplázásokra sem nagyon veszem elő...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11682) Dr_Syrex válasza scyllarus (#11681) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Annó nálam átlagosan muzsikált, de biztosan nem venném vissza. Mostmár csak ellenfélként találkozom vele.
Legutóbb egy csatában szakasztársakkal T5 tankokkal kifiléztünk egyet és T25/2-es cimboráját, de sikerült kilőnie a kis Type T-34-emet; mögékerültem és elkezdtem lőni, hogy magamravonjam a figyelmét; 3x sebeztem is, de rámfordított a tonyát és kapásból kilőtt. Mondjuk 100 m-en belül voltam, de kicsit azért meglepett hogy "0 célzással" telibevert :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#11683) Flayer válasza scyllarus (#11681) üzenetére


Flayer
senior tag

Köszönöm neked és mtade!

Akkor nem csak én lettem béna vele!:)
Nekem is rég ott van a gariba csak event estén leporolom!
Pár 1000xp és megvan az is 7 ha ez jön az is 3 után!
Majd eladom az is-t a legénység meg megy az new tankba!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11684) echterion válasza Flayer (#11683) üzenetére


echterion
nagyúr

IS3 lesz a következő. Viszont nekem nagyon bejött, miután meglett a nagy ágyúja. Az egyik legélvezetesebb t7-es tankom lett, pedig mikor félbehagytam úgy másfél éve, akkor nagyon rühelltem.

**********

(#11685) Flayer válasza echterion (#11684) üzenetére


Flayer
senior tag

Elnézést félre érthetően íram!
Az is 3 már megvan ami utána jön azaz is 7?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11686) szalai56 válasza Flayer (#11685) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem. IS8 jön utána.
Kaptam 1 nap prémet, azóta büntet a program. 11/3 v/gy arányom. :W

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#11687) echterion válasza Flayer (#11685) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor most nem értem: az IS-t porolod le vagy az IS3-at?

**********

(#11688) Flayer válasza echterion (#11687) üzenetére


Flayer
senior tag

Na akkor mégegyszer nekifutok!:)
Az is már régóta megvan ezt szoktam néha leporolni.Az is3 is megvan és mint akkor kiderült az is8-hoz sem kell már sok xp.
Ha megvan az is8 ,eladom az is-t és annak a legénysége megy az is8-ba!
Na remélem így már nem értjük egymást félre!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11689) echterion válasza Flayer (#11688) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, így már nekem is tiszta a kép. :))
Mellesleg nálam ugyanaz a feeling van az is3-nál, mint a jgdtiger-nél. Az előző tankon kiválóan működő ágyú ezen egyszerűen hulladék. És nem az átütés a fő gond, mert azt golddal megoldja az ember, hanem a pontosság. Amit eltaláltamis-sel, azt is3-mal nem. Vagy ha eltalálom, akkor nulla sebzéses átütés.

**********

(#11690) Flayer válasza echterion (#11689) üzenetére


Flayer
senior tag

Na Jagtigerrel én is így vagyok!Remélem a top gun pontosabb lesz mint az előző!
Nekem ugyanis nincs Fredim hanem jp2 van de ezzel egyenlőre hatékonyabb vagyok mint a Jagtigerrel!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11691) ztibor válasza echterion (#11689) üzenetére


ztibor
senior tag

Tedd fel a top ágyút az IS3-ra. mióta fullos nagyon élvezem vele a játékot, de addig volt szenvedés rendesen.

(#11692) echterion válasza ztibor (#11691) üzenetére


echterion
nagyúr

Az a cél, csak még 20k xp hiányzik és prém nélkül lassan csorog az xp. Időnként nagyon belefáradok, mert még a JT-nél is rosszabb a helyzet, mert alapból sem egy sniper gun az, ami rajta van. Így még lassabban megy.

**********

(#11693) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Milyen progi kell ahhoz hogy a wot replay-t letudjam játszani?Mi hiányzik a gépemről?
A saját feltöltött replay-em se birom visszanézni-lejátszani.nemrég volt win 7 újratelepités valami nincs a gépen fennt?
Érdekes hogy a replay mappában nincs a fájlok mellett a wot-ikon vagyis valami nem jó...

WoT:jimmbo

(#11694) psycroptic válasza jimmy74 (#11693) üzenetére


psycroptic
őstag

A WOT maga. Semmi egyéb. Csak arra figyelj, hogy a játék ne fusson, mikor a replayt néznéd.

PSNID: Tomy83PS

(#11695) #43783936 válasza Flayer (#11690) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem van Ferdi és JP2 is, mert így mire meglett a Ferdire a felfüggesztés, addigra a JP2-n kifejlesztettem a nagypuskát.
Érdekes módon, valahogy pontatlanabbnak tűnik ugyanaz az ágyú a Ferdin mint a JP2-őn. :F

A JP2-vel valahogy jobb leosztást szoktam kapni.
10-es tankkal még nem találkoztam csatában, ha vele mentem.

Ferdivel ritkán ritkán fordul elő, hogy nincs legalább 5db. 10-es szintű a harcmezőn.
Talán 2-3 olyan csatám volt, akkor viszont szinte csak 9-esek voltak a csapatban, bár akkor nagyokat is tudtam zúzni.

(#11696) ztibor válasza jimmy74 (#11693) üzenetére


ztibor
senior tag

Csak simán hozzá kell társítani a worldoftanks.exe-t a fájlokhoz.

(#11697) echterion válasza #43783936 (#11695) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem semmi gondom a Ferdin a pontossággal és a 10-esekkel sem szokott. Ha olyat lövök, váltok goldra és elég az átütés. JP2-m sajnos nincs, de arról sokkal több jót hallok, mint a Ferdiről így lehet, hogy ki lesz az is fejlesztve egyszer.

**********

(#11698) mtade


mtade
aktív tag

Elfelejtettem játszani tegnap óta... :)

Hehe

Nembaj, mozgat az új germán td ág, mentem pedotankozni tier3-ba... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#11699) ako001


ako001
aktív tag

B...fszkodásom egy elc-vel,mondjuk volt már bennem pár sör,de a BL-10 is bekaphatja :)
[link]

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#11700) Patrick76496 válasza Flayer (#11672) üzenetére


Patrick76496
őstag

Annál a hsz-nél nem vártam 2-3 napig az írással, no meg nem volt annyi minden, amire válaszolni szeretnék. Ha jó emlékszem neked volt Xperia Mini-d. Nekem is volt anno, na arról a kis izéről tényleg művészet a fórumozás. :)) Már az első hsz-em ebben a topic-ban (on) sem volt rövid. :B

(#11678) Flayer: Nekem IS-em régen volt, viszont IS-2-m csak néhány hónapja, de azt nagyon utáltam. Akármennyire is orosz, ez akkor is egy hulladék, a lövege agyon van nerfelve. Nem véletlenül vettem vissza KV-1S helyett a T-34-85-öt. Amúgy ha valami orosz, akkor annak nem azért kell jónak lenni, mert OP-k (egyáltalán nem azok), hanem azért mert Stronk Russian. Szerintem a legjobb gépek a játékban a Franciák.

(#11699) ako001: Enyhén beleszól az RNG. ;) Szerintem ezt küldd be az RNG No Comments-be, elvileg ha bekerül a replay a videóba, akkor goldot lehet nyerni érte. Bár én múltkor megtettem, de csak orosz szerveres visszajátszások voltak a videóban.
- - - - - - - - - - - - -
- Researched: AMX 50 120 researched. Undistributed experience spent: 185 000 
Free Experience spent: 0
Végre, nagyon vártam már. Ez a gép baromira jól néz ki.
- Az én vezetésemmel (úgy, hogy telefonálás is volt meccs közben) elvertük őket. Mondhatni VTEPSis krumplit csináltunk belőlük. ;] Érdekes, mert elvileg nem volt FC-jük. Nem tudom mibe telik elvállalni, ha én megteszem a hülye Field Commander-es tudásommal, akkor ott sem lehet olyan nehéz.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.