Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) Tomi0703 válasza Flayer (#11500) üzenetére


Tomi0703
őstag

Lósz@rt nem számít a győzelmi esély... Hiába jobbak a statok, sebezni is kell.
Amúgy meg a vörös a legkiszámíthatatlanabbak. :DDD

(#11502) #21346560 válasza Tomi0703 (#11501) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezzel tökéletesen egyet kell hogy értsek.
Egyébként én azóta nem használom az "esély mutatót", mióta 95%-os csatát buktunk el. És annál nagyobb esélyt nem ad...

(#11503) Taragas


Taragas
aktív tag

Én szimplán erre azt szoktam mondani, hogy "Egy fecske nem csinál nyarat".
Ha megnézed az összetételt, rajtad kívül két topp játékos volt még rajtad kívül nem piros, és azok is csak épp hogy elérték a narancs szintet(ergo írható a statjuk a szerencse okára) . Ezen felül csak a low tierben volt még egy két jó játékosnak nevezhető egyén, de most ha valaki kirohan egy kv1s vagy arl elé, annak vége, és nem volt olyan jó statjuk, hogy kinéznéd belőlük, hogy nem csinálnak ekkora marhaságot. Ergo ez a 95% úgy ahogy van hülyeség.
Amúgy nekem az xwm csak arra kell, hogy lássam ki milyen jó játékos. Amíg ilyen szar az mm baszhatjuk(hetes szinten ellennek 4 top hevie, nekünk meg 2db vk3002d, meg 1 hetes td, tizes meccsen az ellennek 6 10es tdje, nekünk meg kettő, meg hasonló esetek.). Amúgy csak én vettem észre, hogy mostanában ilyen szar az mm? Itt most nem arról beszélek, hogy ki milyen játékos, hanem az eloszlás is borzasztó. Fognám a két csapatot, összekeverném, és simán szét tudnám szedni két kiegyenlített csapatra. Erre ilyen hülyén osztja el. Az mmel van manapság gáz. Ezért ilyen sok a 15-1(0), mostanság.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11504) #21346560 válasza Taragas (#11503) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem direkt ilyenre csinálták.
Tök unalmas lenne, ha egyenlően lenne elosztva a dolog, hisz a sok csíra nem tudna nyerni...

(#11505) Flayer válasza Taragas (#11503) üzenetére


Flayer
senior tag

Hát én sebeztem amit tudtam!
De mit tudjuk a kv 1s-nek igen hosszú a töltés ideje a ketchup katonáknak volt annyi esze egyszerre támadtak mint mondtam minden irányból kv nem egy betonbunker!:)
Csata előtti jóslásra én sem nagyon adok csak azért fotóztam ki gyorsan nem emlékszem nekem lett volna ilyen arányú még!
De most már látom nem kellett volna!

U.I.:Ha valaki elkezdi nézni a statisztikámat csak szólok tudom nem vagyok profi lenne hová fejlődni de én a szabadidőmben nem nézek videókat!:D

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11506) pws válasza Taragas (#11503) üzenetére


pws
aktív tag

MM elég furcsa. Szerintem az új patch-ben megpróbálták berakni a tapasztalat, WIN% súlyozást is. Ha van elég játékos akkor próbál variálni, sajna a szokásos WG minőségben. Ilyenkor látok 'jobb' alacsonyabb Tier játékost párosítva 'rosszabb' T+1 játékossal. A gond az, hogy a játékos rangsorolás nem publikus, ill nincs is ilyen hivatalosan. Vagy másik elméleti pl. 3 db 1200 eff M103 vs 3 db 1400eff T54? Ebből mi sül ki? Hiába 'jobb' a T54 csapat vért kell izzadniuk, hogy ledolgozzák az M103 jobb sebzését, páncélját. A maradék 12 játékost még figyelembe sem vettük.
Szval szerintem erőlködik a WG, hála a sok kritikának, de nagyon bénán nyomják.

(#11507) #21346560


#21346560
törölt tag

Újabb érdekességet fedeztem fel ebben az egyre kevésbé vonzó játékban....

M4 Sherman 105 kaliber, közepes-kaliberű tank töltés gyorsító
Caernarvon 85 kaliber, nagy-kaliberű tank töltés gyorsító

:U :F

[ Szerkesztve ]

(#11508) pws válasza #21346560 (#11507) üzenetére


pws
aktív tag

A WOT nem igazi szimulátor, szimpla lövöldözős játék. A tankok hasonlítanak a valódira. Többet nem érdemes elvárni a játéktól, különben majd nézel bután a sok furcsaságtól.

(#11509) #21346560 válasza pws (#11508) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tudom. De láttam a "Gyároriások - Wargaming" c. filmet.
Abban bizony azt mondták, hogy a lehető legnagyobb mértékben törexenek a történelmi hűségre, pontosságra... ;]

(#11510) #43783936 válasza #21346560 (#11509) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tele is fújtam a zsepim a meghatottságtól, amikor ezt hallottam! :DDD

(#11511) Taragas válasza #21346560 (#11509) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nem azért de én végig röhögtem az egész műsort...... :C :DDD
Majd ha lesz a végének( :P ) minőség biztosítási osztálya, akkor visszatérhetünk a minőség kérdésére... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11512) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Elérte a 100%-ot a Pz1c-m parancsnoka. Mit adjak neki?

(#11513) #21346560 válasza Tomi0703 (#11512) üzenetére


#21346560
törölt tag

Másik tankot wazze....

(#11514) belaazallat


belaazallat
addikt

Itt kellett volna ma abbahagyni és most nem lennék letiltva.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11515) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

napi 183-as :) ..azé a Löwe odatette magát,az E100 meg ******

(#11516) #21346560


#21346560
törölt tag

Ma esti találós kérdés:

Vajon ebben a csatában miért kaptunk ki?!

És kérlek benneteket, erősítsetek meg abban a hitemben, hogy a 45% ellenére ma nem velem van a baj :(((

(#11517) Stigma.HC válasza #21346560 (#11516) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

két nappal ezelőtt hasonló cipőben jártam :DDD 3 kör tigrissel egymás után 3000 feletti sebzéssel és mégis bukó lett. Igazából csak én vagyok a hibás, mert miért nem sebeztem többet 2 lövéssel :D Logikus

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#11518) pws válasza #21346560 (#11516) üzenetére


pws
aktív tag

Hétvége tele weekend warriorral. Lehetne rosszabb is mint 45%

(#11519) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

..a kis meggymag köpködő felderítővel :) ..a hevik meg menjenek a picskumátáriba

(#11520) Flayer


Flayer
senior tag

Reggelt all!

A planetwot stat oldal fog még menni valamikor!?

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11521) #21346560 válasza Gaz 78 (#11519) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C

(#11522) Gaz 78 válasza #21346560 (#11521) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

kössz :K

(#11523) echterion


echterion
nagyúr

Mindenki bepakolássza ide a nagy zsír eredményeit, akkor én is mutatok egyet: a mai elsőt. ;]
Mindezt egy Jagdtigerrel, azzal a csúzlival, ami a Ferdin kiválóan teljesít.

Negatív wn-em még úgyse volt, lehet, most kénr uninstallt nyomnom, nem? ;)

[ Szerkesztve ]

**********

(#11524) Flayer válasza echterion (#11523) üzenetére


Flayer
senior tag

Ez szép!
Ennél néha egy afk is jobban teljesít a álló spottal!
Talán ez egy égi jel,hogy mára el sem kezd inkább!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11525) sith7 válasza echterion (#11523) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha emlékszel, én mondtam, hogy a JT Ferdi ágyúval szörnyű ... na de majd a fullossal :K

(#11526) emre


emre
veterán

Ha a repair elhasználása után nem kapok ammo rack találatot még akár a KV4-et is tudtam volna resetelni, de így csak le lettem noob-ozva.

Vereség
Cliff 2013.12.08. 16:32:56
Szerzett tapasztalat: 1 996 Szerzett kredit 73 791
Csatában elért Achievement Top Gun, Mesterlövész

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11527) Gaz 78 válasza emre (#11526) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

ez szép,grat - teljesen más dimenzióban csatáztál a többiekhez képest :C
..és igen,ez annyira jellemző eset,ha nem tudják a lelőtt játékostársak a saját elképzeléseiket rád erőltetni,akkor semmilyen teljesítmény nem elég :/

[ Szerkesztve ]

(#11528) sith7 válasza emre (#11526) üzenetére


sith7
nagyúr

6000 dmg :Y :C
nekem sose ment ezzel a tankkal :(

fullos, van rajta 80k xp az 50 120 fele, de ami mondtak róla, inkább abbahagytam ezt a vonalat

(#11529) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Hogy én is megosszak valamit:


:W :W :W
Utálom a 7 végi idiotákat!!!Szarjanak sünt!!!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11530) echterion válasza sith7 (#11525) üzenetére


echterion
nagyúr

Hogyne emlékeznék, még 17ezer xp-n át fogom emlegetni minden egyes francia ágyúkat megszégyenítő mellélövés alkalmával. :))
Ja, és olyankor is, amikor épp gold van bent és az amx 50 100 oldalára írja, hogy "didn't penetrate".

**********

(#11531) Patrick76496 válasza Flayer (#11500) üzenetére


Patrick76496
őstag

Csak úgy kíváncsiságból: Miért van 18 db HE a KV-1S-edben? :)

(#11507) Runo: Ez már nagyon régóta így van (lehet már a kezdetektől fogva). Minden med tankra (már amire egyáltalán lehet rakni) közepes kaliberű, minden T7+-os és néhány T6-os heavy-re (Sport KV, Troll KV, ARL) nagy kaliberű rammer megy. TD-knél T6-T8-ig tart az átmenet, a SU-100Y-ra nagy, az AT15-re pedig közepes kaliberű töltésgyorsító kell.

(#11526) emre: Gratula a sebzéshez! Megvan már vele a tank ász? Nekem már csak 38k xp az 50 120, szóval szerintem soha nem is lesz meg az ace. Most már szinte csak Team Battle-ben érdemes húzni a 8-asokat, mivel sokkal több xp-t ad, és mostani random csatákban állandóan T10-be kerülnek ezek a gépek... Végül is úgy sem egy medálért játszik az ember.
- - - - - - - - - - - -
- World of Tanks | Trolling Funtage (ep. 17) Itt van egy kis felvidító, én mindig jót röhögök ezeken a videókon. :DDD Bírom a bejátszásokat. "I don't think so." :C
- No comment
- Ilyen medálja van már valakinek?
- Full gold ammoval, 90 milis csővel (csak poénból) BatChat-tel T12-ben

Kipróbáltam a teszten a Foch 155-öt, hát nem valami könnyű vele játszani. Nem mondom, hogy rossz, jó kis gép, ha ráérez az ember, és úgy jön ki vele a lépés. Aki OP-nak tartja annak most itt a lehetőség, hogy menjen vele pár kört a teszten. Garantáltam meg fog változni a véleménye.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11532) Bingisz válasza Patrick76496 (#11531) üzenetére


Bingisz
addikt

:P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11533) emre válasza emre (#11526) üzenetére


emre
veterán

Kösz fiúk! :R itt a replay
Szerintem a végét elbasztam kicsit, de igazából most sem tudom hogy hogyan lett volna jobb. Most már mindegy ez van.
Szerintem mára abba is hagyom, megvan az 50k sebzés, meg a 125 kilőtt tank is. Szóval +2nap prem hozzáadva. Sajnos volt 1-2 olyan csatám amin nagyon felbacctam az agyam, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Így sikerült a mai napom.

Ez volt az egyik csata ami kissé megviselt. Replay nincs.

(#11531) patrikgtaivs
Megvan, olyan 5k sebzés körül adta meg.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11534) sith7 válasza echterion (#11530) üzenetére


sith7
nagyúr

ismerős érzés :))

emre
megnézem :K

(#11535) emre


emre
veterán

Ezt meg tegnap követtem el Hingway mapon batmobillal. 4,3k spot. 4k dmg, 4 kill, de ennek is elqrtam a végét. :B
Azoknak lehet érdekes akik szidják a déli oldalt, amit szerintem is elég macerás lehozni de ha olyan a csapat akkor nem lehetetlen. replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11536) sith7 válasza emre (#11533) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnéztem, szép volt, de most egy kicsit várok a másik rep - ed megnézése előtt, mert egyelőre szédülök :B :P ... ez a fél másodpercenkénti ki - be zoom megvakít :))

(#11537) emre válasza Patrick76496 (#11531) üzenetére


emre
veterán

Megtaláltam, ekkor kaptam ászt vele

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11538) emre


emre
veterán

Iron Warriors of the Northen Fleet

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11539) Tomi0703 válasza emre (#11533) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az érzés amikor a 0 sebzéssel végző okoskák nooboznak, szidnak, megfizethetetlen...
Amúgy ellőtték a gunodat, meg ugye az ammo racket, de te a gun-t javítottad, kicsit csodálkoztam is.

Egyébként szép kör volt. :C

(#11540) emre válasza Tomi0703 (#11539) üzenetére


emre
veterán

Hát így visszagondolva valóban nem volt jó ötlet a löveg javítása.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11541) scyllarus


scyllarus
veterán

Tegnap új dimenzióját fedeztem fel a lemmingvonat+idiotizmusnak. Lakeville, T7 csata. 14!!! tank benyomult a völgybe, az ellenfél kenyérpirítója egyedül leabálta a csapat nagy részét. A tó melletti ösvényen egy KV-1 lekocogott, és sérülés nélkül befoglalt. Addigra persze a "csapat" nagy része halott volt. Én mentem egyedül a városba M5 Stuarttal... és én voltam a béna, mert nem vertem le a szembejövő Cometet és T25/2-őt. Amikor az elején láttam, hogy nem jön a városba senki, pingeltem, erre valamelyik vicces fiú szintén odaklikkelt (de nem jött) a többiek oda se bagóztak.
Ilyet még nem láttam 7000+ csata alatt, hogy ennyire szabadon hagynak 2 utat is. Még a bázison sem maradt senki "az artyt védeni", mindenki bement a szűk helyre, nehogy szegény ellenfél mellé tudjon lőni.
És ez T7-ben. Már T3-ban is gáz lett volna.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11542) mtade válasza scyllarus (#11541) üzenetére


mtade
aktív tag

Tegnap volt egy ugyanilyen csatám, csak a másik oldalt láttam.
VK3601H-val szakaszoztunk Tier7es csatában, Himmelsdorfon mindenki nekiesett a hegynek és a hegy alatti darálónak, addig a 2 VK3601H és a Hellcat háborítatlanul átvonult a sineknél és a foglalás közben egyenként visszaérőket ledaráltuk.... Nem volt szép győzelem, de nyertünk, és így is top sebzésű lett a szakasz....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#11543) pws válasza mtade (#11542) üzenetére


pws
aktív tag

A ruszkik kifejlesztettek egy 'intelligens' bot scriptet. Tank elindul, manőverezik, lövöldözget. Persze agya nincs. De szerencsés esetben a győztes csapba kerül. :C
Mással nem tudom magyarázni a töménytelen agyatlan játékost. Nem, nem a bénákat vagy a gyerekeket. A minden kombinációs képesség nélküli agy-halottakat.

[ Szerkesztve ]

(#11544) #21346560


#21346560
törölt tag

Egy igazi FUN játékos. Nem csodálom, hogy abban a klánban van...
Csak reménykedik az ember, hogy nem egy csapatba kerül vele...

(#11545) #21346560


#21346560
törölt tag

Minden csatában van legalább 1, akinek ez a játék nem való, de a roppant alacsony iq-jával ezt nem látja be...
T29-el volt, egyedül ő volt 7-el, a többi mind 6-5, és képes volt 300 sebzéssel, full HP-val végig kempelni a csatát a bázison.... még jó, hogy a KV-2-m jól muzsikált...

(#11546) Dr_Syrex válasza #21346560 (#11545) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez az erősen "facepalm" kategória. Nem túl idegnyugtató :D

Tegnap viszont hihetetlen jó volt a játék. 70%-os WR-el zártam és a wn6 és eff is bőven rendben volt. És végig randomban toltam. Persz így is összehoztam 1-2 olyen vereséget, ahol a csapat szégyene voltam :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#11547) scyllarus válasza #21346560 (#11545) üzenetére


scyllarus
veterán

Tényleg, a KV-2 milyen? Már régóta ki van fejlesztve, de sosem vettem meg. Most bőven van helyem és pénzem, a KV-3 legénysége is a barakkban aszalódik, gondolkoztam, hogy megveszem, gonoszkodni + alkalomadtán kifejlesztem belőle az unikornist.
(Ha már utálom őket nagyon, és tele van velük épp a cipellőm, akkor előrántanám és kitombolnám magam azzal, ahelyett, hogy otthon csapkodok.)
Szóval a kérdésem lényege: mennyire kell gold a trollKV-ba, és mennyire játszható úgy általában? Keveset látok, azok is általában korán halnak, kevés sebzéssel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11548) #21346560 válasza scyllarus (#11547) üzenetére


#21346560
törölt tag

Imádom a KV-2-t. Troll ágyú, csak HE. Néha 10-es csatába is bevitetem magam. És nem halok meg általában, kivéve ha mindenki.

Ez egy 10-es csatában történt:

(#11549) scyllarus válasza #21346560 (#11548) üzenetére


scyllarus
veterán

Meggyőző...
Pláne a találati arány ezzel a csővel :R
Ilyen jó sosem leszek, de egy próbát megér, köszi a biztatást.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11550) #21346560 válasza scyllarus (#11549) üzenetére


#21346560
törölt tag

Dehogyisnem! Minden csak gyakorlás és akaraterő kérdése ;)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.