Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26801) fatal` válasza malibu (#26800) üzenetére


fatal`
titán

A Samsung monitor driver állítja el. Régen volt rá fix valamelyik oldalon, de most nem találom. :(

Ajánlom az IrfanViewt képnézésre. :)

(#26802) bobsys válasza (#26799) üzenetére


bobsys
addikt

ezt munkacsoportos kornyezetben csak ugy tudod megoldani, ha felveszed az osszes usert amivel csatlakozni akarsz a gephez ugyanazzal a jelszoval mint az eredeti gepen

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26803) Sub-ZeRo válasza Game Hunter (#26787) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja, hát akkor az ide lehúz és úgy telepítsd a win7-et. Akkor tuti arra rakja ahová akarod.
Amúgy úgy nem, akkor sem. Szerintem akkor ide vinyóra rakja.

(#26797) Pheadar
Melyik frissítésnél csinálja ezt a hibát?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26804) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Üdv all,

Lenne egy elég nagy problémám a windows 7-el. :S

Most épp le akartam formázni a gépet, mert már eléggé lelassult a rendszer, közel 1 éves, elég jól birta a kiképzést, és beraktam a windows 7es dvd-t ( van egy ilyen 9in1 es win7-em biztos ismeritek ti is) és kiirta hogy : " CD/DVD meghajtó eszközillesztő szoftvere hiányzik"
Hiába kerestetem vele a gépen vagy a lemezen semmit sem talál.(Holott másik gépeken az a 9in1 win7 tökéletesen, gond nélkül felment) Nem csak ezzel a fajta win7 el volt ez a gondom, letöltöttem még ezer féle másikat, amin csak 1 féle van abbol is többet ( csak 32-es csak 64-es) de mindegyiknél ugyanezt irta ki hogy nem talál illesztőprogramot, és innen nem is enged tovább. :( :O

Remélem valaki tud erre valami okosat irni. :F

Válaszotokat, segitségeteket előre is köszönöm. :R

Üdv.: adidas4death

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#26805) negyedes válasza adidas4death (#26804) üzenetére


negyedes
addikt

Kerj supportot onnan ahonnan letoltoted. ;) Lopot cuccokkal nem foglalkozunk. Esetleg hw gond is lehet. hint: probald pendriverol feltenni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26806) adidas4death válasza negyedes (#26805) üzenetére


adidas4death
aktív tag

csak hogy neérje szó a ház elejét, Teszteltem eredeti win7 ULTIMATE-el is, és detto ugyanez a probélma vele. :F :F

Annál a résznél irja ezt aki mikor azt dobná be hogy melyik verziót akarod feltenni (starter ultimate stb..)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#26807) negyedes válasza adidas4death (#26806) üzenetére


negyedes
addikt

akkor probald pendriverl feltenni. hasznald a googlet vagy az itteni keresot mert mar nagyon sokszor irtuk, hogy hogy kell.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26808) adidas4death válasza negyedes (#26807) üzenetére


adidas4death
aktív tag

értem, és köszönöm is a "segitő" hozzászolást. Bár nem tudom hogy hogyan kezdhetném el a keresést, pont ezért irtam be ide, mert nem értek annyira a rendszerekhez és gondoltam hátha tud valaki segiteni. :K
Ha esetleg valaki leirná nekem hogy hogy lehetne ezt megoldani azt nagyon megköszönném. :B
Már csak az ezelötti 27xxx hozzászólást mire átnézem... :F

MÉgegyszer előre is köszönöm a segitségeteket. :R

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#26809) Game Hunter válasza Sub-ZeRo (#26803) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Szerinted, ha IDE hdd-t lecsatlakoztatom, akkor miről menne a telepítő!? :W Tudod mit!Hadjuk.

(#26810) harfox válasza adidas4death (#26808) üzenetére


harfox
csendes tag

Én még az RC-nél kaptam ilyen hibaüzenetet, de már fogalmam sincs, hogy hogyan oldottam meg. De biztosíthatlak róla, hogy a probléma nem egyedi. :D

(#26811) adidas4death válasza harfox (#26810) üzenetére


adidas4death
aktív tag

huh, akkor jó, már azt hittem hogy nálam lehet valami probléma ( ami elképzelhető ettöl függetlenül) de legalább tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával :D

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#26812) Sub-ZeRo válasza Game Hunter (#26809) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mi köze az IDE vinyónak a telepítőhöz?!
Vinyó lehúz, dvd meghajtóba a lemez berak bekapocsol, lemezről boot-ol és már települ is a win7. Ilyen egyszerű a dolog.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26813) Game Hunter válasza Sub-ZeRo (#26812) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Te jó ég! :O :W (#26785) " Egy IDE vinyóról telepíteném a win7-et egy SATA 2-es vinyóra, és azt szeretném, hogy a SATA 2-es hdd-re tegye a boot infokat."

(#26814) Daffni2 válasza Game Hunter (#26813) üzenetére


Daffni2
addikt

:W :W :W :W :W Nem érted tényleg?

Hagy már ezt az IDE vinyózást, húzd le a kábelt róla telepítsd a Win7-et és a SATA 2-es HDD-re fogja tenni a Boot dolgokat.

ha IDE hdd-t lecsatlakoztatom, akkor miről menne a telepítő!?

Hogyan akarsz merevlemezről Windows-t telepíteni? :W

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#26815) [HUN]Zolee válasza Game Hunter (#26813) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Szerintem keress meg egy embert aki ért hozzá. :W
Írd ki.

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#26816) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, az mitől lehet, hogy egyik napról a másikra eltűnt a kompatibilitás fül az egyes programok tulajdonságának lapján?
Mindegyiknél, nem program specifikusan, és a tulajdonságok fülön már csak 5 opcióm van (általános, digitális aláírás, biztonság, részletek, előző verziók).
Win 7 prof 32 bit legális verzió.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26817) Sub-ZeRo válasza Game Hunter (#26813) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Bocs, elolvastam. Azt hittem csak az IDE vinyóval nem akarsz szívni... Amúgy meg nem lehet vinyóról telepíteni, felejtsd el. :W DVD író, dvd lemez és kiírod, majd boot meg a stb, amit leírtam már.

Edenyke:Ha rendszeresen van frissítve a rendszered, akkor jött már le egy pár olyan frissítés, ami azokat a progiknak a nevét tartalmazza, ami a win7-el kompatibilis. (vagy valami hasonló lehet a frissítésben) És szerintem azok a programok amelyeknek a nevét tartalmazza a frissítés, azoknál levette a komp. fület, mert megy normálisan 7 alatt. Remélem érted mit mondok. :B
Szerintem ezért.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26818) Zirowe válasza Sub-ZeRo (#26817) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, elég rég óta nyaraláson vagyok, és nem töltöttem le semmilyen frissítést, se nem updateltem progikat.
Itt konkrétan arról van szó, hogy nem tudom átállítani az msn-t vistára, hogy nem két ablaka legyen, csak egy.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26819) negyedes válasza Sub-ZeRo (#26817) üzenetére


negyedes
addikt

Nem erted. :DDD Az ides vinyon van egy xp ami alatt akarja feltenni. Hogy miert fogalmam sincs, de azert kinlodjon. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26820) Sub-ZeRo válasza negyedes (#26819) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem wazze, de már igen . :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26821) Fecogame válasza Zirowe (#26816) üzenetére


Fecogame
veterán

Vírus? Esetleg nem állítottál el valamit?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26822) válasza bobsys (#26802) üzenetére



addikt

ezt hogy kell?
bocsi, de láma vagyok és még sosem csináltam ilyet:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#26823) Laccoss válasza malibu (#26800) üzenetére


Laccoss
addikt

Kövesd az alábbi leírást:

- vezérlőpult, "klasszikus" nézet (jobb felül "View by"-t állítsd át kis/nagy ikonok valamelyikére)
- Color management menüpont (Színkezelés)
- az előugró ablakon All profiles (Minden profil) fül (középső)
- itt görgess alulra az ICC Profiles (ICC-profilok) részre
- itt csináld azt, hogy törölj ki MINDENT, aminek a Class (Osztály) oszlopban (utolsó oszlop) Display (Megjelenítés) van és nem az a neve, hogy "sRGB IEC61966-2.1".

(#26824) Zirowe válasza Fecogame (#26821) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Állítgattam vmicskét, már nem is emlékszem mit, de hivatalos kézikönyv alapján, viszont biztos, hogy semmi kompatibilitást kezelő cucchoz nem nyúltam :S
Hogyan lehet ezt vajon visszahozni?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26825) Fecogame válasza Zirowe (#26824) üzenetére


Fecogame
veterán

Jöjj rá, mit állítottál el :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26826) artiny


artiny
őstag

Windows 7 induláskor nektek mennyi memóriát foglal el?
Nekem 4 gigábol a cpu/ram gadget szerint 1200MB.

Nektek mennyit foglal mennyibol?

(#26827) Sub-ZeRo válasza artiny (#26826) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

64 bitnél kb ennyinek kell lennie. 32 bitnél is lehet, attól fűgg, mi van autó induláson.
Nekem kb a 640 mega ramot eszik, vagy 700-at, utána vissza megy 600 körülire.
2 gigából nekem. Amúgy meg 4 gigánál majd dupla annyit eszik kb. Ez normális.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26828) Ardgalen


Ardgalen
csendes tag

Sziasztok!
Van egy idegesítő gondom, és eddig csak Windows újratelepítéssel tudtam megoldani.
Mikor megnyomom a ctrl+alt+del gombot van hogy a teljesítmény ffülön a proci terheltség 100% vagy igen magas de nem is mozog, mintha kilenne fagyva a mutató, és mellette a grafikonos ekg zöld vonalaknál se megy semmi, üresek. Néha elkapja ezt a hibát vhogy a gépem és nem tudom megoldani. Amikor rájön ez, akkor mindig már indítástól fogva ilyen a Win7 és addig nem is lesz jó míg nem reinstall. Ellenőriztem több vírusirtóval, Ad-Aware-val, semmit nem találtak. Folyamatoknál nincs futó progi ami leterhelné elileg a procit, csak egy-két dolog van ami 1 vagy 2%-ot használ, semmi nem fogyaszt el annyit belőle. Néha nem is hat ez ki a teljesítményre, de van mikor igen, és lassú is tőle gép. Xp-nél is volt ilyen hibám. Ötlet esetleg valaki?
A konfigom: Asrock P43DE, Intel Dual Core E5300, Asus Ati HD4670, 500W táp, 500-as Sata2 winyó, 1 pioneer dvd író, Windows 7, legfrisebb driverek is fenn szoktak lenni mindig.
Sokfelé kutattam a neten és már sokmindent kipróbáltam de még nem találtam választ.

(#26829) Sub-ZeRo válasza Ardgalen (#26828) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eredeti a win?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26830) #93794560 válasza Ardgalen (#26828) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha már az XP-nél is volt ilyen gondod, akkor lehet, hogy valami hardveres gond okozhatja.

(#26831) Fire/SOUL/CD válasza Ardgalen (#26828) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Gép oldala leszed, ellenőrizd nem porosak-e a hűtők, illetve minden venti valóban megfelelő sebességgel pörög. Ezután BIOS alapraállít(Load BIOS Deafults vagy hasonló), semmi húzás, SATA üzemmódot AHCI-re állítani(ha van ilyen lehetőség a BIOS-ban és egy azon konfigon nincs más használt OS, azaz csak a W7), BIOS elment, eredeti W7 feltelepít.
Semmilyen drivert ne telepíts, se VGA se hang, se semmi, még akkor sem, ha valamelyik eszközt nem ismerte fel a W7. Így próbálgasd egy pár órát, nézd meg, hogy előjön-e a hiba, aztán ezután meg írj, hogy a helyzet....

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26832) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#26833) Pheadar válasza Sub-ZeRo (#26803) üzenetére


Pheadar
tag

Az a frissítés, amit írtam, hogy kézzel megpróbáltam telepíteni, a KB2286198.
Ez az amiről nem rég cikk is volt, hogy rendkívüli biztonsági javítás USB-s fertőzések ellen (úgyhogy már csak ezért is hasznos lenne...)

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#26834) dudasj válasza Traxx (#26795) üzenetére


dudasj
tag

net use \\ipcím\megosztás ?
Amúgy a home pont ezért home, vállalathoz prof verziót kell vásárolni ha hatékonyan szeretnétek dolgozni...
Ami muszály hozzá:
MINDEN gép ugyanabban a munkacsoportban legyen.
Tűzfalakon engedélyezni a nyomtató és mappamegosztást.
win7 vállalati csoportban legyen, és itt szintén engedélyezni a hálózatfelderítést. Az otthoni csoportot hanyagold. (Azaz authentikációt a gépen lévő user névvel csináltasd ne hálózati jelszóval).

(#26835) Sub-ZeRo válasza Pheadar (#26833) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham. Hár a programok telepítésénl nézzd meg, hogy telepítve van-e. Ha igen, akkor töröld le, indísd újra, majd próbáld újra felrakni.
És melyik frissítést? Amelyik megjelent WU, vagy amit korábban kiadtak? Mert amit WU-n kiadtak, az simán felment nálam.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26836) dudasj válasza Traxx (#26795) üzenetére


dudasj
tag

Ja és a win7 eléréséhez a legegyszerűbb út:
Rendszergazda felhasználót aktiválod.
Adsz neki jelszót.
Megosztod a mappát amit el akarsz érni.
Amelyik gépről el akarod érni ott sajátgép - hálózati mappa csatlakoztatása
Itt beírod az elérési utat - \\ipcím\megosztott mappa
Csatlakozás másik felhasználóval
Itt gépnév\rendszergazda
jelszó
Így mennie kell.

(#26837) Pheadar válasza Sub-ZeRo (#26835) üzenetére


Pheadar
tag

Csak WU-ről telepítem a frissítéseket általában, ezt is úgy próbáltam legtöbbször.
Amúgy nincs telepítve, csak 50milliószor van ott a frissítési előzményeknél, hogy sikertelen. (Vagy ha a másik programra gondolsz, amit először linkeltem, akkor az sincs, az nem ilyen telepedő cucc, csak beállításokat kezel szerintem, de elsőre rendben lefutott a saját állítása szerint)

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#26838) Sub-ZeRo válasza Pheadar (#26837) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham. Hát nem tudom. Nekem is volt vagy 2 frissítés ami nem ment fel elsőre. Gépet kikapcsoltam, majd vissza, WU majd rányomtam hogy keressen frissítést és utána feltette simán.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26839) artiny


artiny
őstag

Az autoruns ban ki,be- tudom kapcsolni automatikus futtatást. Ezek kozul miket tudok ki,be kapcsolni,hogy ne omoljon össze az operacios rendszer?? Ilyenek,mint a fax,... ha kikapcsolnam.
Ha ilyeneket mint pl.nero file source,nero ftc,divx,javahelper ...kikapcsolom akkor nem fog elindulni ha tenyleg szukseg van ra?

Következő kategóriák vannak:
[link]

ez pedig a jelenlegi beallitasokrol:[link]

[ Szerkesztve ]

(#26840) Traxx válasza dudasj (#26836) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm ezt és az előző választ is :R Hétfőn kipróbálom.
Amúgy amikor idekerültem, már minden gépen hozzávetőlegesen megvolt a win (talán 1-2 jött azóta, mármint gépből), meg aztán nem vagyunk nagy cég, és nincs sok gépünk sem, ami van, azok se éppen újak, kivétel ez alól a már említett win7-tel vásárolt. Eddig meg a home elégséges volt mindenre :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26841) Fecogame válasza CoolBoy323 (#26832) üzenetére


Fecogame
veterán

Futtatás --> msconfig --> utolsó fül és engedélyezd :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26842) lhurgoyf


lhurgoyf
tag

Sziasztok!

Kérdésem, van-e a Win7-ben olyan lehetőség, hogy egy program működés közbeni hangját felvegyem és kimentsem egy fájlba úgy hogy háttérzaj nélkül, tehát nem mikrofonnal, hanem valamiféle belső felvételi megoldással.
Ha nem, van olyan program, ami képes erre?

Nem tudom, érthető voltam-e...:)

(#26843) Fire/SOUL/CD válasza lhurgoyf (#26842) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ingyenes progik
Az Audacity-hez egy rövid segítség

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26844) lhurgoyf válasza Fire/SOUL/CD (#26843) üzenetére


lhurgoyf
tag

Köszi, kipróbálom őket!

(#26845) lhurgoyf válasza Fire/SOUL/CD (#26843) üzenetére


lhurgoyf
tag

Felraktam az audacity-t. A windows beállításoknál el is akadtam. Nálam csak a mikrofon (internal microhpne) látható, hiába engedélyezem a letiltott eszközök megjelenítését.
Mit csinálok rosszul?

(#26846) Fire/SOUL/CD válasza lhurgoyf (#26845) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A hangkari drivere fel lett telepítve?
(Az egy dolog, hogy esetleg a W7 felismerte és egy alap hangdrivert felpakolt)

Az alaplap gyártód honlapjáról töltsd le a megfelelő (itt elsősorban W7-es) drivert és telepítsd fel, ha eddig nem volt...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26847) cigam válasza lhurgoyf (#26845) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Laptop?
Esetleg egy próbát megér a VirtualAudioCable

Ha kikapcsolható a mikrofon +20dB-s erősítése akkor egy kábellel visszahurkolva is felveheted.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26848) scream


scream
veterán

Hali!

Egy olyan problémám volna,hogy adott egy W7 Ultimate x64 és bekapcsolás után BOOT FAILURE-t ír ki, hogyan lehetne megcsinálni a boot.ini-t hogy rendesen menjen a Win ? :F

Vagy mit kéne csinálnom ? A "Számítógép javítása" és azonbelüli "Hiba keresése" nem jártsikerrel ... mit tegyek ? nem szeretném újrarakni a gépet ...

(#26849) robotjatek válasza scream (#26848) üzenetére


robotjatek
tag

És ha a telepítőlemezen nyitsz egy parancssort és beírod hogy: "BootRec.exe /fixmbr" aztán pedig hogy "bootrec.exe /fixboot" az sem működik?

(#26850) lhurgoyf válasza cigam (#26847) üzenetére


lhurgoyf
tag

Felraktam, hogy kell beállítani? Te használtad?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.