Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26851) need


need
addikt

Sziasztok!

Reggel bekapcsoltam a gépemet és elakartam indítani a win7 és ez a hiba üzenet jött!

Semmilyen változás nem történt a gépen nem telepítettem fel mostanában semmit!

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

A process or thread crucial to system operation has unexpectedly exited or been terminated.

If this is the first you’ve seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears agin, follow these steps:

Chek to make sure any new hardware or software is properly installed.
If this is new insallation, ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.

If problems conitue, disable or remove any newly installed hardware or software.Disable BIOS memory oprions such as caching or shadowing.
If you need to use safe Mode to remove or disable computers, restart your copputer, press F8 to select Advenced startup options , ant then select Safe mode.

Technical Information:

*** STOP: 0x000000F4 (0x0000000000000003,0xFFFFFA80052B6060, 0XFFFFFA80052B6340, 0XFFFFF800031DB540)

Collecting data for crash dump…
Initialzing disk for crash dump…
Begining dump or physical memoy.
Dumping physicial memory to disk: 100
Physical memory dump complete
Contact your system admin or technial support group for further assictance.

és itt a vége fuss el véle innen sehova!

rendszer vissza állító lemezem van ill. csináltam biztonsági mentést!

mit jelet ez a hiba üzenet???

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26852) Fecogame válasza need (#26851) üzenetére


Fecogame
veterán

Google keresés eredménye

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26853) scream válasza robotjatek (#26849) üzenetére


scream
veterán

köszönöm,más volt a baj :D

inkább nem mondom mi ...

(#26854) Daffni2 válasza scream (#26853) üzenetére


Daffni2
addikt

Ne szórakozz :DDD
Tessék elárulni, mert más is tanulhat belőle.

"Aki ad,az nyer"

(#26855) cigam válasza lhurgoyf (#26850) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nem használtam, de ez a videó megmutatja kb mi merre hány méter:

Tulajdonképpen létrehoz 1 (vagy több) virtuális hangkártyát, és a ki ill. bemeneteit oda "dugod" ahova akarod.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26856) need válasza Fecogame (#26852) üzenetére


need
addikt

most már okosabb lettem ! :W

inkább ne írtál volna semmit :O

menü indítja a win 7
2 lehetőség közül választhatok windows xp vagy win 7
a windows már elindult de csak azután hogy kivettem az 1ik 2gb rammot! vagy a ram hívás vagy a foglalat ez még nem derült ki!
tehát így már kizárható hogy a raid tömb lenne a gond mert akkor nem indult volna windows xp!

win 7 ezzel fogadott!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26857) scream válasza Daffni2 (#26854) üzenetére


scream
veterán

Kihúzódott a SATA kábel az alaplapból :DDD

Pedig nagyon ügyesen másik gépről nyomtam egy

chkdsk E: /r

És miután lefutott,beraktam és még mindig meg volt a hiba, levettem a hátlapot és akkor láttam meg,hogy ott fityeg a SATA ... :B

(#26858) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Összeraktam egy netes gépet, annyi a problémám vele, hogy a dvd olvasó (régi, 8-9 éves) nem olvassa a dvd lemezeim javát, a cd-t minden gond nélkül olvassa...ez miért lehet?
Köszönöm!

(#26859) cigam válasza netmesterke (#26858) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Külön elektronika olvassa CD-t és másik a DVD (különböző hullámhosszú lézer tapogatja le a lemezt). Valószínű a DVD-hez tartozó olvasó megadta magát, vagy csak 1xűen poros a lencse.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26860) netmesterke válasza cigam (#26859) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Köszi a hsz-t, de mint írtam nem mindegyik dvd-vel van baj, W7 pl simán felment, de a mentés dvd-k azok nem olvashatóak....

(#26861) lhurgoyf válasza cigam (#26855) üzenetére


lhurgoyf
tag

Köszi, a video tényleg jól elmagyarázza, de az enyémhez képest nem stimmel. A repeaterig jutottam el, a startra kattintva kaptam egy kék halált. Asszem, feladom.

(#26862) Daffni2 válasza scream (#26857) üzenetére


Daffni2
addikt

B@zzmeg :W

Viszont, ha figyelted volna jobban mit ír ki akkor láthattad volna, mert biztos nem csak azt írta, hogy "boot failure" hanem azt is hogy nem található operációs rendszert tartalmazó lemez. :DD

"Aki ad,az nyer"

(#26863) need


need
addikt

26851...?

erre van valakinek valami ésszerű ötlete?

vagy ha nem... akkor hogyan kell használni a rendszer helyreállító lemezt?
én csináltam még biztonsági mentést is ezt ezzel elő tudom csalogatni?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26864) Daffni2 válasza need (#26863) üzenetére


Daffni2
addikt

Sehogy nem indul a géped, vagy csak az oprendszert nem tölti be, meddig jut el bekapcsolás után?

"Aki ad,az nyer"

(#26865) dudasj válasza Traxx (#26840) üzenetére


dudasj
tag

Megértem, ha elég amire kell akkor nem szükséges a plusz kiadás szerintem sem.
Ezt vedd majd figyelembe a későbbiekben:
"A Windows XP Professional rendszer egyidejűleg maximum tíz számítógép kapcsolódását engedélyezi hálózaton keresztül. A korlát az átvitelek és az erőforrásokat megosztó protokollok együttes számára vonatkozik. A Windows XP Home Edition rendszer egyidejűleg maximum öt számítógép kapcsolódását engedélyezi hálózaton keresztül. A korlát a többi számítógép azon egyidejű folyamatainak száma, amelyek fogadása a rendszer számára engedélyezve van. Ez a korlát nem vonatkozik azoknak a felügyeleti eszközöknek a használatára, melyek egy távoli számítógéphez csatlakoznak."

(#26866) scream válasza Daffni2 (#26862) üzenetére


scream
veterán

Azt nem írta ... :D Csak annyit,hogy rakjam be az Install CD-t ...

(#26867) bobsys válasza need (#26863) üzenetére


bobsys
addikt

rendszerhelyreallito lemezzel bootolsz aztan biztonsagi mentesbol visszaallitod a rendszert

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26868) cigam válasza netmesterke (#26860) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Szintén ez a helyzet, ha a gyári lemezeket még olvassa, az írottakat meg nem. (Az írott lemezek kevesebb fényt vernek vissza)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26869) need válasza Daffni2 (#26864) üzenetére


need
addikt

nekem a jó hír hogy windows xp elindul minden gond nélkül tehát a Raid 0 tömbön a particióknak nincs bajuk

a windows 7 addig jut el hogy betölt kattan a hangfal és utána jön az a bizonyos üzenet!

ezért vagyok tanácstalan hogy eleve hol keressem a hibát vagy mit csináljak?
csökkentett mód nem működik ugyan ez a hiba üzenet!

ha berakom a helyre állító lemezt varázsolnom kellett neki a deszkám raid vezérlőjét akkor lát mindent de nem értem hogyan tudnám elérni hogy keresse meg a biztonsági mentést ez 1 külön vinyón van!
vagy egyáltalán hogy lehetne ennek működnie???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26870) need válasza bobsys (#26867) üzenetére


need
addikt

de hogyan nem teljesen világos???! :Y

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26871) bobsys válasza need (#26870) üzenetére


bobsys
addikt

ilyen kepernyot kell kapjal
harmadik opciot kivalasztod

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26872) gabor85


gabor85
őstag

az ipconfig /release majd /renew parancs csak a hálózati adapter IP címét újítja meg, vagy a netszolgáltatótól által kiosztottat is?

[ Szerkesztve ]

(#26873) scream válasza gabor85 (#26872) üzenetére


scream
veterán

attól függ,mert ha static IP-d van ,akkor az nem változik. ha jól tudom

(#26874) gabor85 válasza scream (#26873) üzenetére


gabor85
őstag

jaja, de ez dinamikus. hopp windows súgó:

Hogyan szerezhető új IP-cím?
Ha a hálózat DHCP protokollt használ, akkor a számítógép új IP-címet kaphat. Erre akkor lehet szükség, ha problémák lépnek fel a kapcsolat használata során.

A parancssorba írja be az ipconfig /release kifejezést, majd nyomja le az ENTER billentyűt.

Ez a parancs felszabadítja a jelenlegi IP-címet.

A parancssorba írja be az ipconfig /renew parancsot, majd nyomja le az ENTER billentyűt az új IP-cím lekéréséhez.

Az összes adapter DHCP konfigurációja megújul. Egy adott adapter IP-címének megújításához írja be az adapter nevét. Ez a név akkor jelenik meg, ha az ipconfig parancsot a parancssorba írja.

Tehát csak az adapterekét.

[ Szerkesztve ]

(#26875) CoolBoy323 válasza Fecogame (#26841) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nincs letiltva...

(#26876) need válasza bobsys (#26871) üzenetére


need
addikt

kiválasztottam a 3.opciot de nem történt semmi!

nem találja a lemez képet

nem igazán értem így hogy mi értelme van a biztonsági mentésnek?
csak ott foglal közel 30 gigát!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26877) netmesterke válasza cigam (#26868) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Az az érdekes, hogy a wint elrontottam, braktam a win lemezt (másolt lemez, az eredetit sosem használom, az ott van a polcon új kora óta) és megcsinálta az indítási javítást....
most meg hiába teszem be a lemezt, nem olvassa...
Akkor ez hogy van?

(#26878) need


need
addikt

Üdv mindenkinek..!

furcsa nekem ez a az egész mint írtam (26851 hrsz.ben) nem akar elindulni ezzel a hibával a windows 7!

mivel menü vezérelt a gép, van rajta még xp is az viszont elindult

maga a hiba üzenet az értelmezés szerint a Master és Slave témával foglakozik ez nálam kizárt mivel az op rendszerek Raid 0 tömbön vannak és itt elképzelhetetlen a M. S. funkció
Van a gépben még 1 másik vinyó de az nem bootolhato

Elkpzelhető hogy a win 7 inditó szektorával van valami gond??

Még ami hirtelen eszembe jutott az EasyBCD azzal is megnéztem xp alatt nem e valami rosszul van bealítva az elérési utaknál!

de az sem!

hogyan lehetne hozzá férni a windows 7-hez? mivel csökkentett modban sem tudom elindítani!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#26879) Hard5tyle


Hard5tyle
csendes tag

Üdv mindenkinek!

A kérdésem a Windows 7 beépített videokártya meghajtó programjával/driverével (WDM) kapcsolatban lenne, mégpedig hogy ez mennyire alkalmas a játékokhoz? Érdemes inkább feltelepíteni, esetemben az ATI által készített drivert?

(#26880) Fire/SOUL/CD válasza Hard5tyle (#26879) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Röviden: Igen. :K
Az ATI/AMD oldaláról töltsd le a megfelelő W7-es drivert(x86 vagy x64-est) [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26881) Hard5tyle válasza Fire/SOUL/CD (#26880) üzenetére


Hard5tyle
csendes tag

Értem, köszi a gyors választ. :R

Egyébként én szerintem tévhitben vok ezzel a WDM/WDDM-el kapcsolatban. Eddig úgy tudtam, hogy az op. rendszerbe beépített drivert nevezik csak így, már csak a nevéből kifolyólag is - Windows Driver Model/Windows Display Driver Model. A gyártó oldaláról letöltött driver is rendelkezhet ilyen támogatással?

A telepítéssel kapcsolatban is lenne kérdésem: Miután letöltöttem a megfelelő drivert, le kell törölni vagy esetleg tiltani a Win7-be beépített drivert? Vagy csak egyszerűen a letöltés után telepítsem? Bár ha belegondolok a törlésnek nincs értelme, mivel az újraindítás után úgyis feltelepíti magát.

(#26882) pukkancska válasza Hard5tyle (#26881) üzenetére


pukkancska
tag

Igen van olyan támogatás amire gondolsz.
Csak letöltöd és telepíted. Mindent megcsinál. Telepítés után újraindítasz egyet és ennyi. Nem kell semmit letörölni.

(#26883) Fire/SOUL/CD válasza Hard5tyle (#26881) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem tévedsz. :N Ezek a driverek számos (de alapvető) funkcionalitással rendelkeznek, alapvetően azt a célt szolgálják, hogy az OS telepítését követően azt zavartalanul leheseen használni (pl Aero-t támogatás), azonban pl CAD-hez, vagy játékokhoz, már nem feltétlenül alkalmasak. A W7 esetében kicsit összemosódtak már a határok, mert az általa telepített alapdriver már elég nagy mértékben "megegyezik" a gyártótól letölthető driverrel, nagyon sok pl játék teljesen normálisan működik vele.

Nem kell eltávolítani a drivert, simán telepítsd "rá"....

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26884) Hard5tyle válasza Fire/SOUL/CD (#26883) üzenetére


Hard5tyle
csendes tag

Világos, mint a Nap! :R Már fel is telepítettem, tényleg nem kellett eltávolítani semmit. A Catalyst telepítés vezérlővel le is ellenőriztem, hogy van-e vmi fönt, amit el kell távolítani, de nem talált semmit, ez után telepítettem. Sőt még újra sem kellett indítani a gépet. Futtattam egy dxdiag-ot és az illesztő program típusánál WDDM 1.0-át jelez. A WDM Integrated Driver mit takar? Az általad linkelt oldalon találtam, fel is telepítettem, de nem tudom, hogy van-e értelme. (Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64), illetve a Catalyst telepítés vezérlő volt benne(I))(/I)

A WDDM 1.1 a DX11-es kártyáknál elérhető, ugye?

Bocs a sok kérdés miatt, csak szeretnék tisztán látni. :))

Köszi az eddigi válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#26885) Hard5tyle válasza pukkancska (#26882) üzenetére


Hard5tyle
csendes tag

Nem volt szükség újraindításra, nem ajánlotta fel.
Neked is köszönöm a választ. :R

(#26886) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Sziasztok!

Eredeti Windows 7 Professionalom van még mielőtt valaki elkezd leoltani és csak eredeti szoftverek vannak a gépen szóval a kalóz verziókból adódó problémákat egyből skippelhetjük is. (Tudom hülye vagyok sokak szerint de aki kalóz szoftvert használ gondolkodjon néha el azon hogy neki hogy esne ha ellopnák a munkáját amivel pénzt akart szerezni...)

Tegnapi nap folyamán többször is előfordult, hogy a gépem játék közben (Age of Conan) kidobott asztalra és megjelent egy hiba üzenet a tálca mellett miszerint "A ***.** (nvidia megfelelő sorszámú drivere) képernyőillesztő nem reagált majd sikeresen helyreállt...".
A játék teljesen le is fagyott csak a játék újra indítása után volt hajlandó futni.
Gondoltam hátha driver gond... a mivel a w7 által letöltött drivert használtam.
Le is szedtem szépen az nvidia.com-ról a megfelelő drivert, uninstaláltam a windows által felrakottat és feltettem az nvidia-tól letöltöttet. Ez nem segített... Gondoltam nem gond majd ma újra rakom a rendszert és az talán megoldja... de addig idegesítettem magam, hogy a Conan-t még tegnap újra tettem és patcheltem, de ez sem segített.
Utána prbaként SC2-őztem kicsit, azzal nem volt semmi gond.

Ma reggel szépen nekiálltam újra rakni a gépet ami sikerült is, driverek frissítések bla-bla-bla felment.

Aztán elindítottam Conan-t és megint jelentkezett a hiba. Megnéztem SC2-vel és most már az sem megy.

Megint újra tettem az egész gépet Conan-t most fel sem raktam SC2-őt indítottam megint jelentkezett a hibe és most már ott tartok, hogy a windows bebootol, belépek és utána csontra fagy az egész gép.

Néztem VGA hőmérsékletet 45 fok, CPU mind a 4 mag 41-45fok. 1 körös vízhűtéssel hűtöm a gépet ettől nem is nagyon szokott eltérni a hő még terhelés alatt sem láttam 60 fok felett egyik adatot sem, és a víz is kellemes szokott lenni nem forrósodik a rendszer.

Várom a válaszokat és előre is nagyon köszönöm a segítséget.

Üdv Zsolt

U.i.: Tudom hosszú lett de gondoltam leírok mindent amit tapasztaltam.

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#26887) tundax


tundax
csendes tag

Sziasztok

Lehet rossz helyre írok, de tanácstalan vagyok:
a win7 rendszerem alvó állapotból magától újraindult és azóta nem működik rajt az alvó állapot és a hibernálás se!Illetve a monitort kikapcsolja, de a gép ventillátorai pörögnek!!
Nincs semmi autoshutdown szerű progi telepítve,a táp teljesen jól működik egyébként, a bios-ban nem állítottam semmit, úgyhogy csak az oprendszerre tudok gyanakodni!
Találkozott már valaki ehhez hasonló esettel??

(#26888) Laccoss válasza CsatiZsol (#26886) üzenetére


Laccoss
addikt

Lehet meg fogsz lepődni de tört programokkal sincs baja a gépnek... enni meg azért csak kell:)

Próbálj directx frissítést, és másik drivert (nem a legújabb).

(#26889) creed30


creed30
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném tudni kinek mi a tapasztalata a hetes saját backup-jával kapcsolatban.
Az érdekelne hogy DVD-re lementve a backupot és abból visszaállítva (restore) a rendszert mennyire használható.Ultimate-t használok.
Köszi! ;)

(#26890) Sub-ZeRo válasza CsatiZsol (#26886) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Age of conan milyen régi játék?
Ha nem is a legújabb driver, de egyel előtti drivert próbálj meg felrakni. Legújabb dx frissítés és lagújabb patch-eket rakd fel. Ha akkor is jelentkezik akkor próbáld mondjuk vista, vagy xp komp. módban futtatni. Ha ezek után is, akkor 7-en nem megy a game.
Bár ha csinálta más játéknál, azért én szétszedném és újra összeraknám a gépet. Csak hátha...VGA ki, majd vissza...
Esetleg bios default-ot kipróbálhatnál. setleg frissítés, bár nem hiszem hogy van köze hozzá.

Nekem ennyi ötletem lenne.

Hard5tyle:Link
Igen, nem kéri, hogy indítsd újra a rendszert, hála a 7 tuladonságának. Bár azért az a tuti, ha újra indítod.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26891) CsatiZsol válasza Sub-ZeRo (#26890) üzenetére


CsatiZsol
tag

Szia!

Köszi a választ. BISO default meg volt, Conan kb 2 éves MMO, szóval fejlesztik, legfiresebb driverek DX patchek megvoltak és sajnos nem csak Conan alatt jelentkezik a probléma hanem más játék alatt is, valamint már a windowsba belépés után is fagy a gép sajnos. :O

Kiszedés visszarakást megpróbálom.

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#26892) bobsys válasza need (#26876) üzenetére


bobsys
addikt

jahogy a biztonsagi mentes a raid tombon van, azon amin eleve nem indul a windows, igy nem fogod tudni visszaallitani
egy usb-s hddre rakd fel a biztonsagi mentes, azt latja
azt, hogy a raid tombot egyszercsak miert nem tudja kezelni azt nemtudom (mert gondolom tudta, hiszen mar hasznaltad a win 7et)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26893) cigam válasza CsatiZsol (#26886) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A rendszer nincs húzva( vagy bekapcsolva egy letiltott mag)? A táppal minden oké?
Nem tudsz kölcsönkérni egy másik VGA karit/tápegységet?
Winyó/RAM állapota? +Nemtom le lehet-e tesztelni vhogy VGA RAM-ját.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26894) MR!! válasza ro_bert17 (#26798) üzenetére


MR!!
aktív tag

" Sajna nem parancsikon volt. Se delete, se lomtár. Viszont kilépés otthoni csoportból, majd restart és így eltűnt. :U
Köszi"

-------------------------------------------------

kiléptem belőle , restart -> semmi :((

létrehoztam újra, restart, kiléptem , restart -> semmi :(((

msconfig , szolgáltatások, otthoni csoport pipa ki, restart -> eltűnt ;]

amúgy köszi :)

[ Szerkesztve ]

miszter

(#26895) master12


master12
csendes tag

Hy mindenkinek!
Az lenne a gondom, hogy amikor bebootol a gépem és bejelentkezek egy üres feketeség fogadott, szóval asztal és tálca nuku és csak feladatkezelővel tudok ezt azt elindítani. Szeretném megkérdezni, hogy erre van valamilyen gyógyír vagy valaki találkozott már ezzel a gonddal? Remélem nem kell újrahúznom a gépem :(
Köszi előre a válaszokat! :)

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#26896) >Dragon> válasza master12 (#26895) üzenetére


>Dragon>
tag

Helló.
Tudna nekem valaki segíteni abban hogy honnan tudok leszedni boot file-t amivel fel tudom tenni a win 7-et?

Magyarul boot cd-t szeretnék készíteni ami jó win 7 hez.

Előre is köszi.

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#26897) Laccoss válasza >Dragon> (#26896) üzenetére


Laccoss
addikt

Win7 telepítőben van boot rész. Csak jól kell kiírni, nem daemontools segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#26898) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

DX7-es kártyával rendelkező gépre mennyire érdemes feltenni a 7-es windowst szerintetek? (GeForce2 MX400-as 32 megás VGA van benne, a többi követelménynek megfelel, 1gb ddr2 ram és 3200-as sempron proci)

Csak az Aero felületről kell lemondani a gazdájának, vagy más hátránnyal is jár?

Valamint egy DX8.1-esre? (Radeon 9250 128MB + AMD Barton 2500+, 1,5GB DDR1)

Szülők gépei :)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#26899) bobsys válasza master12 (#26895) üzenetére


bobsys
addikt

vloszinuleg malware miatt van
ezt olvasd el
vagy fogod es mentesbol visszaallitod arra az idopontra amikor meg mukodott
rengeteg oka lehet amugy (valakinel peldaul nas telepites utan jott elo) tehat akar egy feltelepitett program is okozhatja

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26900) master12


master12
csendes tag

bobsys, lennél olyan kedves, hogy lefordítod nekem nagyából, hogy hogy oldjam meg? Nem nagyon tudok angolul.... :B
előre is kössz!

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.