Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27201) Morden24


Morden24
nagyúr

Sziasztok srácok!

Hogy is volt az a bizonyos nyelvi csomag telepítése már installált Windows 7-esen?
Sikerült notebookot vásárolni, viszont magyar rajta a Win7, és rendkívül rövid idő alatt agyvérzést kaptam tőle...

Sectumsempra - For Enemies

(#27202) Romeo619


Romeo619
senior tag

Úristen nagyon nagy xarba vagyok:S:S áthoztam a másik gépembe a IDEs winyomat és mikor vissza akartam tenni a gépembe nem ismerte fel azt írta nincs rajta partició de hát nem is töröltem:S:S mikor vissza hoztam a másik gépbe akkor már itt is ugyan ezt írta nem tudok vele mit tenni nem tudom meg nyítni csak formázni engedi kb 100giga igen igen fontos szinte mindenem rajta van:S:S filmek zenék játékok minden!!!
Mit tudok tenni??? van valami progi ami vissza állítja a dolgokat? nem lehet formázás nélkül particiot adni neki???

(#27203) Fire/SOUL/CD válasza Romeo619 (#27202) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#27204) Romeo619 válasza Fire/SOUL/CD (#27203) üzenetére


Romeo619
senior tag

De csak akkor mehetek rá a D-re ha formázom...leforázzam???

(#27205) Fire/SOUL/CD válasza Romeo619 (#27204) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Miért, betűjele sincs? Ha van, akkor ne formázd le...Ha meg mindenképp formázásra kerül a dolog, akkor gyorsformattal, mert akkor még mindig visszaállíthatóak az adatok, lassú format után már csak laborban...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#27206) Romeo619 válasza Fire/SOUL/CD (#27205) üzenetére


Romeo619
senior tag

De van neki betűjele de ha kiválasztom hogy róla szeretnék akkor kiírja hogy előbb meg kell formáznom az a baj hogy nincs rajta fájlrendszer amint olvastam de hát hova a kutyába tűnt el róla...
Most ne már hogy azért mert átraktam anyám gépébe eltünt róla a fájlrendszer...

(#27207) Psychonaut válasza Romeo619 (#27206) üzenetére


Psychonaut
addikt

Stellar Phoenixszel nézd meg, mentsd át róla az adatokat, és format.

(#27208) Romeo619 válasza Psychonaut (#27207) üzenetére


Romeo619
senior tag

Oh hát ez már látta hogy 232 gigás a winyo haladás:D ezzel a progival nem kell neki fájlrendszert adni semmi csak lekapom a cuccokat és kész?
Áh látja hogy fel van osztva 2 100sra lehet meg vagyok mentve:D

[ Szerkesztve ]

(#27209) Romeo619 válasza Romeo619 (#27208) üzenetére


Romeo619
senior tag

Jaj ne már megvan minden erre benyomja hogy ha azt akarom h a cuccaim vissza jöjjenek regisztrálnom kel-.-

(#27210) Wajk


Wajk
addikt

hali

beszart az egyik gépen a Windows 7, és az lenne a kérdés, hogy a Windows Live Mail hol tárolja az e-maileket?, mert a winyó még ok és jó lenne kimenteni az e-maileket.

előre is köszi... :(((

keresgéltem, de "C:\Users\usernev\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail" ban csak 25MB-os cuccot találtam és több 100MB-nak kellene lenni...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#27211) Fire/SOUL/CD válasza Romeo619 (#27206) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A Recuva kérdezi meg/javasolja hogy formázd le? Mert ilyet még nem láttam...
Ugyanolyan adatmentő alkalmazás mint a Stellar Phoenix, azzal a különbséggel, hogy ingyenes...
Akkor itt van még egy ingyenes, hátha ezzel oké lesz: [link]

Wajk

Azt hiszem itt: drive:\Users\felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#27212) Wajk válasza Wajk (#27210) üzenetére


Wajk
addikt

jah, megvan, okulásképpen:

A másik winyón is ha mentem az AppDat-ba ami ügye linkkönyvtár egyből a C-re lökött ás és én meg nem vettem észre :)

e-mailek másolás alatt, köszi

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#27213) Romeo619 válasza Fire/SOUL/CD (#27211) üzenetére


Romeo619
senior tag

Igen ő kérdezi meg
kiválasztom hogy egyéb ugye mindent szeretnék:D majd 1 meghatározott helyen és D 1ből kijön a formázás de a win alatt amint láttam tovább megyek és utána lul azt írja hogy nem lehet meghatározni a fájl rendszert:s a phoenix meg látja be is hoz mindent ugy ahogy kell csak kell hozzá vacak aktiváció-.-

Az a baj hogy ez a pandora meg azt írja a D-re hogy device not ready...

[ Szerkesztve ]

(#27214) Psychonaut válasza Psychonaut (#27194) üzenetére


Psychonaut
addikt

UP!

Romeo619: ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#27215) Fire/SOUL/CD válasza Psychonaut (#27214) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#27216) Psychonaut válasza Fire/SOUL/CD (#27215) üzenetére


Psychonaut
addikt

Pont ez lenne a lényeg, hogy csak egyes .xyz kiterjesztésű fájlok ikonját cserélném, nem az összeset.

(#27217) Romeo619


Romeo619
senior tag

Kaptam is azota rajta vagyok lent is van már:D

(#27218) bobsys válasza Morden24 (#27201) üzenetére


bobsys
addikt

milyen bizonyos nyelvi csomag?
waik-el az isoban tudod lecserelni a nyelvet, van rola logout cikk is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#27219) Fire/SOUL/CD válasza Psychonaut (#27216) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

ja hogy pl 2 word doksi más-más ikonnal jelenjen meg...Arról nincs tudomásom, hogy kivitelezhető lenne... :(

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#27220) Romeo619


Romeo619
senior tag

Köszi a segítséget most rajta vagyok hogy visszaállítsam a dolgaimat csak sokáig tart amíg beolvassa a dolgokat:D
Amint láttam a 250s winyot a Phoenix FA32nek ismerte fel....de hát hogy a kutyába lett ez fat32????
Nem értem de vissza tudom állítani ha nem akkor jelentkezek:D
Üdv
Isti

(#27221) Psychonaut válasza Fire/SOUL/CD (#27219) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, erre gondoltam.

(#27222) Wajk


Wajk
addikt

egy olyan kérdésem lenne, hogy azt hogy lehet beállítani, hogy én legyek a Rendszergazda, mert most pl az Abevjava-t akarom installni a Program Files-ba, de nyavajog, hogy nem tud odaírni...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#27223) Morden24 válasza bobsys (#27218) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már mindegy, megoldottam a recovery lemezzel, rájöttem, hogy notebooknál van ilyen is :B
Azért köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27224) zszszs


zszszs
tag

Ha valaki segítene...

32 bites W7 Ultimate, jogtiszta rendszerem nem frissíti magát. Automatikusra van állítva, de 07.12. az utolsó frissítés. Ha a Windows Update frissítés keresésre megyek, azt írja: "A Windows Update ismeretlen hibát észlelt. Hibakód: 80072EFE
Ez a leírás: http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows7/Windows-Update-error-80072efe-or-80072f76
sajnos semmit sem segített.

(#27225) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!

Creative Sound Blaster Live! 5.1 hangkártyám windows 7 alatt csak egy kimeneten hajlandó szólni.
Sajnos az eredeti telepítő lemezről feltett programok, mint pl a sound mixer sem indul, vagy az AudioHQ sem.
Kérem segítsetek a probléma orvoslásában!
Hol találok megfelelő programokat, driver-t?
Thx!

20 éve a Prohardveren

(#27226) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hali

Nem teljesen idevaló kérdésem lesz most sem, de mivel csak windows 7 alatt jön elő mégis megpróbálnám:D
A probléma az, hogy a firefox első indításra mindig összeomlik, van h 3-4 indítás kell, hogy elinduljon normálisan....
Aztán van olyan is, hogy böngészem a híreket (index, origo, stb...) és egyszer csak megáll és nem történik semmi. Maga a böngésző meg nem fagy, el nem fehéredik, folyamatkezelő szerint 2-3% proci használat memória sem ugrik meg. Van hogy magától megy fél 1 perc után, de ma olyat is kiírt, hogy a flash összeomlott...
Valakinek valami tipp, hogy mi lehet?
Frissítés fent van, firefoxba csak a flash, shockwave, wmp van feltepeítve meg egy persona beállítva, szóval semmi extra

(#27227) adam_


adam_
senior tag

Egy érdekes jelenség játszódik le a notebookomon. Windows 7 Ultimate rendszer van rajta. Egyik pillanatról a másikra átteszi a felbontás 1366x768 helyett 1280x1024-be, a tálca is átvált eredeti sémára, és rejtélyes módon a C meghajtón, amin maga az op. rendszer is található, 4GB-os szabad tárhelyéről 1,5 GB-osra esik vissza (volt már olyan is, hogy visszaállítás után is 1,5 GB maradt a tárhely szabad területe, de újraindítás után meg megint visszaállt 4GB-ra... érdekes :U ) Természetesen rendszer visszaállítás segít, de unom mindig átállítani. Mi ez a jelenség?

Előre is thx!

adam_

(#27228) Szab02


Szab02
aktív tag

Sziasztok!
Következő problémám lenne:
- volt egy win7 egy vinyón
- újratelepítettem másik vinyóra (közben a többi le volt húzva!)
- most az összes rajta van és nem engedi törölni a windows és "egyéb" rendszerfájlokat a régi lemezről (admin módban sem!)
Ilyenkor hogy lehet leszedni a dolgokat? (formatot el akarom kerülni, még sok rajta az egyéb adat)

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#27229) Laccoss válasza Szab02 (#27228) üzenetére


Laccoss
addikt

Megpróbálod a jelenlegi win7nél kijelölni a meghajtót vagy könyvtárakat, minden jogot megadod a felhasználódnak és utána engedi majd törölni.

(#27230) Szab02 válasza Laccoss (#27229) üzenetére


Szab02
aktív tag

Mikor full controlra próbálom változtatni a következőt kapom:

An error occured while applying secury information to:
G:\Boot
Acces denied.

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#27231) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
Meg lehet e azt csinálni több fióktípus esetén, hogy legyen egy alapértelmezett, aminél indításkor nem kell külön rábökni, hanem automatikusan azzal jön be a win?

(#27232) total90 válasza Fire/SOUL/CD (#27196) üzenetére


total90
veterán

Köszi :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27233) Gabás válasza _stick_ (#27231) üzenetére


Gabás
addikt

meg, Futtatásba: control userpasswords2

(#27234) L3zl13 válasza Szab02 (#27230) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Először próbáld magad beállítani tulajdonosnak, és utána megadni a jogosultságot.

Aki hülye, haljon meg!

(#27235) _stick_ válasza Gabás (#27233) üzenetére


_stick_
őstag

És pontosan hogyan tudom beállítani?
Azt elfelejtettem írni, hogy starterem van.

(#27236) fatallerror


fatallerror
addikt

azt hallottam h aki a felsőoktatásban diák v tanár ingyen win 7et kaphat, ez igaz? ha igen hogy megy ez és melyik verzióját?

don't tell me what i can't do!

(#27237) Psychonaut válasza fatallerror (#27236) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#27238) fatallerror válasza Psychonaut (#27237) üzenetére


fatallerror
addikt

köszi, utsó éves leszek a felsőoktatásban, simán igénylek 1 professionalt (ha jól látom azt lehet) max nem adnak :] 1 hónap míg megjön (ha kapok) most lesz új gépem addig felrakom az sp3as xp-t :]

don't tell me what i can't do!

(#27239) Morden24 válasza fatallerror (#27238) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azt lehet, igen.
Biztosan megkapod.

Sectumsempra - For Enemies

(#27240) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok!

Egy S.O.S gyors segítségre lenne szükségen. Valaki nem tudná megmondani, hogy lehet Win7 alatt beállítani, hogy 2 user közül az egyikkel automatikusan belépjen a gép indulás után?

Probléma a következő:
Geovision megfigyelő rendszert akarnak használni a gépen, de az csak akkor fut, ha be van lépve valamelyik user. Viszont 2 user van/lesz. 1 admin és egy korlátozott. Az admin fióknak van jelszava, a korlátozottnak nincs. A gép elindul és megáll ott, hogy válasszunk usert. Amíg ez nem történik meg, nem indul el a kamera szoftver sem. Tehát egy reboot után nem lesz rögzítés, ha valaki nem lépbe valamelyik userrel.

Valami olyasmi megoldás kéne (de ha tudtok jobbat az is érdekel), hogy a gépe indulás után automatikusan belépne a user jogú felhasználóval, aztán ha admin kell, akkor kijelentkezünk, vagy felhasználót váltunk.

Ha valakinek lenne ötlete, azért nagyon hálás lennék. Jöhet pivátba is, hogy gyorsabban értesüljek róla. Azért S.O.S, mert holnap külföldre kéne mennem, és addig meg kéne csinálnom.

Előre is köszönöm!

What else?

(#27241) Gabás válasza _stick_ (#27235) üzenetére


Gabás
addikt

elég egyértelmű onnan, nem? Az első lapon arra a felhasználónévre kattintasz, amelyik be kéne jelentkezzen automatikusan, kiveszed a felső pipát, megadod a jelszót, és kész

ATM_automata: ez rád is érvényes:)

[ Szerkesztve ]

(#27242) fatallerror válasza Morden24 (#27239) üzenetére


fatallerror
addikt

az űrlap kitöltése nem tiszta meg az útmutatója sem tudom hülye vagyok :DDD

tárgynál:
Kérem, küldjék el részemre az alanyi jogon járó szoftverlicensz-igazolást térítésmentes
A licenszigazolás tartalmazza a telepítô kulcsokat.

bevan x-elve az első, az azt jelenti h kapom dvd-n a pro verziót ingyen igaz?

felül intézmény neve, címe a sulim azt vágom, adataim is nyilván, legalsó box, a hallgatói jogviszonyt a sulimmal kell kitöltetni ugye? (bár nyáron nem tudom ellehet e őket érni )
hogyan adjam fel ezt postán?

ja és ez 64 bites v 32 ?

bocs h értetlenkedem :]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#27243) _stick_ válasza Gabás (#27241) üzenetére


_stick_
őstag

Közbe rájöttem... Egyértelmű.
Köszi

(#27244) Morden24 válasza fatallerror (#27242) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ahhoz. hogy megkapd a DVD-ket is, be kell X-elned a Kérem, postázzák részemre az alábbi termékeket tartalmazó szoftver csomagot: részt.

Így egy XP-t, egy Win7-et meg egy Office 2007 Ultimate-et fogsz kapni, alapesetben magyarul és 32bites kiszerelésben. Ha más igényed van, írd az "Igények" rovatba.

a hallgatói jogviszonyt a sulimmal kell kitöltetni ugye?

Yep.

hogyan adjam fel ezt postán?

Borítékban :P

ja és ez 64 bites v 32 ?

Ld. fentebb.

Sectumsempra - For Enemies

(#27245) fatallerror válasza Morden24 (#27244) üzenetére


fatallerror
addikt

jó akkor bekell írnom h 64 bites kell, de akkor ez 3000 ft és hogyan kell fizetni?

bocsánat odavan írva h utánvét :]]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#27246) Laccoss válasza fatallerror (#27245) üzenetére


Laccoss
addikt

De egyszerűbb és gyorsabb ha valahonnan netről lehúzol egy professionalt, a kódot meg megkapod mailben... Amúgy 1 éves licenszt kapsz, utána elvileg meg kell újítani.

(#27247) szabonagyur válasza fatallerror (#27245) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia!

Az igénylőlapon alapból a win7 pro x64 van emlékeim szerint tehát alapból az jön, de oda is van írva, hogy ha egyéni igényed van akkor írd a vonalra:D

Emailbe mondjuk én kódot nem kaptam hiába adtam meg.

És a 3000 ft postaköltséggel kb 4500 ft lesz és mindent utánvétellel kell elintézni:)

[ Szerkesztve ]

(#27248) Laccoss válasza fatallerror (#27245) üzenetére


Laccoss
addikt

Ja és nem éri meg, mert nem kapsz eredeti lemezt, csak egy gagyi másolt lemezt...

[ Szerkesztve ]

(#27249) szabonagyur válasza Laccoss (#27248) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az biztos, hogy nagyon gagyi, sajna nekem is megvan, de a laptop be sem olvassa...AKik a kezdetbe rendeltek ők még rendes TDK lemezre írtat kaptak....:D
Jah és igen a kód ingyen van:D

(#27250) adam_ válasza adam_ (#27227) üzenetére


adam_
senior tag

:U :U :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.