Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19751) S. Szabi válasza borsodika (#19746) üzenetére


S. Szabi
őstag

Én valami vírusfélére tippelnék :F

Mod: Jah, most látom, Lenry is ezt mondta :)

[ Szerkesztve ]

(#19752) Integra válasza Lenry (#19747) üzenetére


Integra
titán

hát nemtom, szerintem ez nem normális, hogy így elkezdett széthullani az akksi. és ráadásul 2 notebookban egymástól függetlenül. ugyanolyan tünetekkel. :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19753) Sweet Lou 6 válasza Integra (#19752) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Próbáld meg, hogy merítsd le őket teljesen, majd töltsd fel. Ha még nem volt sose teljesen lemerítve, akkor elképzelhető, hogy a beépített feszültségmérő van rosszul kalibrálva.

sweetlou6.wordpress.com

(#19754) Sub-ZeRo válasza atesss (#19730) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem értem miért nem tiszta telepítéssel csinálod... Igy csak vergődsz...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19755) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Hi guruk, a feladatkezelőmből eltűntek a fülek csak az első oldalt látom, mitévő legyek ???
Így néz ki most :

Néha nagyon kéne a folyamatok fül...
Emlékeim szerint utoljára még megvolt, win7 32 bit...? :Y

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#19756) Laccoss válasza vviktor1 (#19755) üzenetére


Laccoss
addikt

Duplán kattintasz a külső szürke keret, és a Feladat, állapot és ott felsorakozó szövegablak közzé... Tehát a feketével jelzett helyre:

[ Szerkesztve ]

(#19757) borsodika válasza zoli62 (#19750) üzenetére


borsodika
őstag

Nem vírus és nem derül ki, hogy mi eszik sokat. Itt 1 kép, per pill 70%-on megy a cpu de, hogy miért azt senkise tudja:

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#19758) Integra válasza Sweet Lou 6 (#19753) üzenetére


Integra
titán

ment rá egy bios frissítés és utána teljesen lemerít és feltölt. állítólag így formázható a li-ion akksi újra. ha ez sem adja vissza az eredeti értékét az akksinak, akkor baj van.
és ez csak a win7-tel lett ilyen nála.
nekem a thinkpademmel semmi baj, teljesen jó az akksija win7-tel is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19759) Lenry válasza borsodika (#19757) üzenetére


Lenry
félisten

mi az a monitor.exe?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19760) kris75


kris75
aktív tag

Hello! Valaki tudna nekem segíteni, Adobe Flash playert szeretnék telepíteni,de egyszerűen nem tudom megoldani 64 bit-es win7 ultimate re :R

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#19761) borsodika válasza Lenry (#19759) üzenetére


borsodika
őstag

Webkamerámnak a drivere

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#19762) Laccoss válasza Integra (#19758) üzenetére


Laccoss
addikt

Régi NiMH-s akksik voltak olyanok. A Li-ion akksikat már elektronika védi, és se lemeríteni, se csepptöltést végezni rajta nem tudsz, mert lekapcsol. És emiatt a teljesen lemerítés sem helyes, mert ha teljesen lemerítenéd akkor tönkremenne. Így a formázása is eleve értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#19763) Lenry válasza kris75 (#19760) üzenetére


Lenry
félisten

duplaklikk az exe-re, tovább, tovább, tovább, kész

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19764) kris75 válasza Lenry (#19763) üzenetére


kris75
aktív tag

Akárhonnan akarom letölteni ide dob és itt nem indul el:Adobe 64 bit

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#19765) Lenry válasza kris75 (#19764) üzenetére


Lenry
félisten

nincs 64 bites flash.
a 32 biteset kell telepíteni, és az fog mindenhol működni (kivéve a 64 bites Internet Explorerben, oda egyáltalán nem lesz flashed, amíg Adobe-ék nem csinálnak)

egyébként ugyanez van leírva az általad linkelt oldalon is

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19766) kris75 válasza Lenry (#19765) üzenetére


kris75
aktív tag

köszönöm,és hogyan tudom megállapítani,hogy 32 vagy 64 bit-es exp. használok?

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#19767) Lenry válasza kris75 (#19766) üzenetére


Lenry
félisten

attól függ, hogy a start menüben melyikre kattintasz, ott vannak egymás alatt

egyébként meg indítasz egy feladatkezelőt (Ctrl+Shift+ESC) és ha a folyamatoknál az iexplore.exe mellett van egy *32 akkor 32 bites, ha nincs, akkor 64-es

plusz onnan is észreveheted, hogy a 64 bitesben a Flash telepítése után sem fog menni a YouTube

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19768) Alwares


Alwares
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg egy igen nehéz problémával állok szemben. Bár kb két kattintás volt csinálni, de hát néha csinál sajnos hülyeségeket az ember (még ha ért is hozzá). Tehát lemezkezelőben piszkálgattam (a win7-es beépítettben) és véletlenül átállítottam hogy melyik legyen az elsődleges partíció. Furának találtam hogy az egyik szerviz partíció volt az elsődleges, én meg szépen átállítottam a C:-re (amin a win7 van). Hát ez nagy hiba volt, ugyanis újraindítás után a BOOTMGR missing felirat várt. Azóta próbáltam Paragon Partition Manager boot recovery-jének segítségével megjavítani, de ez se segített, sőt hazavágta a pen-drive-om is. Itt hagytam abba tegnap.
Próbáltam mindenféle vérmes remény nélkül a Win7 telepítő DVD-jével. Aminél a javítás alatt mókás módon azt írta hogy ez a windowssal nem kompatibilis :Y De sebaj, itt a parancssor. Próbáltam a BCDedit-el visszaállítani, de sehogy se sikerült, nem is talál windows telepítéseket, egyik partíción se. Nézegettem még más módszereket, de a legtöbb a boot.ini-ről szólt, de a Vista óta nem használják ezt a Windows-ok.
Ha tudtok valami hasznos tanáccsal szolgálni légyszíves ne tartsátok magatokban. Semmiképpen nem szeretném újratelepíteni a rendszeremet, sok időt öltem ebbe a rendszerbe, hogy rendesen bekonfiguráljam, belőjjem.
Elsőre is köszi.

(#19769) kris75 válasza Lenry (#19767) üzenetére


kris75
aktív tag

Köszönöm a segítséget,minden probléma megoldódott! :R :R :R

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#19770) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!
Az explorerem bedöglött, és amiket neten találtam, egyik sem jó :(((
A CD-n pedig nem találtam külön telepítőt.
Valaki tudna linkelni 64bites win7-re egy IE8-at?:R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19771) polonic válasza Tálydi (#19770) üzenetére


polonic
félisten

Mit jelent, hogy bedöglött? Mi a hiba? Bővítmények nélkül is rossz?

(#19772) Alwares


Alwares
aktív tag

Nah most már mindegy. Újratelepítem inkább a windowst. Adatokat kimentettem, stb. Sajnos ez megoldani már nem nagyon lehetett volna.

(#19773) Tálydi válasza polonic (#19771) üzenetére


Tálydi
senior tag

egyszer csak adobe huss,(2hónapig tökéletes volt) és nem tudtam semmiféle videót nézni, gondoltam reinstall, letöröltem, de nem találtam feltelepítendő IE8at :F

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19774) polonic válasza Tálydi (#19773) üzenetére


polonic
félisten

Akkor nem az ie8-at kell babrálni, hanem azt a szánalmas adobe programot.
Mit is csináltál tulajdonképpen? Mert úgymond konkrétan törölni nem lehet win7-ből.

(#19775) Tálydi válasza polonic (#19774) üzenetére


Tálydi
senior tag

adobe-val nem tudtam már mit csinálni, azonnali kérdések topicban is próbáltak segíteni.

Az Internet Explorer 8 eltávolításához a Windows 7 rendszerből menj a Start Menü ⇒ Vezérlőpult (Control Panel) ⇒ Programok (Programs) ⇒ Windows szolgáltatások be és kikapcsolása (Turn Windows features on or off) ablakhoz, és vedd ki a pipát az Internet Explorer 8 előtti jelölőnégyzetből (Ugyanitt lehet más összetevőket is eltávolítani, illetve telepíteni a Windows 7-hez). Ezután elszöszmötöl rajta egy kicsit, majd felszólít az újraindításra. Újraindítás után az Internet Explorer (vagy az egyéb összetevők) eltűnt a rendszerből.

Nagy hülyeség volt? :W

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19776) polonic válasza Tálydi (#19775) üzenetére


polonic
félisten

Ismerem ezt a módszert, azért kérdezgettem, hogy hogyan csináltad. Teljesen nem törlődik.
Értelemszerűen úgy "telepíted" újra, hogy visszateszed elé a pipát.

(#19777) Tálydi válasza polonic (#19776) üzenetére


Tálydi
senior tag

1. :R
2.Adobe-ot akkor lehetséges megcsinálni? :F

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19778) polonic válasza Tálydi (#19777) üzenetére


polonic
félisten

Nem írtad le mi is volt a baj az adobe-bal? Csak annyit, hogy huss. :D
Meg melyik adobe cucc is? Gondolom a flash player, igaz? Szedd le, ha még nem tetted meg, aztán ha ie8 is megvan, utána telepítsd újra ezt is.

(#19779) vviktor1 válasza Laccoss (#19756) üzenetére


vviktor1
aktív tag

:C :R

Ne dudálj, küzdj !

(#19780) Tálydi válasza polonic (#19778) üzenetére


Tálydi
senior tag

huss: a lényeg-nem tudtam videót nézni :)
igen-igen a flash player.
még amikor megvolt IE8(már újra van!) akkor is próbáltam letölteni, de valami hiba üzit kidobott, megpróbálom most is!

szerk.: ->

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19781) negyedes válasza Tálydi (#19780) üzenetére


negyedes
addikt

Ez a legujabbat toltoted le? mert azt irja, hogy ez nem a legujabb.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#19782) Tálydi válasza negyedes (#19781) üzenetére


Tálydi
senior tag

ezt

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19783) polonic válasza Tálydi (#19780) üzenetére


polonic
félisten

Ez érdekes. Pedig a linken a legfrissebb verzió van.
Meg nem így szokott települni IE alá. Nem jön be semmilyen activex setup albak. Egy sáv jelenik meg a fülek alatt az IE-ben, hogy telepíteni próbál valamit... aztán ott engedélyezni kell és bejön az adobe download manager, az végigfut és ennyi.
Az adobe főoldaláról kattints a get adobe flash gombra, így próbáld meg telepíteni.

(#19784) Tálydi válasza polonic (#19783) üzenetére


Tálydi
senior tag

próbáltam úgy is, de szvsz az active-X vezérlő is hiányzik :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19785) Sub-ZeRo válasza Tálydi (#19784) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbáld meg ezt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19786) Digital


Digital
addikt

Látom nem csak nekem van ilyen problémám!
Internet explorer alá szeretnék flash playert felrakni. A 64 bitest nem támogatja az adobe, 32 bites alá melyiket lehetne felszögelni? Se jutyub, se semmi
Egyszerűen nem tudom működésre bírni, FF alatt minden tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19787) Digital válasza Sub-ZeRo (#19785) üzenetére


Digital
addikt

Ez kellett! Minden szuper :R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19788) Tálydi válasza Sub-ZeRo (#19785) üzenetére


Tálydi
senior tag

:( :O :W

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19789) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

hali

ma telepítettem win7 ultimate x86ot, 2 partisün volt előtte, d: 20gb win xp sp3-mal, meg c: 280gb stuffa. telepítő dvdről boot, xp-st formáz majd oda telepít win7. a probléma, hogy indításkor megkérdi, hogy a win7 induljon-e vagy a win korábbi verziója. ezt hogy lehet megfixálni szerintetek? asus laptop, os nélkül vettem, első körben ment rá win7 béta, miután lejárt xp sp2, de aztán újrahúztam sp3 telepítőről az egészet, ekkor cserélte meg a 2 partisün betűjelét, és most ment rá a win7, betűk visszacserélve jóra.

másik: ha biosban bekapcsolom a sata enhanced mode-ot, akkor egyszerűen nem tud bootolni, a win indítása képernyő előtt lekapcs és újraindul, ez most driver probléma (ha igen, akkor vajon melyiké, esetleg chipset?) vagy mi a szösz? a bétával ment ez baj nélkül. egyelőre nem raktam fel semmi drivert, gyors install volt. ezt leszámítva minden tökéletesen műxik azzal amit a win tartalmaz, szal nemtom hogy érdemes-e akkor a tucat drivert feltalicskázni rá. :F

köszönöm

(#19790) Laccoss válasza Louloudaki (#19789) üzenetére


Laccoss
addikt

1. Gondolom a beta belenyúlt a másik partícióra is, emiatt van az a menü. EasyBCD vagy bcdedit programmal könnyen eltávolítható.

2. Miért pont a sata enhanced mode-ra van szükséged? A windows nem szereti ha állítgatod a sata módot. Ezért egyre be kell állítani, és úgy feltelepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#19791) hibavissza válasza Sub-ZeRo (#19729) üzenetére


hibavissza
veterán

Thx, működik :DD

(#19792) Sub-ZeRo válasza hibavissza (#19791) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szívesen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19793) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

hi,

tudna segíteni vki batch file/script írásban?

Olyan scriptet szeretnék, ami automatikusan elindítja az időszinkronizálást a time szerverrel, ami be van állítva.

Tud vki ilyet?
Olvastam a Powershellről, de nem tom hogy működik.

(#19794) Laccoss válasza kenesei1982 (#19793) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha a windows alapból tudja, miért akarsz erre batchet írni?

(#19795) negyedes válasza kenesei1982 (#19793) üzenetére


negyedes
addikt

Ez benne van a winben alapbol, de nem egyszerubb lenne schedularbe betenni es kesz ha mar annyira kulon akarod szinkronizalni?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#19796) TigerCat válasza Laccoss (#19521) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Home Premium. Bőven elég lesz. Minden szuperál a kolléga gépén!

DE!
Nálam továbbra is kék halál van alvó állapotnál, valamint a billentyűzet jobb oldalán levő média gombokat nem bírom működésre bírni. Sajnos a Synaptics Lux Pad nem konfigurálható, csak ki-, vagy bekapcsolni lehet. A driver pedig kafa, mert a tapipad müxik.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#19797) kenesei1982 válasza negyedes (#19795) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

na leírom a szitut.....
a laptopban lemerült az elem. És ha le van róla szedve az akksi és ki van húzva a tápkábel is, akkor elfelejti az időt.
visszaáll mindíg 2000-re. És ilyen kor az MSN se működik a dátum miatt. Tudom h pár kattintás csak az idő beállítás, de nem én használom a gépet hanem asszony (ez mindent elmond remélem).
Tehát a 4 kattintás helyett szeretnék 1 kattintással szinkronizálni. Automatikusan meg nem szinkronizál ilyenkor vmiért.

és a sheduler sztem nem működik ha a dátum nem jó.

(ja és nem....nem cserélek elemet...)

[ Szerkesztve ]

(#19798) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Videókártyát cseréltem, meg alaplapot. Természetesen az oprendszer újra lett rakva. Nvidiáról váltottam ATI-ra Az alaplap pedig egy asus p5ql pro. A gondom az, hogy eddig jól megszokott alvó állapot egyszerűen nem működik. Pontosabban az ébredés nem valósul meg. Csak pittyen a gép egy hosszút majd 3 rövidet. Ezután hiába nyomkodom a reset gombot, a folyamat csak ismétlődik a végtelenségig. 10.3-as driver van fent. Ha jól láttam ez a legújabb. Miként lehetne az alvó állapotot működésre bírni?

(#19799) negyedes válasza kenesei1982 (#19797) üzenetére


negyedes
addikt

Elmeletileg: ezt be egy .bat fileba ->[link] utanna schedulerben betenni, hogy win logonnal induljon adminkent, mindig, majd kiprobalni.

(ja és nem....nem cserélek elemet...)
no comment.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#19800) Digital válasza kenesei1982 (#19797) üzenetére


Digital
addikt

"(ja és nem....nem cserélek elemet...)"
Facepalm

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.