Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19701) Zolás válasza Kolondrum (#19700) üzenetére


Zolás
addikt

Megpróbáltam kimaxolni elküldtem privátban :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19702) Kolondrum válasza Zolás (#19701) üzenetére

1366x768-ba kellene, de már találtam, coooool! A fekete után felüdülés. :))

(#19703) virkir válasza Zolás (#19698) üzenetére


virkir
veterán

Biztos, hogy ott van az a system32-ben.
A hibára meg ennyit találtam hirtelen.
Meg ezt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19704) Zolás válasza virkir (#19703) üzenetére


Zolás
addikt

Hát most igy hirtelen nem lettem okosabb. Játék közben dobott ki igy kiterheltem procit-vga-memória-miegyebet és minden tökéletes.
Köszi a linkeket de leginkább arról irnak hogy a file elveszett és állitsuk helyre. Olyan nincs hogy ezen file nem müködik rendesen.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19705) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Sziasztok most olvasom el az összehasonlításokat és felcsillant a szemem hogy van olyan hogy Fizikai CPU-k száma max 1-2 az mit jelent?Előre is köszönöm válaszotokat!

(#19706) Sub-ZeRo válasza PiciKenny (#19705) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az annyit takar, hogy maximum 2 cpu-t támogat. Nem a MAGOK! számát, hanem a proci számát jelenti. Már az xp is tudta a 2 cpu-t kezelni. (ha jól tudom :B )

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19707) atesss


atesss
addikt

No az Office-os hibát sikerült elhárítani.
De maradt még egy: Az IE8-ban valami át kell állítani ahhoz, hogy a vállalati rendszerbe (kb. távoli asztallal megy) be tudjon jelentkezni nővérem, korábban a beállítással elég sokat szarakodott, mire sikerült; csak most már nem nagyon emlékszik rá.
De a régi Win7-e megmaradt nálam itthon is átmásolva - a teljes vinyó tartalmát átmásoltam, a néhány fájl kivételével amit nem lehetett.
(Jó, tudom, nem egy Ghost-olás, de elvileg működhet)

Már korábban észrevettem, hogy a Win7 telepítésének elején van olyan javítási lehetőség, ahol felismeri a vinyón lévő Win7 telepítéseket - így hozzá is adattam ezt a "laptopos" Win7-et az indítási listához.
Csak nem akar elindulni sehogy, se csökkentett mód, se semmelyik másik. :F
Mondjuk egy teljesen más hardverrel végülis várható is volt, csak eddig nekem az volt a tapasztalatom, hogy az XP-nél sokkal jobban tűri ezt, sajnos most nem jött be.
Kb. 2 másodpercre jelenik meg a Win7 bootolási csíkja, aztán kékhalál.
Ugyan elsőre semmi gyakorlati infórmációt nem látok belőle, de azért lefotózom majd a kékhal infóit.
Hogyan lehetne elindítani ez a Win7-et ?
Gondolom a driverek betöltését kellene valahogy leállítani, hogy mindent alapról ismerjen fel.

Vagy hogyan tudnám az IE8 beállításait kimásolni, melyik fájlban lehet ez, és hogyan eltárolva ?

(#19708) Lenry válasza atesss (#19707) üzenetére


Lenry
félisten

F8 csökkentett üzemmód, ekkor nem töltődnek be a driverek, majd szépen törlöd őket, restart, új driverek föl.

nem 100%, hogy menni fog, de egy próbát megér

mod: ja nem megy az se... akkor nincs ötletem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19709) negyedes válasza atesss (#19707) üzenetére


negyedes
addikt

Probalj meg egy windows easy transfert. Lehet az mukodik.

A masolgatos dolgokat meg felejsd el, ez nem xp. Kulso mediara esetleg csinalj egy system imageet es at ragd fel a masik gepre, de igy sem 100%, hogy rendesen megy majd a win.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#19710) PiciKenny válasza Sub-ZeRo (#19706) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Köszönöm így már értem! :R
További szép napot =)

(#19711) Sub-ZeRo válasza PiciKenny (#19710) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szívesen. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19712) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Gondom lenne több távoli asztali kapcsolat beállításával. (win7-ről csatlakoznék).
A gondom az, hogy beállítom a távasztalt kimentem asztalra, hogy klikkre csatlakozzon a másik géphez. Ez idáig ok. De ha csinálok egy másikat, más beállításokkal (ip, name, pass), és elmentem ugyanugy az asztalra más névvel, megváltoztatja a már korábban létrehozott és elmentett távasztalt is. Ha szerkesztésnél visszaállítom és mente, akkor megváltoztatja a későbbit is. :DD

Ötlete valakinek erre?

ty

(#19713) hibavissza válasza hibavissza (#19471) üzenetére


hibavissza
veterán

Hi!

Közben találtam egy 2005-ös tesztet AHCI vs IDE témában. Egyértelműen ajánlják, mivel a multitask műveletek fürgébbek lesznek. RAID-ben meg tényleg előny...

A giga support nem ajánlja az oprendszerben történő AHCI engedélyezést.

A kérdésem az lenne, a Win7 telepítése alatt is felkínálja az AHCI telepítést (F6) vagy itt más az eljárás? Én nem emlékszem a telepítés alatt ilyen üzenetre.

(#19714) Lenry válasza hibavissza (#19713) üzenetére


Lenry
félisten

olyan nincs, hogy AHCI telepítés
ha BIOS-ban AHCI-re állítod a vinyót, akkor azt a drivert fogja feltelepíteni, mert mással nem is működne.
anno XP-ben azért kellett az F6-tal bohóckodni, mert nincs benne AHCI driver

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19715) artiny


artiny
őstag

Helotok
2 kérdesem van:

1.Meglehet oldani ha megnyitok egy mappát ne a Details hanem a List formáju nézet legyen alapértelmezett az összes mappán?

2.Van lehetöség 7-en valmiféle mappák titkosításra? xp a Folder lock 5.8.2 nagyszerüen ment /az ujabb verziohoz nincs kulcsom vagy meg túlbonyolítottak/ 7-en az a baj vele,hogy ha rámegyek a keresésre akkor amit titkosított filet pl. képet akkor a keresési találatnál megjelenik az a kép is. /így nincs sok értelme ennek a Folder Locknak, xp -n is kipróbáltam ezt ott nem jelenítette meg a titkosított.file-kat a keresés/

(#19716) Sub-ZeRo válasza artiny (#19715) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az egyes pontban, a mappa beállításoknál nézz szét. Sajátgépet nyitsz,, majd egy alt gomb és mappa beállítások.

Sajnos a másikban nem tudok segíteni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19717) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Felraknám az XP SP3-at a 7 mellé, viszont az a gondom, hogy ugye a bootmanager az XP-s lesz. Hogy lehet ezután visszaállítani a 7 managerét? Nem érdekel alternatív megoldás külső programmal, meg GRUB meg hasonlók, csak a hetes.
Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#19718) Laccoss válasza CHIPman (#19717) üzenetére


Laccoss
addikt

(#19719) hibavissza válasza Lenry (#19714) üzenetére


hibavissza
veterán

Nos, a vistám így működött, de a win7 nem tölt be ahci-vel, csak natív ide alatt. Nem tudom mit kéne tennem. Nem igazán értem a win7 miért nem kezeli automatikusan.
A giga lapján van ahci driver win7-re....lehet, le kéne töltenem és installálni csak úgy..?
Nem igazán értem, az alaplapnak mi köze van a merevlemez és az oprendszer kommunikációjában, mármint a fizikain kívül. Gyújtson fényt idebent valaki! :F

(#19720) hibavissza válasza hibavissza (#19719) üzenetére


hibavissza
veterán

Több helyen is ezt a megoldást adják az ahci problémámra:

http://www.recipester.org/Recipe:Enable_AHCI_in_Windows_7_26944413

http://www.avforums.com/forums/windows-7/944905-windows-7-ahci.html

http://lacy.hu/windows_vista/ahci_mod_sata_lemezen

Magyarán telepítés alatt natív IDE volt beállítva ezért nem tette fel a drivert?

Ez eddig ok, de még mindíg nem értem mit keres a giga oldalán egy ahci driver?

[ Szerkesztve ]

(#19721) Sub-ZeRo válasza hibavissza (#19720) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen azért nem rakta fel.

Ezen mit nem lehet érteni???? Akkor hol legyen a driver??? A merevlemez oldalán??

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19722) ollie válasza hibavissza (#19719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy, hogy - surprise! surprise! - valaminek vezérelnie kell a merevlemezt.

***

(#19723) atesss válasza negyedes (#19709) üzenetére


atesss
addikt

Hogy működik ez a windows easy transfer ?

Persze, ez az átmásolás eredetileg nem erre volt, hanem csak a fájlokat átmásolni.
Aztán vettem észre, hogy van elvileg egy ilyen javítási mód a Win7 telepítőjében, ami a csak simán átmásolt windows fájlokat fel tudja ismerni, és elindítani a rendszert.
És van is az IE beállításaival probléma (nem mentettük el / írtuk fel a régi beállításokat), úgyhogy pont jól is jönne ez.
Persze ha működne...

Most már nem tudok System Image-et csinálni, mert nővérem visszament Londonba a laptopjával...

(#19724) localhost válasza atesss (#19723) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Segít? "Útmutató" a jobb oldalon.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19725) Digital


Digital
addikt

Hi!
Van egy C,D particióm (win 7 alól így látszik) egy vinyón. Az D-n volt egy Vista (ez volt elsőként telepítve), a C-n egy Win 7.
A Vista-t le akartam szedni, a Boot rendszerből ki is vettem sikeresen. Gondoltam legyalulom az D-t, de a win mappát nem engedte. Gondoltam adok neki a Killdisk-el
Ez után missing operating system üzenetet kapok a gép indításakor.
Hogyan tudnám rendberakni a gépet?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19726) Laccoss válasza Digital (#19725) üzenetére


Laccoss
addikt

Win7 dvd berak, javítás?

(#19727) Digital válasza Laccoss (#19726) üzenetére


Digital
addikt

próbáltam a bootsect /nt60 C: /mbr parancsot, és ezeket is:
bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot
bootrec.exe /rebuildbcd

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19728) hibavissza válasza Sub-ZeRo (#19721) üzenetére


hibavissza
veterán

Nos, azt nem vágom, hogy:
átállítom a windows-t és újraindításkor a bios-t, ezzel gondolom behív egy driver-t betöltéskor, amelyik integrálva van. mivel az ahci az oprendszer és a merevlemez kommunikációját szoftveresen "átadja" az os-nek, így feltételezhető, hogy a windows által betöltött driver lesz a legoptimálisabb.

vagy az oprendszer és a bios átállításával nem következik be a driver "élesítése" és az előre letöltött drivert kell futtatnom? ez azért érdekes, mert elvileg, ha nincs driver ilyenkor, akkor épp elszáll a win7.

szóval a merevlemez gyártójának oldalán sokkal logikusabb lenne.

ollie: _ :F

[ Szerkesztve ]

(#19729) Sub-ZeRo válasza hibavissza (#19728) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha win7-el csinálod, akkor működni kell neki, mert nekem működött. :DDD

Ha nem csinálja meg nálad, akkor nálad van gebasz... Vagy nem te csinálsz valamit jól...

Amúgy meg nem a merevlemez gyártó oldalán kell lennie neki, mert nem a merevlemeznek adsz drivert, hanem az alaplap egyik csipjéhez, ami a merevlemezeket vezérli...
Ha nem működik sehogy legyalulod a rendszered, boot előtt átálítod AHCI módra és gyönyörűen felteszed a win7-et. Nálam sikerült. Amúgy meg ha nem jó a beépített, akkor alaplal gyártóhoz felmész, AHCI drivert felrakod egy pendrive-ra, majd mikor bootolsz és látod a vinyókat, ott rámész, hogy driver betöltés, penről megkeresed a drivet, felteszi neked, és örülsz. :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19730) atesss válasza localhost (#19724) üzenetére


atesss
addikt

De ezzel egy működő rendszerről lehet leszedni a beállításokat, nem ?
Márpedig ez a rendszer már nincs meg működő változatban. :F
Csak a fájlok át vannak másolva. De nálam nem indul el, valószinűleg az eltérő hardver miatt.
Nővéremnél elindulhatna - az azonos hardveren, de ott nem csináltam meg ezt a "dupla-boot"-ot. És elmondani neki sem lenne egyszerű telefonon + kellene hozzá hogy legyen nála egy Win7 Install lemez is (mondjuk ezt le lehet tölteni, de akkor is körülményes tud lenni ez így már).

Vagy lehet megpróbálom esetleg másik gépen.
Vagy olyan gép kellene, ami ugyanúgy 945GM chipsetes, gondolkozok majd az ismerősök közül kinek lehet ilyen.
USB-ről működhet a Win7 boot-ja (ugye laptopnál a vinyó szerelés nehézkesebb, bár szerencsére van egy tartalék 80GB-os 2,5" Sata vinyóm) ?
Vagy ehhez is valami plusz drivert kellene beintegrálni (amit egy nem működő rendszerbe elég nehéz lenne...) ?

A laptop: Lenovo N100
945GM + ICH7M
Celeron M 410 - FSB=533Mhz
1GB DDR2-800 + 512MB DDR2-667 - 533Mhz-en
VGA: GMA950
Hang: nemtom, lényeges lenne ?

Az asztali gépem jelenleg (ma veszek bele egy HD4670-et, és nemsokára egy E3300-at):
Asus P5KC - P35 + ICH9
Celeron D 360 (Cedar Mill-512 - Prescott 2M "alapú")
1* 2GB Corsair DDR3-1600
VGA: S3 Trio64 PCI :) Ideiglenesen

Szerintetek milyen gépen érdemes kipróbálni, hogy elindul-e az N100-ra telepített Win7 ?
Mi lehet itt a leginkább baj, gondolom a más chipset. Vagy esetleg a VGA is ?

Ami még elérhető itthon azok mind P4-es gépek (némelyik csak az alaplap, de össze tudom rakni konfiggá ha kell):
Abit IS7 (865PE)
Shuttle AB48 (845PE) + HD2600XT AGP
Compaq D510 SFF (D51S) (845PE + DDR ram)
Compaq D500 SFF (845 + SD ram)
AGP-s videókártyáim még "raktáron" : Geforce 3 Ti200, NV Riva TNT 2, Ati 7500 vagy 7000.
Utóbbi 3 géphez - ha nem másolom át egy másik IDE vinyóra a Windows fájlokat - kellene Sata kártya is, ami egy Sil3114 chipes van. De ez már eleve gondot okoz, mert lehet nincs benne a drivere a Win7-ben, nem ? :F
Van egy 20GB-os üres IDE vinyóm, akkor szelektálni kell kicsit hogy mit másolok föl a Win7 partíción lévő fájlokból, de elvileg elférhet rajta.

[ Szerkesztve ]

(#19731) m_laj


m_laj
csendes tag

hali.
nem szeretném a korábbi párezer hozzászólást végigolvasni, de hangkátya roblémám van.
lehet h már elhangzott a válasz, de légyszi segítsetek.
egy MSI 945PL Neo 3 alaplapom van rajta integrált 7.1es hangkártyával, a gépen pedig 32 bites windows 7 oprenszer. a konkrét proléma az h a genius 5.1-es hangfalszett nem szól rendesen. próbáltam már ezer féle drivert, de vagy a mélynyomó nem szól vagy a mélynyomón kívül csak 2 hangfal szól... mi lehet az ok illetve hogyan lehet orvosolni a problémát? elolvastam az első hozzászólást de igazából az sok segítséget nem nyújtott, mert nem tudom h mit kell keresnem, ill ha jól láttam azok csak nem integrált kártyákhoz tartozó linkek. légyszi segítsetek.
előre is köszönöm.

(#19732) rumkola válasza hibavissza (#19720) üzenetére


rumkola
veterán

Ha nem volt enabled a biosban az AHCI akkor bukta, tudtommal. Telepítés elött kell beállítani a biosban és úgy végigvinni a windows installt és nem kell semmiféle driver. Utólag nem engedélyezhető (vagy talán csak valami nagy buzerával).

(#19733) CHIPman válasza Laccoss (#19718) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Koszi, de nem megy. Mar az elso parancs beirasanal elszall azzal, hogy nem ismeri azt a parancsot, hogy E:. Probaltam mindenfele modon beirkalni, de nem akarja az igazsagot, es valamiert meg netem sincs xpn, igy csak mobilrol tudom tolni mind a netet, mind az msnt. Bocsi az ekezetek miatt, es remelem, hogy minel elobb tudtok segiteni boot ugyben. A net nem erdekes, majd megoldom valahogy.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#19734) virkir válasza rumkola (#19732) üzenetére


virkir
veterán

Rosszul tudod Vista óta gond nélkül működik az utólagos bekapcsolás

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19735) CHIPman válasza CHIPman (#19733) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tárgytalan, easyBCD-vel felélesztettem a 7-et, csak most az XP-t csesztem el. :DDD
Mindegy, majd ránézek arra is.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#19736) Lenry válasza rumkola (#19732) üzenetére


Lenry
félisten

ülj le, egyes
dehogyisnem lehet.
összvissz egy kulcsot kell átírni a registryben, meg újraindítani

IDE módban futó Windowsban
HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Services \ Msahci
jobb oldalt duplaklikk a start kulcsra, értékét átírod 0-ra.
ezután restart, ACI mód be, és örömboldogság

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19737) AirBooms


AirBooms
addikt

Hali!

Ha nem akarom, hogy jobb oldalt, alul, az óránál megjelenjen egy ikon folyamatosan(konkrétan a "Hardverek biztonságos eltávolítása..."), akkor azzal mit csináljak? Hogy tudom eltüntetni? (W7 Pro64 HU)

Köszi!

(#19738) Brutális eb válasza m_laj (#19731) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia próbáld meg így:

1.Vezérlőpult-hang-hangszorók(vagy a kártyád tipusa)-alúl tulajdonságok-felső fülek- javítások-ott pipa a mélyhangkezeléshez.
2.vezérlőpult-hang-hangszorók(vagy a kártyád tipusa)-alsó fül beállítások-konfig.választása 5.1.tovább-tovább-tovább.

E két lépés és az oprendszerednek megfelelő driver illetve helyes kábelezés esetén működnie kell unokaöcsémnek ugyanolyan lapja és genius 3600-as cucca van megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19739) RootRulez válasza AirBooms (#19737) üzenetére


RootRulez
félisten

Húzd be a nyílhoz és akkor nem látszik mindig csak, ha bekattintassz

═════════════════════════════════════════

(#19740) AirBooms válasza RootRulez (#19739) üzenetére


AirBooms
addikt

Ööö, milyen nyílhoz? :U
Ezt a testreszabás ablakot sem tudom, hogy hoztad elő... :B

(#19741) Laccoss válasza AirBooms (#19740) üzenetére


Laccoss
addikt

Óra mellett felfele nyílra kattintasz..

(#19742) RootRulez válasza AirBooms (#19740) üzenetére


RootRulez
félisten

Ahogy Laccoss mondja és oda a kis ablakba be/ki is húzhatod a kis ikonokat, hogy mindig látszódjanak vagy ne...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#19743) AirBooms válasza Laccoss (#19741) üzenetére


AirBooms
addikt

Aha, közben rájöttem, milyen nyílra gondoltok... Csak az a gond, hogy nekem ilyen nincs, s nem is tudom, hogy lehet előcsalogatni... :(

Szerk: bocsánat, mégiscsak megvan! :D

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#19744) Integra


Integra
titán

tényleg megöli a win7 acpi-je a notebook akksikat? vagy csak típusspecifikus ez a jelenség?
nekem pl semmi bajom a tp-mel, de havernál asus meg acer, mindkettőnél drámaian leromlott az akksi, egyik példa:
akku kapacitás (gyári): 46300
januárban: 22313
márciusban: 19548
ma: 16783 ennyit tudott beletölteni..

hol találom amúgy ezt a töltési eredményt?? energy riport.html vagy mi, mert az én win7-emben egyszerűen nem találtam meg.. :F

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19745) harry


harry
veterán

Sziasztok, olyan gondom lenne, hogy bár XP alatt ment az nVidia 7800GT vivo video bemenet, egy WDM driver telepítése után, itt a gyári driver csomag nem elég, wdm pedig nincs wni7-hez. Megpróbáltam azért feltenni, elvileg felment, de nem igen változott semmi (XP kompatibilitással sem, de nyilván másként működik, és nem nagyon lehet így átejteni - gondolom...).
Nem tudom, akár az XP mód, vagy egy külön virtuális gépen XP mit látna a VGA-ból, és, hogy úgy rá lehetne-e venni, hogy kezelje a video bemenetet... Jelenleg az eszközkezelő mutat egy felkiáltójeles PCI Input device-t, nem tudom, az az-e.

Hogy lehetne szerintetek életre kelteni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#19746) borsodika


borsodika
őstag

Sziasztok!
Lenne 1 olyan problémám, hogy a pc-m bekapcsolás után x idő múlva az explorer.exe elkezdi 100%-on pörgetni a procim (Q6600) és amíg nem lövöm ki az explorer.exe-t és nem indítom újra parancssorból akkor ez megy végig. Ha kilövöm megint megy rendesen és újra elkezdi 100%-on enni a procit, de szinte nemfut semmi csak az msn, internet, és 1 levelező.
Ebben szeretnék segítséget kérni.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#19747) Lenry válasza Integra (#19744) üzenetére


Lenry
félisten

nem megöli, szimplán
ad1: kicsit túlérzékeny
ad2: pontosabban detektál, és az akku tényleg szar

egyébként volt erről egy fél marék ITCafé cikk, nézd meg azokat, meg a kapcsolódó topikokat

(#19746) borsodika itt az ideje egy vírusirtásnak

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19748) borsodika válasza Lenry (#19747) üzenetére


borsodika
őstag

Már volt de nem talált semmit pár cookie-n kívül

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#19749) polonic válasza borsodika (#19748) üzenetére


polonic
félisten

Ne csak egyfélével ellenőrizd le.

(#19750) zoli62 válasza borsodika (#19746) üzenetére


zoli62
addikt

Nézd meg a feladatkezelőben, mi az, ami sok memóriát igényel.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.