Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) JackFeryll válasza Fel (#3750) üzenetére


JackFeryll
őstag

Vicc az a festés :D
szerk: közben kicserélted a képet, csodálkoztam is :)

[ Szerkesztve ]

(#3752) wall2


wall2
tag

Tölthető az 1.39 ;)

(#3753) JackFeryll


JackFeryll
őstag

"enemy aircraft movement’s direction vector is now visible in RB"
Árkádosítunk :Y ?

[ Szerkesztve ]

(#3754) RaZroX


RaZroX
addikt

Mac-re is vagy csask PC-re jött az 1.39 ?

This is the way

(#3755) Revolit válasza JackFeryll (#3753) üzenetére


Revolit
senior tag

Mi?!?! Most komolyan raktak "hova lőj keresztet" RB-be? Erre képzem magam már hetek óta, hogy megtanuljam, hova kell lőni, erre berakják oda is célkeresztet :DDD Pedig már egész jól meg tudom becsülni, hogy hova lőjek :P

(#3756) JackFeryll válasza Revolit (#3755) üzenetére


JackFeryll
őstag

Még nem próbáltam ki, de állítólag nincs a végén karika, gyakorlatilag valószínű hogy elég a végére célozni.
Amúgy egy gépre voltam a jetektől hát köszi szépen most pazarolhatok némi időt és pénzt amíg megvehetem az elsőt.

(#3757) RaZroX


RaZroX
addikt

ja meg tankokkal most mi lesz ? Mikortól lesznek ?

This is the way

(#3758) Fel válasza JackFeryll (#3756) üzenetére


Fel
addikt

Nincs célkör, és semmilyen egyéb módon nem jelzi hová kellene lőni. A megjelelölt gép repülési irányát mutatja (3 vagy 4 pöttyöt rajzol elé).
Szerintem inkább zavaró, mint bármit is segítene. Akinek van szeme, az szerintem eddig is látta, hogy az adott gép merre is halad. Azt, hogy hová lősz, továbbra is magadnak kell kitalálni, úgyhogy nem tudom mi értelme van. Lehet hogy a földről lövöldöző önjáró légvédelmi cuccok miatt találták ki...

(#3759) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Utóbbi időben van szabad időm gondoltam hogy videózgatok, lenne rá igény hogy gépbemutatókat, illetve game playeket csinálgassak, és betegyem ide, ezzel is segítve azt aki kezdő pilóta? :B

(#3760) bullseye válasza Th1sN04ll (#3759) üzenetére


bullseye
addikt

Lenne! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3761) RaZroX


RaZroX
addikt

Azaz a végén kell megállni... :W

This is the way

(#3762) erikke17


erikke17
őstag

Katasztrofálisan lassan jön ez a patch, ingadozik a sebessége launcheren és torrenten keresztül is.... :(((

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3763) Fel válasza erikke17 (#3762) üzenetére


Fel
addikt

....
Röhejes, hogy a CBT és a dev szerós klienshez a frissítések normális sebességgel jönnek, míg a "rendes" szerverről így.

(#3764) myckey válasza Fel (#3763) üzenetére


myckey
veterán

ne is mond!
asszem már kora délelőtt neki kezdtem
még röpke 2-3 óra és lenn is van :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3765) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Nekem lejött egyből de nem játszok vele :D

(#3766) RG4L


RG4L
őstag

Hát az EU és az USA korlátozta a sávszélességet is úgy látszik. Ez is a szankciók egyike. :DDD :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#3767) Francia91


Francia91
veterán

Grafika, mintha szebb lenne a frissítéssel. Szerintem...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3768) Colos1 válasza Francia91 (#3767) üzenetére


Colos1
őstag

Change Log

- Improved and accelerated grass rendering
- Improved and optimized particle rendering
- Improved and optimized rendering of the landscape on Dx9/Dx11
- Accelerated water rendering
- Accelerated cloud rendering in Dx11 (now not slower than in Dx9)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3769) PAtr0n válasza Colos1 (#3768) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ezt meg kell néznem, pedig ma még nem akartam frissíteni... :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3770) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Gondoltam összesasszézok pár random meccset de már 2 órája frissít 120.as net mellet...na ez holnapra matad :DDD :(((

[ Szerkesztve ]

(#3771) PAtr0n válasza Th1sN04ll (#3770) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem értem a mi a problémád, nekem hasít lefelé:

:DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3772) Th1sN04ll válasza PAtr0n (#3771) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:DDD hasonló nálam is ugye :U :W

(#3773) PAtr0n válasza Th1sN04ll (#3772) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mit akarsz, már 200kB körül jön, 8 éve ez a sebesség még bajnok volt országszinten :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3774) erikke17


erikke17
őstag

Nálam már bő egy órája elég jól megy igaz be van korlátozva 400kB/s sebességre hogy mást is tudjak mellette csinálni :D Egy picit lassabb volt mikor a képet lőttem de most 380-399kB/s jön :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3775) K3NZO


K3NZO
senior tag

Szerintetek az mitől lehet, hogy az új patch-ben a szárny alá rögzíthető ágyukkal nem lehet lőni? Pl nekem a Vf-109 trop hiába van a szárny alatt, nem lehet használni.

"Per aspera ad astra"

(#3776) RG4L


RG4L
őstag

Mostmár kb. AB-ben is úgy sérülnek a repülők mint RB-ben.

War Thunder: Gelesztaa

(#3777) JackFeryll válasza K3NZO (#3775) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nézd meg a gombkiosztást elvileg különböző kaliberekkel lehet egyenként is lőni már.

(#3778) K3NZO válasza JackFeryll (#3777) üzenetére


K3NZO
senior tag

Köszönöm, ezt volt a hiba forrása.

"Per aspera ad astra"

(#3779) unravel


unravel
őstag

War Thunder like a boss
bocs, ha volt már.

¯\_(ツ)_/¯

(#3780) Revolit válasza unravel (#3779) üzenetére


Revolit
senior tag

Már csak egy oculus rift és egy pneumatikus/hidraulikus rugós rendszer az erőhatások szimulálására, és BUMMM, best simulation EVAAH! :C

[ Szerkesztve ]

(#3781) PAtr0n válasza Revolit (#3780) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, tuti egy kombó lenne, de mivel itt tudtommal senki se pilóta, így sok ember kábé fél óra játék után sugárban hányna az egésztől. :)
Minden esetre nagyon de nagyon kipróbálnám ezt a cuccot.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3782) Colos1 válasza Revolit (#3780) üzenetére


Colos1
őstag

Aki ilyennel külső nézetből játszik, az inkább tologasson csattogós lepkét :W :W :W
Amúgy sosem értettem, hogy miért jó a külső nézet, nem csak itt, hanem pl. autós játékokban is :U

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3783) Szőrös  válasza Colos1 (#3782) üzenetére


Szőrös 
veterán

RB-ben a hozzám hasonló lámáknak nagyon jó ám az a külső nézet . :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3784) lowzor


lowzor
veterán

Fuck, játszanék a vonatra várva, erre elkezd 4 gigás patchet töltögetni...
Az egyetem ~1 gigás netjével @200 kb/s-el jön :D

(#3785) JackFeryll válasza Szőrös  (#3783) üzenetére


JackFeryll
őstag

Megfelelő eszközök nélkül (track IR, Oculus Rift) ezerszer hatékonyabb a külső nézet. A szimulátor más, de ahol használható árkádosabb jellegű módokban (az RB is az) ott nincs értelme mást használni.

(#3786) Colos1 válasza Szőrös  (#3783) üzenetére


Colos1
őstag

Kicsit általánosan fogalmaztam, bocsánat érte.
Persze, jó a külső nézet is, de aki egy ilyenbe ül, az ne legyen már ekkora eretnek! Az autós játékoknál is ilyen szimulátorokat értettem, amelyek forognak meg rázkódnak.

Szóval semmi rosszat nem szándékoztam mondani a külső nézetből játszókról :B

Az meg más kérdés, hogy én csak belsőből repülök, mert az nagyobb realitást ad az egésznek.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3787) Revolit válasza Colos1 (#3782) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát AB-ben meg RB-ben is én kölső nézetet használok pl :B De azért, mert különben elég nagy hátrányba lennék. Viszont ha csak emelkedek felfele RB-ben szépen nyugiba, sokszor belső nézetbe váltok, és úgy nézegetek körbe, mert az az igazi feeling :K Vagy mikor felhőben megyek, és a víz kicsapódás csorog le üvegről. Vagy szállunk fel, és oldalra nézek, és ott repül 50m-re csapattárs (kivéve BF-109-ben, mert az oldalsó merevítő fém-biz-baszt kiváló helyre rakták - szemmagasságba :DDD ). Szóval egyértelműen feelingesebb a belső nézet, főleg egy oculus rifttel, ez tény, de külső nézetben meg könnyebb a játék.

Bár autó szimulátoroknál én se tudok külső nézetben játszani (azon kívül, hogy teljesen illúzió romboló, nem érzékelem olyan jól az autó mozgását). Gondolom te pont ugyan így érzel repülőkkel is, csak hát nem egy szinten vagyunk repülő szimulátorokból, ez már rég kiderült számomra :DDD

(#3788) Szőrös  válasza Colos1 (#3786) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ó azt tény hogy játékélmény szempontjából a belső nézet - köszönhetően a jól kidolgozott belső térnek - baromi jó és élvezetes csak SB kivételével aki így repül az hátrányban lesz.

Múltkor repültem pár csatát RB-n így belső nézetből , joy-al ( kicsit könnyebb az irányítás itt ).
Hát mit ne mondjak barmira megszenvedtem a killekért főleg a célzás miatt bár az is igaz hogy a sikerélmény is sokszoros volt .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3789) PAtr0n válasza Revolit (#3787) üzenetére


PAtr0n
addikt

Aha, autószimulátornál meg sokan úgy csapják agyon az igazi élményt belső nézetből, hogy automata váltóznak. Az legalább annyira illúzióromboló mint a külső nézet. Colin 2 óta manuális váltóval játszok, Grid 1 óta meg kormánnyal és belső nézetből :)

asdxv:
Tegnap esete lefeküdtem aludni, és hagytam a gépet kínlódni a letöltéssel, láttam hogy esélytelen már játszani. Így több mint 12 óra elteltével már lent is van! :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3790) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Kreatív :DDD

(#3791) JackFeryll válasza mikrosuttii (#3790) üzenetére


JackFeryll
őstag

Gipszből van ? :D

(#3792) Th1sN04ll válasza mikrosuttii (#3790) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:C Nagyon tetszik!

(#3793) rollaz


rollaz
tag

Ez a patch igencsak jóra sikerült. A grafikai javítások különösen tetszenek, 30-40 fps-sel több van, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#3794) PAtr0n válasza rollaz (#3793) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne bazz' mán, hogy még jobban javult a gépigény? Még mindig nem bírtam kipróbálni, de majd még ma este megnézem. Eddig se volt túl nagy gépigénye a látványhoz képest, de ha még ezen is javítottak az nagyon dicséretes.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3795) erikke17 válasza rollaz (#3793) üzenetére


erikke17
őstag

Jaja javult, mondjuk egyik mapon botrányosan alacsony lett az FPS-em száma. Név szerint nem tudom melyik az de valami sivatagi canyon-os pálya. Felhők felett csúnyán beesik 25 FPS alá.. :-/

Chaikához nyúltak? Mert AB-ben mintha "lustább" lenne.. Szárnyszaggató ágyúknak növelték töltési idejüket? :F

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3796) rollaz


rollaz
tag

Rövid összegzés. A bombázók roppant páncélozottak lettek. 3-4 Komet kell egy B-24 leaprításához és ekkor még kétséges, hogy sikerül-e. Mondhatni nyelik a 30 mm-es lövedékeket, mint kacsa a nokedlit. B-17 detto. A repülőterek légvédelme talán még hatékonyabb lett, mint volt, probléma nélkül lekapnak bármilyen repülőt, legyen az bombázó vagy éppen jet. Nagy a duzzogás a bombázók miatt a cseten, de nekem tetszik így, hogy nem lehet őket egy sorozatból ledarálni.

(#3797) PAtr0n válasza rollaz (#3796) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem kellett nekik egy kis buff, mert undorító volt, hogy némely nokedliszaggató vadász 1 lövésből szakította a szárnyat. Szerintem még várható finomítás, mert az se állapot, hogy cannonproof-ok lettek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3798) Francia91 válasza rollaz (#3796) üzenetére


Francia91
veterán

Azert en a mai napon a 4 cannon-os FW-190-nel eleg konnyen szaggattam lefele a B-17-eseket :) /Stealth cannon lovedekkel/

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3799) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Egy igen fontos újítás nem tűnt föl senkinek a legutóbbi peccs óta, miszerint sárga pipával jelöl minden olyan slotot, ahol az adott crew a kiválasztani kívánt gépre már be van tanulva. Nekem nagyon tetszik. Így legalább rögtön tudom, hogy hová tegyek be gépet, és nem kell az átképzésért fizetni. A GF-ből átvett plane options fül viszont nem tetszik, hogy ilyen felugró lett, jobbak voltak az ikonok. Persze ez is csak szokás kérdése, a kezdőknek így könnyebb lesz átlátni, hogy egy géppel miket lehet csinálni.
Eddig faja ez a peccs, 1 kör alatt ennyi mindent vettem észre.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3800) Revolit válasza PAtr0n (#3799) üzenetére


Revolit
senior tag

Sárga pipa feltűnt, az hiánypótló. A menü átalakításért meg eltörném a kezét aki megcsinálta :P Engem szörnyen idegesít, mindig félrekattintok, felnyitnám fejlesztő menüt erre első crew képzésre kattintok véletlen, arghh... ráadásul eddig egy kattintás volt minden, gyorsan elérhető, most meg kattintasz, keresgéled hol van, és akkor még egyet kattinthatsz. Tényleg, mennyivel jobb lett....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.