Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Zadia


Zadia
senior tag

A fejlesztést már kezdem kapisgálni,de,hogy tudom eladni a repcsit?
Csak cserélgetni lehet őket? Japán 1-es szintű-ből van 3 majdnem egyforma gép.Ebből az egyik teljesen ki van fejlesztve.Ezt szeretném eladni.

(#3902) BreeZeRr válasza Zadia (#3901) üzenetére


BreeZeRr
tag

Eladni nem tudod őket, csak cserélgetni lehet.

(#3899) RG4L: Így már van értelme az RB-nek is. Nem csak egyedül unatkozni.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3903) RG4L válasza Zadia (#3901) üzenetére


RG4L
őstag

Nem tudod eladni, csak kifejleszteni őket. Viszont ha egy gépet kifejlesztesz, nem vagy köteles megvásárolni, viszont ajánlott, mert X db gépednek lenni kell pl. Tier 1-ben, hogy Tier 2-es gépet engedjen kifejleszteni. Az, hogy több ugyanolyan gép van nem meglepő, németeknél pl. ha az Me 410 fülét lenyitod, ott 6 különböző gépet látsz. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#3904) RG4L


RG4L
őstag

RB Kalandok :)

War Thunder: Gelesztaa

(#3905) Szőrös  válasza Colos1 (#3884) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért gazsi is bekaphatja. Tegnap cimbivel bementünk SB-be ketten , ő Bf 110 én He 112 B0 ...erre mi jön szembe ? 4es squad P-39K-al meg Yak 1B-k...hát köszi így nem tartott sokáig . :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3906) Kotomicuki válasza Szőrös  (#3905) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ilyesmi miatt menekülnék a wot-ból is (meg a túlzott random), de csöbörből-vörbe a helyzet... :W

Kell egy 3. fejlesztő is, lehetőleg nem orosz, hátha akkor... :O

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#3907) Szőrös  válasza Kotomicuki (#3906) üzenetére


Szőrös 
veterán

Itt alapvetően nem az MM-el van baj, pusztán csak annyi hogy nagyon kevesen játszanak SB-t így az MM abból gazdálkodik ami van."Kénytelen" nagy br különbségű képeket is egybe tenni hogy ne legyen irreálisan nagy a várakozási idő.
Gazsinak inkább SB felé kéne terelni a játékosokat , főleg azokat akik már rendszeresen RB-t nyomnak .
Valami ösztönzés kéne erre.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3908) PAtr0n válasza Szőrös  (#3907) üzenetére


PAtr0n
addikt

"Valami ösztönzés kéne erre"

Tegyenek RB-be is csak cocpit view-t, meg vegyék ki az instruktort :D Így már talán nem lesz akkora vízválasztó.

RG4L:
Jó kis Amcsi gépek, kár hogy még csak Peashooter-em van velük :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3909) Revolit válasza PAtr0n (#3908) üzenetére


Revolit
senior tag

És akkor mi különbség lesz RB meg SB között? Kicsit könnyített fizika RB-ben, de ez pl engem még elrettentene RB-től, így is béna vagyok. A csak cockpit nézetet viszont támogatom, baromi feelinges, csak mivel mindenki külső nézetben megy, még ha ezzel is nehezíteném a sorsom, abszolút használhatatlan lennék RB-ben :P

(#3910) Kotomicuki válasza Szőrös  (#3907) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De ilyet az arcade csatában nem kéne csinálnia, mert kellően nagy a játékosok száma, aztán meg mégiscsak...

A T3-as P-47-nek 3.0 a BR-je, míg egy T2-es A6M2-nek 3.7?!

Sokan játszanak az adott géppel? Akkor csökkentsük a reward%-ait, hátha elmegy tőle a tömegek kedve - ha ez sem jön be, akkor drasztikus FM "kiegyensúlyozás"!
3 év különbséggel lettek szolgálatba állítva a gépek? Nem baj, mehet azonos tier-be, de az újabbnak (és ezért nyilván a jobbnak) legyen kisebb a BR-je! :(

Magasabb szinten meg kisebb csaták és több bot, ez eddig is "bevált"...
Talán kéne tenni is azért, hogy a magasabb szinteket válassza a játékos! De ha annak az igénye - "csak röpködni lehessen" - , tudása csak az arcade-ra elég, akkor azt a kis közösséget, akik elkötelezett szimulátorrajongók, meg még repülni is tudnak, nem is kéne felhígítani velük, mert az egyik félnek sem lenne jó - ingyen frag-et én sem repülnék...!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#3911) Colos1 válasza Szőrös  (#3907) üzenetére


Colos1
őstag

Ösztönzőleg hathat, ha a nagyobb szerverkapacitást adnának SB -nek az RB rovására. SB -ben mindig csak néhány nemzet érhető el. Erről egy kis érdekesség: a leggyorsabban akkor kaptam meccset, amikor amikor a japán-angol-amerikai volt elérhető. Kicsit tovább kellett várni, amikor angol-német volt. Most, a német-orosz esetén baromi sokat kell várni. És az oroszok oldalán vannak kevesebben.

De az sem rossz, amit PAtr0n kolléga ír, only coockpit view :DDD Az instruktort én hagynám.

Meg amit bevezetnék SB -n: a motor DM -et valósra, és nem engedném autón szabályozni a játéknak a propeller pitchet ;] Meg persze a radiator flapsokat sem.
Ez alól csak azok a gépek élveznének kivételt, amelyek valóban tudtak auto prop pitch -et, meg auto radiator flaps -ot.

Meg sokat gondolkodom, hogy a kifutón bevezethető lenne-e a gépek ütközése, de akkor meg kellene egy forgalomirányító AI, mert a csapat fele összetörné magát - pontosabban egymást - már a kifutón a felszálláskor :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3912) Revolit válasza Colos1 (#3911) üzenetére


Revolit
senior tag

Ezek már durva dolgok, ezt úgy tudnám elképzelni, hogy akkor ez lenne SB amit leírtál, RB-t meg közelebb viszik SB-hez. Pl bevezetik cockpit view-t, instruktort tényleg minimálisra, ilyesmi. Ab-t meg elviszik kicsit RB felé. Leginkább itt elég lenne fizikát jelenlegi RB-s fizikára belőni, mert az szerintem siralmas, hogy 700-al zoomolok, felrántom gépet, és ellen simán tapad rám és szitává lő... na ne máá.

(#3913) csaabz


csaabz
őstag

Mi az az instruktor? Látom többen is említitek...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#3914) Zadia


Zadia
senior tag

Annyit meg tudnátok nekem mondani,hogy melyik gombbal lehet kiugrani a gépből? Eredeti beállítások alapján.

Többször láttam már kiugráló krapekokat.

(#3915) Francia91 válasza Zadia (#3914) üzenetére


Francia91
veterán

J gombot hosszan nyomod, látod, ahogy számol vissza 3-tól

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3916) RG4L válasza csaabz (#3913) üzenetére


RG4L
őstag

Repüléssegítő, röviden.

(#3914) Zadia: hosszan "J"

(#3909) Revolit: SB-ben nincsenek kijelezve a repülők még crew skillel sem, neked kell megkeresni őket. Lehet találsz egy gépet, rárepülsz és kijelzi, hogy baráti gép, mikor már közel vagy hozzá és vagy 5 percig üldözted. Cockpit nézet miatt meg nem mindegy milyen repülőben ülsz ugye, mert jópár gépben nem látsz magad mögé (holttér).

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3917) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Ki volt a fa***ap g***i akkor megcsinálta azt a single missiont,hogy dogfight over battlefield. F6F a Ki-61-es ellen...jön veled szembe 7 ki-61 aztán lődd le őket...utána meg utánad fordul még vagy 5...hát kapja be a gazsi :W :W :W

(#3918) Zadia


Zadia
senior tag

Köszönöm az eddigi segítséget. :R
Még 1 kérdés azt a villanykörte pontokat miként tudom felhasználni?
Van már 17k-belőle,de csak aranyért akar konvertálni.

Többet nem kérdezek. :B

(#3919) Francia91 válasza Zadia (#3918) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt már kérdeztem én is itt, csak akkor ér valamit, ha van Aranysasod

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3920) erikke17


erikke17
őstag

Van egy csomó pontom amit ki tudok osztani a legénységnek, 1500 felett. Rengetegszer volt róla szó már, de hogyan is érdemes akkor? :D Mert ha jól tudom el lehet valahogy cseszni az egész legényéséget ha nem jól osztjuk...
Mert 1.39-óta az ágyúk is 30 és 40sec között töltenek.. Ezelőtt Yak9T-m 15mp alatt töltött most meg 40 :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3921) Colos1 válasza Zadia (#3918) üzenetére


Colos1
őstag

Ha van Aranysasod, akkor tudsz új gépeket feloldani.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3922) Zadia válasza Colos1 (#3921) üzenetére


Zadia
senior tag

Akkor ha nem lesz valahonnan sasom akkor az csak gyűlik és semmire sem jó?

(#3923) Mister_X válasza Zadia (#3922) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez ugyan az, mint a Wargaming játékokban az elit gépek XP-je.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3924) Revolit válasza Zadia (#3922) üzenetére


Revolit
senior tag

Nyugi, ha lesz sasod, akkor se erre fogod költeni nagy valószínűséggel :P
Pont tegnap este néztem rá, legolcsóbb tier 4-es gép, 61k RP, félig kifejlesztve, és valami 800 aranyba került volna a teljessé kifejlesztés... jó vicc mondom, akkor majd szépen lassan kifejlődik az magától is :)

(#3925) Szőrös  válasza Colos1 (#3921) üzenetére


Szőrös 
veterán

Colos Te milyen trackir-t eszkábáltál magadnak ? Elemes vagy usb-s ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3926) Colos1 válasza Szőrös  (#3925) üzenetére


Colos1
őstag

Elemes. Két ceruzaelemmel megy, mert egy régi kerékpárlámpát használok elemtartónak, amit a sapkára varrtam.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3927) RG4L


RG4L
őstag

Totál el van tévedve a matchmaking... P-51 ellen a T4 legutolsó Bf/Fw verziója illetve a Ta, B-17G ellen jetek, élvezhetetlen meccsek.

War Thunder: Gelesztaa

(#3928) Francia91 válasza RG4L (#3927) üzenetére


Francia91
veterán

B-17G-vel RB-ben engem is jetek ellen tett be rendszeresen, lestem is...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3929) RG4L válasza Francia91 (#3928) üzenetére


RG4L
őstag

Gondolom te is sokáig éltél... nekem mondjuk olyan pilot knocked out killt adott, hogy csak lestem, és hallgattam ahogy elsüvít mellettem. Cuki volt :U

War Thunder: Gelesztaa

(#3930) RG4L


RG4L
őstag

RB végén elvoltam :DD

War Thunder: Gelesztaa

(#3931) Francia91 válasza RG4L (#3929) üzenetére


Francia91
veterán

Egyet kikapott a gunnerem, a masodikkal mar nem birt...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3932) Colos1


Colos1
őstag

Egy noob kérdést feltennék. Pontot hogy a francba kell elfoglalni? Tegnap a Battle of Stalingrad eventbe direkt mindig egy pont közelébe maradtam, ahol többen voltunk, hogy rájöjjek, de sosem azt foglalták el :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3933) Th1sN04ll válasza Colos1 (#3932) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Szállj le rá! :K

(#3934) Revolit válasza Colos1 (#3932) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát ha reptér, és nincs ellenséges földi jármű a közelében, akkor a futóműnek érintenie kell a leszállópályát egy pár másodpercig, amíg elfoglalja. Ez lehet 400-as sebesség mellett is, bár ez nekem nem mindig jön össze, mert lezúzom a propellert :DDD

(#3935) Colos1 válasza Revolit (#3934) üzenetére


Colos1
őstag

Jah, hogy ezért van minden pont mellett egy nem jelölt reptér? :U
Ki fogom próbálni, köszi :R

Hogy ne zúzd le a propellert: alacsonyan úgy kell repülni, hogy a gépet picit felfelé kell trimmelni ;) Így a gépet nem felfelé kell terlgetni, hogy ne érjen a földhöz, hanem éppen ellenkezőleg, lefelé, hogy ne emelkedjen föl.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3936) Revolit válasza Colos1 (#3935) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát igen, igyekszem így csinálni, csak vagy túl nagy szögben érkezem meg, vagy az istennek nem akarja érinteni kifutót a futómű, és akkor lebillentem, aztán már hajlik is :)
De már egész jól megy, kezdek ráérezni :K

Amúgy javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom, hogy pontokat 3 féle képpen lehet elfoglalni. Vagy egy barátságos földi jármű ott van a foglalandó pont mellett (sokszor oda tartanak a földi járművek), ezért is kell kilőni, ha ellenséges jármű van a környéken. Bár itt nem teljesen világos számomra, volt, hogy már úgy foglaltunk repteret, hogy volt földi egység. Viszont volt, hogy társ leszállt, és ott állt ellenséges reptér közepén, én meg pont attackerrel voltam, úgyhogy kiszedtem azt az egy nyamvadt földi egységet, és máris elfoglalta repteret, de addig nem :N

És a harmadik módja, ezt mintha olvastam volna valahol, hogy ha legalább 3-an vagytok a pont felett és nincs ellenséges egység, akkor is elfoglalja? Ebben tényleg nem vagyok biztos, és nagyon példát se láttam rá... talán ez azoknál igaz, ahol így pöttyözve van reptér környéke, és a pöttyözött részben kell lenni x magasság alatt.

szerk.: Ja! és SB-ben fogalmam sincs, változnak-e ezek a szabályok.

[ Szerkesztve ]

(#3937) Colos1 válasza Revolit (#3936) üzenetére


Colos1
őstag

Mert nem elég a trimmelés, kell más is, csak vártak rám, nem volt időm kifejteni. Nem tudom, hogy AB -ben ez működőképes-e.
Miután picit felfelé trimmelted, elkezded csökkenteni a sebit, így a gép a trimmelés ellenére finoman ereszkedni kezd. Leheletfinoman ráengeded a kifutóra a gáz csökkentésével, majd touchdown után hagyod picit gurulni, esetleg korrigálsz a joy -al ha az orrát bele akarná verni a földbe, majd gázt adsz. (Nem vadállat módjára, mert oldalra kifordul a gép, és a szárnyat fogod letörni :DDD ) Így végiggurulsz a kifutón, majd miután eléri azt a sebességet, ahol a trimmelés ismét "hatni" kezd, magától emelkedni kezd a gép. Nem mondom, kell hozzá némi gyakorlat, és a gép ismerete is, de ha tudsz szépen landolni, akkor ez is menni fog. Főleg, hogy a landolást is hasonlóképpen kellene csinálni.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3938) Szőrös  válasza Colos1 (#3937) üzenetére


Szőrös 
veterán

AB-ban szerintem nem nagyon használnak joy-t , trimmeléssel meg pláne nem foglalkoznak. :D

Tegnap mentem SB stalingrad eventet F4 meszával ( gunpodos ) hát agyf@sz kerülgetett. Társamat kergette egy SU-2 én meg szépen ráálltam és adtam neki a 3x 20 milisből , találat bement de nem esett le e a mocsok ( persze hogy nem , sztállinium mindent kibír ) az a szar meg a faroklövészével szépen megszegecselte a jobb szárnyam. Hazafelé vettem az irányt de úgy billegtem hogy alig bírtam fent tartani. Ott imádkoztam hogy a földi erők nyerjenek már , ne kelljen így leszállnom aztán végül is bejött , npc-k megnyerték a csatát nekünk. :D Mondjuk előtte a LAGG-ot kigyújtottam , szép látvány volt. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3939) Colos1 válasza Szőrös  (#3938) üzenetére


Colos1
őstag

Én is azt nyomtam tegnap F4 -el, borzasztó ezek ellen az orosz vackok ellen menni. Volt olyan, hogy egy sorozás és destroy, a másikat meg 3 percig soroztam, de semmi, pedig ugyanolyan gép volt. Egyszer kilyuggatták a bal szárnyamat, és a kormánylapátomnak a fele is hiányzott. Alacsonyan wep -el menekültem, alig tudtam levegőben tartani, a fák karcoltak alulról. Félúton az engem kergető kolléga lezuhant ;] Ezt a trükköt többször kipróbáltam már, ha alacsonyan nagy sebességgel repülök, akkor vagy elvesztenek szem elől - főleg messerrel, amelynek felül terepszínű a festése - , vagy lezuhannak, mert annyi esze nincsen, hogy lemaradjon hogy a lövedék a leszálló pályában találjon el, hanem közelebb akar jönni, viszont akkor neki sokszor lefelé kell nyomni a gép orrát, hogy eltaláljon. A másik partym esti pályán volt, ott meg úgy menekültem el, hogy szintén alacsonyan száguldoztam, és pont egy völgyhöz értem. Balra ki és lefelé, már nem is látott. Mire mögé kerültem a légvédelmünk lekapta :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3940) Szőrös  válasza Colos1 (#3939) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Mire mögé kerültem a légvédelmünk lekapta "

Meh ne is mond , másik meccsen 3an kergettek , szépen elcsaltam őket saját bázis felé. Gondolván majd a légvédelem leszedi őket mert engem mindig lekapnak.
Tekeregtem össze vissza de túlspiláztam és szép fejre álltam pont a kifutó mellett de nem haltam meg .
Aki a seggemben volt az lezuhant , aki az ő seggében az előző maradványába rongyolt , aki a mögött azt meg leszedte a légvédelem.
Már kezdtem örülni hogy nyerünk ( volt 2 killem ) vártam szépen a javítást fejjel lefelé erre az npc-k behúzták ellenfélnek a meccset. :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3941) ETOM


ETOM
addikt

Frissen felraktam a launchert és mikor töltené le a játékot nem lehet netezni nem tölt be semmi. offolom egyből jó. Miért van ez?

(#3942) Szőrös  válasza ETOM (#3941) üzenetére


Szőrös 
veterán

Torrent alapú a letöltés ha túl sok szálon fut akkor van ez a jelenség.
Nálam is csinált ilyet csinálni de a régi launchernél nem volt ilyen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3943) ETOM válasza Szőrös  (#3942) üzenetére


ETOM
addikt

Jah valamit a routerre írnak, hogy túlterhelődik, hát ez remek.
Megpróbáltam azt a torrent linket launcherba, de ez se egy sebességbajnok.

(#3944) RG4L válasza ETOM (#3943) üzenetére


RG4L
őstag

Töltsd steamről.

War Thunder: Gelesztaa

(#3945) munnergep


munnergep
senior tag

Elkövettem eddigi pályafutásom legrosszabb meccsét AB-ben. Tier2ről váltottam tier3-ra a németekkel, stock gépek. (Sosem 1 gépet veszek, mindig komplett tier csere van, de soha többet nem csinálom így.) Elindulok felfelé a bf-fel, alig mászik, egy másik bf fentről egy lövéssel kiszed. Következő gép az fw, megjelenek, kb. 500 méterre szemben egy másik fw, crash. Következő Ju, kipróbálom mennyire fordul, szikla. Utolsónak maradt a Do, fél perc alatt leszedett egy yak.
Prémium fiók, a meccset megnyerték, tehát közel 4x szorzó.
Még a Fuselage repair sem lett meg semelyik gépen :))!!!!

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3946) Francia91


Francia91
veterán

RB-ben ma is jetek ellen tett be a rendszer B-17G-vel... Viszont egy FW-190-tol jobban rettegek, mint egy Ta-152-től... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3947) ETOM válasza RG4L (#3944) üzenetére


ETOM
addikt

Ez úgy néz ki működik. Köszi :R

(#3948) RG4L


RG4L
őstag

Ez a Ki-84 ko egyszerűen egy epik repülő! Repültem vele egy RB-t megint, a Typhoon barom volt és botot üldözött, annak elvitte a szárnyát, aztán majdnem összementem a csapattárs Zéróval, aki segített kinyírni a Beaufightert (valamiért nem sikerült jól eltalálnom). Ezután kis bot farmolás, egyiket el se tudtam találni szinte :W
A videó laggol, ahogy a játék is akadozgatott, mert gameplay közben vettem fel és csak ennyit bír a notim, nomeg pasztázni kéne.

War Thunder: Gelesztaa

(#3949) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Szeretnek segitseget kerni, ha lehet.

Eddig tanultam, gyakoroltam a joy-t. Az amcsikkal vagyok, de ha jol latom, akkor 9 csataig nem tudok nemzetet valtani?

Ez azt jelenti, hogy egyszerre csak 1 naciot lehet vinni?

Van ugye harom ami alap gepem. Hogyan tovabb? Kezdjem a cstakkal, gyujtsem a penzt es menjek felfele a gepekkel?

Merre, milyet erdemes fejleszteni?

Van olyan gep egy adott nemzeten belul, ami joy-al jobban, konnyebben iranyithato?

SB-en (csak es kizarolag) szeretnek jatszani, fejlodni.

Elore is koszi!
A

(#3950) RG4L válasza anytime (#3949) üzenetére


RG4L
őstag

Attól függ milyen stílusú gépek tetszenek. Fordulás, mászás, tűzerő stb tekintetében.

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.