Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) Revolit válasza Mister_X (#3699) üzenetére


Revolit
senior tag

Oh, ezt nem is tudtam, hogy WT:Aviation még mindig open beta.
WoT-ot meg sose játszottam :N

Máté94: tudom hogy most cbt megy, és wipe lesz, de ha open lesz, azután is lesz-e wipe, ez volt a kérdésem, de ezek szerint nem lesz. Legalább is ha Aviation részét is wipe-olják ha megjelenik a teljes verzió, akkor addig a pontig játszottam WT-vel :DDD

(#3702) RG4L válasza Th1sN04ll (#3697) üzenetére


RG4L
őstag

ÉNNÉÉNÉNÉN!! :D
ingame: Gelesztaa

szerk: ja várj én csak repülni tudok :(
repülni nem jön valaki? :D

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3703) PAtr0n válasza RG4L (#3702) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mehetünk!

Mentem Skypra. van prémiumom még, be tudok venni még 2 embert.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3704) RG4L válasza PAtr0n (#3703) üzenetére


RG4L
őstag

Hupsz épp indítottam egy meccset, aztán rádírok! :)

War Thunder: Gelesztaa

(#3705) PAtr0n válasza RG4L (#3704) üzenetére


PAtr0n
addikt

Rendben, én is nyomom éppen :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3706) PAtr0n


PAtr0n
addikt

R4GL-el mentünk egy laza Arcade kört Japppánokkal :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3707) RG4L válasza PAtr0n (#3706) üzenetére


RG4L
őstag

Hát ha én is japókkal mentem volna, nem pedig véletlen az oroszokkal, jobban ment volna. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#3708) PAtr0n válasza RG4L (#3707) üzenetére


PAtr0n
addikt

Banyeg, figyelte a fene mivel mész, én abban a hitben voltam, hogy japó vagy te is :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3709) bullseye


bullseye
addikt

JIngles 12-től (UK) az Angry Army vendége lesz Twitchen (de Joe nem lesz, ha minden igaz), és GF-ezni fognak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3710) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Most mért nem megy a teszt szeró?

(#3711) Máté94 válasza Cseri0058 (#3710) üzenetére


Máté94
addikt

Ma délután lesz.

(#3712) Mister_X válasza Máté94 (#3711) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Imádom ahol kitalálják a menetrended - a szokásos késésekkel számolva pont dolgozni kell majd indulnom, mire kigurulhatnék a csatamezőre :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3713) Cseri0058 válasza Mister_X (#3712) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nálam is hasonló a helyzet. Mindig akkor megy a szeró mikor nem érekrá...bezzeg mikor itthon vagyok sosem megy...
Ennek következtében feltettem vissza a wotot a héten...mentem vele 2 nap azt hiszem és rákellett jönnöm, hogy a gf után egy nagy trágya az a game. (Saját vélemény)

[ Szerkesztve ]

(#3714) bullseye


bullseye
addikt

Én nem bírom követni, mikor van éppen teszt, de nem is értem miért nem 20-22 órán át van, és csak kicsit paccsolnak rajta valamikor.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3715) JackFeryll válasza bullseye (#3714) üzenetére


JackFeryll
őstag

Tényleg baráti lenne minden nap egy reggeli időszak az amcsiknak és egy délutáni/esti az európaiaknak.
Ha csak 2x5 óra az is egy kezelhető uptime.

Így elég gyakran esek bele abba a körforgásba hogy amikor ráérnek akkor hajnalban van fent a szerver amikor meg fent van nem érek rá, amikor meg mégis ráérnék akkor meg pont elhalasztják a nyitást egy másik napra...

[ Szerkesztve ]

(#3716) Mister_X


Mister_X
nagyúr

GROUND FORCES TOPIC

Megkérnék minden kedves fórumozót, hogy a Ground Forces-szal kapcsolatos kommentek ide kerüljenek mostantól!

:)

[ Módosította: proci985 ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3717) Máté94 válasza Mister_X (#3712) üzenetére


Máté94
addikt

Az én menetrendemet én alakítom, nem szól bele senki. A végére fussál, hogy le ne késd. :))

(#3718) RG4L válasza PAtr0n (#3708) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#3719) Revolit válasza RG4L (#3718) üzenetére


Revolit
senior tag

Ejnye, amcsi pin-up girl a német gépen? :P

(#3720) JackFeryll válasza Revolit (#3719) üzenetére


JackFeryll
őstag

Közös nevező :))

(#3721) erikke17 válasza RG4L (#3718) üzenetére


erikke17
őstag

Azt hol kell bekapcsolni hogy több adatot mutasson a bal felső sarokban? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3722) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag


Én is indultam egy kicsit a kis németemmel a csatába :K

(#3723) RG4L válasza erikke17 (#3721) üzenetére


RG4L
őstag

Itten kell, kéremszépen! Állítsd Always-re őket.

Revolit: az nem az enyimé! :D nekem egyik gépemen sincsen festés. :(

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3724) BreeZeRr válasza Th1sN04ll (#3722) üzenetére


BreeZeRr
tag

"több adatot mutasson a bal felső sarokban"

Hirtelen a te képedre értettem...és pont a bal felső sarokban van az a sok adat. :DDD (csak hát az a végéáé.)

(#3725) PAtr0n válasza RG4L (#3718) üzenetére


PAtr0n
addikt

Te mocsok, csináltál képeket? :D
Jók lettek, én meg videóztam egy darabig. Kár hogy nem jutottunk túl sokra a meccsen.

Revolit:
Az az enyim a pin-up girl-el kérem szépen, még elég kezdő voltam amikor felkerült, azóta meg lusta voltam levakarni. :) De jó hogy felhoztad, teszek rá valami németesebbet :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3726) RG4L válasza PAtr0n (#3725) üzenetére


RG4L
őstag

Ja, szopás volt. Nembaj, shit happens. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#3727) Revolit


Revolit
senior tag

Ezt a parasztvakítást :DDD Asszongya 20% kedvezmény accelerated trainingre a crew-ban, ja, csak 20% kevesebb xp pontot is ad :C

(#3728) Fel válasza Revolit (#3727) üzenetére


Fel
addikt

Ha hozzáveszed a pluszba kapott pontokat is, akkor szerintem rendben van. Régebben vettem 100 és 1000 GL-ért pontokat, és akkor 1000 + 500 xp-t ill. 10000 + 7500-at kaptam. A végösszeg most is ugyanennyi, csak 800 + 700, ill 8000 + 9500 szerepel. Biztosan valami hülye ok miatt, csak így tudták megoldani, hogy tényleg 20%-kal kevesebb GL-ba kerüljön..

(#3729) Revolit válasza Fel (#3728) üzenetére


Revolit
senior tag

Jaa, akkor visszaszívtam :B
Néztem a pluszokat, azt hittem az régen is ennyi volt. Pedig én is vettem már plusz xp-t :B
Meg ha már tényleg van 20% lehet veszek is. Itt általában napi prémium tagságot szokták ajánlgatni, de szerintem crew xp pontokra jobban megéri, mint hogy 2x gyorsabban jussak repülőhöz, és ráadásul 2x gyorsabban jönnek repcsik de 2x lassabban fejlődik crew, ott leszek tier 4-es gépekkel analfabéta legénységgel :P

[ Szerkesztve ]

(#3730) Revolit


Revolit
senior tag

Ezt a Pe-3-at az oroszoknál magyarázza már el nekem valaki :F Bombázónak rossz, mert elbír 600kg bombát összesen tier 3-ban. Heavy fighternek megint csak rossz, mert még csak egy nyamvadt ágyúja sincsen. Cserébe lomha... tier 2-ben egyszer, talán kétszer repültem vele azt ennyi volt, de most IL további szériák miatt ki kéne fejlesztenem tier 3-ast is, de pff... az IL-10 és IL-2M is jó gépek mint az IL-2?

(#3731) RG4L válasza Revolit (#3730) üzenetére


RG4L
őstag

Az a gép nekem sem tetszik, úgy egyáltalán nem. Amelyik nekem megvan, azon már van asszem 1 vagy 2 20mm-es cannon is, de ugyanolyan tré az egész úgy összességében.

War Thunder: Gelesztaa

(#3732) erikke17 válasza RG4L (#3723) üzenetére


erikke17
őstag

Húú köszi szépen! :D Már kerestem, de úgy látszik akkor efelett valahogy elsiklottam :D :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3733) RG4L


RG4L
őstag

Tök jó volt ma RB-ben kb. SB-t játszani... Keen vision és awareness is 53-as szinten...

War Thunder: Gelesztaa

(#3734) Revolit válasza RG4L (#3733) üzenetére


Revolit
senior tag

Nyugi, AB-ben is ez an... épp most jövök egyik csatából, gyönyörű napsütéses idő, 4km-re egy SB-2, egyszer csak eltűnik, nézem, ott van az... csak target lejött róla... majd amikor 2km közel értem, akkor jelent meg újra... orrom előtt volt. És többször is megfigyeltem, mintha most érdekesen viselkedne spot. Ja, a 6km-re lévő spitfire-t végig jelezte...

(#3735) RG4L válasza Revolit (#3734) üzenetére


RG4L
őstag

Jó, hát AB-ben nem rinyálok ha nem látok valakit és kilőnek. :D Itt viszont látótávon belül voltak, a messzebbit kijelzi, közelebbit nem, ami csak azért fontos, mert nem mindegy milyen gépet támad meg az ember, és hányan vannak körülötte. Muszáj voltam egész meccsen a kis mozgó fekete pontokat keresgetni, úgy törölgettem papírzsebkendővel a laptop kijelzőjét, hogy egy porszem se legyen rajta, mert sokszor ki nem jelzett ellenségnek hittem. :D

Aztán jött a semmiből egy "fekete pont" és félbeszelt.

War Thunder: Gelesztaa

(#3736) RG4L


RG4L
őstag

Azt hiszem mostantól minden crew pontot a két vision skillre fogok elnyomni, hihetetlen idegesítő, ami ezen a meccsen is volt... A másik meg, hogy minek repülnek amerikai gépekkel az emberek (ezesetben P47-es Thunderboltokkal), ha leállnak dogfightolni 1500 méteren az A6M3-as Zérókkal... mire felmásztam jó magasságba, találtam célpontot, stb, már csak én voltam. Három japó üldözött, egy olyan 1km-re loholt mögöttem, de nem tudott elkapni, így is meglepődtem rajta, hogy tudta tartani a tempót a P47-esemmel. Egyet sikerült felégetnem, aztán a másik kilőtt, így még csak a killt sem sikerült megkapnom érte, mondván hogy vége a meccsnek, és talán, nem tudom miért, de nem is nagyon akaródzott a Zérónak szétégnie, pedig azt szeretik ezek a japó gépek.

Itt szerencse, hogy magam mögé néztem, mert ezt a gépet sem jelete ki a minimap, pedig egyáltalán nem volt messze, mert egy ideje üldözött már szegénykém.

War Thunder: Gelesztaa

(#3737) Revolit válasza RG4L (#3736) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát nekem elég is volt ebbőlo, ez egy nagy kalap szar lett... nem tudom mi a ló*** csináltak a készítők de szánalmas. AB-ben a 40mm-es ágyúval direkt megvárom míg 2-300m-re érek fighter mögé, LÁTOM hogy 4-5!!! azaz NÉGY ÖT KIBA**** 40mm-es ágyú felrobban a gép testén, és SEMMI!! ilyesmit többször is eljátszott, de itt lett elég... mentem RB-re, bf109, sptfire-re megyek, a farkán robban szét a 20mm-es lövedékem, és szintén semmi... aztán következő, jön szembe spitfire, felhúzom gépet, aircraft collision, mondom mi van?!? nem is értettem, ja, következő kép, spitfire az vígan repked tovább. Na tudod kit szopasson a Gaijin...

(#3738) RG4L válasza Revolit (#3737) üzenetére


RG4L
őstag

Nézd vissza a replayt, hogy tényleg crasheltetek-e, illetve lehet hogy a Spitet csak rosszul találtad el, ha pedig rendesen eltaláltad, akkor meg rossz volt a hit detection. Majd javítgatják idővel, gondolom.

War Thunder: Gelesztaa

(#3739) RG4L


RG4L
őstag

Nem akarom spammelni a topicot, de ezen kiégtem :DDD :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#3740) Th1sN04ll válasza RG4L (#3739) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

;] ne már :D

(#3741) RG4L válasza Revolit (#3737) üzenetére


RG4L
őstag

3:52-nél a lövést figyeld.

War Thunder: Gelesztaa

(#3742) Colos1 válasza Revolit (#3737) üzenetére


Colos1
őstag

A Hitdetection néha fáziskésésben van. Volt, hogy megsoroztam a gépet, láttam, hogy robbannak rajta a lövedékek, és semmi, aztán kb. fél perc múlva elkezdte írogatni a hiteket, meg hogy critical hit, és demage :C Valamint az sem mindegy, hogy milyen lőszerrel találod el. Pl. a "ball" a fémhéjas repcsiket nem sebzi, mert lepattog róluk. De a 40 mm az 40 mm, ott szerintem a hitdet szórakozott.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3743) RG4L


RG4L
őstag

A Tempest gépekkel lehet már WEP-et használni RB-ben?

War Thunder: Gelesztaa

(#3744) Revolit válasza Colos1 (#3742) üzenetére


Revolit
senior tag

Tegnap kicsit felhúztam magam, sorry :B

Hát néha érdekesen viselkedik, tény, de itt most tegnap nekem nagyon összejöttek ezek a bugok... és később se zuhant le... be is írtam chat-be, hogy magyarázza már el nekem, hogy repült tovább sértetlenül 4-5 40mm-es találat után... és ha már grafikán látszik a találat, akkor miért nem regisztrálta be a sebzést? Érdekes, no... És több bug is volt, szerintem egy hónap alatt nem találkoztam ennyi buggal mint tegnap... és persze mindig az én káromra (mondjuk ha javamra történik valami, vagyis nem veszem észre, hogy eltaláltak, az valószínűleg nem tűnne fel :P ).

És ugye itt van ez a spot dolog is, amit RG4L is említett, az nekem is feltűnt, és eddig nem volt ilyen. Visszafele fejlődnek, vagy mi van? :F Vagy ez új fícsőr? :P

szerk.: ja, és nem csak ellent nem jelölte be, ott repkedett már egész nagy pöttyként (ergo 2-3 km-re lehetett) csapattárs, és őt sem jelölte ki, el is indultam felé, és akkor kijelölte, de csap a nyúlfarknyi kék háromszöget rakta ki akkor is!

[ Szerkesztve ]

(#3745) Colos1 válasza Revolit (#3744) üzenetére


Colos1
őstag

Ha nagyon jó a fizikája a játéknak, akkor az sincsen kizárva, hogy lepattogott. Ezért találták ki a robbanó lövedékeket, mert a páncéltörő és egyéb lövedékek ha nem olyan szögben csapódnak be, akkor egyszerűen lepattannak. A becsapódás látszik, mert szikrázik, de gyakorlatilag csak karcolást okoz. Én is szoktam olyant tapasztalni, hogy megsoroznak, hallom a találatokat, leszállok javításra, de a gépnek semmi baja. És ezt leginkább a Messernél tapasztalom, Szarfire -nél ritkábban, Ki-61 -el meg szinte csak elvétve. Mivel a 3 gép páncélozottsága is ilyen sorrendben csökken, ezt alá is támasztja. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3746) Revolit válasza Colos1 (#3745) üzenetére


Revolit
senior tag

Akit 40 milissel lőttem, nem spit volt, már nem tudom mi, azt hiszem valami orosz. Viszont HEFI-T (vagy mi, de a HE része tuti) töltény volt betöltve, az annyira nem szokott lepattogni, még bombázókat is one-shotolja sokszor :K
A spitnél már könnyen lehet, hogy ez történt.

A lényeg, hogy nem kéne magam felhúzni egy játékon :N
De nem tartott sokáig, haza megyek tuti ma is nyomatok pár kört már csak a 4x jutalom miatt is :DDD (talán még ma van)

szerk.: annyit emlegettem itt 40 mm-et, de lehet 47 az. A Yak-9T-ről van szó amúgy. (Vagy 9K? Ezt a kettőt néha keverem, szóval nem a 37 mm-es ágyús hanem az utána következő :K )

[ Szerkesztve ]

(#3747) RG4L válasza Revolit (#3746) üzenetére


RG4L
őstag

Az a 9K, 45ös donger.

War Thunder: Gelesztaa

(#3748) RG4L


RG4L
őstag

WOW!

War Thunder: Gelesztaa

(#3749) JackFeryll válasza RG4L (#3748) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez olyan repülőnapos.

(#3750) Fel


Fel
addikt

Egy jól sikerült csata Tempest Mk. V. Vickers P-vel:

De szeretem mikor hagynak a földi célokon "dolgozni" :) . RB csata volt, Saipan. Az 'A' jelű repteret tisztogattam meg a telepített lövegektől, bunkerektől. Máskor mindig zaklattak a japó vadászok, de most csak egy A6M5 tévedt oda, de ő sem velem foglalkozott. Vesztére.. Úgyhogy még egy air kill is összejött a 26 földi mellé.

Az Fw.190 F-8-at ugyan még nem tudtam megszerezni, de eddig úgy tűnik ez a Tempest, a két 47 mm-es lövegével a legjobb földi tamádó gép a játékban. A vadász eredet miatt van sebessége, van erő is a motorjában, tud emelkedni, úgyhogy nem kell állandóan attól félni, hogy egy-egy "rácsapás" után vajh' össze tudom-e szedni.. Tetszik.

Most már a kép is jó..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.