Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Colos1


Colos1
őstag

A "pénzt kérnek a bétáért" témához:

Ezt az egészet úgy kellene felfogni, hogy van egy teljesen ingyenes játék, amelynek az optimalizáltsága és a stabilitása így béta állapotban is jobb, mint egyes pénzes AAA kategóriás játékoké (a tankos részről úgy olvasom vetekszik a BF4 -el, de az még nem is nyílt), azonban ha "támogatod" a fejlesztőket, akkor gyorsíthatod a fejlődésedet.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3352) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Korábban említett squadron dologból lett valami? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3353) slayer006 válasza RG4L (#3342) üzenetére


slayer006
addikt

Értem, köszönöm.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#3354) Szőrös  válasza .LnB (#3352) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem volt túl nagy az érdeklődés , szóval nem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3355) Th1sN04ll válasza Colos1 (#3351) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Azért nem vetekszik egy Bf4-el, olyan nagyon nem kell eldobni a labdát! :U Nem egy kategória, az egyik fps a másik mmo... jelenleg meg bugos mint a franc úgy hogy dolgozzanak rajta!
Ph3lan nevű tudos videós tegnap streamelt, érdemes megnézni! Olyan hibákba fut bele csóró higy hihetetlen! :K

(#3356) RG4L


RG4L
őstag

Asszem ide betalált egy Wellington bomba (hordó). :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#3357) JackFeryll válasza RG4L (#3356) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez komoly, ilyen van ? :D

(#3358) Revolit válasza JackFeryll (#3357) üzenetére


Revolit
senior tag

múltkor leszállásnál majdnem belezúgtam egybe, gyorsan "yaw"-al elkaptam (bocs nem jut eszembe magyarul :B ).

Amúgy bele lehet esni ebbe a gödörbe? :DDD

szerk.: Ah, megvan: kormánylapát :P
De csak angolul találtam meg, de akkor már:
Rudder- control yaw
elevators - control pitch
ailerons (moving flaps) - control roll

Csak magyarul még mindig nincs meg mi a hivatalos nevük. Mire megtalálom meg biztos lejár szerkesztési idő, főleg, hogy itt írogatok :P Ráadásul gondolom ti úgy is tudjátok... jólvan na megyek vissza dolgozni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3359) JackFeryll válasza Revolit (#3358) üzenetére


JackFeryll
őstag

Sosem találkoztam még ilyennel, de ha ezt meg lehet csinálni akkor rendesen el lehet "szabotálni" a repülőtereket.
Két ilyen lyuk és se fel, se le.

[ Szerkesztve ]

(#3360) Colos1 válasza Revolit (#3358) üzenetére


Colos1
őstag

Yaw (Rudder) = oldalkormány
Aileron = csűrőkormány
Elevator = magassági kormány

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3361) RG4L válasza JackFeryll (#3359) üzenetére


RG4L
őstag

Nem lehet beleesni, egyszerűen átgurulsz rajta.

War Thunder: Gelesztaa

(#3362) RG4L


RG4L
őstag

Visszatérve a squadronhoz, én szerintem még mindig jó ötlet lenne megcsinálni, és én akár még vállalnám is, viszont akkor tartsunk egy létszámfelmérést. Mindenki, aki belépne egy ilyenbe, küldjön nekem egy privát üzenetet itt, melyben le van írva a játékbeli felhasználóneved, ráérésed, illetve, hogy melyik nemzetnél hogy állsz.

War Thunder: Gelesztaa

(#3363) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintetek ez mi? Most nagyon felqrták az agyam:
Életembe, soha nem csaltam pedig megjártam már pár competitive gamet. Erre jönnek ezzel nekem? Ráadásul tegnap aktiváltam egy hetes prémiumot. Mi ez? Írtam ticketet, de beleírtam hogy ezt elég sértőnek találom. Azt se tudom, hogy milyen csalások lehetnek ebben a játékban, még a gyanu sem merült fel bennem, hogy esetleg az ellenfelem csalna. Nem hogy én. :W

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3364) Th1sN04ll válasza .LnB (#3363) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Az a nem semmi :( Biztos csak tévedésről van szó! :W

(#3365) Szőrös  válasza .LnB (#3363) üzenetére


Szőrös 
veterán

"possible fraud"

Ez nem csalás ,pontosabban nem olyan amire Te gondolsz vagyis nem ingame.
Hogyan és hol vetted a goldot ?
Vagy illegális forrásból - gondolom hogy nem - vagy a bakkártyával lehet valami gond vagy amivel fizettél.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3366) .LnB válasza Szőrös  (#3365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Menüből irányít a link onnan, bankkártyával. Fraud elég egyértelmű szó. Bár értem mire gondolsz :D És akkor is utálom őket! 1év Premiummal engesztelhetnek, na jó lehet 1 hónap is! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3367) Szőrös  válasza .LnB (#3366) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor a kártyáddal lehet valami "gond" , az nem tetszik nekik valamiért.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3368) Revolit válasza .LnB (#3363) üzenetére


Revolit
senior tag

A "fraud"-ot egyáltalán nem használják játékban lévő csalásra, legalább is én még soha nem hallottam így használni. A fraud az mindig pénzügyi vagy szerződési csalás. Valószínűleg valami félreértés.
Esetleg orosz oldalon vetted a goldot? Megunták volna, hogy európaiak rubellel fizetnek? :F

(#3369) Szőrös  válasza Revolit (#3368) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ingame menüből EU-s oldalra irányít , ha onnét vette akkor azzal nem lehet gond. Inkább a kártya az ami valamiért nem tetszik nekik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3370) .LnB válasza Revolit (#3368) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a cheater az nekem is megvan, gondoltam ezek a ruszkik próbálnak szépen fogalmazni a fraud-al :)
Bazd! Megvan!!!
Véletlen vásárláskor a nevem helyett a bankot írtam be! És még csodálkoztam is, hogy nem zavarta a rendszert a hiba! Á, most írhatok a supportnak... És megint én voltam a hülye... a picáába :))

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3371) Th1sN04ll válasza .LnB (#3370) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Már sajnáltalak, pedig csak user error :DDD

(#3372) .LnB válasza Th1sN04ll (#3371) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ilyenkor úgy ég a képem. Ne tudd meg. Volt ennél durvább "user error" is amit produkáltam, de azokról nem nyilatkozom inkább :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3373) RG4L válasza RG4L (#3362) üzenetére


RG4L
őstag

Visszatérve a squadronhoz, én szerintem még mindig jó ötlet lenne megcsinálni, és én akár még vállalnám is, viszont akkor tartsunk egy létszámfelmérést. Mindenki, aki belépne egy ilyenbe, küldjön nekem egy privát üzenetet itt, melyben le van írva a játékbeli felhasználóneved, ráérésed, illetve, hogy melyik nemzetnél hogy állsz.

Eddig egy levelet kaptam, a múltkor ennél többen voltunk. Tényleg nincsen rá érdeklődés? :(

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3374) Th1sN04ll válasza .LnB (#3372) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ha én elmesélném, és nem feltétlenül informatikai.... na az égő volt :DDD

RG4L
Már 2! :R

[ Szerkesztve ]

(#3375) RG4L válasza Th1sN04ll (#3374) üzenetére


RG4L
őstag

Nem állt fel? :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#3376) Th1sN04ll válasza RG4L (#3375) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem kérlek az asszony gyengélkedett, és elküldött a boltba egy kis listával miszerint NŐI dolgokat is kelletett vennem.... na most képzelj el egy férfit a Rossmann közepén, hót vörös fejjel a tamponos polcok között :D Na most kérlek kerítettem egy eladót aki akár a lányom is lehetett volna megmutattam neki mit kér az asszony az felnevetett, és adott.... na ez cink volt nem kicsit NAGYON :U :DDD
Ezen kívül tankoltam már gázolaj helyett benzint is.... hát na ilyenek vannak az sokba került :W

[ Szerkesztve ]

(#3377) munnergep válasza RG4L (#3375) üzenetére


munnergep
senior tag

Vagy felállt amikor nem kellett volna? :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3378) RG4L válasza munnergep (#3377) üzenetére


RG4L
őstag

Vagy felállt mikor kellett neki és leállt mikor nem kellett volna :Y

War Thunder: Gelesztaa

(#3379) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Túlkapjátok urak! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3380) anytime válasza RG4L (#3373) üzenetére


anytime
őstag

hangabanga
22:00 - 24:00 h között
most kezdtem, van 3 darab amcsi alapgépem :)

(#3381) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megoldódott az ügyem, az volt a baj amit írtam. De megbeszéltük a supportal. Már nyomhatom. (csak melóba vagyok most :D )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3382) anytime válasza .LnB (#3381) üzenetére


anytime
őstag

Attól még nyomhatod :)

(#3383) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Na mondom ez meg mi ?
http://warthunder.com/en/news/514/current

Aztán megnéztem a dátumot :)

(#3384) .LnB válasza JackFeryll (#3383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig nálam nyertek! A mai legjobb poén. :C :R
Amennyire várom a Godzilla filmet, ezt simán nyomnám, egy kis event keretein belül :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3385) Cseri0058


Cseri0058
őstag

milyen patch jött a zárt bétához? 3.1 gb....

(#3386) PAtr0n válasza Cseri0058 (#3385) üzenetére


PAtr0n
addikt

Lehet hogy pont ez :D
Megyek is megnézem, hátha beenged.

.LnB:
Rugalmasak a srácok, szerencséd volt. Én is jártam már majdnem így, szerencsére észrevettem hogy gyökér vagyok. :D

anytime:
Figyeld meg még pár év, és a játékborítókon nem csak PC, PS3, Xbox, Mac szerepel majd, hanem iOS, WP8.1, és Android is. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3387) .LnB válasza JackFeryll (#3383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbálta valaki tényleg működik?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3388) Fel válasza Cseri0058 (#3385) üzenetére


Fel
addikt

Itt kellene lennie, hogy mi van benne, de sajnos még nem írták ki. A korábbi update topikjában van némi találgatás, de majd csak akkor derül ki több, ha fellövik a tesztet (elvileg 2 körül..).

Gyanítom nem csigusz maximusz lesz benne... :U

[ Szerkesztve ]

(#3389) Cseri0058 válasza Fel (#3388) üzenetére


Cseri0058
őstag

Új térkép meg tank szerintem biztos lesz benne. Nagy javulást várok ettöl a patchtől...márcsak a mérete miatt is.

(#3390) Th1sN04ll válasza Cseri0058 (#3389) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem kell sem új tank sem új pálya a jelenlegik legyenek vállalhatóak, és bugmentesek :K :U

(#3391) Fel válasza Cseri0058 (#3389) üzenetére


Fel
addikt

Kapott már ennél nagyobb csomagot is a CBT kliens.. Sokat nem jelent a patch-ek mérete, mert nem a tartalom bővítés a cél - nagyon helyes módon.

Egy új tank jött amúgy, a JgdPz IV PaK 42 löveggel:

A többi változás részletesen: [link]
Ezeken kívül bekerült még több, az 1.39-es update-ben érkező repülőgép is (F82, F84, Fw 190 A-1), és mintha több lenne a megvehető prémium gépek száma is (bár ezt korábban nem figyeltem..).

(#3392) Fel válasza Fel (#3391) üzenetére


Fel
addikt

Hmm.. ezt a tesztet elég hamar lelőtték. Egy csatát tudtam menni, és kifújt.. De legalább azt jó látni, hogy javult a sebesség. Ugyanazon beállítások mellett, Jungle mapon a korábbi ~30 helyett ~45-re ugrott a fps nálam.

[ Szerkesztve ]

(#3393) Szőrös  válasza Fel (#3391) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jó kis Guderian kacsa , itt elég jól szerepelhet az alacsony felépítése miatt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3394) Wans


Wans
aktív tag

Pénteken kipróbáltam a tankos részt én is: [link]

Nekem eddig kifejezetten tetszett, olyan irtó nagy bugokat nem találtam benne, max az elején a meccsnek voltak kisebb-nagyobb fps lagok, de aztán azzal sem volt gond. Mondjuk nehéz volt megszokni, első meccsemen egyből fölborultam az egyik páncélossal. :DDD

Grafika szép, de ez a videómon nem látszódik, a sok butítás miatt. Legközelebb megpróbálok, valami jobbat kihozni belőle...

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3395) Th1sN04ll válasza Wans (#3394) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Megnézzük a vidit majd ha nem lesz privát :DDD
Most már nézhető! Köszi! :K

[ Szerkesztve ]

(#3396) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Muszáj volt kipróbálnom :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3397) Wans válasza Th1sN04ll (#3395) üzenetére


Wans
aktív tag

megvan, kijavítottam elvileg. :N

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3398) RG4L válasza .LnB (#3396) üzenetére


RG4L
őstag

Hol lehet ezt a csigát gyelkolni?

War Thunder: Gelesztaa

(#3399) Viper26 válasza Wans (#3394) üzenetére


Viper26
nagyúr

De ennek mi értelme van amúgy WoT mellett? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#3400) .LnB válasza RG4L (#3398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"The monstrous creature awaits you in the Arcade mode on Dev server. Install War Thunder Dev server client: download "

Szóval a dev kliensben vagyis a teszt szerveren.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.