Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) munnergep válasza JackFeryll (#3500) üzenetére


munnergep
senior tag

Köszönöm!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3502) munnergep


munnergep
senior tag

Másik: "okosan" szeretnék vásárolni, de hiába csinálom végig oroszul a folyamatot, akkor sem enged fizetni (mastercard). A hibaüzenetet már nem értem :( A .ru -ról kell indítani gondolom (credit carddal) .

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3503) munnergep


munnergep
senior tag

Bocs, lejárt, de tárgytalan a fenti kérdés, mást sem engedett a kártyámról fizetni, pedig kb. 4000x fizettem róla mindenhol és pénzt is tettem rá....

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3504) PAtr0n válasza munnergep (#3502) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ment privát...

Szerk:
Akkor a privát is tárgytalan :) Van úgy hogy biztonsági okokból letiltják a kártyádat, de másnap már tudsz vele vásárolni. nekem ezt a Citibank csinálta, amikor 3x egymás után vásároltam 1 nap. Aztán telefonon megbeszéltem velük, azóta ilyen gondom nincsen.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3505) Eagle16


Eagle16
addikt

Tankoshoz CBT kódot ad: [link]

Kipróbáltam, működik. A gaijin oldalán kell beírni a kódot, nem a WT-én.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3506) Skyhunter válasza Eagle16 (#3505) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Kód már van, itt a gaijin oldalán merre? (nagy THX egyébként)

[ Szerkesztve ]

(#3507) Eagle16 válasza Skyhunter (#3506) üzenetére


Eagle16
addikt

Ide kell beírni: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3508) Máté94 válasza Eagle16 (#3505) üzenetére


Máté94
addikt

Én WT oldalán adtam be és elvileg ezt írja:
Congratulations! You have successfully activated War Thunder - Access Tanks CBT

(#3509) Skyhunter válasza Eagle16 (#3507) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Közben meglett, wt oldalán is elfogadja. Láma kérdés, de ha fent van a Wthunder, akkor is le kell külön tölteni a cbt-t?

[ Szerkesztve ]

(#3510) Máté94 válasza Skyhunter (#3509) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, biztosan. Legalábbis én úgy csináltam.

(#3511) Eagle16 válasza Máté94 (#3508) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem a WT oldalán nem fogadta el, de ha megy akkor persze oda is be lehet írni.

Le kell tölteni külön.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3512) donmackó


donmackó
őstag

Láma kérdés:

Miért osztogatják a kódokat?

Release the cable hounds!

(#3513) RG4L válasza donmackó (#3512) üzenetére


RG4L
őstag

Mert nincs jobb dolguk. :DDD (nem tudom)

War Thunder: Gelesztaa

(#3514) donmackó válasza RG4L (#3513) üzenetére


donmackó
őstag

XD

Release the cable hounds!

(#3515) Revolit válasza Eagle16 (#3505) üzenetére


Revolit
senior tag

Köszi, már jön is :R

Aki pedig nem találná teszt szerver launcherjét: [link]

szerk.: elég lassan csordogál, rácuppantatok ti is, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3516) munnergep válasza donmackó (#3512) üzenetére


munnergep
senior tag

Mert ma vettem meg a starter pack-ot. LOL :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3517) donmackó válasza munnergep (#3516) üzenetére


donmackó
őstag

Megnézem. Kiváncsi vagyok rá. ;]

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#3518) Máté94 válasza Revolit (#3515) üzenetére


Máté94
addikt

Lol, ügyes voltam. Close Beta Test klienst szedtem le, de gondolom az repülőkhöz jó...

7.5GB-os játkot kell szedni, ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3519) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Valaki pls, hogy akkor melyiket kell leszedni a Ground Forces-hoz, harmadikat töltöm de egyik sem az...:(

(#3520) Eagle16


Eagle16
addikt

Még itt is van ~900 kulcs. [link]

Az mmohuts-on kell hozzá regisztrálni, és azt a felhasználónevet és jelszót beírni hozzá amit ott, az mmohuts-on megadtál. Kipróbáltam, megy.

Skyhunter: [link]

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3521) Skyhunter válasza Eagle16 (#3520) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ezt leszedtem, és vmi Warthunder Nightly-t töltött le, de ha elindítom, a repülős rész jön be (ne röhögjetek rajtam :) )....

Ok, most látom, hogy maitenance van.

[ Szerkesztve ]

(#3522) slayer006 válasza Máté94 (#3518) üzenetére


slayer006
addikt

a tankos 8201.2 MB

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#3523) Eagle16 válasza Skyhunter (#3521) üzenetére


Eagle16
addikt

Az lesz az. Majd holnap lesz elérhető.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3524) Colos1


Colos1
őstag

Meglett a KI-61-I-KO. Azt írja, hogy van benne 2 db 7,7 mm -es géppuska, meg két 12,7 mm -es gépágyú, 800-800 lőszerrel. Azonban ha lőni akarok a gépágyúval, azt mondja "no cannon this aircraft", viszont a géppuskában van 1600 lőszer, és úgy darálta szét az enemyt, mintha 12,7 mm-es lenne.

Nálam van a hiba, vagy bug?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3525) RG4L válasza Colos1 (#3524) üzenetére


RG4L
őstag

Elég nehéz olyan fegyverrel lőni, ami nincs is a repülőn.

War Thunder: Gelesztaa

(#3526) Máté94 válasza slayer006 (#3522) üzenetére


Máté94
addikt

Érdekes, amit Eagle16 linkelt launcher-rel tölött játék kevesebb volt, mint a Nightly-s. Melyik a jó végül?
Az előbb azt hittem, hogy még se az volt az igazi. :B

(#3527) Colos1 válasza RG4L (#3525) üzenetére


Colos1
őstag

Ahhhhh, értem! :R Azt nem figyeltem, hogy a 12,7 mm -is géppuska. :)

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3528) RG4L válasza Colos1 (#3527) üzenetére


RG4L
őstag

:) Tudomásom szerint a legkisebb cannon a 15mm-es, egyik Bf 109-esen, kb. innentől kezdődnek a cannonok. (15-20-23-37-45-57mm stbstb.)

War Thunder: Gelesztaa

(#3529) Expendable


Expendable
aktív tag

Hali. Nem maradt véletlenül valakinek egy "felesleges" Ground Forces CBT kulcsa? Lemaradtam a give away-ról :(

(#3530) Mister_X válasza Expendable (#3529) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is lemaradtam mindről. Sebaj, nincs egy hét sem a fizetésig, az a pár rubel nem fog fájni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3531) Colos1 válasza RG4L (#3528) üzenetére


Colos1
őstag

Valóban... De legalább már értem, hogy miért daráltak vele mindig le :DDD

Mellesleg meg kell jegyeznem, hogy abszolute nem ismertem a japán gépeket, és mindig azt hittem, hogy fejletlen vackok. Aztán már a Ki-10 -nél elkezdtem gyanakodni :U Kb. 2 napomba került, mire találtam a neten elég infót, mert "a történelmet a győztesek írják", és a hamburgerzabálók meg a tejjel teát vedelők nem dicsekszenek vele, hogy eleinte csak kővel dobálták a japán repcsiket ;]
Még a háború végén is fejlettebbek voltak - a németekhez hasonlóan -, csak nekik sem volt már nyersanyag...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3532) RG4L válasza Colos1 (#3531) üzenetére


RG4L
őstag

A Zérókról érdemes részletesebben olvasni, hogyan hozták létre, milyen célra, milyen elvárások voltak a megrendelőnek, illetve, hogy hogy lepte meg ellenfeleit. Érdekes nagyon.

War Thunder: Gelesztaa

(#3533) RG4L


RG4L
őstag

Ezeket most találtam :D

What do really you call a P400?
A P40 with a Zero on its tail!

One FW says to the other, "Hey, did you know that fighter back at the airfield?" The other replies, "Oh yeah, he's my BF."

Better call me a Zero cause I'm on fire tonight!

War Thunder: Gelesztaa

(#3534) Eagle16 válasza Expendable (#3529) üzenetére


Eagle16
addikt

Küldtem egyet, több sajnos nekem sincs már.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3535) nemeth989


nemeth989
senior tag

Lenn egy kérdésem. Tegnap sikerült GF keyt szereznem, úgy tudom, hogy ugye egy rendszerhez van kötve a key. Tehát ha én jövőhéten beszerelem az új vinyóm, akkor nem tudok a GF-el játszani többet? Természetesen win újratelepítés nélkül, mert letöltöttem már, csak nem jelentkeztem be még eddig.
Esetleg valami felvilágosítást, hogy működik a dolog?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3536) Eagle16 válasza nemeth989 (#3535) üzenetére


Eagle16
addikt

A hardware-hez meg a rendszerhez semmi köze nincs, ha beírod a kódot amit kaptál, akkor megváltozik a rangod a WT fórumon, Ground Forces teszter leszel, és onnantól beléphetsz a felhasználóneveddel a játékba amikor éppen megy a szerver. A kód az online acc.-hoz tartozik, szóval azt nem tudod érvényteleníteni sehogy sem, windows újratelepítéssel sem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3537) nemeth989 válasza Eagle16 (#3536) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az jó, mert mintha azt olvastam volna régebben, hogy rendszerhez van kötve, tehát egy accot egy gépen tudsz használni. Különben megvonják a teszt lehetőséged.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3538) Eagle16 válasza nemeth989 (#3537) üzenetére


Eagle16
addikt

Én nem tudok ilyesmiről...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3539) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Ma mikor lesz GF teszt szerver? Hiába kattintok játékon belül a linkre, error van.

(#3540) munnergep válasza Skyhunter (#3539) üzenetére


munnergep
senior tag

Fél óra múlva.
A warthunder fórum closed beta topikban megtalálod a menetrendet.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3541) Expendable válasza Eagle16 (#3534) üzenetére


Expendable
aktív tag

Nagyon köszönöm! :)

(#3542) Fel


Fel
addikt

Jött a németekhez ez az új Flak 36 önjáró AA:

Elég vicces hibái vannak:
- Állandóan bele van süllyedve a talajba.
- Nem forog a hajtó keréke.
- A lánctalp menetiránnyal ellentétesen forog. Ez nagyon jópofa. :)

[ Szerkesztve ]

(#3543) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Nemrég kezdtem el játszani ezzel a játékkal és lenne egy kérdésem.
Az orosz vonalon megyek és kifejlesztettem az SB 2M100 könnyűbombázót. Azaz a "Research-ben" az alatta levőt is ki lehet fejleszteni.
De ha rákattintok erre a repülőre ugyanitt, egy kis legördülő ablak jön elő azt mutatva, hogy ennek a típusnak további 3 változatát ki lehet fejleszteni. Kérdésem az, hogy megéri kifejleszteni ezeket? Mármint a leírása/adatai alapján mind a 4 gép teljesen ugyanolyan (!!)
Amennyiben ugyanolyanok, nem nagyon érné meg azt a rengetek xp-t és kreditet rájuk áldozni.

:R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#3544) PAtr0n válasza Fel (#3542) üzenetére


PAtr0n
addikt

Vettem észre, rothaggyon meg :) Látszik, hogy még csak nem rég készültek el vele, elég vicces hibái vannak.

Más:
Ma 8 csatából kb. 5 vagy 6-on mindig az ágyúmat kúrták szét 1 max. 2 lövésből. Az egyiken konkrétan kinyílt a cső vége mint a tubarózsa. Nem is a forgató és magasságállító mechanikát, hanem konkrétan a csövet ütik ki állandóan, már rohadtul elegem van. A Tigrist meg oneshotolja mindenki. Dühítő volt ez a mai nap, megyek is dolgozni. :)

csaabz:
Igazából mindig meg nézni, hogy adott variánsok rendelkeznek e valami plusszal. Akár jobb motorral szerelték e őket, vagy esetleg több benne a gunner, vagy több bombaterhet vihet stb... Mindig jól nézd meg az adatlapjukat! Vadászoknál általában jobb fegyverzet társul a későbbi variánsokhoz. Én mellesleg maximalista vagyok, minden gépet kifejlesztek, még akkor is, ha nagyon ritkán repülök csak vele. Ha nagyon előre akarsz sietni a Tierkben, felejtsd el a WoT-os beidegződést, itt a magasabb Tier egyre kínlódósabb szerintem Az igazi Fun a T2 és T3 véleményem szerint.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3545) RG4L válasza csaabz (#3543) üzenetére


RG4L
őstag

Azok nagyon pöpec gépek, csakúgy, mint a Su-2-esek, abból 3 különböző fajta van. Szerintem fejlessz mindent, láss mindent, és igenis van különbség a négy SB gép között. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#3546) munnergep


munnergep
senior tag

Ma végre kipróbálhattam a tankos részt. Öt perc után meguntam a célkereszttel lövöldözünk piros feliratok felé játékot... kifejlesztettem a T-50-et és irány a közelharc.
3 órán keresztül gyűrtem és azt kell, hogy mondjam:

EZ ODAB@SZ.

:)
(Wot uninstall megtörtént)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3547) Th1sN04ll válasza PAtr0n (#3544) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Állítsd szögbe azt a macsekot mert olyan mint egy doboz! :R

(#3548) Revolit


Revolit
senior tag

Leszálltam! :DDD Meg is javítottak :) De a killt megkapta értem a rohadt BF :(
Futomű nem jött ki, és szárnnyal karistolva tudtam csak leszállni :P

(#3549) Fel


Fel
addikt

Ebben a patch notes-ban nem látszik, de valamit nagyon megpiszkáltak a mostani GF CBT kliensben a repülőgépek fegyverzetén.

Su-2 M-82-vel repültem egy kicsit, és gyakorlatilag képtelenség volt vele rendesen lőni.. 500m-re állítottam a 4 db 7,62-es géppuska "összetartását", de még ebből a távolságból is csak kínkeservesen sikerült egy-egy telepített AA-t kiszedni... Akkora lett a szórás, mintha folyamatosan rángatnám a gépet. És mindezt 4 kis kaliberű géppuska műveli. Mit tudhatnak, akkor a nagyobb fegyverek...?

[ Szerkesztve ]

(#3550) PAtr0n válasza Th1sN04ll (#3547) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tudom, de néha késő, és már ki is filézték szegényt. Főleg a tetyves KV-85-öket utálom, azok mindig megtalálnak. De ez a gun barrel sérülés tegnap kicsinált, csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy mindig szétk*rják a csövet? :F

munnergep:
Én igazából majd a simulator battles-ra leszek kíváncsi, amikor nem lesz ám marker a fejed felett, szóval nagy szerepe lesz a rejtőzködésnek. Persze lehet majd camp-viadalnak hívni, de biztos lesznek olyan pályák, ahol nem lesz dús növényzet.
Amúgy meg na ja... WoT maradjon azoknak akik igényt tartanak a vicces dolgaira. Most jön majd nekik valami HD texture pakk, már most megy a sírás, hogy mennyivel csapja majd fel az amúgy is magas gépigényt. Mellesleg a linkelt képek alapján nem ájultam el, a WT még mindig magasan alázza.

Fel:
Érdekes, kipróbálom valami szárnyas csodával én is, kíváncsi vagyok tényleg nagyon belepiszkáltak e...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.