Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok nem akar valaki szakaszba jönni most? Mennék egy RB-t, vagy akár AB-t is, csak legyünk páran.
T3, de inkább T2-ig jó vagyok nagyjából minden nemzettel kivéve USA.

Mikrofon nem játszik, barátnőm alszik :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3152) Szőrös  válasza PAtr0n (#3151) üzenetére


Szőrös 
veterán

"barátnőm alszik "

Akkor ébreszd fel ! :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3153) Th1sN04ll válasza PAtr0n (#3151) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nincs is annál jobb mikor bejön az asszony azzal hogy te vén marha mi lenne ha nem kiabálnál egy monitornak, aztán megy a gyerekhez hogy jó lenne hogy te se örjöngenél, mint apád... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3154) PAtr0n válasza Th1sN04ll (#3153) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez jó! :D Annyira át tudom érezni! Főleg amikor barátnőm kel fel, hogy kicsit halkabban átkozzam a játékot. Egyem a jó szívét, eddig egész jól bírja :D

torz on borz:
Hidd el fel fog, ha eljutok arra a pontra hogy nem bírom szó nélkül a játékot :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3155) Revolit


Revolit
senior tag

Mi az a csúzli a német Hs.129-B3-on, te jó ég :Y 75mm-es piszkavas :D

Azt az ágat pont nem viszem, már tier1-nél abbahagytam, mert ahogy néztem semmi jó nincs ,ez meg pont a legutolsó... :( Vagy jó lesz a Ju ág a németeknél? Az első tier1-ben nekem baromira nem jött be, és ahogy elnézem papíron nem lesz sokkal jobb :(

Őszintén szólva én a BF.109 istenítését se nagyon értem... lehet én vagyok a béna, de nekem nem jön be. Do 217-es annál inkább :K Szerintem ezerszer jobb mint a Briteknél szintén imádott Beaufighter...

Én most így vagyok a nemzetekkel:
Amcsi: nem kösz
Német: Heavy Fighter rulez! Bombázgatni is jó. BF.109 nem jön be.
Orosz: Elég ütős fighterek, bombázni is jó.
Angol: Spitfire, végre cannonnal, yeah! :) Bombázókat még nem fejlesztettem.
Japán: Nyeh. ezt is hagyom egyelőre.

(#3156) PAtr0n válasza Revolit (#3155) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amcsi: egyenlőre nekem se.
Német: Mindene jó, fighter, heavy fighter, bomber.
Orosz. Mindene túl jó, érződik a készítők nemzetisége :)
Angol: Bombázók nagyon jók, fighterek is, az orosz túlerőhöz hasonlítanám.
Japán: Tudni kell őket használni. Relatíve jól sebeznek, csak hát a papír test kisebb tierekben zavaró.

Jó az a BF109, csak használd úgy ahogy azt kell :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3157) munnergep


munnergep
senior tag

Ez a videó nagyon tetszik.
(van még mit fejlődnie a játéknak grafika terén. Ha bele tudnák valahogy programozni a fizikai alapú shader-eket, akkor kb. így nézne ki a játék (amikor a repcsi a levegőben van) :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3158) JackFeryll válasza PAtr0n (#3156) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nincs mindenről tapasztalatom de így látom:

-Amcsi: BOMBÁZÓK
-Német: BnZ
-Angol: Jack of all trades master of none. Adatlap alapján brutál gépeik vannak, de a gyakorlatban sosem ezt tapasztaltam. A spitek frodulnak, de a japánok jobban, ami meg stat alapján jó lehet energy fightra (klasszikus BnZ-re nem mert nem nagyon lehet kiemelni őket) azok meg nagyon vesztik a sebességüket.
-Orosz: Nagyon erős all arounderek.
-Japán: Csak a chaikák fordulják le őket és még nem is másznak rosszul.

(#3159) Mister_X válasza PAtr0n (#3154) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Remélem nem WoT-ozol, mert akkor elfogyna a türelme :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3160) PAtr0n válasza munnergep (#3157) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gyönyörűséges yellow nose, el is kámpicsiorodtam mennyire szép, még ennyi év után is. :O

De azért ne lehet panasz a game-re sem, amennyire optimalizált, legalább annyira szép is!

Mister_X:
Szerencsére azt már abbahagytam. És igen, elfogyott tőle neki is! :D A WoT a tipikus idegbaj, amikor törsz és zúzol. Jobb is hogy nem erőltetem már.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3161) Mister_X válasza PAtr0n (#3160) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért ott még szerencsére nem tartok :P Remélem a mostani GF bétás akció kitart még úgy két hétig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3162) PAtr0n válasza JackFeryll (#3158) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, ez is jó összefoglaló ki miben jó.

Mister_X:
GF bétás akció? Melyikre gondolsz? Ha megveszed a legutolsó óccsó pakkot, már bent is vagy az open kezdetéig :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3163) Francia91 válasza Revolit (#3155) üzenetére


Francia91
veterán

Ju-87D3 elegge jo gep. 1000 loszerrel 2x20 mm Cannon, meg 1000 kg bombateher. Marha jol fordul, es a gunner sem rossz. Jo gep, most is bent van a Ju-88-cal egyetemben az FW-k es Bf-109-esek mellett

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3164) Mister_X válasza PAtr0n (#3162) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Erre gondoltam, rubelben nagyon akciós :D Ezt jó tudni. Jól olvasom, megkapom mindkét tankot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3165) Máté94 válasza Mister_X (#3164) üzenetére


Máté94
addikt

Open Beta kezdetekor természetesen. :))

(#3166) Mister_X válasza Máté94 (#3165) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az oké, de ugye a jobbféle premium elővásárlós tankokat egyesével (is) kínálják :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3167) dumbo1181 válasza Mister_X (#3139) üzenetére


dumbo1181
csendes tag

Én nagyon nyugodt vagyok.Lehet neked nem rontja a játék élményt nekem azonban igen.Sőt maga a játék már egy nagy rakás tákolmány.Ezért játszom mással.Ennyit a wot-ról.Szerintem a gf jobb lesz.

(#3168) Máté94 válasza Mister_X (#3166) üzenetére


Máté94
addikt

Kompenzálnak. Valószínűleg Tier I-esek lesznek és sokat nem is igazán fognak érnek, de legalább lesz egy jó kis kreditszorzójuk.

(#3169) vhw válasza Revolit (#3155) üzenetére


vhw
addikt

A Hs... a megelozo B-2 barmilyen aprosagtol kigyullad es le is eg pillanatok alatt! Ha a B-3 is ilyen...

(ez egyebkent bug vagy working as intended?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3170) Szőrös  válasza vhw (#3169) üzenetére


Szőrös 
veterán

AB vagy RB ?

RB-n B2-es kacsával repültem , nem nagyon gyulladt ki. Viszont nagyon könnyen leszedik mert a gyenge motor miatt nagyon könnyű préda. Mondjuk Head on-ban szoktam használni , van pár olyan őrült aki úgy rám jön de a 30 milis szét is kapja őket. :D
Földi célok ellen viszont nagyon jó mert med.tankokat szépen ki lehet vele szedni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3171) Revolit válasza Szőrös  (#3170) üzenetére


Revolit
senior tag

Hmm, akkor a yak9T-vel is mehetek medium tankokra is? (asszem a 9T az, a 37 milis ágyúval egyébként)
És utána a sima 9-esnek már 47 milis van, az esetleg heavy tankok ellen is jó? :)

Eddig bombázókra vadásztam amúgy 9T-vel, imádom! TAKK... TAKK... TAKK... TAKK aircraft destroyed :DDD

(#3172) vhw válasza Szőrös  (#3170) üzenetére


vhw
addikt

AB-n mentem vele 4-5 meccset, ahogy megvettem, szinte kivétel nélkül motor gyulladt ki, onnan meg pár sec és burned out...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3173) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ha jól tudom most már mennie kéne a teszt szervernek...miért nem megy? :O

(#3174) Cseri0058 válasza Cseri0058 (#3173) üzenetére


Cseri0058
őstag

má megy...

(#3175) PAtr0n válasza Cseri0058 (#3174) üzenetére


PAtr0n
addikt

Megy bizony :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3176) Szőrös  válasza Revolit (#3171) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha van hozzá HVAP lőszer akkor igen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3177) Cseri0058


Cseri0058
őstag

egy dolog nagyon nem tetszik eddig. ha ellövik a tornyodat vagy a lövegedet nem tudod mozgatni, de még csak javítani sem lehet...ez azért elég gáz egy kicsit szerintem :U

(#3178) RG4L


RG4L
őstag

Láttam itt páran próbálták összefoglalni a nemzetekről alkotott véleményüket, hát én is megosztanán, picit részletesebben :)

Amerika: Összességében vadászgépek terén olyan semmilyen, AB-ben nem igazán lehet használni a BnZ taktikát úgy, mint RB-ben. Csupán egy heavy fighter gépük van (P38), ami simán elmarad az angol Beaufighterek, a német Do széria illetve a japán Ki 45-ösök mellett. Kevés cannon, viszont annál több MG, rengeteg, de rengeteg lőszerrel felszerrelve, ami előny RB-ben, de AB-ben is a ritkább reload miatt. Tier 3 legalján tartok, találkoztam már nagyon jó gépekkel náluk és nagyon rosszakkal is, viszont bombázó ágon nagyon rendben vannak (B25, B17, B24). A gépeik nehéz dögök, talán emiatt is picit lassan másznak, de nem vészes, manőverezni viszont egyáltalán nem tudnak. Összességében talán a kedvenc országom, mert kihívás velük játszani és jó eredményt elérni. Alig várom már, hogy meglegyen a Mustangom és Bearcatem, első ország, ahol a Jeteket el akarom érni.

Németország: BnZ fighterek, relatíve jó fegyverzettel Tier 2-ben, Tier 3-ban a Focke-Wulf gépek nagyon darálnak, bár nem volt még szerencsém sajnos egyhez sem, utolsóként kezdtem el őket. A Ju 87-esek AB-ben elmennek, RB-be nem vinném őket bombázási célra. Rengeteg heavy fighter, a Do-k mellet a Me 410-es széria is jónak néz ki. Bombázóik nem rosszak, de elmaradnak az amerikaiaktól.

Oroszország: Hányinger fordulási idő a tier 1-es gépeiken, szinte azonnal 20mm cannon, a Su-2-es gépek rohadt jók, nagyon fürgék és jól fordulnak, rengeteg vadász (Yak, LaGG, La, MiG széria), egyetlen hátránnyal, nagyon-nagyon kevés lőszer van rajtuk. Yer 2-es bombázón 5 tonna bomba, nem kell többet mondanom... viszont 3, max 4 lövésszel rendelkeznek a bombázóik, ami bőven elmarad a Tier 3-as B17-esek 8, majd Tier 4-ben 9 lövészétől, de ettől függetlenül rendben van. Picit erősnek érzem őket AB-ben, RB-ben viszont simán verhetőek, ha jól használod a repülődet. Sok játékos amerikai gépekkel leáll velük dogfightolni, és csodálkoznak, hogy az I-185 és La gépek sorra kiszedik őket, és akkor csak azt hallom, hogy Russia így OP úgy OP.

Anglia: Szar Tier 1 (Swordfish OP), annál jobb Tier 2 a Hispano cannonok megjelenésével. Jól manőverező Spitfire-ök, picit lustább Typhoonok, de jó lőszermennyiséggel. Bombázókból hiányt szenvednek, számomra olyan semmilyen eddig a Wellington széria, illetve az egyetlen árva Lancestertől sem várok majd sokat. A Beaufighter nagyon ott van. Összességében nagyon-nagyon kevés repülőgépük van, remélem kapnak majd még jópárat.

Japán: Nagyon jól manőverező vadászok, heavy fighterek és bombázók. A Ki-49-el egy "átlagos" vadász manőverjeit simán követni tudod, ugyanez igaz a Ki-45-ökre és a Ki-102-re is. Bombázóik rendben vannak, ám picit kevés bombamennyiséggel a többi országhoz képest. Összességében kevés lőszer a gépeiken, sérülékenyek, ám Tier 3-4-ben elég jól felszerelt gépeik vannak. Szintén kevés géppel rendelkeznek, csak úgy mint a brit "haverjaik", nekik is remélem adnak még egy jópárat.

War Thunder: Gelesztaa

(#3179) Fel válasza Revolit (#3155) üzenetére


Fel
addikt

A Hs.129 B3 a legnehezebben játszható gép az egész játékban. Hihetetlen módon alulmotorizált, mindemellé nagyon nehéz, úgyhogy minden mozdulatot, fordulót, rácsapást kétszer át kell gondolni, hogy mikor és hogyan kivitelezel, mert földbecsapódás lesz a vége.
Aktív védelme nincs, és a páncélzata is csak szemből erős. Ráadásul a 75 mm ágyú + a két 7,92-es még szemtől-szemben sem valami hasznos, úgyhogy légiharcra teljesen alkalmatlan.
AB módban szerintem értelmetlen használni. RB vagy SB csatákra érdemes vinni, elvonulni a pálya egy távolabbi sarkába, ahol van földi cél, és szorítani, hogy egy vadász se szúrjon ki... Nagyjából ennyi vele a használható taktika.
Mint ahogy később valaki írta is, ég mint a benzinesrongy. A löveg visszarúgása akkora, hogy "sorozatban" kettőnél több lövés leadása komolya sebességvesztéssel jár. A fejlesztett HVAP-T lövedékkel szinte mindent visz, de baromi drága (13db 3300 SL)... Szerencsére az alap AP-T is nagyon jó (a Tiger II-eseket viszi oldalról és hátulról), úgyhogy elég az.
Még lehet tudnék írni róla pár negatív dolgot, de most csak ennyi jutott eszembe... Tervezek írni egy kisebb szösszenetet a földi támadós gépekről, abban majd részletezem jobban, de majd csak ha meglesz az Fw 190 F8 is. Érdekes, hogy a sok rossz tulajdonsága ellenére is szeretek a B3-mal repülni..
Az előtte lévő B2 sokkal használhatóbb (a 30 mm-es MK108 ágyúval), és a Ju 87 G-ket is érdemes beszerezni (most már a G1 is használható mennyiségő lőszert hordoz).

A Yak-9T AP lőszerrel jó tankok ellen, de a 9K már nem. Hiába a 45 mm-es löveg, de nincs hozzá AP, csak HE lőszer. Ugyanez igaz a japán nagy kaliberű ágyúval megáldott gépekre (Ki-45, 96, 102). Vadászok közül még a P39-eket és P63-makat lehet használni tankok ellen olyan hevederrel, amiben van AP lőszer (tiszta AP-s nincs).

[ Szerkesztve ]

(#3180) Szőrös  válasza Cseri0058 (#3177) üzenetére


Szőrös 
veterán

Miért lenne gáz ? Felejtsük el a wotos beidegződéseket , ez nem arról szól hogy varázsütésre hiphop megjavul egy harckocsi vagy valamelyik modul , ha sérülést szenvedtél próbáld meg kezelni és úgy tovább harcolni.
Én baromira remélem hogy követik a WT:AF által kitaposott utat és maradnak a realitás talaján amennyire lehet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3181) Fel válasza Szőrös  (#3180) üzenetére


Fel
addikt

Jelenleg még sajnos az sincs, hogy visszamész a bázisra* a tankoddal és ott javítanak/újratöltenek. Ez nem lenne rossz, ha öröklődne a repgépes részből...

*Jelenleg ugye bázisok sincsenek, csak spawn pontok.

(#3182) Szőrös  válasza Fel (#3181) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez tervben van ha jól emlékszem de most nem ez a prio még.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3183) Cseri0058 válasza Szőrös  (#3180) üzenetére


Cseri0058
őstag

De akkor ennyi erővel a láncnak sem kéne megjavítódnia nem?

Legalább arcadba betehetnék szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#3184) Szőrös  válasza Cseri0058 (#3183) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö a lácot lehet javítani , legalább is azt kéne , a multkor még működött ( irl terepen is meg tudta csinálni a személyzet is szóval ennyi belefér ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3185) Fel


Fel
addikt

Még mindig nem jöttem rá hogyan tudok lőszert váltani / poroltót aktiválni / tüzérségi támogatást kérni.. valaki el tudná mondani mit kell keresni a beállítások között? :R

A numerikus billentyűkkel nálam csak a nézetet változtatja, de azt is valami idióta módon...

[ Szerkesztve ]

(#3186) Stigma.HC válasza Fel (#3185) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pont most mentem egy csatát. Alap lőszer lett betöltve és csak akkor tudtam váltani mikor azt kilőttem. Vagy legalábbis azt jelezte, hogy a másik fajtával lövöldözök már.
Tüzérségi támogatást meg akkor tudtam kérni mikor kifejlesztettem, alapból 5-ös gombra rakta, azután ment egyből. Előbb kértem is egyet egy sziklára :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3187) Szőrös  válasza Fel (#3185) üzenetére


Szőrös 
veterán

Erg izé normál számokkal , nem num.-al bocs a multkor elírtam. Szóval ha van másodlagos lőszer meg poroltó akkor a kis kocka inkonban ott a számjelzés amivel lehet aktiválni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3188) PAtr0n válasza RG4L (#3178) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jó kis összefoglaló, azért a németeket még tapasztald, mert a T1-et leszámítva a többi Tierben baromi erősek vadász, és attacker szinten. Kezdve az MC 200-202 szériával, de említhetném a He 112-t B0-t is, ami elég komoly early badass. Bombázók terén nem a legjobbak, bár rögtön az elején T1-ben a He-111 igen OP, aztán később a Spaviero-k abszolút nem rossz gépek, ráadásul tudsz velük előre fele lőni akár egy heavy fighter.
BF109, FW190 szériát nem kell bemutatni, aki tudja használni őket, halálos velük, Ju-k végig jók, picit lassúcskák, hamar veszítenek az erejükből ha leállsz fordulózni, de oda tudnak csípni ha kell.
Én a német ágat legalább annyira kiegyensúlyozottnak találom, mint az oroszt, ha nem számoljuk egyiknél sem a duplafedeles sárkányokat. Ezt úgy értem, hogy az oroszok végig szakítósak, tűzerőre is jobbak a németeknél, de a németek is tartják a színvonalat végig magukhoz képest.

Oroszok: Ar-2 is OP bomber, nagyon nehéz lelőni. 10-ből 5x simán visszamegyek vele a bázisra fél motorral, lyukas/fekete testtel, 2 vadásszal a picsámban.

Cseri0058:
Jó így ahogy van, ne javítgassanak a csatatéren ész nélkül minden modult, ha lerohad a forgató/célzómechanizmus akkor így jártál. A lánc helyi javítása még oké, mert legalább meghagyják az esélyt arra, hogy visszamenj a bázisra javítani.

Más:
Ma délután 3-tól, holnap du. 3-ig zuhanóbombázós nap van, rakás gépre van kedvezmény (javításra is).

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3189) Fel válasza Szőrös  (#3187) üzenetére


Fel
addikt

Közben azt hiszem rájöttem.. A Controls menüben a Misc. fülön van olyan, hogy Action1, Action2, stb.. ezek lennének a lőszerek, poroltó, támogatás. Az 1,2,3,4 billentyűk nekem géppuska, gépágyú, bomba, rakéta szórásra van konfigolva, és nem is hagyta beállítni őket, így bekonfigoltam a 0, 5,6,7-et. Remélem így jó lesz...

(#3190) Szőrös  válasza Fel (#3189) üzenetére


Szőrös 
veterán

ja igen a beállításokat átveszi AF-ből szóval külön be kell állítani ezeket. na csak összejött :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3191) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Tök jó volt az első csatám hiszen logikus hogy a default beállítása a tűz gombnak üres :U

[ Szerkesztve ]

(#3192) PAtr0n válasza JackFeryll (#3191) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van. Mélán álltam én is a tűzvonalban, és nem tudtam mi a f*sz van. Aztán mire bebindeltem, kilőttek :D

Nekem meg most meghülyült a kamera, amikor bejöttem repülővel. Alig bírtam irányítani, le is lőttek, aztán bejöttem a Stuggal, és csak a földet bámulta a kamera. Azért egy alap kiosztást csinálhatnának már végre, nem ez lenne a legizzasztóbb feladat a játék hegesztése közben :U

Mondom megyek egy tesztkört, fel is veszem. Jobbkor nem is akadhattam volna bele egy tankcsapdába:

Stug vs. tank trap

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3193) RG4L válasza PAtr0n (#3151) üzenetére


RG4L
őstag

Én szívesen játszanék majd veled párat, egyeztetünk országot és tiert, AB és RB, mindegy :)
Adsz egy skypeot privátban?

War Thunder: Gelesztaa

(#3194) Colos1


Colos1
őstag

Hali,

a német és az orosz módok SB módban másnál sem elérhetők? Vagy nálam van a hiba :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3195) RG4L válasza Colos1 (#3194) üzenetére


RG4L
őstag

Azt hiszem redditen láttam, hogy váltás volt a másik három nemzetre.

War Thunder: Gelesztaa

(#3196) Dictator^


Dictator^
veterán

Kérdés: Pilotnak, hogyha forgó helyzetbe vagyok, a stamina segít, hogy pontosabban lőjjön és ne szorjon a lövedék , ugye?

Mert most olvasom ingame, hogy a G tolerancehoz van már irva az Accuracy rész, a weboldalon meg meg sincs említve.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3197) RG4L válasza Dictator^ (#3196) üzenetére


RG4L
őstag

Úgy tudom, igen. Minél többször nagy G erőknek volt kitéve a pilótád, annál rosszabbak lesznek a képességei, a stamina, tehát állóképesség javítja ezt.

A G-tolerance-hoz az van írva, hogy "in mouse aim mode this skill affects control accuracy of the aircraft", tehát nem a lövés pontosságot befolyásolja, hanem a repülőgép viselkedését magát, vagyis szerintem.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3198) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Sikerült egy kis sikerélményt összeszedni GF-ben. Balról megkerültem a mezőt(nem tudom melyik pálya) közben két csapattársam megmentettem, mindkét esetben előttem álltak balról-jobbról szemtől szembe, majd az ellenfél vonalai mögé kerülve 3 tankot one-shotoltam 1.5 percen belül.

(#3199) PAtr0n válasza JackFeryll (#3198) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az szép! :C Kár hogy gameplay nincs.

Én ezt hoztam össze Pz IV C-vel ma: Pz IV C

3 killem lett, ebből 2 a Pz-é, 1 a Stug-é, utóbbi is kalandos volt, a repcsironcsot foglaltam, de 2-en voltak ellenem. Kár hogy amikor a KV-1 ellen mentem a végén, már lógott az ágyúm a sérüléstől.

A durva az, ami a videón is kiderül, hogy nagyon gyakran van abból kill, hogy az ellen kigyullad. Ezek szerint sokan nem költenek poroltóra :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3200) Mister_X válasza PAtr0n (#3199) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már csak két hét és én is gyújtogatni fogom az oroszokat vagy a németeket. :O

Amúgy itt a legénység milyen nyelven karattyol? A sajátján vagy angolul / állítható?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.