Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Colos1 válasza RG4L (#3600) üzenetére


Colos1
őstag

Amikor SB -ben volt USA, Anglia és Japán, akkor nem tette össze az USA-t az angolokkal ellenfélnek, tehát tud válogatni. Olyan volt, hogy USA+Anglia vs. Japán.

RB -ben nem játszottam túl sokat, de ahogy most mondod, mintha lenne egy olyan pálya, ahol angolok az oroszok ellen vannak. :U

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3602) RG4L válasza Colos1 (#3601) üzenetére


RG4L
őstag

Angolok az oroszok ellen? Nem angolok az amerikaiak elleni pályáról volt szó?

War Thunder: Gelesztaa

(#3603) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogy alakul a héten a CBT órarend?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3606) Colos1 válasza RG4L (#3602) üzenetére


Colos1
őstag

De igen.

Abból gondoltam, hogy az USA -t nem engedik össze RB -ben az angolokkal, mert az RB "realistic", azaz valós. Azt hittem, hogy ott is csak olyan gépek ütköznek, amelyek a valóságban is. Azonban az orosz-angol már nem valós, mert egymás ellen nem harcoltak, így rossz volt a következtetésem. Meg megbeszélésre kellett mennem, nem olvastam át rendesen, hogy mit írtam :DDD

Ezek után azonban nem értem, hogy miért "Realistic" :U

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#3607) Eagle16


Eagle16
addikt

Múltkor valaki kérdezte, hogy vajon csak egy gépen lehet-e használni a CBT hozzáférést.

A VG247.com-os email-ben, amiben kaptam egy kódot, ezt írták:

"ATTENTION: Beta-access is valid only for one PC that was used for the first launch of beta (ip-address doesn't matter, only hardware)."

Ez nem tudom pontosan mit is jelent, de op rendszer csere vagy új hardware beszerelés esetén lehet belőle gond...

Mister_X:

Szerver ilyenkor van: (Magyarország most GMT +2 óra időzónában van)

Monday - 01:00 GMT - 07:00 GMT

Tuesday - 13:00 GMT - 19:00 GMT

Wednesday - 01:00 GMT - 07:00 GMT

Thursday - 13:00 GMT - 19:00 GMT

Friday - 01:00 GMT - 07:00 GMT

Saturday - 11:00 GMT - 16:00 GMT

Sunday 1:00 GMT - 07:00 GMT

Sunday 11:00 GMT - 16:00 GMT

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3608) csaabz


csaabz
őstag

Mikor egy bombázóval repülök és több bombát dobok ki egymás után, elképzelhető, hogy az első bomba becsapódásakor a robbanástól a többi még a levegőben megsemmisül?
Gondolok itt persze a nagyobb 250-500 kg-osakra.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#3609) RG4L válasza Colos1 (#3606) üzenetére


RG4L
őstag

Military exercise a pálya neve, így talán érthető, hogy miért van az USA az angolok ellen, na de akkor is, engem is meglepett először, mikor egymás ellen láttam ezt a két nemzetet.

War Thunder: Gelesztaa

(#3610) Revolit válasza csaabz (#3608) üzenetére


Revolit
senior tag

Nem hiszem, én 1 tonnásakat szoktam egymás utániba ledobálni bázisra. Viszont tény, hogy már megint több bomba kell bázis elpusztításához, mint régen... állandóan változtatgatnak rajta.
Ráadásul megvettem majd 300.000 ezüst pénzért képzést a bombázómra, majd 40-es a célzás skilljük már a crew-nek, és még így sem érnek semmit, engem viszont csomószór egy lövésből kiszed/felgyújt rear gunner... kamu *** az egész, hagyom is a bombázókat egy ideje :P

Ja, RB-ben pedig nem is lőttek a gunnerjeim, se a front se a rear, egyáltalán!?!? Nekem kellett gunner nézetbe váltani, ahogy váltottam, lőttem egy sorozatot majd egyből gunner knockout... kb. ezen a ponton döntöttem úgy, hogy elegem lett a bombázókból :W

[ Szerkesztve ]

(#3611) nemeth989 válasza Eagle16 (#3607) üzenetére


nemeth989
senior tag

Akkor jól rémlett, hogy gond lehet, ha módosítok a rendszeren.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#3612) RG4L válasza Revolit (#3610) üzenetére


RG4L
őstag

Én rájöttem, hogy az én gunnerem miért nem lő :DDD

KI SEM LÁT!

War Thunder: Gelesztaa

(#3613) PAtr0n válasza Revolit (#3610) üzenetére


PAtr0n
addikt

Olyan velem is gyakran előfordul, hogy mire odaváltok gunner nézetbe, leadok 2 lövést, és egyből kiszedik. :)
A célzás skill is olyan mint a többi. Kábé 50-től érezni igazán.

Eagle16:
Ezt már néztem én is, most ki is fogom nemsokára próbálni, jön egy új processzor, igazából majdnem ugyanaz mint a másik (E5440 helyett E5450 lesz), kíváncsi vagyok beenged e ugyanúgy, vagy sem. :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3614) JackFeryll válasza Revolit (#3610) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem kell aggodni, kimaxolva ace-kent is tudnak benazni.

(#3615) Fel válasza Colos1 (#3606) üzenetére


Fel
addikt

Mivel vannak olyan gépek, amelyek már nem vettek részt (vagy éppen, hogy csak megjelentek) a II. vh-ban, de a koreai háborúban sem jutottak szerephez, ezért ezek számára lett létrehozva az [Alternate History] "éra". Ezen csaták között van ahol USA-Anglia vs. USSR ([Alternate History] Berlin 1945; Krymsk 1945), illetve USA vs Anglia ([Alternate History] Preparing for landing on Hokkaido) a felállás.

A Realistic titulus pedig a FM-re vonatkozik igazándiból.

(#3616) Francia91 válasza Revolit (#3610) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a B-17 gunnerei csak ugy apritjak a vdaszokat, minden felol. Van, hogy RB-ben leszednek 4-5 fightert is, nekem pedig semmit sem kell csinalnom. B-17-en most 4/8 tapasztalt gunnerem van, B-25-on pedig 5/5, azok is marha jol vedenek :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3617) RG4L válasza Fel (#3615) üzenetére


RG4L
őstag

Arról ne is beszéljünk, hogy a Polikarpov I-185-ös gép szinte sehol nem repült... és mégis benne van a játékban, nem véletlen, mert orosz.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3618) Revolit


Revolit
senior tag

Amcsiknál a "P" ágat vagy az "F"-et érdemes vinni? P38-at már szidtátok, azt tudom, de úgy egyébként azon az ágon jobbnak tűnnek nekem a gépek papíron :) És mivel csak a bombázóik érdekelnek, választanék egyet, amit viszem a bombázókkal párhuzamosan. Kíváncsi vagyok, ezekkel vajon én is tudok-e végre ölni... mármint gunnerjeim. :U

(#3619) Mister_X válasza Eagle16 (#3607) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha szerencsém van, ma tudok fél-egy órát játszani. Beh jó is lenne az. Aztán szerdán korán kelés.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3620) RG4L válasza Revolit (#3618) üzenetére


RG4L
őstag

Hát figyi, a B25-ösök és B17-esek nagyon jó bombázók, AB-ben tökmindegy milyen bombázód van, úgyis lesz mögötted egy Yak 9 vagy egy FW190, előbbi egyhiteli a géped, utóbbi meg szétdarál, viszont ezek a bombázók nagyon szépen mennek RB-ben, a B17-essel és a B25-össel is sikerült ölnöm gunner segítségével, a B25-ös előnye annyi, hogy ugye van rajta rendes MG is az orrában, tehát tudsz vele lazán lőni AAA-t, Artilleryt, Armored Carokat, stb... RB-ben jól jön RP farmoláshoz és a térkép tisztításához, illetve én kétszer is meggondolnám, hogy face-to-face megyek-e egy B25-essel. :)

A P vagy F ágra azt tudom mondani, hogy Tier 3-ban a két P47-es Thunderbolt nekem nagyon tetszetős gép, viszont vigyázz vele, mert úgy fordul mint egy bombázó, viszont beteg a felszereltsége, egyszerre nagy mennyiségű bomba és rakéta is, úgy tudom, hogy ezek a vadászok a bomber spawn pontról indulnak RB-ben, ami szerintem szemétség, mert nem szeretném, hogy egy ilyen felettem legyen. Szintén Tier 3-ban az F4U-1c a 4 cannonnal, majd 1000 lőszerrel felszerelve már eléggé tud darálni, a többi F4U olyan semmilyen volt számomra, nem azt mondom, hogy rossz, csak olyan semmilyen. A P63-asok fejeltősek, most épp még kettő ilyen szutyok Kingcobrát fejlesztek, nem az én stílusom, jól repülnek meg minden, 37mm ide vagy oda, szerintem gyenge gép, magas battle ratinggel. Tier 4-ben előkerülnek a jó amcsi vadászok. Az F8F Bearcat a játékban mászási sebesség tekintetében a toppon van, van csak MG-vel és csak cannonnal felszerelt verziója. A mászás minden, a magasság minden, ott a Bearcatek nagyon jól produkálnak, jó a fegyverzetük, pöpec gépek. Ez az F ág Tier 4-ben, amivel szemben ott vannak a Mustangok. Bearcatem nincsen még, Mustangom van, repültem már vele, nekem nagyon-nagyon tetszik, neves gép, relatíve jól mászik, nem annyira lusta, MG-vel felszerelt mint a többi amcsi gép, avagy Tracer ammo for the win.

Azt tudom javasolni, hogy vidd el egy próbakörre a prémium/gift P51-es Mustangot, és ha nem tetszik a mozgása, fejleszd a Bearcatet. Nekem speciel az F8F most az álomgépem, de még mindig olyan messze van, hogy nem igaz.

War Thunder: Gelesztaa

(#3621) Revolit válasza RG4L (#3620) üzenetére


Revolit
senior tag

Köszönöm a kimerítő választ :R

Majd szépen lassan viszem szerintem amcsikat is, de pont azon gondolkoztam, hogy most már rá kéne állnom egy nemzetre, mert sose jutok el jet-ekig :P
Valószínűleg nem fog tetszeni és maradok tier3 környékén, de akkor is akarok már repkedni velük :DDD

Ráadásul pont bombázók legdrágábbak :( elég sok ezüstöt és aranysast locsoltam németeknél és oroszoknál a gépekre (aranysast a képzésre), és végül már szinte nem is megyek velük (lásd korábbi hsz-em). :(

Viszont B17/B25-ket azért ki fogom próbálni, Mustangot meg akkor teszt vezetem és eldöntöm, melyik vadász-ágat vigyem mellettük :R

[ Szerkesztve ]

(#3622) RG4L válasza Revolit (#3621) üzenetére


RG4L
őstag

A P47-es Thunderboltot is ki tudod próbálni, az német prémium (Hitlerbolt). Orosz prémium pedig a P63-as.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#3623) munnergep


munnergep
senior tag

25%-os pocket loss mellett elég nehéz játszani a tankokkal :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3624) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Itt talán még nagyobb troll tank a KV2 mint a WoT-ban, mert középtávon is bőven pontos és instakill.

@munnergep
pocket loss mellett tényleg érdekes lehet játszani ;]

[ Szerkesztve ]

(#3625) PAtr0n válasza munnergep (#3623) üzenetére


PAtr0n
addikt

Érdekes, én most értem haza szerverzárás előtt 5 perccel, de nem volt packet lossom, pont még tudtam indítani egy csatát, most nagyon jó voltam a Tigrincssel (csakis RB), bár ez lehet a mostani patchnek köszönhető, alig lőttem mellé, a távolságot is jól be tudtam elsőre lőni. Az eredmény: egy IS-1, kettő T-34, és egy SU-85. Mondjuk most taktikáztam is, nem mentem kos módjára előre. Még modulsérülést se kaptam, csak 2 láncvédő lemez repült le a macskáról :) Bezzeg múltkor a troll SU-152 úgy kilőtte a láncot alólam, hogy majdnem 180 fokban pördültem meg full gázon. Aztán egy rohadt T-34 ki is végzett.
Azért érezni a peccsek hatásait, egyre jobb a játék minden tekintetben. Az fps kevesebb mint a levegőben, de ez érthető a sok növényzet miatt.

JackFeryll:
Jaja, elég genyák a KV-2-ők, nem merek eléjük menni, amikor ott meresztik rám a nagy fejüket. :) De ha sikerül counterelned, végük van, detto mint a KV-1.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3626) Cseri0058 válasza PAtr0n (#3625) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ebben az új patchben nagyon megváltoztattak kuban mapot. Olyan szinten undorító színkavalkád lett belőle...természet ellenes színek vannak benne...fujjjj

(#3627) PAtr0n válasza Cseri0058 (#3626) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jaja, pont azon folyt az említett meccsem, észre is vettem, hogy ez nem ilyen volt korábban. Vedd úgy, hogy nagyon ősz van, szépen sárgulnak a lombok :)

Nekem amúgy összességében tetszik az a kevés pálya ami van, de még bőven rájuk fér a reszelgetés, bugok vannak még, főleg azt utálom amikor töröm át a kőkerítést, és visszapattog a tank a leszakadó kövekről. Inkább ki szoktam most már kerülni. A spawnolás örök probléma, fákba, sziklák tetejére rak sokszor. Villogó/nano-VGA felbontású textúrák pár helyen. Egyes egységek a földbe süllyedve közlekednek (lásd új flakpanzer). Bugos irányítás, helyben néha darabosan forduló tank. A lövés nem csinál igazi torkolattüzet, helyette a cső mellett szorosan indul ki a lövedék a toronyból. És még hosszú a lista. De minden hibája ellenére számomra már most is sokkal élvezetesebb mint a "konkurens".

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3628) Bingisz


Bingisz
addikt

Yeee, kisorsoltak engem is, úgyhogy tudtam adni egy kódot a haveromnak is. :))
Öröm és bódottág. :DD :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3629) Cseri0058 válasza PAtr0n (#3627) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem is jobban tetszik. Majd egy városi pálya elégga faja lesz :D
Egyébként nekem az nem tetszik, hogy konkrétan ha eltalálják a tornyodat 10ből 9szer be is krepál. Így 1 lövésből szinte harcképtelenné tesznek. és általában első lövés már viszi is a tornyot. Ez a legjobban a panthernél jött ki. Nagyon jó kis tank, de ha eltalálják a tornyodat annak vége is. Szóval nekem eddig ez az 1 dolog nem tetszik.

(#3630) Micsurin válasza Cseri0058 (#3629) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mert a valoságban nem volt elég 1 lövés ugye ???!!! :DDD

más: Amcsi ágon a naval jetet vagy a sabrekat érdemes huzni ??? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3631) PAtr0n válasza Cseri0058 (#3629) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pont ezért hisztiztem múltkor, hogy állandóan kicsinálják vagy a csövet, vagy a tornyot. Mondjuk én meg ma második lövésből kigyepáltam az IS-1 crew-jait, legalábbis úgy gondolom így volt, mert hirtelen surface unit destroyed, az IS-1 meg ott maradt szinte sértetlenül. Amúgy nagy általánosságban itt nem kell attól tartani, hogy toronyról pattog az ember, bátran kell lövöldözni azt is, inkább mint a testet, mert nagyobb az esélye a kill-nek, illetve annak, hogy lesérül az ágyúja. Meg itt nincsenek olyan képtelen baromságok, hogy a majd 135-ös pennel rendelkező Tigris AP skulóját pattintja 50 méterről szemből a SU-152. Akárhányszor találkoztam vele, mindig belőttem a rohadékot. Itt nincs semmi idióta randomfaktor, akkor pattan amikor tényleg pattannia kell. Nagy kaliberű lőszereknél nagyon ritkán találkozok "target undamaged" anomáliával, nem úgy mint a WoT-ban, ahol 5 egymás utáni lövésből (50 méterről, oldalról, sőt sokszor motortérről is) "didn't penetrate that armor", ami megint a vicc kategória. Elnézést a WoT-osoktól, hogy mindig felhozom, de ez az igazság.
Ami nagyon tetszik még, hogy szinte pontosan tudom, hogy mikor fogok kigyújtani valakit. Elég csak a motortér környékére célozni, és vagy instant kill, vagy motor kaputt, vagy gyullad szegény pára. WoT-ban lövöldözheted a seggét, ha nem tudod hol a weak point.

És igen, jól írja Micsurin kolléga, az életben is sokszor volt instant ágyú leamortizálás, elég volt oldalról a tornyot úgy belőni, hogy többé ne tudják mozgatni az ágyút. Az a jó ebben a játékban, hogy igazából most nem tudom eldönteni, hogy melyik a nagyon jó tank. van, hogy oneshotolják a Tigrincset, de máskor meg kibírja még az atomtámadást is.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3632) munnergep válasza JackFeryll (#3624) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem, én tényleg úgy játszottam, hogy közben szaggatták a zsebemet :))
Elírtam, bocsi.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3633) bmwsan


bmwsan
senior tag

Sziasztok

Tegnap kezdtem el a gamet, és lesz egy nagyon noob kezdő kérdésem.

The rank of this vehicle model is locked.

Mit kell tennem hogy feloldjam?

Előre is köszi.

(#3634) bmwsan válasza bmwsan (#3633) üzenetére


bmwsan
senior tag

Sorry, de már nem tudtam szerkeszteni.
Közben rájöttem.
Esetleg vmi jó tanács egy kezdőnek? :C
Akármi :DDD

(#3635) slayer006 válasza bmwsan (#3634) üzenetére


slayer006
addikt

warthunder.hu

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#3636) Revolit


Revolit
senior tag

Ha már idecsalt az új hozzászólások szaga :DDD

Őszintén szólva nem tudom mit képzeltem, mert ez a reális, de itt egyesek panaszkodtak, hogy WoT-ban csak a campelés megy (amiről nem tudok, nem játszottam, sőt semmilyen tankos játékot nem játszottam ezelőtt), hát őő, itt nálatok nem ez történik? :P Bokorban/erdőben/kő mögött áll mindenki, és lövöldöznek. Én meg csak megyek mint egy birka, és állandóan kiszednek valahonnan :D
Őszintén szólva eddig nem igazán jön be. Csináltam én is azt, hogy álltam bokorban többiekkel, és vártam, hogy feltűnjön a piros jelző, de nyeh... nem túl izgi. Egyszer sikerült az ellen hátába kerülnöm, ott volt 3 tank, megsoroztam ilyen gyorstüzelő tankkal (light tank volt azt hiszem), vagy 4 tárral, és kutya baja se lett. Lőttem én mindenhol, de semmi. Aztán jött egy másik tank, és az kiszedte egy-egy lövéssel. Na mondom faja...
Jó, itt valószínűleg én voltam noob, gondolom ezzel is meg kell tanulni játszani :P

(#3637) PAtr0n válasza bmwsan (#3634) üzenetére


PAtr0n
addikt

Üdv köztünk!

A legfontosabb jó tanács, hogy ne keseredj el a játék elején, és ne is fikázd azért mert milliószor kilövik a pilótát, meg mindentől kigyullad, meg alig tudsz több lövésből kilőni egy gépet. Tipikus kezdő hisztik ezek, ami miatt sokan abba is hagyták. Sok gyakorlás, crew-k képzése, és már el is felejted milyen béna voltál az elején.
A gépek eltérően viselkednek, nem mindegyik fordulóharcra való, ezt főleg majd az egyfedelűek között tapasztalod meg. Használd ki a magassági előnyödet, csapj le, utána próbálj meg minél hamarabb visszamászni, és újra lecsapni. Aki elég magasan van, annak van sebessége, akinek sebessége van, az a hatékonyabb és túlélőképesebb vadász. Az itt leírtak nem a kétfedelű Tier 1-re vonatkozik, ott minden kezdő a talajtól 50 méterre bohóckodik, ott max a célzást tanulod meg, de mást nem. Ha unod az Arcade-ot idővel, lépj át realistic battles-be, ott már nehezebb az irányítás, és csak 1 szem gépet vihetsz. Ott már jobban kijönnek a gépek közötti különbségek. Simulator battles-t gonolom nem kell magyarázni. Joystick kötelező, análkül nem boldogulsz, és nem árt jártasnak lenni a repüléstechnikában, mert jó eséllyel felszállni se tudsz majd.
Az előbb linkelt oldalt meg olvasgasd ha nem tudsz valamit, sok okosság le van ott írva.
Sok sikert! ;)

Revolit:
Kempel a halál, én mindig counterre játszok, ami általában be is jön. Gyorstüzelő tank :D Tehát Pz1C például. Azokban 20mm-es skulók vannak, ne is csodálkozz, hogy nem sebez egy medium tankot szemből/oldalról, sokszor még hátulról sem. Ha meg igen, akkor is csak csipkedi. Majd ha lesznek komolyabb tankjaid, jobb átütőerővel, rákapsz az ízére. Tudni kell pár alapvető dolgot, hogy hová kell lőni a tankon, mi hol helyezkedik el benne. Hátulról pl. alapból a motorteret érdemes lőni, nagy eséllyel lángra fog kapni, ha meg nincs poroltója, le is ég, vagy ha lőszerrekeszt ér a tűz, fel is robban. Van, hogy nekem is a Tigrisemet oneshotolják, de van hogy mindent túlél. Itt fontosabb a taktika, mint a repcsiknél, és könnyebb is együtt dolgozni. Gyakorláááás! :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3638) bmwsan válasza PAtr0n (#3637) üzenetére


bmwsan
senior tag

Köszi szépen!
Most az orosz ág jött be legjobban.
Van két Mig-3 meg már egy Yak is, ha meg van a negyedik gép megyek tovább egyből :D

(#3639) RG4L válasza Micsurin (#3630) üzenetére


RG4L
őstag

Úgy hallottam, hogy a Shooting Star-Sabre ág jobb, mint a két naval jet.

War Thunder: Gelesztaa

(#3640) RG4L


RG4L
őstag

Nézegessétek, nagyon faja! :)

War Thunder: Gelesztaa

(#3641) Máté94 válasza PAtr0n (#3637) üzenetére


Máté94
addikt

PzIIC :))

(#3642) Fel


Fel
addikt

Elérhető (lesz 17:30-tól) az 1.39-es fejlesztői tesztje: [link] (elvileg este 10-ig).
És itt az előzetes változás/újdonság lista: [link] Szép hosszú, és vannak benne egészen jó dolgok is.
A két F8F változásaira kíváncsi leszek. Hátha ezután már manőverezni is lehet majd velük...

[ Szerkesztve ]

(#3643) PAtr0n válasza Fel (#3642) üzenetére


PAtr0n
addikt

De jó, hogy írtad, ma rohadtul nem néztem az official oldalt, és pont most készülök elmenni itthonról, a macska rúgja meg. :(
Remélem 8-ig hazaérek, a tankos event nagyon érdekelne. Mondjuk a 19 féle újabb repcsi variáns/ új repcsi se utolsó update azt meg kell hagyni. Mellesleg a "Progression system has been adjusted: new aircraft of the same rank take less time to unlock" és a "Separate fire control for the weapons of different calibres" update már nagyon kellett. Mondjuk engem még a "“Schräge Musik” available" is érdekel, eléggé zenebuzi vagyok :D

Máté94:
Basszus, PzIC nincs is benne valóban, most kapcsolok. Fene WoT-os beidegződés :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3644) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Ez mekkora kép mán:

Tehát a magyar szavazókra elég lett volna 50kg is :D Bocsi. :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3645) Máté94 válasza Fel (#3642) üzenetére


Máté94
addikt

Tehát nyitva kellene lennie, de nincs. :))

(#3646) RG4L válasza Máté94 (#3645) üzenetére


RG4L
őstag

Today, April the 9th from 15:30 GMT until 19:59 GMT

Ez nálunk 16:30-20:59.

War Thunder: Gelesztaa

(#3647) Fel válasza RG4L (#3646) üzenetére


Fel
addikt

17:30-tól 21:59-ig.

Fél hat után pár perccel én be tudtam lépni.
Egy tesztrepülés erejéig ki is próbáltam az F8F-1-et, de nem nyűgözött le (RB mód)...

Ezután ki is léptem. Nemrég értem haza, elindítottam, és már a második peccset szedi a launcher. Valószínű emiatt volt leállás.

(#3648) RG4L válasza Fel (#3647) üzenetére


RG4L
őstag

Te GMT+2-ben élsz? :D

War Thunder: Gelesztaa

(#3649) Fel válasza RG4L (#3648) üzenetére


Fel
addikt

Hi hi.. te nem? :U [link]

(#3650) RG4L válasza Fel (#3649) üzenetére


RG4L
őstag

Picit kavarodtam, én csak hirtelen ránéztem a gépen az időzóna eltérésre, és +1 különbséget láttam Londontól.

Az egyezményes koordinált világidő vagy röviden koordinált világidő (angolul rövidítéssel: UTC) az a hivatkozási időzóna, amelyhez a Föld többi időzónáját viszonyítjuk. Az UTC a greenwichi középidőt (GMT) váltotta 1961-ben, de máig mindkét jelölést használják, noha a két fogalom nem azonos. Az UTC használata ajánlott, a GMT mint fogalom elavultnak számít.

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.