Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8028) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok,

Csomó ideje szemezgetek TWS-ekkel, de mindig visszaléptem eddig a vásárlástól.
Nagy nehezen elhatároztam magam és karácsonyra szeretném magam meglepni végre. :K

1. Felhasználás:
- munka: gépész tervezőként dolgozok irodában, így munka közben zenehallgatás/telefonálások intézése
- sport: kerékpározáshoz és futáshoz szeretném is használni
- vezetés: legalább 1 oldali fülest szeretnék használnék autóban, mivel a fejegységem nem tudja a Bluetooth kihangosítást, így jelenleg mindig a telefont kihangosítva, műszerfalra ledobva telózok ;]

2. Zenei kívánságműsor:
- Mindenevő vagyok... otthon monitor fülest használok, abból picit hiányolom a mélyeket, szóval mondhatni picit basshead-nek tartom magam. Stílust nem tudok belőni, mert tényleg mindent hallgatok.

3. Árkategória: 25k max
4. Fenti dolgok miatt, szerintem valamilyen szintű IP vízvédelem és ANC & Ambient mode must have lenne (csak gondolom, még sosem próbáltam).

Eddig Meizu EP52-t használtam, de megadta magát. Hangzásban minimum ezt hoznia kellene, de természetesen ennél többet is szeretnék :).
Fél éve Earfun Free Pro-val szemezgettem, aztán most úgy nézem pont akciók mennek náluk, így lehet ezen a vonalon maradnék. Természetesen más alternatíva is érdekeléne.

Amiket néztem hirtelen:
Earfun Air Pro 2 64$ ~21k
Earfun Free Pro 2 60$ ~19,5k
Earfun Free 2 37,5$ ~12k

Felső kettőre hajlok az ANC miatt, viszont az Air Pro 2 nem tudom mennyire lenne alkalmas enyhébb mozgásformákra, mint pl. a futás. Szerintetek?

Köszi!

• Honor Magic5 Pro •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.