Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Vismajor01 válasza -NoVa- (#5400) üzenetére


Vismajor01
addikt

Bementem a vodefonehoz 25 v 26 mar nemtom, mondtak h online nem tudom megrendelni mert uzleti az elofizu, boltban meg nem tudom megrendelni. De mikor tudok bemenni erte, felre tesznek egyet mert keveset fognak kapni belole. Kaptam egy ilyen papirt is. Vegul 30an tudtam bemenni erte elvettek a papirt es kihoztak a telefont. Kifizettem, enyem, de a szamla 30-ra szol szoval nem hiszem h kapok budsot pedig ugye elvileg akkor akartam megvenni amikor meg nem lehetett. De nincs mivel bizonyitanom a samsung meg a ket szep szememert nem fog hinni nekem sajnos.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5402) -NoVa- válasza Vismajor01 (#5401) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor ja, ezzel megszivattak szépen. Én mondjuk szolgáltatótól, függő telefont nem veszek, Sestoreból utolsó nap este előrendeltem. Ha belekötnek a számla másnapi kiállítási dátumába, majd reklamálhatok. Igaz, én a Live-ot igényeltem, nem akartam a sima S21-nél nagyobb telefont.

Mindenesetre addig is a sima első generációs Buds teszi a dolgát kiválóan, megéri az árát. Mikrofon minőség, hang, stabilitás, akkuidő, és SW háttér, meg Scalable codec stabilitása miatt simán ajánlom, a Plus sem lett rosszabb.

(#5403) Vismajor01 válasza -NoVa- (#5402) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szerencsetlensegemet ellensulyozando eladhatod nekem a mostanidat jo aron ;]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5404) -NoVa- válasza Vismajor01 (#5403) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szerintem nem akarsz 3 éves Buds-t venni, a tok akkuja fárad már érezhetően. A füleseké még tökéletesen bírja, aztán ki tudja, meddig.

(#5405) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Én berendeltem 22euért szállítással egy edifier x3ast. Aztán ha nem tetszik rendelek egy sennheisert xd

Samsung Galaxy S7 Edge

(#5406) Archi4 válasza kalozhun100 (#5398) üzenetére


Archi4
újonc

Nekem ma-holnap jön meg, majd mondok véleményt teszt után :D

Anno volt egy edifier fülesem alliról, nagyon jól szolgált míg a kutyám szét nem szedte :D

(#5407) kalozhun100 válasza Archi4 (#5406) üzenetére


kalozhun100
őstag

Én is spanyolból rendeltem.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#5408) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Feleségemnek szeretnék vásárolni valami diszkrét wireless fülhallgatót, telefonálásra és zenehallgatásra (YT főleg), mi a best-buy jelenleg? Árban láttam már 8k-s Xiaomit meg 50k-s Samsungot is, valami arany középutat kellene találnom. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5409) patomi válasza kutga (#5408) üzenetére


patomi
őstag

Samu mellé? Galaxy buds most 31k. Edifier x3 11k(itthon), vagy alirol x3 to-u pink az is kb ennyi, csak kintről. (Ha a szín bejön) Ha félig nyitott, akkor soundpeats trueair2 14k itthon, vagy ali. Esetleg edifier tws200 ali, 10k körül.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5410) kutga válasza patomi (#5409) üzenetére


kutga
nagyúr

Samu mellé, igen. A Galaxy buds megéri a felárat?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5411) <Adamsky> válasza kutga (#5408) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Volt már neki korábban vm. TWS fülese? Mivel hölgyről van szó, gondolom számítani fog a szín és a kialakítás ("száras", fülbe illeszkedő, fülből oldalra kilógó). Szóval, mi lenne a preferencia?

(#5412) kutga válasza kutga (#5410) üzenetére


kutga
nagyúr

MOD
Nem volt még ilyen neki, egy régi Samu BT fejest használ. A Soundpeats tetszik mondjuk. Olyasmi kellene, ami nem lóg ki nagyon a füléből.

Budsból a Live-ot említette.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5413) patomi válasza kutga (#5412) üzenetére


patomi
őstag

Igazából a támogatás ha fontos akkor megéri. Illetve a plusz szolgáltatások. (Környezeti mód, EQ pl.) ,, De ne feledd a soundpeats nem agybadugos. Viszont jó kis füles. Akku idő a budsnak sokkal jobb. Ha belefér a keretbe én a budsot venném.

Szerk. Live-ot tesztekben szidják. Kicsit talán drága is(szvsz). Sajna, hogy mennyire lóg ki ezt nem lehet előre megmondani.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5414) kutga válasza patomi (#5413) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor maradok a Budsnál. Szülinapra lesz majd, nem sürgős a vásárlás, köszi.

Let the Zone take me if I am.

(#5415) patomi válasza kutga (#5414) üzenetére


patomi
őstag

Árat érdemes figyelni, néha be tud esni. Így lett nekem sárga. :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5416) <Adamsky> válasza kutga (#5412) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ali-s rendelés játszik? 1MORE ColorBuds (ESS6001T)? Az "arany" és a zöld is elég pofás. 65,49$ ~ 19,5e Ft

(#5417) kutga válasza patomi (#5415) üzenetére


kutga
nagyúr

A szín végülis nem befolyásolja a működést. ;] Várok kicsit én is egy akcióra.

MOD
<Adamsky>
Ilyenről is lehet szó.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5418) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

SOUNDPEATS TrueAir2 Ali 33,59$ [link] Nem tudom volt-e valaha ennyire olcsó kínából.

(#5419) vicze válasza gangstagergo (#5418) üzenetére


vicze
félisten

Nem éppen nehéz kitalálni, hogy 2hete olcsóbb volt.

Kínából rendelőknek figyelmeztetés: 8.-én kezdődik a kínai újév 19.-ig tart.
Egyrészt valós akciók másrészt nem fognak a végéig szállítani.

(#5420) gangstagergo válasza vicze (#5419) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nem vagyok jártas aliexpressen csak feltünt, hogy pár nappal korábbi árhoz képest kevesebb :)

(#5421) Skynet258


Skynet258
veterán

Van egy Jabra 75t-m amit nagyon szeretek, ma jött mellé egy 85t is, majd beszámolok róla van-e érezhető difi a kettő között (mind hangzásban mind zajszűrésben). A vezeték nélküli tölthetőség itt már alap (bár a 75t-ből is olyat kaptam szerencsére), ez mondjuk jó húzás volt részükről. :K

https://geekpulse.hu

(#5422) <Adamsky> válasza patomi (#5413) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... EQ pl. ... " - a Samu füleseinél ez az EQ szoftveres vagy hardveres?

#5421 Skynet258
Valahol azt olvastam, hogy nem éri meg az upgrade. Téged mi vitt rá a 85t-re? Csak nem ingyen kaptad? :D Tényleg, az előbbi a kérdés a Jabra-k esetén is érdekelne: vagyis az EQ szoftveres v. hardveres?

[ Szerkesztve ]

(#5423) Skynet258 válasza <Adamsky> (#5422) üzenetére


Skynet258
veterán

Ingyen volt, rájuk írtam tegnap, hogy érdekelne a 85t mennyivel jobb. Amúgy én csak kupont kértem vagy valami kedvezményt, nem akartam pofátlan lenni, de csak a címem kérték. :B
De amúgy ezen kívül is imádom a 75t-t, nekem nagyon bevált a hangzása, minősége, zajszűrése, minden. Anno a 65t-t azt vettem. :K
Az EQ kérdést hirtelen nem értem (my fault tudom :D ), a Jabra szoftverből állítod. Hogy ez a beállítás mennyire lehet hardver related azt nem tudom, a zajszűrés viszont hardveres (itt már, a 75t esetében nem volt dedikált rész erre a SoC-ban, ettől még update jött rá amivel lehet hangolni csak nem olyan szinten). Ezért is tudták itt még faszábbra megcsinálni a zajszűrést, mert hardveres támogatása is van.
Most fut a firmware update rajta aztán megnézzük milyen. Maga a cucc kényelmesebbnek érződik pár másodperc után, ugyanakkor szinte semmit nem zárt esetemben a középső (default) eartip. Remélem a legnagyobb jó lesz. Elefánt hallójáratom vagy úgy tűnik - de legalább jól hallok. :DDD

https://geekpulse.hu

(#5424) patomi válasza <Adamsky> (#5422) üzenetére


patomi
őstag

Feltételezem szoftver oldja meg a feladatot :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5425) vicze válasza patomi (#5424) üzenetére


vicze
félisten

Szinte mindennél, aminek alkalmazása van a füles DSP-je oldja meg és nem telefonon lévő SW. Pl. ha Buds-t Bass-ra állítom akkor minden készüléken az lesz, mindegy hova csatlakozik.
Az hogy a BT SoC saját DSP-jét SW-nek vagy HW-nek gondolja valaki inkább felfogás kérdése.

(#5426) <Adamsky> válasza Skynet258 (#5423) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a Jabra szoftverből állítod. Hogy ez a beállítás mennyire lehet hardver related azt nem tudom ... "

... és @patomi (#5424)
Arra gondoltam, amit vicze1 (is) írt. Vagyis, ha csak szoftver, akkor az olyan, mintha egy egységsugarú lejátszó EQ-jával belepiszkálnál a hangzásba. Hardver-es EQ esetén a beállítások "bekerülnek" a fej v. fülhallgatóba, és ha egy másik eszközzel használod - amin történetesen mondjuk nincs fenn a gyári szoft. - akkor az attól még ugyanúgy fog szólni.
Szóval ezt elég egyszerű tesztelni, ill. kipróbálni, hogy így van-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#5427) kovacszk


kovacszk
senior tag

Sziasztok! Ma elhalálozott a sony wi-310c egyik oldala. Nagyon szerettem, kényelmes hoszzú üzemidejű cucc. Van valami jobb alternatíva most vagy maradjak egy ugyan ilyennél. MM ben most 8ezresért vesztegetik.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#5428) patomi válasza <Adamsky> (#5426) üzenetére


patomi
őstag

Pontosan. Ha másik eszközhöz csatlakoztatod, akkor azon beállított EQ szerint fog szólni. Inkább egyébként hangképeket határoz meg és aszerint lehet válogatni Egyáltalán nem drasztikus eltolásokkal. Tök jó szerintem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5429) kalozhun100 válasza Skynet258 (#5423) üzenetére


kalozhun100
őstag

Honnan volt ingyen?:O

Samsung Galaxy S7 Edge

(#5430) <Adamsky> válasza patomi (#5428) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ha másik eszközhöz csatlakoztatod, akkor azon beállított EQ szerint fog szólni."
Nem, szerintem félreértesz.
1. kérdés: A Samsung fülesek esetén rendes EQ-van (5+ sáv) vagy csak ilyen előre meghatározott hangképek?)
2. kérdés: ha beállítasz egy akármilyen - a gyáritól eltérő - hangzást, akkor utána, ha mondjuk a PC-dhez, TV-hez, stb. csatlakozol vele, akkor ott ugyanazzal a hangzásképpel (EQ beállítással) fog szólni, vagy a gyárival?

(#5431) Skynet258 válasza kalozhun100 (#5429) üzenetére


Skynet258
veterán

A Jabrától. :DDD
Tech bloggerkedek néha szabadidőmben (lásd aláírás) és kapok teszt cuccokat. Amit ők küldenek az maradhat nálam.

Amúgy a hangkép első körben nem tetszett. Túl sok a mély, az eddigi "t" sorozathoz képest legalábbis biztosan... Alapvetően ez nem baj, de itt már úgy éreztem, hogy ez rátelepszik a hangképre... Biztosan sokak szerint hülyeség az Isotek lemez, de én egy ideje használom, lefuttattam itt is az első 30 percet... hát hallhatóan jobb lett, megjöttek a közép és magas hangok is. Némi EQ után már egészen jó. Nem tudom azt mondani, hogy jobb, mint a 75t hangja mert egyelőre nem. Más. Nem is tudom. Még hallgatni kell.
A zajszűrést még nem nyúztam nagyon, ott is a 75t-hez fogom majd mérni. :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#5432) <Adamsky> válasza Skynet258 (#5431) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az EQ-t nézd már meg pls.! :R
... ja és az is érdekelne, hogy van-e különbség a vezérlés (gombok, érintőgombok?) között?
Be lehet-e úgy állítani - bármelyiket - hogy mindent (play/pause, vol +/-, next/prev. track, zajcsillapítás/beengedés) vezéreljen?

(#5433) patomi válasza <Adamsky> (#5430) üzenetére


patomi
őstag

Te nem értesz. Az app tudja a hangképeket. A telon van külön EQ is. Hogy hol, mit állít teljesen lényegtelen. Nem a fülesen van EQ a készüléken amihez csatlakoztattad. Mindig az aktuális app beállítása a mérvadó. Füles nem ment el semmit, minek is tenné.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5434) kalozhun100 válasza Skynet258 (#5431) üzenetére


kalozhun100
őstag

Az nem rossz.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#5435) <Adamsky> válasza patomi (#5433) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Te nem értesz." - de, most már, igen.
"Az app tudja a hangképeket. (...) Füles nem ment el semmit ... "
Akkor, ez egy szög egyszerű szoftveres EQ. A semminél több, de szerintem annak van értelme, ami a készülékben le is tárolódik, így nem csak a mobilodon (ahol az app. fut) fog úgy szólni, hanem mindenen.

[ Szerkesztve ]

(#5436) patomi válasza <Adamsky> (#5435) üzenetére


patomi
őstag

Nem gondolom, hogy ennek van értelme. Samu telon, scalable kodekkel megy, egyéb droid aptx, míg ios-on aac. Mind picit másképp szól, nem biztos, hogy jó ugyan az az EQ beállítás más eszközre, hogy ugyan úgy szóljon.

szerk, hozzá kell tennem én nem hiszek az EQ-ban :D

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5437) mikej95


mikej95
aktív tag

Sziasztok!

Egyszer már kérdeztem, akkor semmilyen választ nem kaptam, szóval újra kérdezem kicsit több részlettel.
30 ezerig bezárólag keresek in-ear fülhallagatót. Jelenleg egy vezetékes Xiaomi Pisoton (Hybrid) Dual Driver fülest (erős V karakter, árához képest rettentő jól szól) használok, ennek helyét kellene hogy betöltse. Ideális esetben jó lenne, ha bírna 6 órát a cucc, mielőtt vissza kell tenni tokba, ami képes 2-4 alkalommal feltölteni. ANC jó ha van, bár ebben az árkategóriában nem tudom mennyire reális. Rettentő nagy a kínálat, rengeteg márkával, nagyon örülnék valamilyen listának ajánlott darabokról. Úgy általánosságban a topicra ráférne egy összefoglaló. ;]

Tudom, 3 nap és itt kínai holdújév, azt mindenképp meg terveztem várni vásárlással.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5438) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok! Edifier x3 az állapot sávban kijelzi az akku szintet? Huawei P20pro-val párosítva, nálam nem.. :((

(#5439) ratobi válasza ratobi (#5438) üzenetére


ratobi
senior tag

Megjelent.... :)

(#5440) Win-T


Win-T
senior tag

Üdv!

A Honor Choice típusú TWS-t szeretném megvásárolni mert csupa jót olvasok róla internetszerte. Az én telefonom elég öregecske amivel használni szeretném (Galaxy J5 2017) ami a specifikációi szerint Bluetooth 4.1 A2DP-vel rendelkezik, viszont a füles meg BT 5.0. Ettől függetlenül vajon össze tudom szexualizálni a kettőt egymással vagy így bukó az egész eleve?
Ez lenne az első vezeték nélküli kütyüm, nincs velük tapasztalatom, de nem veszem meg ha aztán lehet nem is működik.

(#5441) <Adamsky> válasza mikej95 (#5437) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ilyen fülesről váltanál? Nekem is van egy a fiókban. Nem rossz, de nálam igen rövid időn beül váltotta egy BlitzWolf BW-VOX1-es.
Ennyit elöljáróban! Nincs akkora tapasztalatom TWS ügyben. Mióta követem a topic-ot, úgy látom best-buy kategóriában általában az Edifier, Haylou, Soundpeats, ja meg a Honor Choice-t ajánlgatása megy. Ezekkel nincs tapasztalatom. Amivel van, az két 1More TWS.
1More Stylish (E1026BT) és 1MORE ANC (EHD9001TA). Mindkettőt merem ajánlani. Üzemidő bajnoknak ugyan egyiket sem mondanám, de azért nem is rosszak. Ha normálisan (értsd: hangerőn) hallgatnám, akkor szerintem mindkettő hozná a gyári értékeket. Ár / teljesítmény viszonyban szerintem a Stylish jobban megéri. Sportoláshoz is jobb, mert könnyebb, mint az ANC-s tesó, és kevésbé áll ki a fülből. Utóbbi "rezgőnyelves" (BA) és egy dinamikus hangkeltőknek köszönhetően persze szebben szól, főleg alacsonyabb hangerőn. A különbség akkor kezd még érzékelhetőbbé válni, ha nem csak "diundisu" zenét hallgat az ember. Maga a zajszűrés (a tesztek szerint, mivel összehasonlítási alapom nincs) középkategória (állítólag van nála jobb: Sony, és sok sokkal rosszabb ...). Én egyébként nem is ezt, hanem sokkal inkább a (hang) beengedés funkciót használom. Így, ha bemegyek egy boltba, akkor nem kell kivennem a fülemből. Nem tudom, hogy még mit írjak. :) Ha érdekel valamelyik, és kérdésed lenne, hajrá!

#5440 Win-T
" ... specifikációi szerint Bluetooth 4.1 A2DP-vel rendelkezik, viszont a füles meg BT 5.0. Ettől függetlenül vajon össze tudom szexualizálni ... "
Össze. :K A bluetooth "lefelé" kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#5442) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

BT fülhallgatót keresek Édesanyámnak, nem nagyon hallgat zenét utazás közben, inkább otthonra kéne előadások hallgatására, szóval nem kell a profi hangzás. Ezért nem is hiszem, hogy valami felsőkategóriás termék kéne neki, így elsőre azt mondanám, hogy legyen a keret 20K JMF.

A segítségeteket előre is köszönöm. :R

(#5443) <Adamsky> válasza HdRew (#5442) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"BT fülhallgatót keresek Édesanyámnak ... "
Tuti fülhallgató lenne a legjobb? Egy bluetooth-os hangszóró nem jobban megfelelne a célnak (ha, igen, gyere át a topic-jába)? Amennyiben mégis fülhallgatót szeretnél, szerintem ilyen "nyakláncos" kialakításút nézz neki és ne TWS-t. Ezt pl. nem régi link-elte itt az egyik fórumtárs. Ennél szerintem - ha nem zenehallgatás a cél - tök fölösleges rákölteni.

[ Szerkesztve ]

(#5444) Fall-N válasza patomi (#5436) üzenetére


Fall-N
veterán

Dehogy tud aptX-et a Samsung. Rendre kihagyja sok telefonból is a támogatást, a füleseik meg csak a saját megoldásukat tudják. Szóval minden más nem Samsung eszközön marad az SBC vagy AAC.

(#5445) HdRew válasza <Adamsky> (#5443) üzenetére


HdRew
őstag

Köszi szépen a gyors választ, akkor ez lesz! :)

(#5446) patomi válasza Fall-N (#5444) üzenetére


patomi
őstag

Igaz, de a lényegen nem változtat.
Rendre kihagyja sok telefonból is a támogatást, a füleseik meg csak a saját megoldásukat tudják.
Következő mondatoddal meg is cáfoltad. Egyébként a telók tudnak aptx-et. (lehet a régebbiek nem, ezt nem tudom) Amúgy szerintem teljesen rendben van a IOS alatt is a füles, pedig "csak" AAC ugye..
Ha a vas szar lehet bármilyen kodek támogatás. ;)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5447) Fall-N válasza patomi (#5446) üzenetére


Fall-N
veterán

Mivel cáfoltam meg? Samsung telefonoknál csak a drágább S és Note széria támogatja az aptX-et és közel sem az összeset. A füleseik meg csak a Scalable saját megoldását, se aptX se LDAC se semmi. Az SBC alap és kötelező, az AAC-t meg illik támogatni azért alsóbb szegmensben is.

Annyiból nem szerencsés ez a saját kodek dolog, hogy így akarnak afelé terelni, hogy tőlük legyen az összes eszközöd. Ez nem túl szerencsés, mert azért nem egyértelmű, hogy mindenki aki Buds fülest akarna az Samsung telefont vesz és fordítva is igaz. Az sem jó dolog, hogy a kodek támogatás is szegényes a telefonjaiknál, mert nem mindenkinek jön be a Buds hiába van tőlük a telefonja az illetőnek, viszont az aptX az bukó emiatt, hiába tudná a füles. Legyen inkább minden szabványos vagy inkább "szabványos" azaz amit több eszköz támogat. Nyilván az aptX és az LDAC sem szabvány, hanem a QC és a Sony által kitalált kodek. Azokat bárki liszenszelheti a Scalable csak Samsung only.

[ Szerkesztve ]

(#5448) patomi válasza Fall-N (#5447) üzenetére


patomi
őstag

Az olcsóbb A széria is támogatja az aptx-et. Kicsit utána nézhetnél, mielőtt ilyeneket kijelentesz. .. Most őszintén, mi kéne még? LDAC ami kimarad. Kutyát se...
Nem attól lesz jó egy füles, hogy millió kodeket támogat.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5449) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Erről a füllhallgatóról mi a vélemény?

Xiaomi Bluetooth 5.0 Wireless Earphones Line Free IPX5 with Qualcomm aptX Sport Headphone 9Hours For iPhone Samsung Huawei Phone

Huawei P20 Pro-val használnám sorozatok nézésére, ezért fontos aptx.

Megfelelő ez vagy esetleg nem ajánlott vagy van inkább ajánlottabb típus hasonló árban? :)

(#5450) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!

20-40 ezer Ft között keresek magamnak TWS-t. A fő szempont a hangminőség lenne. Szeretném, hogy kis latencyvel dolgozzon, olykor Youtube-ra jó lenne használni, ritkán filmekre. Nem tudom kényelmesség alapján lehet-e ezeket szűrni, de kis fülem van, így csak bízni merek benne, hogy kényelmes lesz.. :D
Nem tudom mik a lehetőségek, de persze előny lenne, ha olyan helyől tudnám rendelni, hogyha valami baja lesz, legyen rá megbízható garancia. :)
Előre is köszönöm a segítséget, üdv :)

Samsung Galaxy A55 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.