Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) kovi válasza helkis (#7847) üzenetére


kovi
senior tag

Ja de azért 10 millióért weblapot rendelni... azért tudjuk mindannyian hogy 500 000-ből is fullos weblap készíthető. Ennyire nyíltan kilopni már azért nemkéne - én most jön a lényeg - a MI pénzünket.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7852) cigam válasza kovi (#7851) üzenetére


cigam
félisten

Szelektív memória effektus. Van ilyen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7853) helkis válasza kovi (#7851) üzenetére


helkis
addikt

úgy látom neked inkább érzelmi indítatásod van a vörösök ellen..
ezért nem veszel ATi-t sem? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7854) kovi válasza helkis (#7853) üzenetére


kovi
senior tag

Igen érzelmi is. :) Mint ahogy még 5 millió honfitársamnak is, aki jóléti Magyarországot akar. Szerintem elég volt a komcsikból az elmúlt 50-60 évben.

A VGA más kérdés. :D

Nem mondom hogy szeretem a Fideszt, inkább aztmondanám, gyűlölöm az MSZP-t.

Sajnos nem írhatom le mennyire, pedig megosztanám veletek. Kultúráltan kell fórumozni, de maradjunk is ennyiben. :)

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7855) helkis válasza kovi (#7854) üzenetére


helkis
addikt

másik 5millával mi van? :F egyébként meg nem a nyugat ****-át kellene ****-ni hanem pont a régi komcsikét, amivel lehetne még (vagy már nem) piacot teremteni a Magyar termékeknek, de mivel ilyen sincs már szinte, nyugodtan lehúzhatjuk a rolót szvsz.. be kellene látni, hogy a nyugat nem a bátyó aki megvédi az öcsit, minden szarból kihúzza.. hanem csak egy cukros bácsi aki arra veri, hogy berakhatja a multijait kishazánkba.
aki megteheti, mert beválasztották a körbe, szétlopja magát, amig lehet, aztán megy külföldre, vagy pofátlanuk itthon marad, amig nem történik semmi.. :(((

lehet megérné városállamokká vállni és kihagyni a nagykalapból az adót, helyben olcsóbban fenn lehetne tartani ami van, + így fejlesztene valaki, gyorsabban lépne előre az a réteg aki akar tenni valamit + okos is hozzá. ;)

az érzelmektől vezérelt vita a veszekedés, aminek semmi értelme, mert nem hozza közös nevezőre az álláspontokat csak szajkózza mindenki a saját "igazát". nem véletlenül van az alapelvekben is a ph-n, hogy indulatoktól és gyűlölettől mentes fórumozást kérünk.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7856) Arpee78


Arpee78
senior tag

(#7857) dokar válasza helkis (#7853) üzenetére


dokar
addikt

én utálom az nvidiát, de az mszp-t annál is sokkal jobban :((

extra - SEXRay

(#7858) helkis válasza dokar (#7857) üzenetére


helkis
addikt

én utálom a frankfurti levest, de a tökfőzeléket még annál is jobban.. ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7859) rarri válasza helkis (#7858) üzenetére


rarri
senior tag

Én meg utálom a rumot, meg az unikumot! :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7860) dokar válasza helkis (#7858) üzenetére


dokar
addikt

én imádom a frankfurti levest és a gulyást is, tökfőzelékből pedig csak az alföldi fajtát eszem meg (kapros és nincs benne paprika és hagyma).

extra - SEXRay

(#7861) helkis válasza dokar (#7860) üzenetére


helkis
addikt

na látod kb. ugyanez megy odafent és egy ilyen "beszélgetéshez" minimum 2 ember (párt) kell.. szóval amig ez ilyen ovis szinten megy, addig én mindegyiket utálom, mert nem látszik a cél, az ország építése, fejlesztése (vagy nem is ez a cél? lassan 20 éve itt szopatnak minket, és mindig azzal jönnek, hogy mekkora szarban van az ország, ezért megszorító intézkedések kellenek (ők pont azért vanak ott, hogy ne ez legyen, nem?), ha én rosszul végzem a munkám kirúgnak, és többet nem vesznek vissza oda, mert tudják, hogy nem vagyok alkalmas arra a feladatra, addig itt pihen kicsit a paraszt és nem az észt osztja, csak szidja azt aki a helyére került..) mindegyik parazita tömi a zsebét, amit megpróbálnak palástólni a "ki mit csinált régen", "ki mit mondott kire" baromságokkal.. a sok indulatból politizáló meg ezeket issza.. nevetséges..
így nem fog menni a szekér erre mérget vehetsz.
meg kéne bízni egy afganisztánit, hogy menjen el arra fele egy busszal.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7862) kovi válasza helkis (#7861) üzenetére


kovi
senior tag

Nem afganiszáni kell oda. Hiszen akkor kárt tenne ezek a szemetek miatt az ország nevezetességeiben. Európa egyik legszebb parlamentje a mienk! Erre tessék nyugodtan a melleket kihúzni.
A saját villáikban kéne az összeset elégetni.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7864) helkis válasza kovi (#7862) üzenetére


helkis
addikt

ha meg lehetne valósítani, én erre szavaznék: [link] ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7865) Arpee78 válasza helkis (#7864) üzenetére


Arpee78
senior tag

Épp tegnap olvastam azt az oldalt.

szvsz nem ártana pár embernek utánaolvasni pl wikipédián mit jelent a baloldal, jobboldal, szocializmus, liberalizmus, stb

Az én tompa elmémmel nem nagyon politizálok, de van egy olyan sejtésem mások is eltompulnak mikor ésszel kellene politizálni. Ősi ösztönök és érzelmek alapján megy az ökölrázás, szinte már mellékes hogy egy konkrét témában mi lenne az álláspontunk ha átgondolnánk.

Pl egy X oldali politikus kigondol valamit és azt előadják egy Y oldali jóembernek akkor öklöt ráz, ha tévedésből azt mondanák neki hogy Y oldali politikus szavait hallja akkor meg tapsol.

Minél agresszívebb és egyoldalúbb egy vélemény annál valószínűbb hogy nem előzte meg gondolkodás.

Egy 2006-os tüntetésen történt: mentek bőszen a tüntetők majd hozzájuk csatlakozott egy fiatal "Marosán takarodj!" szöveget skandálva, hamarosan a tömeg is ezt skandálta. Egy idős bácsi szólt nekik hogy hagyják abba, de addigra a fiatal már sehol nem volt. Marosán 92-ben halt meg.

(#7866) st.hubertus


st.hubertus
tag

Kedvenc párt(om): [link]

(#7867) dokar válasza st.hubertus (#7866) üzenetére


dokar
addikt

erre hol lehetne szavazni? :D

extra - SEXRay

(#7868) Daert


Daert
őstag

Valaki tudna segíteni abban hol lehet VP-ben értelmes áron 5m-es UTP kábelt venni??
Az előbb egy pc-s boltban 800Ft-ot akartak érte elkérni :U

(#7869) t1


t1
addikt

Eladó bukósikak vkinek? [link]

(#7870) Arpee78 válasza Daert (#7868) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az UTP kábel az ami a hálózathoz kell? Ha igen lehet van nekem olyan és tök fölösleges.

(#7871) Daert válasza Daert (#7868) üzenetére


Daert
őstag

Furi......,múlt hétem még senior tag voltam,LEFOKOZTAK :O :O :O

(#7872) Daert válasza Arpee78 (#7870) üzenetére


Daert
őstag

Digis netem van és a falon lévő "telefon csatitól(vajszínű dobozka)" kellene 5m vezeték az alaplapi hálókártyáig. :U
Persze csatlakozókkal együtt mert azt nem akarok szerelgetni.

[ Szerkesztve ]

(#7873) barnam_ válasza Daert (#7871) üzenetére


barnam_
nagyúr

Itt az oka.

(#7874) Daert válasza barnam_ (#7873) üzenetére


Daert
őstag

Köszi.

Más.:A Veszkomp-ban 5m UTP kábel 480FT. :D

(#7875) __Psion__ válasza Daert (#7871) üzenetére


__Psion__
tag

Te jó isten! Valaki dobjon egy levelet az Amnesty International-nek... :DDD ;]

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7876) madve


madve
tag

Sziasztok Urak,

Valakinek a cuccaim közül valami?

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#7877) Daert válasza __Psion__ (#7875) üzenetére


Daert
őstag

Ha már 4 éve fent van valaki akkor minden apróságnak örül,vagy nem örül ;] :DDD

MÁS:
UTP problémám még mindíg nem oldódott meg :W
Most már csak UTP toldót keresek.... :O
Valakinek elfekvőbe esetleg vagy talán tudja hol lehet venni???HELP!!!

(#7878) madve válasza Daert (#7877) üzenetére


madve
tag

UTP toldó? Egészséges az UTP kábelt toldani? Nem lett elég hosszú a vezeték?

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#7879) __Psion__ válasza Daert (#7877) üzenetére


__Psion__
tag

Elég abszurd ilyen dolgon fennakadni, de mindenki arra recskázik, amire kedve tartja... :DDD

madve: szerintem, ő ilyesmire gondolt:

De létezik, ilyesmi formában is (a képen egy telefon csatlakozóhoz, való eszköz látható, hirtelen nem találtam másikat):

Sajnos én nem ismerem a veszprémi, boltokat fogalmam sincs hol lehet itt ilyet beszerezni... :U

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#7880) st.hubertus válasza __Psion__ (#7879) üzenetére


st.hubertus
tag

Szerintem tesco, vagy interspar, én anno ott találtam ilyet, de az nem tegnap volt :))

[valakinek a telefonom?]

(#7881) barnam_


barnam_
nagyúr

Nemrég olvastam a Naplóban, hogy a megyében több helyen is ingyenes szemvizsgálatot tartanak októberben. Nem tudjátok Veszprémben hol van ilyen szemvizsgálat? Meg akkor már új szemüveget is csináltatnék.

(#7882) cigam válasza barnam_ (#7881) üzenetére


cigam
félisten

ANNEX OPTIKA, CÍM: 8200 KOSSUTH L. U. 15., TEL.: 88/328-578
CSIDER OPTIKA, CÍM: 8200 KOSSUTH ÚT 21., TEL.: 88/420-687
OFOTÉRT, CÍM: 8200 KOSSUTH L. U. 5., TEL.: 88-569-580
REIDER OPTIKA, CÍM: 8200 KOSSUTH ÚT 5-7., TEL.: 88-568-610
THALIA OPTIKA, CÍM: 8200 MEGYEHÁZ TÉR 2., TEL.: 88/578-720

forrás:latasellenorzes.hu

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7883) Tüzi

Van egy 40tűs LPT - USB átalakítóm, egy sima szabvány PS2-es Samsung klavim, meg egy szinte tök új AT-s klavim :)
Aztán még egy mobil rekk, (külseje-belseje), meg egy 36tűs LPT-n kommunikáló külső Ricoh CD íróm :)) Ezt egy sima tápkábellel akár cd lejátszásra is lehet használni aszem.
Ha valakinek kell valami, pls jelezze PM-ben.

Köszi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7884) Daert


Daert
őstag

Köszi az UTP-vel kapcsolatos infókat.
Azt hiszem ilyesmire lenne szükségem(képek fent).Azt hiszem az Ady Endre u.ban a híradástechnikai üzletben talán lehet kapni :U
Tescoban 2-3 napja még hasonló sem volt.

(#7885) csibor válasza Daert (#7884) üzenetére


csibor
őstag

Talán az Invitel telepontjában?

(#7886) Tüzi válasza Daert (#7884) üzenetére

1m utp kábel olyan 50 forint. Csati az ugyancsak kb 50-60, törésgátló felesleges. Toldó minek? Megblankolod, azonos színűeket összekötöd, és leszigszalagozod. Ezt sem csináltam meg, és így lóg a levegőben kb 1.5 éve az utp, miután keresztülhúztam a sövényvágóval. Kb ennyi.
De olyan, mint a második képen van cirka 300 forint, ha kell viszek egy szatyorral :D Minden boltban lehet kapni, ha nem, akkor lemész almádiba, busz pályaudvartól 50méterre ott a CPU, ott tusz venni amennyi kell.

pirosfehér-piros zöldfehér-kék kékfehér-zöld barnafehér barna, így rakod be a dugalja, amit fejjel lefelé nézel. fogót neki, és netezhetsz.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7887) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Állást keresek, ha vki tud vmit légyszi privibe szóljon, köszi.

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#7888) csibor válasza ArmanD. (#7887) üzenetére


csibor
őstag

Ha jót találsz szólj nekem is :)

(#7889) Male válasza barnam_ (#7881) üzenetére


Male
nagyúr

Koga Optika... (Reiderrel szemben), de ott nem csak októberben ingyenes... jóeséllyel anyám csinálja majd ;)

(#7890) barnam_ válasza cigam (#7882) üzenetére


barnam_
nagyúr

Köszi.
Azt nem tudod melyikbe érdemes menni? Fényre sötétedős szemüveget akarok, és ~25k-ból jó lenne megúszni.

Male: megnézem majd, thx

(#7891) cigam válasza barnam_ (#7890) üzenetére


cigam
félisten

Hát.... 2 éve az ofotértban csináltattam fényre sötétedőt, és csak a lencse volt 21k/db.
Hm. Nem is gondoltam hogy ilyen régen. Lehet nekem is el kellene menni megnézetni jók-e még.
.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7892) anaqer


anaqer
veterán

Zalmanírozott TI4200 és alig használt 300Wos HP táp eladó... nekejjemmánekik külön aprót kanyarítani.... :P

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7893) vviktor1 válasza anaqer (#7892) üzenetére


vviktor1
aktív tag

A ti4200-re irj egy (jó) árat privibe.

Ne dudálj, küzdj !

(#7894) vashal


vashal
tag

Jó álapotú Wartburg 1.3 eladó. képek vannak fent róla.

[link]

(#7895) barnam_ válasza anaqer (#7892) üzenetére


barnam_
nagyúr

az alig használt 300W-s HP tápra írj nekem egy árat :D

(#7896) Arpee78


Arpee78
senior tag

Én meg olcsó PCIe VGA-t keresek. Ajánlatokat priviben.

(#7897) Tom5


Tom5
addikt

(#7898) Arpee78 válasza Arpee78 (#7896) üzenetére


Arpee78
senior tag

Olcsó alatt a max 2-3000 Ft-os árat értem. A 3D-s teljesítmény érdektelen. DVI, D-sub kimenet legyen rajt.

Radeon 9250, X300, X1300 és Geforce 5200, 6200 ha lenne valakinek.

(#7899) Daert válasza Tüzi (#7886) üzenetére


Daert
őstag

Köszönöm a segítőkészséged de először körbenyargalom Veszprémet.Az utazás almádiba többe kerülne mint a toldó maga.Viszont ha valóban ilyen olcsó akkor nem állok neki farigcsálni a vezetéket.
Az Ady úti Híradástechnikai üzletben még egyszer sem csalódtam.

(#7900) Tüzi válasza Daert (#7899) üzenetére

nm :)

Ha valaki szükségét érzi, hogy megszerezze a FMP sorozatot, akkor 1-3-4-5 nálam eladó. Egyszer (sem) nézett, gyűjteményből kiszedve, mert díszdobozos kell. Legyen 2500 a 4 dvd. (1500 darabja bótba')

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.