Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Male


Male
nagyúr

Ezt nem hiszem el... sikeresen belefutottam megint egy "jó" üzletbe.

Megbízásból vettem egy Radeon 9600Prot. (A vevő nem ért hozzá, annyit kért, hogy a jelenlegi VIA Unichrome Pro integrált csoda helyett valami olyat, amin legalább mennek a játékok.) Árban kb ez fért bele neki.

Meg is egyeztem egyre, az eladó azt mondta, hogy 400/600-as a kártya (tehát a normál 9600Pro órajelekkel rendelkezik). Ma megárkezett, és már ránézésre gyanúsak volt a TSOP tookozású RAM-ok a kártyán, főleg, hogy a felirat szerint 4ns-osak. Betettem a gépbe, és tényleg 400/440-as a kártya! Hát ez rohadtul nem 400/600...

Az üzlet végig priviben zajlott, viszont egyelőre nem feltételezem, hogy szándékosan vert át, inkább tényleg nem tudta, hogy neki egy butított 9600Pro-ja van.

Szerintetek mit kéne csinálni? A vissza az egész nem valami jó, mert a posta rohadt drága... (4500 volt postával együtt). Vagy csak a pénz egy részét kérjem vissza?

(#7252) barnam_ válasza Male (#7251) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha eddig egy VIA Unichrome Pro-t használt az illető, akkor nem hiszem hogy nagy gamer lenne. Akkor pedig megteszi az a 9600Pro is. Próbáld meg egy kicsit tuningolni, végülis csak 80Mhz a különbség. (Amit megadtál az DDR600 és DDR440, gondolom...)

(#7253) Male válasza barnam_ (#7252) üzenetére


Male
nagyúr

A gyerekek játszanak rajta. Egy Sempron 3000+ mellett van, szóval rohadtul nem kiegyensúlyozott gép.

Persze, annál sokkal jobb, minden tekintetben (sebrsségre még így is meglesz a 4X-es szorzó kb... UniChrome Pro: 2 pipe @ 200 MHz-en, a 64 bites DDR400-on osztozott, ráadásul DX6 valójában, így sokminden egyszerűen el sem indult.)

Sok tuning nem hinném, hogy belefér, mert 4ns-os memóriák, hivatalosan mondjuk 500-at tudnának, ez talán meg is lesz.

Azért 80MHz ezen a szinten nem olyan kevés... az +36%

(#7254) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
Nem tudja valaki ArmanD -t hogy érem el mert a telefonon nem :(

(#7255) ArmanD. válasza Horny256 (#7254) üzenetére


ArmanD.
őstag

Itt vagyok ragyokok :) Megadom a számom :)

Öreg vagyok már bohócnak!

(#7256) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sziasztok

Vmi jó kis 5.1-es fülest szeretnék venni, amin van mikrofon is.Nem tudjátok itt Veszprémben hol tudok venni? Esetleg tudtok most ajánlani olyat amit megéri megvenni meg szépen is szól és komoly is?

Sajna nem tudom most van e valami újdonság a zalman után de ha más nincs az is megteszi.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#7257) helkis válasza Male (#7251) üzenetére


helkis
addikt

én általában minden adatot elkérek ilyen jellengű vásárlás elött az illetőtől, tipusszám az utolsó betüig, gyakolatilag 1 betü/szám eltérés akár 2x akkora teljesítmény különbséget jelenthet. egyszer én is belefutottam egy 9600xt-be ami igazából xm-t volt.. ??? hogy mi is ez? valami firegl 7100-vagy mi volt fejből nem megy annyira, de arra emlékszem, hogy notebookchip volt rajta és a mag sarkaira volt integrálva a ram! :F le is fényképeztem majd előásom.. természetesen töredékét tudta mint az xt. de mivel ismerős volt az eladó inkább tanulópénzek fogtam fel.. akkoiban 13k-ért vettem a sima 9600-osok mentek 8k-ért.. az xt-k meg 15kért.. szóval jó üzletnek tünt de a végére mégsem lett az. azóta minden paramétert elkérek, ill megpróbálok mindent helyben beszerezni, akár egy kicsivel drágábban, vagy megbízható ismerősi körön belül..
szerintem is az S3-után bőven jó lesz a kari (256Mbos? azok mindig lassabbak ramban..), szerintem a postát kérd vissza, valszeg 1.5k körül volt.. úgy lesztek egálban, + te is nyersz, ill nem megy vissza a bolt, ill az ügyfeled is elégedett lesz, a határidők sem változnak! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7258) helkis válasza ArmanD. (#7256) üzenetére


helkis
addikt

5.1-es füles? :F hány füled van? :DDD
én egy AKG-K44 sztereo-t használok, igenszépen szól.. mondjuk nincs mikrofonja ;) [link] nézz körül hátha lesz olyan ami szimpi.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7259) Male válasza helkis (#7257) üzenetére


Male
nagyúr

Persze, el szoktam én is. Elkértem most is az órajeleket, nem 64 bites e, stb. 400/600-at írt. Azt mondja Everesttel nézte... nekem gyanús, hogy haver tuningolt neki beszerelésnél, és az volt a 400/600 :)

Postát ő fizette... 1000-et kértem vissza, 500-at ajánlott... ez szerintem így már ok lesz.
Még a vevőmre várok, hogy rábólintson.

Nem, 128MB-os, erre is figyeltem :)

Nem MSI gyártmány volt az? Azthiszem ők csináltak mobli 9600-as chipekkel szerelt kártyákat... jók voltak azok, mert az amúgy is keveset fogyaszttó 9600-aknál is kevesebbet ettek :)

(#7260) Male válasza ArmanD. (#7255) üzenetére


Male
nagyúr

Rögtön megjelentél? :)

Mint fő vásárlóm: Újra van minden! Mindjárt megy privi...

(#7261) helkis válasza Male (#7259) üzenetére


helkis
addikt

nem msi-volt..
pár kép róla: [link], [link]

szerk ezt már netről vadásztam: 96MXAT128C :F

a hivatalos neve: AVIXE ATI Mobility Radeon M-9600

vicces, hogy a TSOP.helyeken nincs ram.. :D

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7262) Male válasza helkis (#7261) üzenetére


Male
nagyúr

Jól néz ki :D

Szóval valójában ez :)

Némi BIOS módosítással lehet, hogy tudtál volna belőle rendes FireGL-t csinálni, és akkor meg jóval többet ér :)

(#7263) Horny256 válasza ArmanD. (#7255) üzenetére


Horny256
aktív tag

Várom :R

(#7264) madve


madve
tag

Sziasztok Urak,

Olyan irányú kérdésem lenne, hogy valakinél S754-es tokozású Athlon 64 (nem sempron) van-é a polcon? Ha van, tudassa velem ill. az árát is...

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#7265) Balamber:)


Balamber:)
csendes tag

Epson Stylus C86 színes tintasugaras nyomtató 3000,-Ft -ért eladó.
[link]

(#7266) vedini


vedini
őstag

Kedves Veszprémiek!

Hétvégén elköltözöm Veszprémből egy új állás reményében.

De azért mindig vissza fogok ide nézni a topikba, meg Veszprémbe is vissza fogok járkálni. (szeretnék)

holnap lesz egy kis sörözés, aki akar jöhet :K

eddig akik jönnek:

helkis
vedini

workworkwork...

(#7267) Male


Male
nagyúr

Az Egry ABC-ről...

Korábban is már volt sok bajom velük, rendszeresen megpróbálok nem ott vásárolni, de mivel két háznyira van, soha nem sikerül betartani.

Ma megint elérték, hogy többet ne menjek oda.
Pár órája sonkát vettem náluk, szeletelve. Elég fura, surlódó hangja volt a gépüknek, de nem foglalkoztam vele. Bontom ki a vacsoránál, és ez fogad:

katt a nagyobbért

katt a nagyobbért

Az még hagyján, hogy felül egy kolbász-darab... gondolom azt vágtak vele elötte. Még az is elmegy (vagy megszokott inkább), hogy az első szelet jól el van színeződve... de a gépnek nem csak a hagja volt surlódó, hanem szépen reszelte is bele magát. Vastagon oda is kente a szeletek szélére, illetve ahogy egymásra tették a szeleteket, közéjük is kenődött.
A fémek pedig igazán egészségesek, mint tudjuk :(

Gyanítom ebből az lesz, hogy holnap visszaviszem nekik, és adják vissza a 387Ft-ot, amennyibe ez került...

Szerk: A képek nagyíthatóak... ha nem jelenik meg nagyban, akkor egy frissítés még kellhet neki.

Vedini: Sok sikert az új helyhez és munkához!

[ Szerkesztve ]

(#7268) dokar válasza Male (#7267) üzenetére


dokar
addikt

www.fogyasztovedelem.hu

extra - SEXRay

(#7269) Male válasza dokar (#7268) üzenetére


Male
nagyúr

Na igen... rájuk férne.

(#7270) dokar válasza vedini (#7266) üzenetére


dokar
addikt

holnap 7:00 sport, én is ott leszek :K

extra - SEXRay

(#7271) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Wlan kártyát tessék :[link]

Ne dudálj, küzdj !

(#7272) vedini válasza dokar (#7270) üzenetére


vedini
őstag

oksa ;)

akkor eddig akik jönnek:

dokar
helkis
vedini

igazi ph-s tali :DDD

workworkwork...

(#7273) helkis válasza vedini (#7272) üzenetére


helkis
addikt

majd kitárgyaljuk a TM1-et.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7274) t1 válasza ArmanD. (#7255) üzenetére


t1
addikt

nekem is kell a számod tes...sok mesélni valóm lenne egy kávé és egy cigi mellet :)

(#7275) helkis válasza t1 (#7274) üzenetére


helkis
addikt

nem jöttök ph-talira?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7276) barnam_ válasza vedini (#7272) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én is mennék, ha nem itthon lennék, és nem dolgoznék.
Pedig a Sport-ot szeretem (már ha a kocsmáról van szó :DDD )

(#7277) vedini válasza barnam_ (#7276) üzenetére


vedini
őstag

hát sajnálom

teloltam egy whisky kólát most indulok, a keméyn mag ott lesz :DDD

workworkwork...

(#7278) Ra3


Ra3
őstag

eladó alaplap+proci+memó:
[link]
az ár alkuképes.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#7279) cigam válasza vviktor1 (#7237) üzenetére


cigam
félisten

Némá milyen sűrű a program ott reptéren ...
[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7280) kovi válasza cigam (#7279) üzenetére


kovi
senior tag

S939-es alaplapot keresek, PCI Express interfésszel.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#7281) vedini


vedini
őstag

hát nagyon komoly volt a tegnap a sportban, jól megcsúsztam, még jó hogy utsó napom itt a melóhelyen, mert alig élek

workworkwork...

(#7282) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hello!

Lenne valakinek 6200-es vagy 6600-as videókártyája nagyon olcsón? Pci-e foglalatba kellene.

(#7283) Male válasza juliabrilke (#7282) üzenetére


Male
nagyúr

7600GT már túl sok? Jövő hét végefelé elvileg már eladó lesz...

(#7284) vedini


vedini
őstag

nah

ha valakit érdekel, akkor ingyen odaadok egy AT-s torony házat, vlamiféle táppal kb 250W lehet

csak jöjjön el érte :D

workworkwork...

(#7285) RpPRO válasza Male (#7267) üzenetére


RpPRO
őstag

Az ABC-re (visszafele kiolvasva) gondolsz az ovi mellett? Tolunk is 150 m-re van. Itt sosem friss a tej, mindig egy nappal lejarat elotti, az osszes arcimke 12x atarazva, utalom en is, de nem gyalogolok +500m-t, lustasagbol.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#7286) Male válasza RpPRO (#7285) üzenetére


Male
nagyúr

Igen arra... ha gondolod nézd meg a jobb sarokban lévő hűtőben (ahol az előre csomagolt felvágottak vannak), azt a csirke színű karajt ;] Ha laveszed, a mögötte lévő pirosas, amilyennek lennie kéne...
Bár lehet, hogy azóta elszedték onnan...remélem :U
...én inkább gyalogolok, mint hogy valami bajom legyen. (vettem már ott fagyasztott pizzát is, ami valószínüleg párszor már felolvadt az idők során... érdekes erjedt íze volt a paradicsomszósznak rajta...)

(#7287) barnam_ válasza RpPRO (#7285) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én is oda járok, de rohadt sonkát még nem vettem :DD ű
Nekem se jön be, de legalább közel van. A másik CBA sem jobb, ami a Stadion úttal párhuzamosan van, ott meg legyek vannak a kenyeres pult körül :(((

(#7288) Male


Male
nagyúr

Van egy hülye problémám a Neroval... apróság, de rohadtul tud idegesíteni (főleg, hogy az 5-ös verzió óta nem sikerül megoldanom :( )

A browser ablak "kinézetét" hogy lehet elérni, hogy megőrizze??? Vízszintes elrendezést állítok be, eddig ok, ez meg is marad, de azon belül...
Ugyebár két részre van osztva, baloldalt a könyvtárszerkezet, jobboldalt a fileok. Namost ennek a kettőnek az aránya nem igazán jó, a könyvtárszerkezetnek nagyobb helyet akarok. Átméretezem szépen, de amint bezárom, és új DVD-t akarok csinálni, visszaáll alapra.

A másik szintén itt: a fileoknál hiába állítom be, hogy ne mutasson hosszt és felbontást, következő DVD-nél ez is visszaáll alapra... sőt, ha átlépek egy másik könyvtárba, már akkor is... baromi idegesítő, ha egy sok videot tartalmazó könyvtárba lépek vele, akkor nekiáll egyesével kiírkálni a hosszokat és a felbontásokat..
(8.3.2.1-et használok most).

Csak én vagyok vak, és valaki tudja a megoldást? Vagy ebbe a másfél GB-ba nem fért bele ez a roppant bonyolult programozási feladat :F

(Nero topicba is írtam, de ott mindenki csak kérdez, válaszok nincsenek...)

(#7289) juliabrilke válasza Male (#7283) üzenetére


juliabrilke
addikt

Köszi, de esrős lenne. VIszont meg tudtam oldani egy olcsó 7300-as kártyával. De azért köszi, hogy szóltál! :R

(#7290) helkis válasza Male (#7288) üzenetére


helkis
addikt

én már a 7-est is kihagytam 6.6.0.1-el nyomom még mindig, mindent tud amit kell.. ez is visszaáll (browserablak), a fileméretet szerecsére nem tudja még kiírni vagy nem találkoztam vele, de legalább csak 40Mb az egész.. :D

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7291) Male válasza helkis (#7290) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, eddig nekem is a 6.6.akárhányas volt, csak ki akartam próbálni a DiscT@2-t, és a LabelFlash oldaláról leszedett program nem működött, így felraktam az új Nerot, ami már tudja ezt.

(Aztán kiderült, hogy én csináltam rosszul, azért nem ment a másik programmal sem :B )

Nemigaz, hogy ezt nem képesek megoldani... :(((

(#7292) helkis válasza Male (#7291) üzenetére


helkis
addikt

vegyél egy wide monitort.. :D vagy használj valami mást, ha van..
ha legális a nero, akkor írj nekik, hogy dolgozzanak, mert elvesztenek egy elégedtt vásárlót.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7293) Male válasza helkis (#7292) üzenetére


Male
nagyúr

:D

Ha wideot használok, attól még nem lesz jobb, mert pixelben van meg hogy mekkora a könyvtár rész, csak az amúgy is túlméretes file rész nő a vízszintes felbontás növekedésével :(

Ez nem az... csak a próbaverziót tettem fel, de így nem is fogom megvenni.

(Régen CeQuadrat WinOnCD 4.0-t használtam... úgy 10 éve :DDD ... na az még íróprogram volt. Aztán jöttek helyette a Roxio féle csodák, és váltottam a Nerora, de mostmár mindkettő ilyen "MediaSuite" borzalom... rengeteg teljesen felesleges szolgáltatás, ahelyett, hogy a fő funkciója működne igazán jól.)

(#7294) dokar


dokar
addikt

Múltkor Veszprémben fotóztam:

Klikk a képre! :DDD

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#7295) helkis


helkis
addikt

eladó Gigabyte 7900GT Turbo Force! - 16k

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7296) vedini


vedini
őstag

megérkeztem százhalombattára, várt a hamisítatlan olajszag :DDD

érdekes lesz megszokni :U

workworkwork...

(#7297) cigam válasza dokar (#7294) üzenetére


cigam
félisten

Ez jó. Teccik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7298) vedini válasza helkis (#7295) üzenetére


vedini
őstag

nekem is ilyen volt, király kis kari :C

nem fért bele a notiba? :DDD

workworkwork...

(#7299) helkis válasza vedini (#7298) üzenetére


helkis
addikt

ez az a kari! ;) sráccal elbóltoltam a HD3870-emet, ezt meg beszámoltam.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7300) helkis válasza vedini (#7296) üzenetére


helkis
addikt

Vedini Ewing - szombaton volt már wishkycola, 14-es olajmezőn mizu? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.