Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) szacsee válasza Coyot (#8747) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nincs c..g---nbűnözés, nincs elkövető, ilyen eccerű.
Tusolják elfelé, most gyártják hozzá a forgatókönyvet az okosok odafenn, hogy eladható legyen.
Sok ilyen volt már semmi sem lesz belőle sajnos.
A rendőrök meg mennek nyugdíjba gyerekfejjel. :DDD

(#8752) dokar válasza szacsee (#8751) üzenetére


dokar
addikt

ha nem kapja el őket a rendőrség minél hamarabb, akkor a feldühödött nép...

extra - SEXRay

(#8753) Coyot válasza dokar (#8752) üzenetére


Coyot
őstag

megérjük eccer hogy a nép elkezdi lövöldözni az ilyeneket...

Má' nem

(#8754) Foglalt név válasza Coyot (#8753) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ezt ne.

(#8755) Coyot válasza Foglalt név (#8754) üzenetére


Coyot
őstag

igenis mester :R

Má' nem

(#8756) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Döbbenet...

Ne dudálj, küzdj !

(#8759) Foglalt név válasza kovi (#8757) üzenetére


Foglalt név
addikt

Egy két szavas figyelmeztetésből mit nem lehet megérteni :F

(#8761) ngabor2 válasza kovi (#8760) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor most 1 napig gondolkodj el rajta, hogy melyik része nem volt világos az "ezt ne!" tartalmú moderátori kérésnek...

(#8763) dokar válasza Foglalt név (#8759) üzenetére


dokar
addikt

ejj de rosszak vagytok ti moderátorok :D
nem látom, hogy mi váltotta ki a reakciót. így mi hogyan tanuljunk az ő hibájából? amennyire ismerem az arcot, nagy nvidia fan. értem én, hogy ati-t kell venni, nekem is az van, neked is. de a mássága miatt nem kéne ilyen csúnyán elbánni vele. elég lett volna csak a gusztustalan aláírását kitörölni.

remélem érted mire gondolok ;] :DDD

extra - SEXRay

(#8764) vviktor1


vviktor1
aktív tag

[link]
Érdemes megnézni...

Ne dudálj, küzdj !

(#8772) Foglalt név válasza dokar (#8763) üzenetére


Foglalt név
addikt

Tényleg megkérhettem volna előtte, hogy változtassa meg :D

(#8779) dokar válasza Racecam (#8777) üzenetére


dokar
addikt

hirtelen milyen sok lett itt a moderátor/házigazda. :D

extra - SEXRay

(#8780) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Éjszakai termés:

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#8781) MaUser válasza dokar (#8779) üzenetére


MaUser
addikt

Jaja, csak tudnám, hogy a hozzászólásom miért kellett kivenni*, mert a miért moderáltunk ugye megint nincs szó róla...

*semmi különös nem volt benne, csak az, hogy itt Vp-ben gyakorlatilag mindenki tudta már a rendőrök előtt, hogy kik voltak az elkövetők (nem népcsoportra gondolva, hanem az elkövetői körre), valamint egy észrevételt írtam, hogy az ip alapú duplanick eltávolítás esetén az azonos nat-on lévők megszívhatják.

Ezúttal kérem a moderátort, ha újból eltávolítja a hozzászólást, akkor írja meg az erre való topikban, hogy mi volt vele a baja. :U

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8782) rarri válasza MaUser (#8781) üzenetére


rarri
senior tag

Most leírtad, mindenki látja. :) Nyugodj meg , senki nem akar rosszat neked . Fontos a te véleményed is, és tudom, hogy neked is fontos hogy PH ugyanolyan nagyszerű és profi fórum maradjon, mint amilyen volt. :) És ebben segítenek a moderátorok. És ez jó, mert így még sokáig lehetünk itt, és sokáig olvashatjuk a te véleményedet is. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#8783) Foglalt név válasza MaUser (#8781) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha egy kis bizalmat kérhetek a többiek nevében is, próbálunk megfontolt döntéseket hozni. Duplanickkel kapcsolatban próbálunk körültekintően eljárni, van köztünk, aki egész jól érti a tcp/ip protokolt, látott már nat-ot és routert is ;)
A tegnapi felkavaró események pedig keményebb fellépést igényelt tőlünk is, mert a megszokottnál hamarabb szabadultak el az indulatok, ezért a máskor még belefér hsz-ek közül is volt, amit törölni voltunk kénytelenek.
A célunk mindig a normális hangvételű fórumozás lehetőségének fenntartása. Mivel ennek alakításában a fórumozók is aktívan részt vesznek és nem mindegyikük a megfelelő irányba, ezért néha két rossz közül kell a kisebbet választani és szankciókkal kell élni, hogy ne legyen uralhatatlan a helyzet. :U

(#8784) MaUser válasza Foglalt név (#8783) üzenetére


MaUser
addikt

Foglalt név és rarri: Köszönöm és :R.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8785) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all !
Keresek S939-s alaplapot S.O.S. :R

(#8786) ocsi19


ocsi19
senior tag

Halihó!

A laptopom fedlapjára keresek védőfóliát, hogy ne karcolódjon össze...hol lehet ilyet kapni? (15,4")

üdv.

(#8787) helkis válasza Horny256 (#8785) üzenetére


helkis
addikt

ment pü ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8788) Horny256 válasza helkis (#8787) üzenetére


Horny256
aktív tag

Válasz is :R

(#8789) Daert


Daert
őstag

Hali!
Segítség!!!!!!!
Van egy rahedli XBOX játékom(nem X360!!)EREDETI lemezek.
Hogy tudnám őket leellenőrizni??
Nincs konzolom.Létezik valami emulátor amivel le tudnám frankón csekkolni?
Egyéb ötlet??
Eladásra szánom őket de nem akarok senkit átverni.

[ Szerkesztve ]

(#8790) Daert


Daert
őstag

Keresek jól működő DVD írót(PATA)

(#8791) barnam_ válasza Daert (#8790) üzenetére


barnam_
nagyúr

Van egy PATA-s íróm (LG 4166B), de nem vagyok benne biztos hogy jól működik.
Ha gondolod odaadom letesztelni.

(#8792) dokar


dokar
addikt

most már ki merek menni az utcára :)

extra - SEXRay

(#8793) helkis válasza dokar (#8792) üzenetére


helkis
addikt

Hynix chippses 333Mhz-es 2,5-3-3-7-1T időzítésű 512Mb-os, SO-DIMM-ramot keresek! sürgős! ha csak egy tesztre kapom kölcsön az is ok! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8794) berik


berik
csendes tag

Sziasztok!

-Gigabyte GA-K8NE-RH
-AMD Athlon 64 3000+
-Glacialtech Igloo 7300
-2x ddr 400MHz pqi
-Gigabyte 7600GT 256MB passzív
-SWEEX 450W golden series tápegység
-Pinnacle pctv stereo

Ezek a cuccok eladók! Ki mennyit adna érte? Ha esetleg nem reagálnék küldj privit.

Hajrá Magyarok! Hajrá STARS!

(#8795) helkis válasza berik (#8794) üzenetére


helkis
addikt

menny a ram mérete?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8796) Daert


Daert
őstag

Valaki a 8789-re???

Aggregátor :Mi baja lehet,régi??

[ Szerkesztve ]

(#8797) barnam_ válasza Daert (#8796) üzenetére


barnam_
nagyúr

2006 februárban vettem. Egészen fél évvel ezelőttig jól működött, most már nem akar dvd-t írni :) De lehet hogy egy másik gépben jól menne, ezért érdemes lenne kipróbálni.
Vagy majd inkább kipróbálom egy régebbi gépben.

(#8798) helkis válasza Daert (#8796) üzenetére


helkis
addikt

próbáld meg valami raw-módú másolással, ha tudja olvasni az összes szektort, akkor elvileg jó.. xbox emulátorok nem nagyon jók szvsz..
de simán beleírhatod is a hirdetésbe, hogy akinek nem megy az visszaadhatja, nem hiszem hogy ezen összevesztek..
egyébként a sima boxok sokszor olvasófejhibásak, ha jól tudom, tehát egy jó xbox-ot is kell találnod, vagy veszel egyet jó olcsón aztán eladod a progikkal kicsit drágábban miután lepróbáltad őket.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8799) Daert válasza barnam_ (#8797) üzenetére


Daert
őstag

Szia.
Azt hiszem ezt most kihagynám,kolegámnak kell aki nem ért hozzá,és nem tud vesződni tesztelgetéssel.Azért köszi az ajánlatot.

Helkis:
Erről a raw módú másolásról tudnál valami konkrétumot mondani?Hogy-merre-miként??

(#8800) csibor


csibor
őstag

5V DC, 2.5A,ilyen átalakítót hol lehet szerezni emberi áron?Mert kaptam 1 routert,de szerintem ami tápegységet adtak hozzá,az nem az övé.HKA-A0930-230,230W ~50Hz 5W.Beakapcsolni bekapcsol vele,de minden lámpa világít.Bár lehet a router is már meghalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.