Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) ocsi19


ocsi19
senior tag

(#8152) madve válasza barnam_ (#8147) üzenetére


madve
tag

30 k körül...

És mivel sokan kérdezték róla lenne szó: MSI 8800GTX 768Mb OC

És ez a vízhűtő: ZM-GWB8800 Ultra/GTX

Természetesen eredeti léghűtő megvan.

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8153) t1


t1
addikt

Dupla UV cső vkinek?

(#8154) dokar válasza t1 (#8153) üzenetére


dokar
addikt

na mégsem kell? :D

extra - SEXRay

(#8155) KaZo


KaZo
csendes tag

Hali mindenki!
10G körüli vinyója van valakinek olcsón?
Egy régi alaplaphoz kell, ami a 40G-már nem kezeli korrekten.

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#8156) t1 válasza dokar (#8154) üzenetére


t1
addikt

Kéne csak nem tudom, hogyan tudnánk betteni, hogy a kábelek ne látszódjanak meg az inverter, majd lesd meg te is

(#8157) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok!

Vp.-be hova érdemes laptopot bevinni szervizelésre? Kik megbízhatók és jók?
Esetleg valaki innen a fórumról nem foglalkozik ilyesmivel? :F

üdv

(#8158) ocsi19


ocsi19
senior tag

Nokia 5000-s mobilt keresek, újat, függetlent vagy vodásat!

(pannon-nál 16k, szal nem akarok jótékonykodni :DDD )

+ Eladó Nokia 6234, megkímélt állapotban első tulajdonostól, ezüst színű, sokat tudó, szép képet csináló kis készülék, igény esetén 2gb-os microSD-vel...árat püben kérek :))

(#8159) ocsi19


ocsi19
senior tag

VGA-RCA átalakító kábelt vennék!

(#8160) helkis válasza JamesHolden (#8157) üzenetére


helkis
addikt

ment pü!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8161) helkis


helkis
addikt

sürgősen keresek 2x512Mb v 1x1Gb DDR ramot azonnali kp-re!!!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8162) madve


madve
tag

Urak,

Ha valakit érdekel:

MSI MEGAPC 651

MSI8800GTX768Mb OC

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8163) dokar válasza helkis (#8161) üzenetére


dokar
addikt

nem tudok menni futni, nagyon fáj a jobb bokám. lehet elmegyek orvoshoz. vmi nem kerek.

extra - SEXRay

(#8164) t1b1k3


t1b1k3
csendes tag

Üdv. Veszprém!
Érdekel valakit egy Blu-Ray olvasó?
Nec Br-5100S

[ Szerkesztve ]

T1b1k3

(#8165) ttt1 válasza helkis (#8161) üzenetére


ttt1
őstag

Csak kukk :) Hard error means physical error nem ?:) ecc

(#8166) helkis válasza ttt1 (#8165) üzenetére


helkis
addikt

kukkmal! ;) szerintem software-es hibákra van.. :D

de akkor dobjuk fel a topicot! ;)

ki tudja biztosra, hogy egy ECC-memoria a software-es hibákat képes javítani vagy a hardware-eset is vagy mindkettőt? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8167) barnam_ válasza helkis (#8166) üzenetére


barnam_
nagyúr

nem tudom biztosan, de szerintem hardveres hibát nem tud javítani.

(#8168) ttt1 válasza helkis (#8166) üzenetére


ttt1
őstag

Jó lett a ram ?:)

(#8169) ttt1


ttt1
őstag

(#8170) helkis válasza ttt1 (#8168) üzenetére


helkis
addikt

eddig jónak tűnik, bár volt néhány fagyás, nem periódikus, xp-installnál nem jött elő, így még kivizsgálásra vár, jelenleg egy HDD-ről mentem az adatokat, jó kis este lesz.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8171) Hybryd válasza KaZo (#8155) üzenetére


Hybryd
tag

Asszem van egy 13GB-s WD-m valahol...

(#8172) #00809728 válasza kovi (#8131) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát Szfvár nincs olyan messze és a Csóri uton befelé jővet egy buszmegálló van az üléshuzatos előtt.Na ott minden főldi jót meg fogsz találni huzat terén.

Én is anno ott csináltattam a 4*4-es diesel leonomra a huzatot félig bőr ill győngyvászon.

Kárpittisztítást meg a Zrínyi utcában ahol van a kenyérgyár ott van egy sika-mika nevezetü mosó őket ajánlom.

(#8173) ocsi19


ocsi19
senior tag

Eladó!

Nokia 6234 (első tulajtól, megkímélt) - ár?

D-Link DI-604 Router (doboza is megvan, hibátlan) - 4k

(#8174) KaZo válasza ocsi19 (#8173) üzenetére


KaZo
csendes tag

Hali, A Router érdekel. Privi megy.

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#8175) kovi válasza #00809728 (#8172) üzenetére


kovi
senior tag

Köszi! :)

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8176) kovi


kovi
senior tag

Logitech MX 3200 bill szett eladó.
Kiváló állapot, kb fél éves.
Legyen mondjuk 15k az egészért.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8177) ttt1


ttt1
őstag

Nékem meg egy HP Ipaq 5500-as wifis pdam lenne autós töltövel bölcsövel+ Royaltek GPS vevö igény szerint hozzá...

(#8178) helkis válasza ttt1 (#8177) üzenetére


helkis
addikt

nem semmi 2 nap van mögöttem.. már majdnem ott tartottam, hogy kivágom az egész gépet a francba! :(
minden szépen települ, xpsp3, stb, driverekig semmi gond, onnantól 3D-ben fagyott a cucc.. friss vga-driver keresés sis chip-hez alaplap gyártónál, nem jött be, utána a sis-nél na ez már maga volt a kéjmámor..
update, maradt minden úgy, ramidőzítés feltornáz a leglazábbakra, ugyanaz, friss audiódriver, ugyanaz, agpdriver, ugyanaz, stbdriver, minden maradt, sis-vga chip órajelek visszavétele, minden maradt, HT-freki butítás, minden maradt, IDE-kábelek cseréi, diagsoftware-ekkel minden rendben, stabil stb.. :F
xpsp2 felhúz.. ugyanaz.. utolsó 2 bios flash-próba, ugyanaz..
tápcsere, ugyanaz..
külső AGP-s kari berak, ugyanúgy bahal! ;) na mondom akkor alaplap beszart..
de még adtam egy esélyt a ramnak! berakom a 256Mb-os ramot, el sem indul>>alaplap egyre esélyesebb, vagy procimemvezérlő.. ? :F
berakom a másik slotba a ramot, mintha kicserélték volna! minden megy hibátlanul! visszaraktam a ramot, ami tőled jött, minden rendben ismét! ;)
hát nem tudom, hogy hogy ment át a dimm1-ben a ramteszten a ram, de ott valahogy behalt 3dmark2001-be.. és mindig bármit próbáltam, már vagy 16éve foglalkozok géppel de ilyet még nem láttam.. s754sempron2800+sis760GX+kingmax rulez! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8179) madve válasza helkis (#8178) üzenetére


madve
tag

Lehet csak érintkezési probléma... ;) :R

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8180) kovi válasza helkis (#8178) üzenetére


kovi
senior tag

A kulcsszó: sis760GX .... :)
Na ettől menekülnék.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#8181) madve válasza kovi (#8180) üzenetére


madve
tag

Ámen...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8182) helkis válasza kovi (#8180) üzenetére


helkis
addikt

egyetértünk! :R
a storyhoz hozzátartozik, hogy mielött kivittem a gépet a usernek mondom magamban a SIS ne szopasson már, meghallgatom a hangját is, erre nincs! :DDD
de itt már nem voltam ideges, mert már 1x beszívtam egy ilyennel, ahol a front audio/back audio csatikta 1x-re nem mehet hang és ezt 2db jumperrel szokták kapcsolni, ami rendszeresen hiányoznak az olcsó lapokról.. így fogtam a kis jumperes dobozom és 2db-ot rászúrtam a megfelelő tüskékre! kapott még egy bootvis-es optimalizácót, végülis "penge" kis gép lett, szinte hangtalan, ill gyors is a maga nemében.. ;)
a gyerekek már össze is vesztek rajta, hogy ki nézze meg elöbb a leveleit,
öröm az ilyet látni! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8183) helkis


helkis
addikt

érdekes kérés, ennek kellene a drivere..
a netről valaki jól kiírtotta, a usernek meg elveszett a lemeze.. :F
szóval akinek van ugyanilyene, küldje le nekem legyen szives! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8184) cigam válasza helkis (#8183) üzenetére


cigam
félisten

Sztem ezt keresed: [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8185) cigam


cigam
félisten

Tud vlki ocó turbosim-et?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8186) csibor válasza cigam (#8185) üzenetére


csibor
őstag

Interspar,mobilos,de menyiért árulja :F

(#8187) kem válasza helkis (#8182) üzenetére


kem
addikt

Szia helkis!

Bocs, hogy így rádrontok, de lenne egy szakmai kérdésem. Van egy PCI-E X700-as VGA, ami elhalálozott, mert egy 939-es lapban megküldték kapásbol 300-ra az FSB-t, és szerintem nem volt fix a PCI-express frekvencia. Az óta nem ad képet a VGA. Találkoztál már ilyen esettel? Van rá esély, hogy lehet vele kezdeni valamit?:)

Köszi!

(#8188) madve válasza helkis (#8182) üzenetére


madve
tag

Hát igen. Először amikor én is - nem is tudom milyen- Asrock lappal kínlódtam. Vagyis nem volt hang. Feltelepítettem meg minden és no hang... 5X driver újrahúzás után mondom ránézek a lapra. A FPA csatin nincs jumper. Na bravo, gondoltam, kb 20 filléren spóroltak. Bár X milliószor 20 fillér.....

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8189) madve válasza kem (#8187) üzenetére


madve
tag

Először szerintem próbálj BIOS reset-et. Vagy próbáld ki másik VGA-val, hogy jó-e?

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8190) helkis válasza cigam (#8184) üzenetére


helkis
addikt

a legtöbb helyen csak így találtam meg, de mindegyik szinte a gyártóra linkel vissza, vagy már eltávolították a serverről : Driver_webcam_KPC-6225.zip
ránézek hátha jó lesz, amit keresek égen földön az a fenti 4.6.6.1-es, amit linkeltél az a 4.6.6.2-es ;) bizakodó vagyok! köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8191) helkis válasza kem (#8187) üzenetére


helkis
addikt

nem rámrontás, hanem normális kérdés, szívesen segítek! ;)
érdekes a probléma, mert akkor ezekszerint a lap/proci/ram elindult 300-as FSB-n? ha az osztást nem vették vissza, akkor nem hiszem hogy ez beteljesült, aki meg ért hozzá, hogy ezeket visszavegye, valszeg nem kerülte el a figyelmét, hogy 100Mhz-et adjon a PCI-e-s vga-nak (dobj egy pontos laptipust! :K), ha mégis akkor a régi mondás érvényes:

Ne gépezz részegen!!! :DDD

jól mondja madve, ki kellene szűrni, hogy mi a bibis, lehet hogy a lap PLL-je halt be, ami a frekiket generálja, és ezért nem tudja meghajtani a vga-foglalatban a karit, ha ez van akkor valszeg másikat sem fog tudni.. persze ilyen esetben arra fel kell készülni, hogy lehet, hogy a lap VGA-terminátor-ként fog üzemelni, vagyis minden bedugott cuccot az örök bitmezőkre küld.. tehát elsőre egy sima PCI-os vga-val indítsd el a rendszert, nézz be a biosba, feltéve hogy elindul a rendszer, ha már volt c.mos.clear akkor persze csak az alapállapotot látod.. ha minden rendben van akkor vedd ki a lapot és nézd meg alul/ a foglalat környékét, nincs-e valami felpúposodva, megbarnulva, megolvadva.. ha igen akkor egyértelmű, ha semmi akkor rakj bele egy másik PCI-e-s karit x300-nál olcsóbbat szvsz nem lehet szerezni ilyen célra ;) aztán start! ha van kép akkor a lapnak nincs baja, ha nincs akkor valami mégis elszállt ami nem látványos, tehát csak méréssel ill rutinnal lehet kideríteni mi a gond, vagy ez a kari is elszállt, ezesetben a lapnak ill a vga-nak is kell műtét, persze ez csak akkor lehet sikeres, ha nem valamelyik nagyobb BGA-ban történt valami gixer, azt cserélni ugyanis nem olcsó..
most rohannom kell, ha gondolod, és jársz erre elhozhatod a cuccokat, vetek rá pár pillantást..

üdv! helkis

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8192) ttt1 válasza helkis (#8191) üzenetére


ttt1
őstag

Sajna én (saját gép) találkoztam olyan esettel, hogy a bartonomnál a win 3/4 év után elkezdett kék képernyözni. Mem teszt kidobta ,hogy hibázik a mem (a linuxos flopys azt mondta ok , de a win alatt futtatott memtesztnél elöjött a hiba). Áttettem a másik 2 slotba ott meg nem hibázott se linux se win alatt.. ,de akkor hogy a piklibe ment majd 1 évet a másik slotba ?Megfáradt v mi ?:)

(#8193) cigam válasza helkis (#8190) üzenetére


cigam
félisten

Azért jelezz vissza, hogy sikerült-e vagy sem.
Kivi vok.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8194) Horny256 válasza helkis (#8191) üzenetére


Horny256
aktív tag

Szia
Egy rossz Geforce 8600 gt-m van ami nem add képet ha gondolod és van kedved megnézheted :)

(#8195) kem


kem
addikt

helkis és madve köszi a válaszokat! :R

A gép egyik jóbarátomé, és a faterja tuningolni akart:D
Csak a VGA halt meg, mert utána kipróbálták egy HD2600-al. ment, ugyhogy vettek egy 3850-et, ami azóta is megy benne. Az alaplap valami régi ASUS A8N vagy K8N, majd kérek infót, csak most rohanok melózni. A VGA-t meg megkapom a napokban, majd a Procival együtt eljuttatom valahogy helkishez:)) Kiváncsi vagyok mi lett vele. csak az FSB-t tolták föl 300-ra, aztán kész nem indulét többet VGA cseréig a gép. A táp amugy FSP 350PNF most rohanok énis...

Köszi!

(#8196) helkis válasza cigam (#8193) üzenetére


helkis
addikt

ügyfélé a camera ezért csak jövő héten tudom kipróbálni, ha sikerült, közzéadom! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8197) helkis válasza Horny256 (#8194) üzenetére


helkis
addikt

ha nem sürge, jöhet, bár lapom jelenleg nincs hozzá, de majd csak vetődik erre valami.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8198) helkis válasza ttt1 (#8192) üzenetére


helkis
addikt

egy régi Jedi-trükkel még lehet esélye a hibázó ramnak, a lábait át kell törölgetni alkohollal, persze nem sörrel, borral, de a tisztítást meg szokta hálálni..
utána nem árt kicsit stress-elni, hogy tudja ki a főnök! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8199) helkis válasza kem (#8195) üzenetére


helkis
addikt

A8N-E- lesz az, a K8N az AGP-s + s754-es lap volt.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#8200) kem válasza helkis (#8199) üzenetére


kem
addikt

azaz, rá is kérdeztem. A8N-E. másik gépben se indult el az x700

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.